Hydraulik Sosnowiec

B.A.I Service Ireneusz Wywiał
4.9
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
20.02.2021 Sosnowiec Ostra Górka
Bardzo profesjonalny i godny zaufania hydraulik, co miło mnie zaskoczyło, bo różnie to bywa z fachowcami z Internetu. Wezwałem go do naprawy toalety, czym zajął się bardzo precyzyjnie i niedrogo. Widać było, że bardzo dobrze zna się na swojej pracy, ponadto usługę wykonał czysto, więc nie trzeba było po nim sprzątać. Jeśli ktoś szuka dobrego fachowca, mogę polecić jego usługi z czystym sumieniem.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Hydroserv Dawid Kiełbowicz
4.7
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
08.02.2021 Sosnowiec Stary Sosnowiec
Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi. Muszę przyznać, że dawno nie widziałem takiej solidności i fachu w rękach. Zadanie nie było proste, bo moje zlecenie obejmowało kompleksową wymianę instalacji gazowej, ale Pan bez dwóch zdań stanął na wysokości zadania i wykazał się ogromną wiedzą i umiejętnościami.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zbigniew Krajewski
4.7
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
25.02.2021 Sosnowiec Stare Maczki
Gdy popsuł nam się bojler, obawiałam się konieczności inwestycji w nowy model. Na szczęście znalazłam numer do tego hydraulika. Przyjechał do nas dość szybko i po oględzinach stwierdził, że wystarczy naprawa bojlera, a będzie działał jak nowy. Oczywiście sprawą zajął się profesjonalnie, ponadto dodatkowo wykonał również przegląd instalacji kamerą, by zlokalizować miejsce zatoru w kuchni. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
07.03.2021 Sosnowiec Sielec
Zapchał mi się zlew w kuchni, jednak na tyle poważnie, że nie pomogły nawet granulki udrażniające, które zwykle w podobnych sytuacjach załatwiają sprawę. Zadzwoniłam więc po hydraulika i to była bardzo dobra decyzja. Pan zajął się przepychaniem rur bardzo profesjonalnie i czysto. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły
14.02.2021 Sosnowiec Środula
Moim zdaniem jest to najlepsze pogotowie kanalizacyjne w okolicy. Ta firma nie zawiodła mnie, choć ze względu na Święta kilku hydraulików odmówiło mi pomocy. Zdecydowanie warto postawić na ich profesjonalizm i rzetelność. Bardzo szybko uporali się z problemem z rurami, więc udało mi się uniknąć zalania sąsiadów. Wspaniali fachowcy z duszą na ramieniu.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
HYDROSUN ERYK MAKIEŁA
4.7
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
21.03.2021 Sosnowiec Radocha
Wymianę grzejników planowałem już od dłuższego czasu, więc w końcu zebrałem się w sobie i zadzwoniłem po hydraulika. Za pracę nie zapłaciłem fortuny, a usługa została wykonana na wysokim poziomie, ponadto jak na złotą rączkę przystało, Pan przy okazji pomógł również w innych drobnych naprawach.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Sławomir Gołda
4.9
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
24.01.2021 Sosnowiec Niwka
Gdy potrzebne okazało się WUKO, wiedziałem już doskonale, do kogo należy w tej sytuacji zadzwonić. Firmę hydrauliczną poleciła mi jakiś czas temu siostra, która była bardzo zadowolona ze świadczonych przez tych specjalistów usług. Ja również się nie zawiodłem i muszę przyznać, że warto było na nich postawić. Solidni profesjonaliści z fachem w rękach.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
23.03.2021 Sosnowiec Milowice
Remontowaliśmy cały dom, więc i zadań dla hydraulika było dość sporo. Najbardziej przerażał nas montaż prysznica, bo nasłuchaliśmy się od znajomych historii z tym związanych. Na szczęście trafiliśmy na tego solidnego hydraulika, który sprawę wykonał bezbłędnie, nie narażając nas na niepotrzebny stres.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki czas czeka się na hydraulika?

2021-02-17 Sosnowiec, Pogoń
Witam serdecznie. Mam usterkę centralnym ogrzewaniu w moim mieszkaniu. Dziś kiedy wróciłem z pracy i zauważyłem, że pod grzejnikiem stoi woda. Grzejnik jest już dośc stary i najwidoczniej przecieka i potrzebuję kogoś, kto wymieni mi na nowy. Chciałbym aby fachowiec miał doświadczenie w takich usługach. Jakie są terminy w państwa firmie na usługi hydrauliczne?

Szybka pomoc w awarii hydraulicznej

2021-01-07 Kazimierz, Ogrodowa, Sosnowiec
Pękła mi rura pod wanną, cieknie woda i zalewa łazienkę. Zakręciłem zawór i teraz szukam hydraulika, który mógłby uszczelnić lub wymienić uszkodzoną rurę w jak najszybszym czasie ponieważ sprawa jest niezwykle pilna.

Ile kosztuje usunięcie awarii hydraulicznej?

2020-11-17 Sosnowiec, Środula, Prusa
Pisze z zapytaniem o koszt usunięcia usterek przez hydraulika w domu. Mam nieszczelną instalację wodną. Potrzebuję ją uszczelnić lub wymienić. Szukam profesonalnego hydraulika który jest solidny i godnego polecenia. Instalacja w domu jest już dośc stara. Jaki jest koszt takiej usługi w państwa firmie?

Jaki jest czas oczekiwania na montaż wanny?

2020-11-03 Niwka, Wojska Polskiego
Dzień dobry. Kończę właśnie remont łazienki i z prac został mi już tylko biał montaż. Mam kilka urzadzeń sanitarnych do zainstalowania. Potrzebuję hydraulika, który solidnie się tym zajmie. Chciałbym zapytać jakie sa terminy na usługi hydrauliczne? Potrzebuję fachowca najpóźniej na koniec tego tygodnia.

Pilnie potrzebny hydraulik 24H!

2020-10-28 Sosnowiec
Kontaktuję się w sprawie usunięcia warii hydraulicznej w moim domu. Pod toaletą cieknie woda. Potrzebuję fachowca, który mógłby zdiagnozować co się dzieje i usunąc usterkę. Zależy mi na szybko wykonanej usłudze.

Jaka jest cena naprawy spłuczki?

2020-10-10 Klimontów, Sosnowiec
W mieszkaniu w bloku mam awarię hydrauliczną, z którą nie mogę sobie sama poradzić. Mieszkam w trójkę z koleżankami i niestety w żaden sposób nie potrafimy same tego naprawić. W toalecie mam spłuczkę, która przez cały czas cieknie. Jest tak od wczoraj. Chciałabym wezwać dobrego fachowca, który mógłby to naprawić i mi pomóc.

Szukam wykonawcy do usługi hydraulicznej

2020-08-19 Sosnowiec, Sielec, Kombajnistów
Witam serdecznie, interesuje mnie montaż centralnego ogrzewania w domku jednorodzinnym. Mam stare grzejniki i chciałbym je wymienić. Chciałbym też zmodernizować instalację wodno-kanalizacyjną w domu oraz uszczelnić przeciekający zawór. Proszę o kontakt do dobrego i sprawdzonego hydraulika, który mógłby się tym zająć.

Jak szybko może ktoś udrożnić rury w domu?

2020-07-13 Sosnowiec, Lenartowicza
Witam, mam w domu zatkane rury. W zlewie dwukomorowym w kuchni stoi woda. Możliwe, że dostały się resztki jedzenia i zapchały odpływ I syfon. Nie chcę sam tego odkręcać i chciałbym wezwać fachowca, który mógłby podjechać w możliwie najszybszym terminie. Jaka jest cena odpychania rur?

Dzielnice Sosnowca, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Cieśle
 2. Dańdówka
 3. Dębowa Góra
 4. Jęzor
 5. Kazimierz Górniczy
 6. Klimontów
 7. Maczki
 8. Milowice
 9. Modrzejów
 10. Niwka
 11. Walcownia
 12. Ostra Górka
 13. Ostrowy Górnicze
 14. Pogoń
 15. Porąbka
 16. Radocha
 17. Rudna
 18. Sielec
 19. Stary Sosnowiec
 20. Środula
 21. Śródmieście
 22. Zagórze

Kiedy ogarnia Cię poczucie bezradności oraz beznadziei wobec hydraulicznego kataklizmu z pewnością jedynym Twoim pragnieniem jest to, by jakaś złota rączka, mogła natychmiast usunąć cały ten bałagan. Złote rączki jednak nie pojawiają się znikąd, ale z pewnością znajdziesz ich właścicieli w naszym serwisie. Jako Naprawek.pl prezentujemy tylko zweryfikowanych specjalistów, dzięki którym udrażnianie rur, biały montaż albo inne, nawet te najbardziej skomplikowane, hydrauliczne zadania, zostają wykonane. Już teraz na podstawie opinii widocznych przy każdym ze specjalistów dokonasz odpowiedniego, tego właściwego dla siebie wykonawcy. Są one gromadzone w oparciu o telefoniczne badanie satysfakcji z przeprowadzonych usług, wśród losowo wybranych klientów. To właśnie z  wybranym specjalistą, podczas krótkiej rozmowy poznasz cennik usług oraz ustalisz termin ich wykonania. Nie tylko w przypadku instalacji sanitarnych możesz liczyć na szybką pomoc współpracujących z nami techników, również instalacje CO nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Twoje zgłoszenie może już dziś trafić w ręce w pełni wykwalifikowanego wykonawcy, dla którego liczyć się będzie po prostu rzetelne i skuteczne wykonanie powierzonej usługi. Z pewnością zależy Ci na tym, by technik, który zajmie się Twoim zgłoszeniem, był znakomicie przygotowany sprzętowo na każdą ewentualność. Tak będzie w przypadku korzystania z pomocy za pośrednictwem Naprawek.pl. Niejeden sklep hydrauliczny, nie powstydziłby się takiego wyposażenia, przekonaj się o tym osobiście, wzywając specjalistów z prawdziwego zdarzenia.

Serwis hydrauliczny, z którym się skontaktujesz, pomoże Ci w każdej dzielnicy Sosnowca. Radocha, Rudna, Sielec – zarówno w te, jak i w inne rejony miasta chętnie dotrą współpracujący z nami technicy. W tej ostatniej wymienionej lokalizacji mieści się najstarsza budowla Sosnowca – Zamek Sielecki. Jego korzenie sięgają aż do czasów średniowiecza, a pierwsze informacje o obiekcie obronnym w tym rejonie pochodzą z 1420 roku. Przez setki lat zamek przechodził z rąk do rąk i był wielokrotnie przebudowywany, ostatecznie nabrał barokowego charakteru, który jest widoczny do dziś. Od lat siedemdziesiątych XX wieku znajdowało się tam Muzeum i Centrala Wzornictwa Szkła Polskiego. Obecnie w Zamku Sieleckim mieści się Sosnowieckie Centrum Sztuki, które może się poszczycić wieloma inicjatywami kulturalnymi, a przede wszystkim bogatą ofertą warsztatową i edukacyjną, aktywizująca najmłodszych mieszkańców regionu.

Z szybkością, której, by się nie powstydziło pogotowie hydrauliczne, polecani przez nas wykonawcy dotrą na miejsce usterki, aby skutecznie i trwale ją usunąć. Usługi hydrauliczne mogą być wykonywane na najwyższym poziomie w Twoim mieście. Rozwiązanie leży w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy krótka rozmowa z wytypowanym przez Ciebie specjalistą i już możesz dołączyć do tysięcy zadowolonych klientów, którym już pomogli fachowcy dostępni na Naprawek.pl. Dołącz do tej grupy i ciesz się skutecznie naprawioną instalacją, dokładnie zamontowanym zlewem, zażegnaniem potopu, który dosięgł również Twoich sąsiadów. Pozwól sobie pomóc, nie odkładaj tak ważnych kwestii na później. Zadzwoń teraz!

Jeśli szukasz elektryka na terenie Sosnowca, kliknij tu: Elektryk Sosnowiec.

Zobacz również inne usługi w mieście Sosnowiec

732 080 502