Henry-Serwis Hanna Perka

Zadzwoń pon. - pt. 7.00 - 21:00
sob. 8.00 - 16.00
616 668 967 lub Kliknij i zapytaj o cenę 24h / 7 dni

Hydraulik Łódź

Złota rączka Pogotowie hydrauliczne Wymiana i montaż spłuczek i toalet Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców Wymiana i montaż grzejników Odpowietrzanie kaloryferów Udrażnianie i przepychanie rur Pogotowie kanalizacyjne Udrażnianie kanalizacji
Henry-Serwis Hanna Perka O nas:

Od samego początku naszej działalności utrzymujemy się w czołówce serwisów hydraulicznych na terenie Łodzi. Za sprawą zaangażowana naszych pracowników możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki praktycznej wiedzy czerpanej z setek zleceń które już są  za nami, możemy śmiało powiedzieć, że nie straszna nam żadna usterka hydrauliczna. Oferujemy udrażnianie kanalizacji, wymianę i montaż kranów i wiele innych usług hydraulicznych. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz fachowego serwisu hydraulicznego w Łodzi lub okolicach! 

Najwyższa jakość usług Serwis przyjazny klientom 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 49 zł
dojazd - gratis

SY-MA Instal Sylwester Dyc

Zadzwoń pon. - pt. 7.00 - 21:00
sob. 8.00 - 16.00
616 668 967 lub Kliknij i zapytaj o cenę 24h / 7 dni

Hydraulik Łódź

Złota rączka Pogotowie hydrauliczne Wymiana i montaż spłuczek i toalet Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców Wymiana i montaż grzejników Instalacje gazowe Odpowietrzanie kaloryferów Udrażnianie i przepychanie rur Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów Udrażnianie kanalizacji
SY-MA Instal Sylwester Dyc O nas:

Jesteśmy firmą działająca na rynku Łódzkim od 2012 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji wody użytkowej, kanalizacyjnej, gazu a skończywszy na montażu kotłów grzewczych i całych technologii kotłowni. Przez lata zdobyliśmy zaufanie wielu klientów i możemy poszczycić się obsługą wielu bloków i kamienic w naszym mieście. Posiadanie odpowiedniego sprzętu, dyspozycyjność oraz doświadczenie pozwala nam na sprawną i rzeczową obsługę w zakresie awarii wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych. Prócz stałej obsługi budynków oferujemy też usługi w zakresie udrażniania kanalizacji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

2 lata Najwyższa jakość usług Serwis przyjazny klientom 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 70 zł
dojazd - gratis

Hydraulik Łódź

Złota rączka Pogotowie hydrauliczne Wymiana i montaż spłuczek i toalet Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców Udrażnianie i przepychanie rur Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów
Janusz Pietrzykowski Kamix Z.H.U. technika grzewcza i sanitarna O nas:

Firmę „Kamix” tworzy zespół doświadczonych fachowców w branży hydraulicznej. Jesteśmy ekspertami w zakresie ogrzewania, dlatego w przypadku awarii kotła czy grzejnika powinieneś zwrócić się właśnie do nas! Zajmujemy się wykonywaniem instalacji gazowych, sanitarnych i grzewczych, ale także usuwamy pilne usterki hydrauliczne, takie jak cieknąca spłuczka czy uszkodzone zawory. Nie ma zadania, które może nas zaskoczyć – gwarantujemy, że każde zlecenie wykonamy z pełną starannością i zaangażowaniem. Dobry hydraulik w Łodzi jest już dla Ciebie dostępny. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz. Zapraszamy!

Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 99 zł
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

szukasz rzetelnego hydraulika?
Zadzwoń do nas!

616 668 967


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00


LUB

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Dzielnice Łodzi, w których możesz zamówić hydraulika

  1. Bałuty
  2. Górna
  3. Polesie
  4. Widzew
  5. Śródmieście

Każda usterka związana z awarią hydrauliczną może przerodzić się w o wiele większą katastrofę. Dzieje się tak na ogół wtedy, gdy za jej usunięcie zabiera się przypadkowa „złota rączka”. Każdy, kto kiedyś miał do czynienia z taką sytuacją wie, że usługi hydrauliczne muszą być świadczone przez prawdziwych profesjonalistów. To właśnie z myślą o tych klientach, dla których liczy się rzetelne i uczciwe wykonanie powierzonych zadań, powstał Naprawek.pl. Znajdziesz tutaj tylko zweryfikowane serwisy, to właśnie one, wyposażone w odpowiedni sprzęt oraz wiedzę, szybko poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Niezależnie od tego, czy będzie to biały montaż, czy udrażnianie kanalizacji lub jakakolwiek inna czynność związana z hydrauliką, możesz liczyć na ich doświadczenie i ponadprzeciętną jakość usług. Kontaktując się przez Naprawek.pl z wybranymi przez siebie wykonawcami, masz także możliwość indywidualnego ustalenia, bezpośrednio z nimi, ceny oraz terminu naprawy. Istotną kwestią jest też zapoznanie się z opiniami na temat każdego z prezentowanych na stronie wykonawców. Masz taką możliwość. Dzięki telefonicznemu badaniu satysfakcji wśród losowo wytypowanych klientów, w ten sposób zebrane informacje pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Łódź jest bardzo dużym, rozległym miastem, ale nie jest to przeszkodą, by dotrzeć z pomocą hydrauliczną w każdy jej rejon. Naprawek.pl współpracuje tylko z mobilnymi technikami, dla których dojazd na Bałuty, Łódź Górną, Polesie, Widzew lub Śródmieście, nie stanowić będzie żadnego problemu. Na pewno w obszarze ich działania znajduje się też ulica Piotrkowska, a nie jest to wcale mały obszar. Miejsce to uchodzi za jedną z najdłuższych ulic handlowych w Europie. Piotrkowska ciągnie się na długości ponad czterech kilometrów i jest najbardziej reprezentacyjną ulicą w mieście. Jest ona swoistego rodzaju osią, wokół której rozbudowywano całe miasto. Mimo, że od początku swego istnienia pełniła bardzo ważną funkcję, jeszcze jako trakt łączący Piotrków Trybunalski ze Zgierzem, dopiero w latach dziewięćdziesiątych XX wieku, po gruntownym remoncie, stała się prawdziwą wizytówką miasta. Nie tylko ze względu na mnogość ofert handlowych. Piotrkowska jest dziś miejscem, które nigdy nie zasypia i gdzie skupia się towarzyskie oraz kulturalne serce miasta. Dziś dla każdego, kto odwiedza Łódź, ta ulica jest punktem obowiązkowym na mapie każdej wycieczki po tym interesującym mieście.

Instalacje sanitarne każdego typu psują się wszędzie i w najmniej spodziewanych momentach, niezależnie od nazwy, czy wyglądu ulicy. Na Piotrkowskiej z pewnością znajdzie się jakiś sklep hydrauliczny, ale jeśli chcesz by we wszelkich tego typu naprawach wyręczyli Cię prawdziwi eksperci w tej dziedzinie, skontaktuj się z nimi przez Naprawek.pl. Szybcy jak pogotowie hydrauliczne i podchodzący do swojej pracy z niesłabnącym zaangażowaniem technicy, czekają na Twój telefon. Pozwól, by usunięciem usterki hydraulicznej zajęli się profesjonaliści.

Jeśli szukasz elektryka na terenie Łodzi, kliknij tu: Elektryk Łódź.

Cennik

Każdy z wykonawców posiada swój własny cennik. O cenie porozmawiasz podczas bezpośredniego kontaktu z serwisem.


Wybrane zlecenia naprawy
Usługa: Usługa hydrauliczna
Miejscowość: Łódź, Bałuty
Data zlecenia: 2017-10-30
Komentarz: Zalewa mieszkanie
Usługa: Wymiana hydrauliczna
Miejscowość: Łódź, Górna
Data zlecenia: 2017-10-30
Komentarz: Wymiana baterii
Usługa: Montaż hydrauliczny
Miejscowość: Łódź, Widzew
Data zlecenia: 2017-10-28
Komentarz: Pilne podłączenie zmywarki
Usługa: Usługa hydrauliczna
Miejscowość: Łódź, Wojska Polskiego
Data zlecenia: 2017-10-23
Komentarz: Podłączenie pralki
Usługa: Pogotowie hydrauliczne 24h
Miejscowość: Łódź, Górna
Data zlecenia: 2017-10-20
Komentarz: Pęknięta rura - pilna interwencja
Usługa: Usługa hydrauliczna
Miejscowość: Łódź, Retkinia
Data zlecenia: 2017-09-11
Komentarz: Woda cieknie z zaworu przy spłuczce
Usługa: Usługa hydrauliczna
Miejscowość: Łódź, Widzew
Data zlecenia: 2017-09-11
Komentarz: Nie można zakręcić zaworu od wody
Usługa: Montaż hydrauliczny
Miejscowość: Łódź, Polesie
Data zlecenia: 2017-09-11
Komentarz: Montaż kabiny prysznicowej
Usługa: Montaż brodzików
Miejscowość: Łódź, Bałuty
Data zlecenia: 2017-09-11
Komentarz: Zakładanie nowego brodzika w łazience
Usługa: Wymiana kabin prysznicowych
Miejscowość: Łodź, Widzew
Data zlecenia: 2017-09-09
Komentarz: Montaż i podłączenie kabiny prysznicowej, demontaż starej
Zadzwoń Prośba o wycenę