Hydraulik Pszczyna

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Okna w mieszkaniu znów się zacinają, a twoja cierpliwość się kończy? Ponowna wymiana uszczelek doprowadza cię do szaleństwa? A może sam nie potrafisz określić, co złego dzieje się z twoimi oknami? Obojętnie, czego dotyczy twój problem, możesz ...
B.A.I Service Ireneusz Wywiał
4.9
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie hydraulicy okazali się bardzo sympatycznymi, życzliwymi, pomocnymi i co najważniejsze - skutecznymi fachowcami. Miałem problem z odpływem w brodziku, więc zadzwoniłem po to pogotowie hydrauliczne. Panowie dyspozycyjni zjawili się u mnie jeszcze tego samego dnia (była niedziela) i szybko naprawili usterkę. Serdecznie polecam każdemu w potrzebie!"
Hydroserv Dawid Kiełbowicz
4.8
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo profesjonalna współpraca! Hydraulik szybko i niemal od ręki zajął się naprawą wanny. Widać było, że ten człowiek ma fach w rękach i doskonale wie, co robi. Za usługę nie wziął dużych pieniędzy, a przy okazji bardzo miło się z nim rozmawiało. To prawdziwa złota rączka. Polecam tego pana za ogromny profesjonalizm oraz fachowość. Numer oczywiście zapisałem."
Zbigniew Krajewski
4.7
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z naprawy zlewu, którą powierzyłem temu hydraulikowi. Pan okazał się bardzo miłym, kulturalnym i do tego przyjaznym człowiekiem, a usługa została wykonana szybko, sprawnie i w stosunku do konkurencji - dużo bardziej przystępnie cenowo. Numer telefonu do tego pana już zapisałem i na pewno skorzystam z jego usług jeszcze wielokrotnie, kiedy tylko będzie taka potrzeba."
Firma Handlowo Usługowa M&J Jan Juchacz
4.8
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bojler przestał nagle podgrzewać wodę, co przy dwójce małych dzieci jest poważnym problemem. Zadzwoniłem do tego hydraulika nie ukrywając, że zależy mi na czasie. Pan przyjechał po 20 minutach od wezwania, dokładnie obejrzał bojler i zabrał się do pracy. Usterka bojlera naprawiona została sprawnie i ten już działa. Polecam serdecznie!"
KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 76
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Hydraulik bardzo szybko i konkretnie zareagował na problem przelewającej się spłuczki podtynkowej. Usunięcie awarii hydraulicznej nie zajęło mu zbyt wiele czasu, a pan okazał się godnym zaufania specjalistą z bogatą wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Widać, że człowiek ma fach w rękach i bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Poleciłem go już znajomym i rodzinie, bo o takiego fachowca w dzisiejszych czasach naprawdę trudno."
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Moja łazienka wymagała wielu poprawek, a na szczęście trafiłam na świetnego fachowca, który doprowadził ją do normalnego stanu. Hydraulik zajął się kilkoma drobnymi naprawami hydraulicznymi, a także wymianą umywalki. Z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Nie miałam do czego się przyczepić. Polecam."

Dzielnice Pszczyny, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Stare Miasto
 2. Śródmieście
 3. Siedlice
 4. Piastów
 5. Daszyńskiego
 6. Powstańców Śląskich (Poligon)
 7. Piłsudskiego
 8. Podstarzyniec
 9. Polne Domy
 10. Kolonia Jasna
 11. Kępa
 12. Stara Wieś
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502