Hydraulik Zamość

JOT ŻET Jacek Żukowski
4.9
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
08.03.2021 Stare Miasto, Zamość
"Ten hydraulik przyjechał do nas już jako trzeci fachowiec. Usługa dotyczyła wykonania instalacji gazowej od podstaw. Ten pan, w przeciwieństwie do swoich poprzedników, okazał się godnym zaufania specjalistą, który doskonale wywiązał się z powierzanego zadania. W dodatku nie jest drogi. Polecam gorąco."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne, Naprawy Drzwi i Usługi dla Domu Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
02.02.2021 Orzeszkowej-Reymonta, Zamość
"To pogotowie hydrauliczne to godna polecenia firma, która niejednokrotnie pomogła wyjść mi z opresji. Urzekła mnie przede wszystkim bardzo miła i fachowa obsługa, a także krótki termin realizacji zlecenia oraz kompleksowe wykonawstwo. Nie wspomnę też ceny, która jak na dzisiejsze czasy była naprawdę atrakcyjna. Numer telefonu oczywiście zostawiłem. Polecam z czystym sumieniem każdemu w potrzebie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaka cena usunięcia awarii hydraulicznej?

2021-02-06 Zamość, Kręta
Witam Państwa, proszę o skontaktowanie się firmy, która jeszcze dziś mogłaby do mnie zajechać. Coś się stało z kranem i w kuchni nie leci w ogóle zimna woda. Kurek się przekręca cały czas jakby nie było oporu i w jedną i drugą stronę.

Jaki jest czas białego montazu?

2021-01-17 Zamość, Wspólna
Dzień dobry, zbieram oferty różnych serwisów które się tym zajmują. Znalazłem Wasze ogłoszenie w internecie i biorąc pod uwage opinie wydaliście mi się profesjonalni. Proszę o kontakt

Ile kosztuje serwis kibla?

2020-08-09 Zamknięta, Zamość
Mam niesłychanie duży kłopot z moją toaletą. Tak na prawdę piętrzą się problemy od jakiegoś czasu. Zaczęło się od kłopotu z deską wolnoopadającą, która spadała jak zwyczajna. Potem zrobiła się luźna i pomimo dokręcania po dniu już chodziła na wszystkie strony. Ostatnio doszło do tego, że woda ze spłuczki leci mimowolnie. Mam już trochę tego dosyć także chętnie kogoś tutaj zamówię.

Jaki koszt usługi hydraulicznej?

2020-08-06 Zamość
Witam serdecznie. Planuję na działce zmodernizować całą sieć wodną bo remontuję domek i będzie w pełni funkcjonalna łazienka, kuchnia i takie tam. Szukam kogoś kto się tym zajmie. Zależy mi na profesjonalnym i sprawnym wykonawcy, który wystawi także fakturę. Proszę o wstępną wycenę i polecenie mi kogoś sprawdzonego. Dobrze, żeby miał porządny osprzęt.

Jaka jest cena przepychania odpływu?

2020-07-25 Zamość, Bolesława Chrobrego
Zobaczyłam ogłoszenie w internecie że macie tutaj techników od takich rzeczy. Chodzi konkretnie o zlew w kuchni. Nie wiem czym mógł się zapchać ale pomimo oczyszczenia go i rozkręcenia nie znaleźliśmy żadnego zatoru. Nie przypomina mi się aby coś specjalnego wpłynęło, szczególnie że mam taką siateczkę żeby resztki nie leciały. Proszę o kontakt

Dzielnice Zamościa, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Janowice
 2. Karolówka
 3. Kilińskiego
 4. Majdan
 5. Nowe Miasto
 6. Orzeszkowej-Reymonta
 7. Partyzantów
 8. Planty
 9. Promyk
 10. Rataja
 11. Słoneczny Stok
 12. Stare Miasto
 13. Świętego Piątka
 14. Zamczysko
 15. Jana Zamoyskiego
 16. Powiatowa

Zobacz również inne usługi w mieście Zamość

732 080 502