Hydraulik Łódź

SY-MA Instal Sylwester Dyc
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
19.02.2021 Łódź Retkinia
Wykonanie instalacji gazowej zleciłem temu hydraulikowi, ponieważ sam nie miałem zielonego pojęcia, jak się do tego zabrać. Usługę wykonał wzorowo i do tego w bardzo atrakcyjnej cenie. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że ten Pan to "złota rączka", której warto powierzać tego typu prace. Numer telefonu to Pana zachowałem i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego kompleksowych usług.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Marlena Rajska Make More
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
16.03.2021 Łódź Polesie
W moim mieszkaniu konieczna była naprawa instalacji centralnego ogrzewania, jednak w pierwszej trzeba było wykonać zamrażanie grzejnika. Zadanie to zleciłem temu hydraulikowi i muszę przyznać, że nie zawiodłem się. Jestem bardzo zadowolony z jego kompleksowych usług, ponadto cena również mile mnie zaskoczyła. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
ZAKŁAD INSTALATORSTWA SANITARNEGO ZBIGNIEW KOPEĆ
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
21.01.2021 Łódź Radogoszcz
Udrażnianie rur powierzyłem temu hydraulikowi, ponieważ sam nigdy nie rozwiązywałem tego rodzaju problemów, a nie chciałem narobić jeszcze większych szkód. Pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Na uwagę zasługują nie tylko jego profesjonalizm i dokładność, ale również wysoka kultura osobista i poczucie humoru. Z czystym sumieniem poleciłem go już znajomym!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz doświadczeniu, można nam powierzyć najbardziej skomplikowane zadania i najtrudniejsze usterki z zakresu hydrauliki czy składania mebli. Usługi hydrauliczne wykonujemy po prostu w skuteczny sposób. Wiemy też, że czas odgrywa w tym przypadku bardzo istotną rolę, a szybkie zażegnanie kryzysowej sytuacji powinno być priorytetem. Skontaktuj się nami jak najszybciej już teraz i zapomnij o niepotrzebnym stresie!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
28.02.2021 Łódź Retkinia
Wymianę prysznica zleciłem temu hydraulikowi. Pan okazał się nie tylko rewelacyjnym fachowcem, ale również świetnym doradcą. Nie dość, że zamontował go błyskawicznie, to jeszcze pomógł w jego wyborze. Widać, że to hydraulik z powołania, a nie pierwszy lepszy partacz. Pozytywnie zaskoczyła mnie również cena za wykonanie usługi, która była naprawdę niska. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
ANNATECH MAGDALENA STASIAK
5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
18.01.2021 Łódź Ruda
Właśnie kupiłem dom na wsi bez dostępu do kanalizacji. Asenizację zleciłem tej firmie i muszę przyznać, że ze swoich obowiązków wywiązują się bardzo dobrze. Wszystko odbywa się terminowo oraz bardzo rzetelnie - u tych Panów widać pełen profesjonalizm na każdym kroku. Zadowolony jestem nie tylko z jakości usług, ale również z przystępnej ceny. Polecam ich oczywiście znajomym.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
KRZYSZTOF WAWRZYNIAK
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
25.03.2021 Łódź Chojny
Bardzo serdecznie polecam usługi hydrauliczne tego Pana. Zleciłem mu naprawę bojlera, ponieważ od jakiegoś czasu miał problemy z podgrzewaniem wody. Nie żałuję swojej decyzji, ponieważ usługę wykonał nie dość, że bardzo szybko, to jeszcze w atrakcyjnej cenie, która nie uszczupliła mojego budżetu. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to specjalista jakich mało.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
JPG RYSZARD HAMANKIEWICZ
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
09.01.2021 Łódź Złotno
Montaż umywalki wykonany przez tego hydraulika został z głową. Na uwagę zasługuje zarówno bezproblemowy kontakt z Panem, jak również jego terminowość i punktualność. Od razu widać, że to dokładny i rzetelny fachowiec który do sprawy podchodzi niezwykle odpowiedzialnie. Jestem bardzo zadowolona z jakości pracy wykonanej przez tego hydraulika. Gorąco polecam, a numer zapisuję!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Instal Krzysztof Krawczyk
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
06.03.2021 Łódź Ruda
Zleciłem niedawno temu hydraulikowi naprawę kranu. To fachowiec rzetelny, uczciwy, odpowiedzialny i do tego posiada świetne narzędzia. Jego kultura osobista również stała na najwyższym poziomie. Usługę wykonał z należytą dokładnością, a cena również była do przyjęcia, chociaż mogła być odrobinę niższa. Precyzja, z jaką wykonuje on zlecenia, z pewnością zachwyci nawet tych najbardziej wymagających.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Na już potrzebuje przepychania toalet

2021-02-16 Łódź, Biegunowa
Mam problem z zapchaną ubikacją. Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i właściciel poprosił mnie, abym znalazła pilnie hydraulika od tego problemu. Czy macie Państwo wolne terminy np. jutro? Jakie są koszty wykonania takiej usługi? Jak otrzymam od Was informację to i tak muszę mieć zgodę od właściciela tego pomieszczenia.

Kran do wymiany - szybka usługa

2021-01-04 Łódź, Zjazdowa
Mam do wymienienia kilka baterii w moim domku na działce. Chodzi o wymianę w dwóch łazienkach i kuchni przy umywalkach i w prysznicu. Proszę o wysłanie mi wyceny na maila, a ja wtedy skontaktuję się z Państwem w tej kwestii.

Ile kosztuje montaż kibla?

2020-11-23 Augustów, Przybyszewskiego
Jaka jest cena za podłączenie toalety? Niestety mam określony budźet na tę usługę i szczerze szukam hydraulika, który nie pobiera dużych opłat. Proszę o odpowiedź z podaniem cennika i ewentualnych wolnych teminów.

Na pilnie szukam fachowca od białego montażu

2020-11-18 Łódź, Sródmieście, Narutowicza
Kupiłam mieszkanie, które wymaga generalnego remontu. Mamy już ekipę, która zajmie się ścianami w łazience. Teraz poszukuje serwisu, który mi jeszcze będzie mógł podłączyć sedes i zamontować wannę. Czy chcielibyście podjąć się u mnie takiej usługi?

W pobliżu toalety mam wyciek

2020-11-18 Łódź, Widzew, Henrykowska
Dzień dobry. Posiadam ubikację, która jest wbudowana w ścianę. Była montowana rok temu. Okzało się, że od wczoraj zalewam sąsiadów z dołu, ponieważ zrobił się przeciek. Co można na już zrobić, aby całkowicie zakręcić tę wodę? Czy moglibyście jeszcze dziś przyjechać i usunąć usterkę? Pilnie proszę o kontakt i pomoc, oczywiście cena nie gra roli.

Jak szybko można wezwać pogotowie hydrauliczne?

2020-10-26 Grabieniec, Łódź, Mundurowa
Poszukiwany jest doświadczony hydraulik. Szukam już od kilku dni sprawdzonego fachowca od usunięcia usterki w toalecie. W końcu trafiłam na Państwa stronę. Czy macie wolne terminy w tym tygodniu, aby usunąć toaletę, która została połamana? Urządziłam imprezę w moim mieszkaniu i skończyło to się tak, że nie mam sprawnej ubikacji.

Ile kosztuje wymiana WC?

2020-09-26 Łódź, Górna
Witam serdecznie, na razie tylko informacyjnie chciałabym się dowiedzieć jakie są u Państwa ceny za demontaż i oczywiście montaż nowej ubikacji? Będę również wdzięczny jak dostanę informację jakie macie Państwo dostępne terminy na ten miesiąc.

Potrzebuję dobrego hydraulika

2020-07-27 Łódź
Szukam fachowca, który zna się na sprawach wodno-kanalizacyjnych. Po pierwsze chciałabym, aby zrobić demontaż mojej umywalki i wstawić dwa nowe pojemniki do mycia rąk. Osobne dla mnie i dla męża, aby nie było kłótni. Druga sprawa związana jest z cieknącą spłuczką. Od tygodnia ciągle słychać jak leci woda i nie ma końca. Proszę o kontakt, abyśmy mogli omówić szczegóły tego małego remontu.

Montaż WC - ile kosztuje?

2020-07-15 Zgierska, Bałuty, Łódź
W jakiej cenie jest tylko zamontowanie toalety podtynkowej? Mam teraz taką zwykłą ubikację i nie podoba mi się jej kształt. Dlatego wołałabym teraz mieć ją ukrytą w ścianie. Czy jesteście Państwo w stanie pomóc mi w takiej instalacji?

Jaki czas montuje się prysznic?

2020-07-09 Retkinia, Łódź
Chciałbym się zapytać o jedną kwestię specjalistów, którzy na codzień zajmują się montażem różnych sprzętów łazienkowych. Proszę mi powiedzieć ile godzin zajmuje montaż nowego natrysku?

Dzielnice Łodzi, w których możesz zamówić hydraulika

  1. Bałuty
  2. Górna
  3. Polesie
  4. Widzew
  5. Śródmieście

Każda usterka związana z awarią hydrauliczną może przerodzić się w o wiele większą katastrofę. Dzieje się tak na ogół wtedy, gdy za jej usunięcie zabiera się przypadkowa „złota rączka”. Każdy, kto kiedyś miał do czynienia z taką sytuacją wie, że usługi hydrauliczne muszą być świadczone przez prawdziwych profesjonalistów. To właśnie z myślą o tych klientach, dla których liczy się rzetelne i uczciwe wykonanie powierzonych zadań, powstał Naprawek.pl. Znajdziesz tutaj tylko zweryfikowane serwisy, to właśnie one, wyposażone w odpowiedni sprzęt oraz wiedzę, szybko poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Niezależnie od tego, czy będzie to biały montaż, czy udrażnianie kanalizacji lub jakakolwiek inna czynność związana z hydrauliką, możesz liczyć na ich doświadczenie i ponadprzeciętną jakość usług. Kontaktując się przez Naprawek.pl z wybranymi przez siebie wykonawcami, masz także możliwość indywidualnego ustalenia, bezpośrednio z nimi, ceny oraz terminu naprawy. Istotną kwestią jest też zapoznanie się z opiniami na temat każdego z prezentowanych na stronie wykonawców. Masz taką możliwość. Dzięki telefonicznemu badaniu satysfakcji wśród losowo wytypowanych klientów, w ten sposób zebrane informacje pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Łódź jest bardzo dużym, rozległym miastem, ale nie jest to przeszkodą, by dotrzeć z pomocą hydrauliczną w każdy jej rejon. Naprawek.pl współpracuje tylko z mobilnymi technikami, dla których dojazd na Bałuty, Łódź Górną, Polesie, Widzew lub Śródmieście, nie stanowić będzie żadnego problemu. Na pewno w obszarze ich działania znajduje się też ulica Piotrkowska, a nie jest to wcale mały obszar. Miejsce to uchodzi za jedną z najdłuższych ulic handlowych w Europie. Piotrkowska ciągnie się na długości ponad czterech kilometrów i jest najbardziej reprezentacyjną ulicą w mieście. Jest ona swoistego rodzaju osią, wokół której rozbudowywano całe miasto. Mimo, że od początku swego istnienia pełniła bardzo ważną funkcję, jeszcze jako trakt łączący Piotrków Trybunalski ze Zgierzem, dopiero w latach dziewięćdziesiątych XX wieku, po gruntownym remoncie, stała się prawdziwą wizytówką miasta. Nie tylko ze względu na mnogość ofert handlowych. Piotrkowska jest dziś miejscem, które nigdy nie zasypia i gdzie skupia się towarzyskie oraz kulturalne serce miasta. Dziś dla każdego, kto odwiedza Łódź, ta ulica jest punktem obowiązkowym na mapie każdej wycieczki po tym interesującym mieście.

Instalacje sanitarne każdego typu psują się wszędzie i w najmniej spodziewanych momentach, niezależnie od nazwy, czy wyglądu ulicy. Na Piotrkowskiej z pewnością znajdzie się jakiś sklep hydrauliczny, ale jeśli chcesz by we wszelkich tego typu naprawach wyręczyli Cię prawdziwi eksperci w tej dziedzinie, skontaktuj się z nimi przez Naprawek.pl. Szybcy jak pogotowie hydrauliczne i podchodzący do swojej pracy z niesłabnącym zaangażowaniem technicy, czekają na Twój telefon. Pozwól, by usunięciem usterki hydraulicznej zajęli się profesjonaliści.

Jeśli szukasz elektryka na terenie Łodzi, kliknij tu: Elektryk Łódź.

Zobacz również inne usługi w mieście Łódź

732 080 502