Hydraulik Wrocław

'ELVIS
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
07.01.2021 Kleczków
"Ten pan miał u mnie wykonać naprawę toalety, która została zamontowana przez wcześniejszą ekipę - panowie niestety nie wywiązali się do końca z zadania. Usługę wykonał prawidłowo, a do tego przeprowadził próbę szczelności instalacji. Okazało się, że wszystko jest w porządku. Polecam z czystym sumieniem."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Insajt Nataliia Fok
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
01.03.2021 Widawa, Wrocław
"Oceniam tego hydraulika bardzo pozytywnie. Zleciłam mu wymianę prysznica i byłam zaskoczona tak krótkim czasem realizacji zlecenia. Pan zadanie wykonał w ekspresowym tempie, do tego solidnie i estetycznie, a cena za wykonanie usługi była naprawdę niska, jak na to miasto. Pozostawiłam sobie kontakt do tego pana. Szczerze polecam!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
EKO SEWER SYSTEM Sławomir Sikora
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
03.01.2021 Kleczków, Wrocław
"Pan zajmował się wymianą grzejników w naszym mieszkaniu. Hydraulik okazał się słowną i punktualną osobą z bogatym doświadczeniem. Profesjonalizm widać było na każdym etapie realizacji zlecenia. Podczas wykonywania pracy wielokrotnie służył radą i pomocą, a usługę wycenił uczciwie. Taki fachowiec to prawdziwy skarb. Polecamy każdemu, a numer zachowujemy!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebuję naprawy toalety

2021-02-12 Nadodrze, Paulińska
Mam taki problem z toaletą, mianowicie: woda przestała się napełniać. Sama spłuczka działa. Wiem, że jakiś czas temu w bloku był wymieniany pion kanalizacyjny. Czy możliwe, że taka usterka może być spowodowana poprzez zakręcenie wody w pionie? Czy mogę liczyć na pomoc hydraulika? Z jakimi kosztami muszę się liczyć?

Pilne!!! Problem z WC

2021-01-07 Makowa, Grabiszyn, Wrocław
Mam problem ze spłukiwaniem wody w WC. Otóż problem polega na tym, że występuje jakaś trudność, aby strumień wody zabrał ze sobą to, co pływa w ubikacji. Problem występuje nie tylko przy spłukiwaniu czegoś większego, ale też papieru. Proszę mi powiedzieć, kiedy mogę liczyć na pomoc jakiegoś hydraulika?

Szukam hydraulika dostępnego 24

2020-12-31 Wrocław, Wielkopolska, Złotniki
Dzień dobry. Poszukuje fachowca, który mógłby przyjechać do mojego domku na wsi i wieczorową pomóc mi z problemem w łazience. Chciałbym wymienić umywalkę i wannę za jednym razem. Jakie są ewentualne ceny za takie usługi? Czy długo trwałby taki remont? Będę wdzięczny za kontakt i odpowiedź na moje pytania.

Jaki jest czas oczekiwania na pogotowie hydrauliczne?

2020-12-26 Brodzka
Szukam miejscowego serwisu hydraulicznego. Z jakim wyprzedzeniem trzeba się u Was umawiać na wykonanie usługi? Chcielibyśmy z mężem wymienić toaletę na lepszy nowszy model. Nie jest to pilna usługa, dlatego chciałabym się na spokojnie z Państwem umówić. Proszę o wskazanie dostępnych terminów, a na pewno się dopasujemy.

Jaka cena montażu wanny?

2020-12-23 Moniuszki, Zalesie
Szukam hydraulika, który wymontuje starą i zamontuje mi nową wannę w łazience. Interesuje mnie przede wszystkim koszt i wolny termin wykonania takiej usługi. Chciałbym również dopytać, czy serwis zajmię się utylizacją starych części?

Czy jest możliwe udrożnienie kanalizacji na jutro?

2020-12-16 Wrocław, Muchobór, Mińska
W weekend rozmawiałam z hydraulikiem, który opowiedział mi jak udrożnić zapchane rury kanalizacyjne. Twierdził, że rury są zapchane przez tłusty osad, więc trzeba je raz na jakiś czas zalewać wrzątkiem, który powinien wszystko rozpuścić i przepchać dalej. Niestety po wykonaniu tych czynności nadal występuje ten sam problem. Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś fachowca od Państwa?

Jaki jest koszt usługi hydraulika 24h

2020-11-22 Wrocław, Krzyki, Pogodna
Mój problem jest następujący: przy spuszczaniu wody spod toalety leje się woda. Zlokalizowałem wyciek i cieknie z tyłu muszli w miejscu łączenia muszli z podłogą. Na moje oko brakuje tam silikonu. Czy mogą mi Państwo podesłać hydraulika, który mógłby wykonać taką usługę?

Potrzebny hydraulik dostępny 24h

2020-10-20 Żernicka
Ostatnio mam dosyć nietypowy problem ze spłuczką. Próbowałem na własną rękę naprawić, ale popsułem jeszcze bardziej... Zastanawiam się skąd wziąć dobrego i w miarę taniego hydraulika. Szukając w Internecie ofert, natrafiłem na Państwa serwis. Proszę o udzielenie mi informacji, jaki byłby koszt wezwania fachowca?

Naprawa kibla na już!!!

2020-09-24 Wrocław
Witam, w jakiej cenie jest u Państwa udrożnienie zapchanego kibla? Już kilka razy wołałam hydraulików ze spiralą, ale kibel nadal się zapycha. Nie wiem, co mam robić. Bardzo proszę o odpowiedź i możliwie szybką pomoc.

Pilnie potrzebny hydraulik który usunie awarię hydrauliczną

2020-07-03 Psie Pole, Kępińska
Dzień dobry, pilnie potrzebny jest mi hydraulik, który usunie awarię hydrauliczną. Dzisiaj rano wstałam i zauważyłam, że w mojej łazience stoi woda. Czy można liczyć na wykonanie takiej usługi jeszcze w dniu dzisiejszym? Jaki byłby orientacyjny koszt wezwania hydraulika?

Dzielnice Wrocławia, w których możesz zamówić hydraulika

  1. Fabryczna
  2. Krzyki
  3. Śródmieście
  4. Psie Pole
  5. Stare Miasto

Zobacz również inne usługi w mieście Wrocław

732 080 502