Hydraulik Kielce

Hurtownia Beat Beata Wit-Zapała
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
15.03.2021 Czarnów
"Ekspresowy i solidny montaż bojlera. Pan bardzo uśmiechnięty i pomocny, więc chętnie zajął się również innymi drobnymi naprawami, jak na złotą rączkę przystało. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi, więc numer już sobie zachowałam. Rzadko trafia się dzisiaj na tak dobrych fachowców, dlatego polecam jego usługi bez wahania."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
REVOLTA RENATA MARZEC
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
23.02.2021 Dąbrowa, Kielce
"Świetny fachowiec. Zasłużył na bardzo dobrą ocenę, więc choć zwykle nie wystawiam opinii w Internecie, postanowiłem zrobić wyjątek. Przede wszystkim Pan był bardzo dyspozycyjny - zgodził się przyjechać do nas szybko i dostosował się do naszego wolnego czasu. Usługa, którą mu zleciliśmy, czyli wymiana WC, została wykonana bardzo solidnie i z dbałością o dokładność. Pan bardzo kulturalny i kompetentny. Polecam!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szybko potrzebne przepchanie rury

2021-02-01 Kielce, Czarnów, Lecha
Dzisiaj podczas porannej toalety zauważyłam, że woda w WC nie chce spływać. Prawdopodobnie kostka od toalety musiała mi tam wpaść, bo dzisiaj nie wisi na muszli. Chyba zapchał się przewód kanalizacyjny. Niech ktoś przyjedzie i pomoże, proszę.

Ile wyniesie odetkanie kibla?

2021-01-30 Kielce, Białogon
Mam bardzo uciążliwy problem! Moja toaleta się zapchała. Woda się nie spuszcza, nie spływa. Wszystko stoi. Zapach jest nieprzyjemny no i toaleta jest nie do użytku. Proszę o szybką interwencję!

Jaki jest czas pozbycia się awarii hydraulicznej?

2021-01-12 Barwinek, Batorego
Witam serdecznie. W mojej piwnicy woda kapie z dwóch rur od jakiś trzech, może czterech dni. Nie wiem skąd te przecieki. Być moze rury przepuszczają już ze starości, bo od 10 lat ich nie wymieniałam, albo to tylko sparciała uszczelka. Proszę o oględziny mojej usterki i wstępną wycenę jej usunięcia.

Jak szybko możecie naprawić mi kibel?!

2020-11-09 Kielce, Piaski
Dzień dobry. Od wczoraj nie mam mozliwości korzystania z toalety. Sedes, kiedy się na niego siada bardzo się kołysze, jakby miał się zaraz przewrócić na bok. Nie wiem czy to kwestia złego uszczelnienia, czy nieodpowiedniego przymoowania go do podłoża, ale tak się nie da funkcjonować! Proszę o natychmiastową pomoc w tym dość wstydliwym problemie.

Potrzebuję naprawy kranu

2020-11-01 Kielce
Od kiedy pamiętam bateria w domu mojej Mamy cieknie. Za każdym razem kiedy jestem w łazience słyszę tylko irytujące "kap, kap, kap". Ostatnio Mama skarżyła się na wysokie rachunki za wodę. Pewnie to przez to. Proszę o informację na temat dostępności fachowca, który mógłby rozwiązać ten problem.

Jaka jest cena wizyty hydraulika 24h?

2020-09-09 Sandomierska, Kielce
Mam awarię wodną w kuchni! Woda coraz mocniej leci spod zlewu, nie umiem tego zatrzymać sama. Póki co radzę sobie ze szmatką i miską, ale zbyt długo tak nie ujadę, błagam o szybką pomoc!

Biały montaż na jutro!

2020-08-04 Kielce, Wielkopole, Mazurska
Dzień dobry. Wkrótce planuję wprowadzić się do mojego nowowybudowanego domu. Została już tylko instalacja łazienkowych sprzętów. Wszystko inne jest gotowe. Proszę o jak najszybszą wizytę. Spieszy mi się.

Biały montaż w okolicy

2020-07-29 Herby
Witam. Wczoraj zakupiłam nową toaletę oraz wannę do świeżo wyremontowanej łazienki. Czy któryś z techników mógłby podjąć się instalacji oraz podpięcia wody? Interesuje mnie jak najwcześniejszy termin wizyty, ponieważ już nie mogę doczekać się pierwszej kąpieli w nowym pomieszczeniu.

Dzielnice Kielc, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Baranówek
 2. Barwinek
 3. Białogon
 4. Bocianek
 5. Bukówka
 6. Cedro Mazur
 7. Centrum
 8. Czarnów
 9. Dąbrowa
 10. Dobromyśl
 11. Domaszowice Wikaryjskie
 12. Dyminy
 13. Głęboczka
 14. Herby
 15. os. Jagiellońskie
 16. os. Jana Czarneckiego
 17. os. Jana Kochanowskiego
 18. Karczówka
 19. Kawetczyzna
 20. Łazy
 21. Na Stoku
 22. Niewachlów
 23. Nowy Folwark
 24. os. Świętokrzyskie
 25. Ostra Górka
 26. Pakosz
 27. Piaski
 28. Pietraszki

Hydrauliczne kłopoty zdarzają się każdemu, instalacje sanitarne lubią ulegać awariom w najmniej spodziewanych momentach. Co wtedy należy zrobić? Na pewno idealnym rozwiązaniem będzie kontakt z serwisem Naprawek.pl. Dzięki dostępnym tam specjalistom bez trudu poradzisz sobie z takimi zadaniami jak udrażnianie rur, biały montaż i wieloma innymi, hydraulicznymi czynnościami. Zaangażowanie oraz rzetelne podejście do każdego zlecenia z pewnością jest solidnym fundamentem każdej działalności, zwłaszcza takiej, która wymaga stałej interakcji z drugim człowiekiem. Właśnie takie podejście cechuje specjalistów, których spotkasz dzięki Naprawek.pl. Nie tylko ich profesjonalizm i doświadczenie to poważne argumenty przemawiające za kontaktem z nimi. Jeśli zależy Ci na możliwości indywidualnego ustalenia ceny oraz terminu wykonania usługi dostosowanego do twojej dyspozycyjności. Koniecznie wybierz najwygodniejsze rozwiązanie, jaki jest Naprawek.pl. Masz obawy? Boisz się, że usługami hydraulicznymi dla Ciebie zajmie się fachowiec – „złota rączka” w jak najgorszym tego słowa znaczeniu? To zrozumiałe, ale jest sposób, który rozwieje Twoje wątpliwości. Przy każdym z wykonawców obecnych na stronie widnieje opinie na jego temat, zanim wybierzesz technika, któremu powierzysz swoje hydrauliczne rozterki, możesz je przeczytać i porównać z innymi. Są one obecne na stronie dzięki telefonicznemu wywiadowi, który jest przeprowadzany na grupie losowo wytypowanych klientów. Zapoznaj się z ich zdaniem i dokonaj rozsądnego wyboru.

W każdym rejonie Kielc: Piaski, Pietraszki, Pakosz i w każdej innej dzielnicy stolicy województwa świętokrzyskiego możesz liczyć na fachową pomoc w pełni wykwalifikowanych i gotowych na każdą sytuację specjalistów. Kielce to bardzo interesujące miejsce, mało które miasto może pochwalić się na swoim terenie… jaskinią. Jest ona częścią rezerwatu przyrody Kadzielnia. Jest to głównie skalne, wapienne wzgórze pełne skamieniałości należących do zwierząt morskich sprzed 350 mln lat. Wzniesienie kryje w sobie największy w regionie kompleks jaskiń, które są dostępne dla zwiedzających. Jaskinia Szczelina, Jaskinia Wschodnia, Diabla Dziura i Jaskinia Jeleniowska to miejsca składające się na plątaninę korytarzy, która usatysfakcjonuje każdego, żądnego wrażeń turystę. Można tam zobaczyć, między innymi, namulista jaskiniowe, stalagmity, stalaktyty, oraz efekty działań różnych zjawisk tektonicznych. Nie jest to jednak zajęcie tylko dla miłośników geologii, samo chodzenie korytarzami jaskiniowymi może być nie lada wyzwaniem, a namacalność milionów lat, będących na wyciągnięcie ręki potrafi pobudzić wyobraźnię.

Wyobraźnię posiadają również współpracujący z Naprawek.pl specjaliści. Jest ona niezbędna, by wyszukiwać wyjścia z każdej sytuacji oraz stosować wszelkie dostępne metody i akcesoria, których nie powstydziłby się żaden sklep hydrauliczny, aby ostatecznie rozwiązać Twój hydrauliczny problem. Ich pomoc, równie szybka co pogotowie hydrauliczne, to gwarancja dłuższej żywotności Twojej instalacji. Ich pomoc, to jakość, dzięki której zyskasz pewność, że zlecone przez Ciebie usługi hydrauliczne trafią w odpowiednie ręce.

Jeśli szukasz elektryka na terenie Kielc, kliknij tu: Elektryk Kielce.

Zobacz również inne usługi w mieście Kielce

732 080 502