Hydraulik Legnica

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Hydraulik w mieście Legnica.
Wybrane zlecenia

W jakim czasie może podjechać hydraulik?

2020-09-27 Modrzewiowa, Legnica
Chciałabym, by fachowiec zweryfikował sprawność mojej instalacji grzewczej przed zimą. Zauważyłam, że dwa kaloryfery na maksymalnej mocy bardzo słabo grzeją. Proszę o szybki termin wizyty oraz podanie przypuszczalnych kosztów.

Ile wyniesie udrożnianie rury?

2020-08-26 Legnica, Antenowa
Dopiero co przeprowadziłam się do mieszkania, które wynajmuję i zauważyłam, że w łazience, zarówno w zlewie jak i w wannie bardzo słabo schodzi woda. Chciałabym, żeby hydraulik sprawdził, czy czasem coś nie utkwiło w rurze i stąd ten problem. Proszę o wsparcie.

Przepychanie na już!

2020-08-05 Legnica, Ziemska
Kostka do toalety odczepiła się od muszli podczas spuszczania wody i utkwiła gdzieś głęboko w rurze. Poskutkowało to tym, że w nie jesteśmy w stanie korzystać z WC, ponieważ woda stoi. Pilnie potrzebujemy fachowca z odpowiednimi narzędziami, który byłby w stanie to odetkać. Proszę o szybkie wsparcie!

Ile wyniesie naprawa toalety?

2020-07-27 Taras, Legnica
Witam serdecznie. Niestety, ale z moją ubikacją coś jest nie tak. Wczoraj zauważyłam, że dywanik pod toaletą jest całkowicie mokry. Nie wiem czy to kwestia złego przymocowania WC do podłoża, czy jakaś uszczelka pękła, że tak kapie? Proszę o możliwie najszybszą pomoc.

Awaria hydrauliczna. Pomoc na już!

2020-07-07 Jana Pawła II, Legnica
Dzień dobry. Mam nieszczelną rurę w kuchni, bo bardzo przepuszcza wodę. Póki co podstawiłam wiadro, ale sądzę, że nie wystarczy to na długo. Serdecznie proszę o błyskawiczną pomoc!

Zobacz również inne usługi w mieście Legnica

732 080 502