Hydraulik Siedlce

ARTGAZ-SERWIS KUREK ARTUR
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
12.01.2021 Siedlce Nad Zalewem
Powierzyłem temu hydraulikowi montaż bojlera. Pan okazał się bardzo sympatycznym i odpowiedzialnym fachowcem, który widać, że zna się na rzeczy i można porozmawiać z nim jak człowiek z człowiekiem. Zadanie wykonał należycie. Zleciłem mu również profilaktycznie przegląd instalacji kamerą i również nie zawiódł mojego zaufania. Usługę wykonał profesjonalnie, używając nowoczesnych narzędzi pomiarowych. Polecam.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zbigniew Kokoszkiewicz F.U.-H. INST.SANIT.-GAZ.
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Szukasz dobrego hydraulika, który jest w stanie szybko wymienić kran, ale również skutecznie rozprawić się z awarią hydrauliczną? Zbigniew Kokoszkiewicz to doświadczony hydraulik, który pomoże Ci rozwiązać każdy hydrauliczny, a do tego niedrogim kosztem. Skontaktuj się z nami!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od lat świadczymy skuteczne interwencje hydrauliczne i elektryczne. Dzięki znakomitemu przygotowaniu sprzętowemu, doświadczeniu oraz kwalifikacjom możemy sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom z tego zakresu. Nawet w przypadku zwykłych prac montażowych i instalacyjnych spotkasz się z naszym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Po prostu skontaktuj się z nami i sprawdź to! Na pewno nie pożałujesz tej decyzji.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest możliwy czas wizyty pogotowia hydraulicznego?

2021-01-25 Pomorska, Siedlce
Dzień dobry. Potrzebuję praktycznie natychmiastowej pomocy. Bylibyście w stanie podjechać i sprawdzić co dzieje się z rurą pod zlewem? Niestety, ale cieknie tak mocno, że w łazience mam powódź. Stało się to podczas mojego pobytu w pracy. Co za pech. Pomocy!

Jaki jest koszt udroznienia odpływu?

2021-01-08 Siedlce, Mazurska
W moim zlewie prawdopodobnie utkwiło coś dużego, być może jakieś resztki jedzenia z obiadu. Od godziny męczyłam się za pomocą domowych sposobów, by to odetkać, ale niestety nie udało się. Potrzebuję pilnej pomocy fachowca!

Biały montaż na jutro

2020-09-26 Siedlce
Chciałabym jak najszybciej dokonać demontażu starej, wysłużonej już toalety oraz montażu nowozakupionej sztuki. Kiedy macie Państwo pierwszy wolny termin? I w jakiej cenie miałoby się to odbyć?

Awaria hydrauliczna. Pilne!

2020-08-27 Siedlce
Niestety, ale okazało się, że zalałam sąsiadów. Nie do końca wiem w czym leży problem, ale kiedy wróciłam do domu to zastałam na podłodze ogromne kałuże wody. Źródło znalazłam w kuchni, prawdopodobnie rura pod zlewem pękła. Póki co zakręciłam główny zawór, żeby nie spowodować jeszcze większych szkód. Pilnie i z niecierpliwością oczekuję na pomoc doświadczonego hydraulika.

Naprawa WC na już!

2020-07-28 Stefana Batorego, Siedlce
Witam serdecznie. Kontaktuję się z nieco wstydliwym problemem. A mianowicie mam zapchaną toaletę. Prawdopodobnie moje małe dziecko wrzuciło do muszli jakiś przedmiot pod moją nieuwagę i stąd ten problem. Skutek jest taki, że zostaliśmy bez ubikacji, ponieważ mam w domu tylko jedną łazienkę. Bardzo pilnie potrzebuję, by zjawił się hydraulik z odpowiednim osprzętem i udrożnił tę zapchaną rurę. Proszę o możliwie najszybszą pomoc!

Dzielnice Siedlec, w których możesz zamówić hydraulika

  1. Południowa Dzielnica Przemysłowa
  2. Północna Dzielnica Przemysłowa
  3. Nowe Siedlce
  4. Rozkosz
  5. Taradajki
  6. Stara Wieś
  7. Piaski Zamiejskie
  8. Sekuła
  9. Śródmieście

Zobacz również inne usługi w mieście Siedlce

732 080 502