Hydraulik Mińsk Mazowiecki

Usługi Hydrauliczne Zbigniew Kokoszkiewicz
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zrobiło się zimno, odkręciliśmy grzejniki i zdziwienie - ten w sypialni cały czas zimny. Mąż wezwał hydraulika, którego kiedyś polecali nam znajomi. Pan bardzo kulturalny i rzeczowy, przyjechał w ustalonym terminie, zapoznał się z tematem i szybko stwierdził, że potrzebne będzie tylko odpowietrzanie grzejnika. Oczywiście sprawą zajął się od ręki. Polecam."
Mińsk Mazowiecki
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Mirkpol Mirosław Łęczycki
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zadanie było dość trudne do wykonania, ponieważ rury od zlewozmywaka systematycznie zapychały się, a domowe sposoby niestety nie przyniosły oczekiwanego efektu. Dopiero przepychanie rur przez tego hydraulika przyniosło zamierzony efekt. Polecam gorąco, telefon do kontaktu zapisuję. "
Mińsk Mazowiecki
Wybrane zlecenia

2021-08-30 Mińsk Mazowiecki
Mam do wymiany 4 zawory w mieszkaniu. Czy w tym tygodniu może Pan wykonać usługę? Czy zawory muszę sama kupić? Jaki będzie całkowity koszt usługi? Pozdrawiam Olga

2021-08-20 Mińsk Mazowiecki
Pomoc hydrauliczna potrzebna bardzo szybko! Kiedy wróciłam z pracy zauważyłam, że w łazience pod brodzikiem kapie woda. Nie mam pojęcia jaki jest tego powód, ponieważ jeszcze wczoraj, podczas kąpieli nie widziałam żadnej usterki, wszystko było w porządku. Czy macie Państwo dostępnego hydraulika 24 godziny na dobę? Jest już dosć późna pora, a do rana mogę mieć tutaj powódź! Pomóżcie, proszę!

2021-06-19 Mińsk Mazowiecki
Chciałabym jak najszybciej jest to tylko możliwe zaprosić doświadczonego hydraulika do swojego mieszkania. Jaka byłaby orientacyjna cena takiej ekspresowej interwencji? Leje mi się woda spod wanny. Mieszkam sama i w ogóle nie znam się na instalacjach hydraulicznych. Nie mam pojęcia co mam z tym zrobić. Serdecznie proszę o natychmiastowe wsparcie!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502