Hydraulik Opole

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Hydraulik w mieście Opole.
Wybrane zlecenia

Jak szybko udrożnicie rury?

2021-01-20 Opole, Zakrzów, Ptasia
Jak szybko możecie przyjechać by udrożnić rury w kanalizacji. Środki chemicznie nie działają i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Obdzwoniłam chyba wszystkie serwisu i nikt nie ma czasu. W waszym serwisie jedyna nadzieja. Proszę o pilną odpowiedź i przybliżony koszt usługi.

JAki jest czas oczekiwania na uslugę hydrauliczną?

2020-12-13 Wolności, Opole, Czarnowąsy
Znajoma koleżanka poleciła mi wasz serwis. Dlatego kontaktuje się w sprawie nprawy grzejnika poprzez zamrażanie. Chciałabym też przenieść ten grzejnik w inne miejsce bo słabo grzeje łazienkę. Jaka będzie cena takiej usługi? Czy macie jaieś wolne terminy jescze w tym tygodniu? Później nie mogę bo wyjeżdżam na okres ok 3 miesięcy poza granice Polski.

Jaki czas usunięcia awari hydraulicznej?

2020-11-01 Opole, Sławice, Opolska
Sąsiad sobie wyjechał na urlop, a z jego mieszkania jestem zalewana. Na szczęście po rozmowie ze spółdzielnią i z samym sąsiadem dostała klucze od jego mieszkania. Prośba jest taka by wyszukać przyczynę tego podtopu i usunięcia tej usterki jak najszybciej. Już zaczyn odpadać mi farba z sufitu.

Szybka usługa przepychania

2020-10-02 Opole, 1 Maja
Potrzebuje pilnej pomocy w przepchnięciu zatoru w toalecie. Środki żrące i inne nie pomagą. Zapewne będziecie musiali zaoparzeć się w spiralę bez tego chyba się nie uda odetkać. Nie mamy się gdzie wypróżniać więc zależy nam byście byli jeszcze dziś, nawet w godzinach późnych.

ile wyniesie naprawa kranu?

2020-09-22 Opole, Sosanowskiego
Z mojego krano w kuchni bardzo wolno płynie woda. Pierw myślałam, że to przez kamień zewnętrzny ale po jego odkamieniu dalej problem wystęuje. Chyba od środka rzeba go wyczyścić. Czy długi jest czas oczekiwana na technika? Jaka będzie cena wykonania takiej usługi?

Poszukiwany fachowiec od podłączenia wanny z okolicy

2020-09-08 Matejki, Opole
Poszukuję specjalisty od podłączania wanien z okolicy. Jutro przyjedzie zamowiona wanna wraz z całym potrzebnym osprzętem i rurami. Zależy mi by wymienić ją jeszcze w tym tygodniu bo mam popsutu brodzik i muszę myć się w misce. Czy macie jakiś wolny termin po godzinie piętnastej? Jaka byłaby cena usługi?

Na jutro biały montaż

2020-07-02 Opole, Armii Krajowej
Zamówiłam mój wymarzony biały zestaw łazienkowy. Jutro ma przyjechać dostawca całej ceramicznej zastawy. Poszukuję na pilnie kogoś kto mi to zamontuje, a stary zutylizuje. Czy macie wolny termin na jutro po godzinie 15? Poleciła mi Was koleżanka, mówiła, że jesteście od zadań specjalnych.

Dzielnice Opola, w których możesz zamówić hydraulika

  1. Osiedle Bolko
  2. Osiedle Chabrów
  3. Osiedle Dambonia
  4. Osiedle Malinka
  5. Osiedle Metalchem
  6. Osiedle ZWM
  7. Szczepanowice-Wójtowa Wieś
  8. Osiedle Armii Krajowej

Zobacz również inne usługi w mieście Opole

732 080 502