Hydraulik Poznań

PRZEMYSŁAW WYRWA GAZ-TECH
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
05.03.2021 Poznań Wola
Kupiłem niedawno dom na obrzeżach miasta, jednak okazało się, że konieczna jest wymiana grzejników. Hydraulikiem nie jestem, więc zadzwoniłem do tego Pana. Od razu wiedziałem, że to godny zaufania hydraulik. Na wezwanie odpowiedział natychmiastowo, a usługę wykonał dość szybko, za co bardzo mu dziękuję, bo nie ukrywam, że zależało mi na czasie. Wszystko przebiegło wzorowo, a cena również nie była wysoka.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis i Naprawy Hydrauliczne Krystian Wiernowolski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
20.03.2021 Poznań Żegrze
Zbliżały się Święta, a wiadomo, jak to przed Świętami - dużo gotowania i jeszcze więcej zmywania. Pech chciał, że przez zatkany zlew w kuchni nie mogłam umyć nauczyć ani kontynuować gotowania. Niezwykle pomocny okazał się ten hydraulik, który przyjechał w 15 minut od wezwania, po czym szybko zajął się przepychaniem rur. Zlew został odetkany, a ja odetchnęłam z ulgą. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Andrzej Sienko
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
20.01.2021 Poznań Junikowo
Niedawno zleciłem temu hydraulikowi usunięcie awarii hydraulicznej - chodziło o przeciekającą wannę. Pan na wezwanie zjawił się jeszcze tego samego dnia i bez problemu rozwiązał problem z wanną. Tydzień później przeprowadził dla mnie próbę szczelność instalacji i również nie mogłem powiedzieć na niego złego słowa. Polecam.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam hydraulika do usunięcia awarii hydraulicznej

2021-02-06 Poznań, Rataje
Miałem awarię instalacji hydraulicznych i po zlokalizowaniu wycieku i wykonanej naprawie, mój "fachowiec" zostawił mnie z jeszcze większym problemem. Ten sam "hydraulik" miał mi też załatać dziury po montażu instalacji do klimatyzacji, oczywiście tego nie zrobił. Czy mogę liczyć na jakiegoś solidnego hydraulika z Państwa polecenia? Będę niezwykle wdzięczny za pomoc.

Hydraulik na szybko!!!

2021-01-15 Poznań, Zana, Piątkowo
Witam Państwa, pilnie potrzebny jest mi hydraulik, który usunie awarię hydrauliczną. Dzisiaj rano gdy wstałam zauważyłam, że woda stoi na podłodze w kuchni. Nie jestem w stanie zlokalizować źródła tej usterki, prawdopodobnie chodzi o pęknięty zawór przy zlewie. Bardzo proszę o pomoc jakiegoś solidnego fachowca.

Potrzebuję pogotowia hydraulicznego

2020-12-30 Zakopiańska
Witam, robie kompletny remont łazienki, wczoraj był hydraulik obejrzeć łazienkę, ale koszt jego usług kompletnie przerósł moje oczekiwania. Na domiar złego okazało się, że trzeba wymienić instalacje wody, zrobić dopływy do prysznica, pralki, umywalki... Nie znam się na tym kompletnie, więc potrzebuję pomocy specjalisty, w Państwie cała nadzieja. Jaki będzie koszt zrobienia tego wszystkiego?

Jaka cena wezwania hydrualika?

2020-11-08 Królowej Jadwigi
Witam, wprowadziłem się do nowego mieszkania i mam problem z prysznicem. Poziom wody w odpływie jest na poziomie brodzika. Podczas kąpieli woda bardzo szybko gromadzi się w brodziku i ma problemy ze spływaniem. Jaka może być przyczyna takiej usterki?

Jaki czas usunięcia awarii hydraulicznej?

2020-08-30 Łazarz, Kossaka, Poznań
Witam serdecznie. Poszukuję dobrego fachowca od hydrauliki, który usunie awarię hydrauliczną. Mam problem z zatkanymi rurami odpływowymi. Jaka jest cena takiej usługi i ile trzeba czekać na przyjazd pana serwisanta?

Jak szybko może przyjechać hydraulik? Chodzi o przepychanie rur

2020-08-17 Poznań
Dzień dobry, kiedy mogę liczyć na przyjazd jakiegoś solidnego fachowca, który upora się z problemem zapchanych rur? Próbowałam przelewać rury wrzątkiem, niestety bezskutecznie. Bardzo proszę Państwa o pomoc, bo nie wiem, co robić.

Jaki jest czas przyjazdu pogotowia hydraulicznego?

2020-08-11 Poznań, Winogrady, Kmicica
Ile kosztuje i ile trzeba czekać na przyjazd pogotowia hydraulicznego? Mam problem z wyciekającą wodą spod toalety i nie umiem sam sobie z tym poradzić. Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ niedługo wyjeżdżam na kilka dni i chcę załatwić ten problem jak najszybciej. Proszę o pomoc.

Potrzebny biały montaż

2020-08-05 Poznań, Malta, Krańcowa
Potrzebuję hydraulika, który wykona dla mnie usługę białego montażu w mojej łazience, mianowicie chodzi o podłączenie wanny, toalety i umywalki. Jaki jest koszt takiej usługi i w jakim najbliższym terminie można się spodziewać wizyty serwisanta? Proszę o jak najszybszą odpowiedź i z góry dziękuję.

Jaki jest czas oczekiwania na montaż toalety?

2020-07-15 Wiechowicza, Stare Miasto, Poznań
Witam serdecznie, potrzebuję dobrego fachowca, który wymontuje starą toaletę i na jej miejsce wstawi nową. W jakim terminie można liczyć na przyjazd hydraulika? Proszę również o podanie wstępnej wyceny takiej usługi.

Jaki czas naprawy kranu

2020-07-08 Poznań, Roślinna, Nowe Miasto
Bardzo proszę Państwa o pomoc!!! Moim problemem jest cieknący kran. Potrzebuję instrukcji, jak wykonać taką naprawę i ewentualnie jakiegoś fachowca, który mógłby to zrobić. Niestety nie znam się kompletnie na hydraulice.

Dzielnice Poznania, w których możesz zamówić hydraulika

  1. Stare Miasto
  2. Nowe Miasto
  3. Grunwald
  4. Jeżyce
  5. Wilda

W tak dużym mieście jak Poznań pogotowie hydrauliczne z pewnością ma mnóstwo pracy, awarie z tego zakresu zdarzają się nieustannie i co gorsza, są na ogół niespodziewane. Jednak nie tylko pęknięta rura mieści się w gronie takich usterek, również instalacje CO wymagają czasem odpowiedniej interwencji. Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że sprawna hydraulika w Twoim mieszkaniu, to jedna z mocnych podstaw, jeśli chodzi o codzienną higienę i poczucie komfortu. Zapewne też zgodzisz się, by wszelkie działania z nią związane powierzyć tylko godnym zaufania fachowcom. Właśnie dlatego, jako Naprawek.pl, chcemy pomóc Ci w wyborze odpowiedniego specjalisty. Udrażnianie rur albo biały montaż Cię przerasta? Dzięki nam znajdziesz wykwalifikowanego specjalistę, który specjalnie dla Ciebie zajmie się każdą hydrauliczną czynnością. Dajemy Ci możliwość zapoznania się z opiniami na temat współpracujących z nami serwisów, które zebraliśmy w wyniku telefonicznego badania satysfakcji, u losowo wytypowanych klientów. Masz także możliwość uzgodnienia ceny oraz terminu, w którym usługi hydrauliczne będą wykonywane, bezpośrednio z wybranym wykonawcą.

Poznań jest bardzo interesującym miastem, pełnym niespodzianek i tajemnic. Wiele jego zabytków jest unikatowych nie tylko w skali polskiej, ale i europejskiej. Jedną z wielu ciekawostek, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę jest Rezerwat Meteoryt Morasko. Powstanie tego miejsca jest związane z odkryciem mającym miejsce w 1914 we wsi Morasko obecnie wchodzącej administracyjnie w skład Poznania. Wtedy właśnie odkryto około 80 kilogramowy fragment będący częścią, żelaznego meteorytu. Wszystkich fragmentów znaleziono ponad 1400, a największy z ich odkryty dopiero 2012 roku waży ponad 261 kilogramów. Wszystko to jest pozostałością po największym deszczu meteorytów żelaznych, jaki miał miejsce w Europie ok. 5000 lat temu. W rezerwacie można zobaczyć też kratery, powstałe w wyniku uderzeń, obecnie częściowo wypełnione wodą. To jednak nie wszystko na terenie tego miejsca funkcjonuje też Muzeum Ziemi, gdzie można zobaczyć szczątki meteorytu oraz minerały i skamieniałości. Wizyta w takim miejscu robi wrażenie, nie tylko na pasjonatach tej tematyki. Podobnie jak meteoryt lub grom z jasnego niego, czasem na naszą głowę spada niespodziewana usterka hydrauliczna.

Jeśli tak się stanie, to pamiętaj, że niezależnie od dzielnicy Poznania: Wilda, Jeżyce, Stare Miasto, Nowe Miasto czy też Grunwald, możesz liczyć na pomoc specjalistów polecanych przez Naprawek.pl. Każdy z nich to istna „złota rączka” w kwestiach związanych z instalacją hydrauliczną, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że podejście do klienta oraz jakość wykonywanych zadań jest na bardzo wysokim poziomie. Naprawek.pl to elastyczne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje skutecznego oraz szybkiego usunięcia powstałej awarii. Zadzwoń po doskonale wyposażonych specjalistów i nie martw się, że nie wiesz gdzie jest sklep hydrauliczny, oni posiadają wszelkie potrzebne narzędzia, by Tobie pomóc.

Jeśli szukasz elektryka na terenie Poznania, kliknij tu: Elektryk Poznań.

Zobacz również inne usługi w mieście Poznań

732 080 502