Hydraulik Słupsk

F.H.U. WIECZOREK SYLWESTER WIECZOREK
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
08.01.2021 Słupsk Zatorze Południe
Nie ukrywam, że naprawa umywalki była dla mnie zadaniem trudnym, dlatego postanowiłem zlecić je komuś bardziej doświadczonemu. Telefon do tego pana dostałem od znajomego, który bardzo go chwalił. Muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak sprawnie i estetycznie wykonanej pracy. Zaskoczyła mnie, oczywiście na plus, cena usługi, która była bardzo niska. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena naprawy spłuczki?

2020-12-07 Słupsk
Pisze z takim zapytaniem. Jaki jest orientacyjny koszt naprawy spłuczki podtynkowej w toalecie? Usterka jest taka, że ze spłuczki cały czas cieknie woda. Już kiedyś była taka usterka, ale poprzedni fachowiec nie naprawił jej solidnie. Wiem że na waszej firmie sie nie zawiode bo czytalam dobre opinie. Prosze o kontakt w tej sprawie.

Jak szybko może przyjechać fachowiec do naprawy toalety?

2020-12-04 Słupsk
Mam nieszczelny sedes w łazience. Pod spodem przecieka woda, musiałam uszczelnić ręcznikiem boki. Potrzebuję pomocy hydraulika, który fachowo uszczelni ubikację. Ile kosztuje taka usługa?

Potrzebuję naprawić toaletę

2020-08-14 Słupsk, Portowa
Dobry wieczór. Poszukuję w pobliżu serwisu hydraulicznego. W moim mieszkaniu, w łazience jest niesprawna ubikacja. Spłuczka się popsuła i cały czas cieknie. Jestem zainetersowana waszymi usługami. Spłuczka jest podtynkowa dlatego poszukuję hydraulika, który zajmuje się takim sprzetem. Czy możecie mi pomóc?

Poszukuję w okolicy hydraulika

2020-08-12 Wczasowa, Słupsk
Witam państwa serdecznie. Jestem zainteresowany usługami pogotowia hydraulicznego w pobliżu. Mam w planach wymienić nieszczelną instalację wodno-kanalizacyjną. Czy zajmujecie się takimi usługami? Chciałbym wykonać modernizacje rur najlepiej jeszcze w tym tygodniu. Ile wyniesie taka usłyuga wykonana przez waszego pracownika? Jakie macie dostępne wolne terminy? Proszę o odpowiedź.

Jaka jest cena białego montażu?

2020-07-28 Słupsk, Grażyny
Witam serdecznie. Pisze ponieważ chciałbym zapytać o koszt usługa zainstalowania kilku urządzeń sanitarnych w mojej łazience. Robię generalny remont tego pomieszczenia i został mi już tylko montaż kabiny prysznicowej z brodzikiem, toalety oraz umywalki z baterią. Ile wyniesie mnie taka usługa u waszego hydraulika?

Jaki jest koszt przyjazdu hydraulika 24h?

2020-07-15 Wandy, Słupsk
Kontaktuję się, bo właśnie odkryłem, że doszło do pęknięcia rury w moim mieszkaniu. Sąsiad zadzwonił do mnie, że woda przecieka do jego mieszkania. Muszę wezwać pilnie pogotowie hydrauliczne. Ile kosztuje przyjazd fachowca?
732 080 502