Hydraulik Lublin

Hydrotechnika Mateusz Tatarczak
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
08.02.2021 Lublin Za Cukrownią
Naprawa umywalki to nie zadanie dla mnie. Nie jestem hydraulikiem, dlatego zlecenie to powierzyłem temu hydraulikowi. Pan był kulturalny i bardzo miły, ponadto bardzo szybko i skutecznie rozwiązał sprawę. Od razu było widać, że hydraulika to jego pasja. Numer telefonu to niego zachowałem i z czystym sumieniem polecam jego usługi.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
NORSON Oskar Drzymała
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
21.02.2021 Lublin Tatary
Hydraulik z pewnością godny polecenia - rzetelny, uczciwy, punktualny i bardzo dobrze wykonujący swoją pracę. Nie był dla niego żadnym problemem montaż kranu. Wszystko przebiegło zgodnie z planem - terminowo, czysto i na najwyższym poziomie. Zadowolony jestem również z ceny, która nie była wygórowana.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
ROBERT JANOWSKI USŁUGI OGRODNICZE I INSTALACYJNE
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
01.02.2021 Lublin Ponikwoda
Grzałka w moim bojlerze nie podgrzewała wody, dlatego postanowiłem zgłosić się z problemem do tego hydraulika. Pan jeszcze tego samego dnia zajął się naprawą bojlera, która nie zajęła mu wiele czasu. Wszystko wykonał profesjonalnie i dokładnie. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam technika do naprawy prysznica

2021-01-16 Lublin, Wieniawa
Posiadam narożnikową kabinę prysznicową z hydromasażem. Dokładnie trzy dni temu dodatkowe funkcje przestały działać. Urządzenie nie ma już niestety gwarancji producenta. Macie fachowca, który zna się na takich rzeczach?

Potrzebne pogotowie hydrauliczne - pilne!!!

2021-01-06 Lublin, Głębocka
Potrzebuję na już fachowca do usterki w łazience! Za mocno przekręciłam deszczownicę w prysznicu i odczepiła się od rury. Nie wiem, jak ją przymocować z powrotem i nie możemy się teraz kąpać. Pomocy!

Potrzebuję pilnie kogoś do awarii hydraulicznej

2020-12-13 Lublin, Dożynkowa
Dzień dobry. Robiąc remont w łazience mąż natrafił na rurę z wodą... wiertarką. Teraz cieknie z niej woda. Dlatego też szukamy hydraulika, który jak najszybciej mógłby do nas przyjechać! Zapłacimy, ile trzeba, byleby pomoc przybyła szybko. Już raz zalaliśmy sąsiadów i nie chcielibyśmy tego powtarzać.

Jaki jest koszt za wymianę wanny?

2020-11-24 Lublin, Głusk
Witam. Ile wyniosłaby mnie wymiana wanny? Starą najpierw trzeba zdemontować, a później zamontować nową. Nie spieszy mi się, jeszcze nie kupiłem nowego urządzenia, zależy mi raczej na dobrze wykonanej usłudze.

Szukam serwisanta do kibla

2020-11-16 Czuby, Lublin, Orkana
Poszukuję fachowca, który wie, co zrobić przy awarii toalety. Kilkanaście minut temu wciśnięty został przycisk od spłuczki i niestety już nie powrócił na swoje miejsce. Próbowałam go jakoś podważyć, jednak bez skutku. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że woda cały czas spływa. Czy mogę zamówić jeszcze na dziś hydraulika?

Ile wyniesie udrożnianie rury?

2020-11-15 Czechów
Jestem zainteresowany usługą przepychania odpływu w brodziku. Proszę o informację zwrotną z państwa strony na temat dostępnych terminów, a także przybliżonej ceny za takowy serwis.

Ile kosztuje naprawa WC?

2020-09-12 Grygowej, Lublin
Szukam sprawdzonego fachowca, który zna się na urządzeniach sanitarnych, a dokładnie na toaletach. W nowym mieszkaniu muszla jest źle zamontowana. Potrzebny jest hydraulik, który by ją nastawił i poprawił.

Hydraulik szybko potrzebny

2020-08-21 Lublin, Związkowa
Nastąpiła nagła awaria w moim mieszkaniu! Pilnie potrzebny fachowiec! Woda wybija do góry ze zlewu łazienkowego. Pierwszy razem spotkałem się z taką usterką. Możecie mi jakoś pomóc?!

Dzielnice Lublina, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Abramowice
 2. Bronowice
 3. Czechów Południowy
 4. Czechów Północny
 5. Czuby Południowe
 6. Czuby Północne
 7. Węglin Południowy
 8. Węglin Północny
 9. Felin
 10. Głusk
 11. Hajdów-Zadębie
 12. Sławinek
 13. Sławin
 14. Kalinowszczyzna
 15. Konstantynów
 16. Kośminek
 17. Ponikwoda
 18. Rury
 19. Stare Miasto
 20. Szerokie
 21. Dziesiąta
 22. Śródmieście
 23. Wieniawa
 24. Wrotków
 25. Za Cukrownią
 26. Zemborzyce

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem dobrego specjalisty, który z powodzeniem zajmie się usuwaniem awarii hydraulicznych w Twoim domu, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jako Naprawek.pl postawiliśmy jedynie na zweryfikowanych specjalistów, dla których liczy się przede wszystkim wysoki standard oferowanych usług. Już dziś możesz nawiązać kontakt z jednym z nich i indywidualnie ustalić cenę oraz termin wykonania napraw. Korzystając z usług tylko sprawdzonych wykonawców, możesz mieć pewność, że biały montaż, udrożnienia rur albo jakiekolwiek inne czynności związane z dbałością o instalacje sanitarne, zostaną przeprowadzone w sposób szybki i skuteczny. Chcemy ułatwić Ci wybór, dlatego o każdym współpracującym z nami wykonawcy możesz przeczytać opinie dostępne na naszej stronie internetowej. Jak one powstają? Odpowiedzialni za nie są nasi…klienci. To właśnie dzięki przeprowadzonym z ich losowo wybieraną grupą, telefonicznym wywiadom, dowiesz się, jak przebiegała praca określonego serwisanta. Dlatego już tysiące osób każdego miesiąca powierza usługi hydrauliczne specjalistom polecanym przez Naprawek.pl. Jeśli zastanawiasz się również nad tym, czy Twoja lokalizacja w Lublinie nie jest zbyt odległa i czy również w niej możesz liczyć na pomoc, to wiedz, że współpracujące z nami serwisy dotrą w każdy zakątek tego wspaniałego miasta.

Lublin potraf zaskakiwać, nie tylko bardzo bogatą ofertą turystyczną, ale też unikatową w skali krajowej i europejskiej propozycją kulturalną. Znakomitym przykładem jest tutaj Centrum Spotkania Kultur. Budowę imponującego gmachu zakończono w 2015 i jest jedną bardziej okazałych budowli w mieście. Główną ideą przyświecającą twórcą tego obiektu jest łączenie różnorakich inicjatyw kulturalnych w jednym miejscu, a także wspieraniu mniejszych inicjatyw z okolicznych mniejszych miejscowości. Podejście do sztuki jako do procesu, który nie może być oderwany od codzienności, który ciągle dzieje się tu i teraz czyniąc z widza jej aktywnego odbiorcę. Z pewnością takie nowatorskie podejście zasługuje na uwagę. Każdy, kto odwiedzi Centrum Spotkania Kultur znajdzie coś dla siebie. Niezależne od tego, czy jest miłośnikiem teatru, opery, kina lub malarstwa, może bardzo aktywnie spędzić czas. Sam gmach również zasługuje na uwagę, jest to imponujący przykład nowoczesnej architektury. A przy jego wznoszeniu na pewno swoim kunsztem musiał się wykazać niejeden specjalista.

Również do fachowców dostępnych na stronie Naprawek.pl jak mało do kogo pasuje określenie „złota rączka”, ale najlepiej przekonać się o tym osobiście. Przygotowani na absolutnie każdą ewentualność, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale też i sprzętowym, znajdą wyjście z każdej sytuacji. Sklep hydrauliczny nie musi być przez Ciebie odwiedzany, wszystkie potrzebne do usunięcia awarii narzędzie będą mieć przy sobie doświadczeni specjaliści z Twojego miasta. Pomyśl o nich, jeśli kiedykolwiek uznasz, że tylko pogotowie hydrauliczne jest jedynym wyjściem z sytuacji. Szybkość ich reakcji na pewno Cię pozytywnie zaskoczy.

Jeśli szukasz elektryka na terenie Lublina, kliknij tu: Elektryk Lublin.

Zobacz również inne usługi w mieście Lublin

732 080 502