Hydraulik Wałbrzych

Insajt Nataliia Fok
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
16.03.2021 Wałbrzych Stary Zdrój
W biurze zastałem poważną awarię instalacji, jednak ten hydraulik rzetelnie, uczciwie i solidnie zajął się problemem, dzięki czemu mogliśmy bez obaw wrócić do swoich obowiązków. Pan zaskoczył mnie profesjonalnym podejściem do sprawy. Przez cały czas byłem na bieżąco informowany o przebiegu prac. Usunięcie awarii hydraulicznej nie zajęło mu zbyt dużo czasu, a cena za wykonaną usługę była przystępna. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Hydrauliczny Wig-Mont Marcin Wigura
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
02.02.2021 Wałbrzych Nowy Glinik
Okazało się, że moja instalacja grzewcza oraz kaloryfery są zapowietrzone. Odpowietrzanie grzejników powierzyłem temu hydraulikowi. Muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak szybko i sprawnie wykonanej pracy. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie, widać było od razu jego doświadczenie. Zaskoczyła mnie oczywiście na plus również cena usługi, która nie była wygórowana. Polecam serdecznie za jakość i podejście.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje przyjazd hydraulika?

2021-01-04 Wałbrzych, Forteczna
Dzień dobry. Piszę ponieważ chciałbym zapytać o orientacyjny koszt usługi hydraulicznej w domu. Mam na myśli przetkanie rury i odpływu w wannie. Potrzebuję odetkać ten odpływ ponieważ nie mogę korzystać z wanny. Proszę o pomoc

Jaka cena naprawy wc?

2020-10-18 Wałbrzych, Wiejska
Pisze z zapytaniem o koszt usługi hydraulicznej w domu. Mam niedrożną toaletę, ponieważ córka wrzuciła do muszli jakąs zabawkę i spuściła wodę. Ile kosztuje przyjazd hydraulika se spiralą?

Pilnie potrzebuję usunąc awarię hydrauliczną

2020-08-26 Wałbrzych
Dzień dobry państwu. Szukam dostępnego na już pogotowia hydraulicznego do awaryjnych usterek w domach. Właśnie zalewa mi cały dom, bo pękła rura. Instalacja wodna okazała się nieszczelna aż doprowadziło to do pęknięcia jednej z rur. Musze pilnie wezwać hydraulika, bo inaczej zaleje mi wszystkie pomieszczenia. Kiedy może pojawić się fachowiec?

Ile kosztuje naprawa spłuczki?

2020-08-02 Dworcowa, Wałbrzych
Dzień dobry państwu. Pisze ponieważ chciałbym zapytać o cenę naprawy spłuczki. W moim mieszkaniu jest awaria w toalecie i ciągle leci woda. Jestem zmuszony wezwać specjalistę ponieważ sam nie mogłem sobie poradzić z naprawą mimo filmików z poradami jakie oglądałem w inernecie. Czy mogę liczyć na waszego fachowca?

Szukam fachowca do montażu prysznica

2020-07-21 Piasta, Wałbrzych
Witam serdecznie. Kupiłam jakiś czas temu niedużą kawalerkę i powoli kończe generalny remont mieszkania i potrzebuję hydraulika do tak zwanego białego montażu. Kupiłam kabinę prysznicową i brodzik, który trzeba zamontować. Jaka jest cena wykonania takiej usługi w pogotowiu hydraulicznym? Jakie sa wolne terminy? Prosze o pilną odpowiedź, bo sprawę chcę załatwić jeszcze w tym tygodniu.

Jak szybko może przyjechać fachowiec do naprawy kibla?

2020-07-07 Zamkowa, Wałbrzych
Witam państwa serdecznie. Poszukuję dobrego, niedrogiego i godnego polecenia hydraulika do awarii w moim mieszkaniu. W łazience jest niesprawna ubikacja. Sanitariat cieknie od spodu. Czy mogę liczyć na pilną pomoc waszego pracownika? Sam nie potrafię uszczelnić wc. Musze wezwać specjalistę. Jaki jest orienatcyjny koszt naprawy toalety? Proszę o pomoc

Dzielnice Wałbrzycha, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Biały Kamień
 2. Dolina Szwajcarska
 3. Gaj
 4. Glinik
 5. Rusinowa
 6. Sobięcin
 7. Stary Zdrój
 8. Śródmieście
 9. Lubiechów
 10. Nowe Miasto
 11. Piaskowa Góra
 12. Podzamcze
 13. Poniatów
 14. Szczawienko

Zobacz również inne usługi w mieście Wałbrzych

732 080 502