Hydraulik Piaseczno

Paweł Sorokosz Usługi kominiarskie i gazowe
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
27.03.2021 Piaseczno Orężna
Przepychanie rur i związane z tym usunięcie wrośniętych korzeni zleciłem temu hydraulikowi. Pan okazał się godnym polecenia specjalistą, który do zadania podszedł solidnie, rzetelnie, uczciwie i bez większych problemów sobie z nim poradził. Polecam za całokształt!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
20.03.2021 Piaseczno Zalesinek
Wymiana WC, wbrew moim wcześniejszym domysłom, okazała się zadaniem nie dla mnie, dlatego postanowiłem wezwać na pomoc tego hydraulika. Pan zadanie wykonał solidnie, sumiennie i bardzo dokładnie oraz w przystępnej cenie, do tego miał duże poczucie humoru. Postanowiłem pozostawić sobie kontakt do niego. Polecam jego kompleksowe i zarazem niedrogie usługi.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Naprawy Okien, Drzwi i Rolet oraz Serwis Hydrauliczny i Montażu Mebli Tempra Jan Boczkowski
4.7
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
28.02.2021 Piaseczno Chyliczki
Montaż toalety, chociaż początkowo nie wydawał się szczególnie wymagającym zadaniem, postanowiłem jednak powierzyć hydraulikowi, by mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane jak należy. Pan nie zawiódł moich oczekiwań - wszystko wykonał solidnie, sprawnie i bardzo szybko.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od lat świadczymy skuteczne interwencje hydrauliczne i elektryczne. Dzięki znakomitemu przygotowaniu sprzętowemu, doświadczeniu oraz kwalifikacjom możemy sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom z tego zakresu. Nawet w przypadku zwykłych prac montażowych i instalacyjnych spotkasz się z naszym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Po prostu skontaktuj się z nami i sprawdź to! Na pewno nie pożałujesz tej decyzji.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje hydraulik 24h?

2021-01-21 Piaseczno
Dzień dobry, mam poważną rzecz do zrobienia w domu. Kilka rur jest nieszczelnych pod parterem i zalewam mi piwnicę oraz kotłownię. Woda nie leje się ciurkiem jakimś, ale nie mam tyle misek żeby to wszystko tam zlatywało. Widzę na stronie, że macie tu kogoś całodobowo.

Jak szybko może przyjechać fachowiec do WC?

2020-10-06 Balladyny, Piaseczno
Dzień dobry państwu. Chciałbym zamówić usługę hydrauliczną w moim domu. Mam zatkany kibel z któego wybija woda. Potrzebuję jak najszbciej odetkać zapchany odpływ. Próbowałem sam środkami dostępnymi w sklepach oraz przepychaczką, ale bezskutecznie. Jakie macie wolne terminy na usługi? Ile kosztuje profesjonalna usługa wykonana przez hydraulika?

Potrzebny na jutro biały montaż

2020-09-03 Karłowicza, Piaseczno
Witam. Szukam firmy, która zajmuje się instalacją urządzeń sanitarnych w domach i mieszkaniach. Mam do wymiany toaletę i wannę. Ile kosztuje taka usługa i czy są wolne terminy w dniu jutrzejszym?

Jak szybko mogłoby się pojawić pogotowie hydrauliczne?

2020-08-18 Aleja Kalin, Piaseczno
Mam jakiś problem z moim bojlerem. Chociaż oprócz niego to jeszcze pare spraw by się znalazło do zrobienia. Ale do rzeczy. Jakiś czas temu jednego wieczora przestał on całkowicie przetwarzać wodę, nie było nic słychać jakby miała płynąć przez niego. Rano było już w porządku, ale wczoraj coś podobnego się stało.

Ile kosztuje usunięcie awarii hydraulicznej?

2020-07-05 Piaseczno, Pomorska
Witam, proszę o jak najszybszą pomoc. Przyleciał do mnie sąsiad z rana z krzykiem że go zalewa po ścianach w polowie domu. Ja w ciężkim szoku i teraz wydzwaniam gdzie mogę bo nie wiem czy to coś z rurami od zlewów, wanny, prysznica czy może coś zmoim ogrzewaniem podłogowym na wodę. Czy macie kogoś na już?!

Zobacz również inne usługi w mieście Piaseczno

732 080 502