Hydraulik Nowy Sącz

Piotr Sikora Usługi Instalacyjne
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
08.03.2021 Nowy Sącz Poręba Mała
Próbę szczelności instalacji zleciłem temu hydraulikowi. Pan okazał się bardzo dobrym fachowcem, co udowodnił podczas wykonywania zlecenia. Miał specjalistyczne narzędzia pomiarowe, dzięki którym wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Próba wykazała, że instalacja wodociągowa została wykonana poprawnie. Pan z powodzeniem zajął się również naprawą kranu. Polecam serdecznie za profesjonalizm i odpowiedzialne podejście do sprawy.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
22.03.2021 Nowy Sącz Centrum
Naprawę instalacji gazowej powierzyłem temu hydraulikowi i muszę przyznać, że zadanie wykonał dokładnie i odpowiedzialnie. Interesował mnie przede wszystkim efekt końcowy i tutaj pan hydraulik bardzo mnie zaskoczył. Wykonanie oceniam na piątkę z plusem, ponadto dał się poznać jako osoba kulturalna i bardzo miła. Poleciłem go już najbliższym, a numer zachowałem!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Biały montaż na jutro

2020-12-07 Nowy Sącz, Kazimierza Wielkiego
Już w maju odbieram klucze do nowo wybudowanego domku jednorodzinnego. Dom jest póki co w stanie surowym. Kompletnie nie mam pojęcia, ile może kosztować biały montaż, a nasz developer nie oferuje takiej usługi za dopłatą, dlatego poszukuję jakiegoś dobrego hydraulika na własną rękę. Czy dysponują Państwo jakimiś dobrymi i godnymi polecenia fachowcami?

Jaki jest czas oczekiwania na pogotowie hydrauliczne?

2020-11-10 Harcerska, Nowy Sącz
Dzień dobry, opiszę pokrótce mój problem. Przy termie jest zawór odcinający wodę. Wczoraj serwisant wymienił w termie grzałkę. Od wczoraj z zaworu kapie. Czy macie jakichś dobrych hydraulików, którzy mogliby to naprawić?

Awaria hydrauliczna, szybki serwis

2020-10-21 Nowy Sącz, Rzemieślnicza
Dzień dobry. Mam wielki kuchenno-hydrauliczny problem i właśnie się zastanawiam, skąd wziąć dobrego i taniego hydraulika. Znalazłam opinie na temat Pańskiego serwisu i podobno dysponujecie dobrymi fachowcami. Jaki jest koszt przyjazdu i kiedy mogę liczyć na jakąś pomoc? Dodam, że sprawa jest dosyć pilna.

Potrzebny fachowiec hydraulik 24/7

2020-07-24 Nowy Sącz, Botaniczna
Witam, mieszkam w bloku i mam taki problem, że przez ostatnich kilka dni woda mocno cieknie z kranu w kuchni. Jestem kompletnym laikiem, jeśli chodzi o naprawy hydrauliczne, dlatego potrzebuję pomocy doświadczonego serwisanta. Jaki byłby koszt takiej naprawy i w jakim czasie może zostać ona wykonana?

Jaka jest cena udrożniania?

2020-07-18 Nowy Sącz
Mam problem ze starymi rurami odpływowymi w moim domu. Ciągle się zapychają. Próbowaliśmy już udrożnić je sami spiralą zakupioną w sklepie hydraulicznym, ale na długo to nie wystarczyło, bo problem znowu wrócił. Czy mogą mi Państwo polecić jakiegoś dobrego hydraulika, który mógłby to sprawdzić w możliwie szybkim terminie? Bardzo proszę o pomoc.

Dzielnice Nowego Sącza, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Barskie
 2. Biegonice
 3. Centrum
 4. Chruślice
 5. Dąbrówka
 6. Falkowa
 7. Millenium
 8. Piątkowa
 9. Przetakówka
 10. Westerplatte
 11. Wólki
 12. Zawada
 13. Gołąbkowice
 14. Gorzków
 15. Helena
 16. Kaduk
 17. Kilińskiego
 18. Kochanowskiego
 19. Nowojowska
 20. Poręba Mała
 21. Przydworcowe
 22. Szujskiego
 23. Wojska Polskiego
 24. Zabełcze

Zobacz również inne usługi w mieście Nowy Sącz

732 080 502