Hydraulik Kielce

Złota rączka Pogotowie hydrauliczne Wymiana i montaż spłuczek i toalet Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców Wymiana i montaż grzejników Instalacje gazowe Odpowietrzanie kaloryferów Udrażnianie i przepychanie rur Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów Naprawa centralnego ogrzewania
Hurtownia Beat Beata Wit-Zapała O nas:

Usługi hydrauliczne w Kielcach wykonywane w sposób profesjonalny oraz trwały są domeną firmy Beat. Godny zaufania hydraulik to taki specjalista, który rzetelnie i z dużą dbałością o szczegóły podejdzie do każdego zlecenia. Zakład usług hydraulicznych Beat, działający od 1991 roku, na terenie Kielc i okolic, to zespół doświadczonych, rzetelnych specjalistów, podchodzących do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o wszystkie szczegóły. 

1 rok Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 80 zł
dojazd - gratis
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

szukasz rzetelnego hydraulika?
Zadzwoń do nas!

616 668 967


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00


LUB

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Dzielnice Kielc, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Baranówek
 2. Barwinek
 3. Białogon
 4. Bocianek
 5. Bukówka
 6. Cedro Mazur
 7. Centrum
 8. Czarnów
 9. Dąbrowa
 10. Dobromyśl
 11. Domaszowice Wikaryjskie
 12. Dyminy
 13. Głęboczka
 14. Herby
 15. os. Jagiellońskie
 16. os. Jana Czarneckiego
 17. os. Jana Kochanowskiego
 18. Karczówka
 19. Kawetczyzna
 20. Łazy
 21. Na Stoku
 22. Niewachlów
 23. Nowy Folwark
 24. os. Świętokrzyskie
 25. Ostra Górka
 26. Pakosz
 27. Piaski
 28. Pietraszki

Hydrauliczne kłopoty zdarzają się każdemu, instalacje sanitarne lubią ulegać awariom w najmniej spodziewanych momentach. Co wtedy należy zrobić? Na pewno idealnym rozwiązaniem będzie kontakt z serwisem Naprawek.pl. Dzięki dostępnym tam specjalistom bez trudu poradzisz sobie z takimi zadaniami jak udrażnianie rur, biały montaż i wieloma innymi, hydraulicznymi czynnościami. Zaangażowanie oraz rzetelne podejście do każdego zlecenia z pewnością jest solidnym fundamentem każdej działalności, zwłaszcza takiej, która wymaga stałej interakcji z drugim człowiekiem. Właśnie takie podejście cechuje specjalistów, których spotkasz dzięki Naprawek.pl. Nie tylko ich profesjonalizm i doświadczenie to poważne argumenty przemawiające za kontaktem z nimi. Jeśli zależy Ci na możliwości indywidualnego ustalenia ceny oraz terminu wykonania usługi dostosowanego do twojej dyspozycyjności. Koniecznie wybierz najwygodniejsze rozwiązanie, jaki jest Naprawek.pl. Masz obawy? Boisz się, że usługami hydraulicznymi dla Ciebie zajmie się fachowiec – „złota rączka” w jak najgorszym tego słowa znaczeniu? To zrozumiałe, ale jest sposób, który rozwieje Twoje wątpliwości. Przy każdym z wykonawców obecnych na stronie widnieje opinie na jego temat, zanim wybierzesz technika, któremu powierzysz swoje hydrauliczne rozterki, możesz je przeczytać i porównać z innymi. Są one obecne na stronie dzięki telefonicznemu wywiadowi, który jest przeprowadzany na grupie losowo wytypowanych klientów. Zapoznaj się z ich zdaniem i dokonaj rozsądnego wyboru.

W każdym rejonie Kielc: Piaski, Pietraszki, Pakosz i w każdej innej dzielnicy stolicy województwa świętokrzyskiego możesz liczyć na fachową pomoc w pełni wykwalifikowanych i gotowych na każdą sytuację specjalistów. Kielce to bardzo interesujące miejsce, mało które miasto może pochwalić się na swoim terenie… jaskinią. Jest ona częścią rezerwatu przyrody Kadzielnia. Jest to głównie skalne, wapienne wzgórze pełne skamieniałości należących do zwierząt morskich sprzed 350 mln lat. Wzniesienie kryje w sobie największy w regionie kompleks jaskiń, które są dostępne dla zwiedzających. Jaskinia Szczelina, Jaskinia Wschodnia, Diabla Dziura i Jaskinia Jeleniowska to miejsca składające się na plątaninę korytarzy, która usatysfakcjonuje każdego, żądnego wrażeń turystę. Można tam zobaczyć, między innymi, namulista jaskiniowe, stalagmity, stalaktyty, oraz efekty działań różnych zjawisk tektonicznych. Nie jest to jednak zajęcie tylko dla miłośników geologii, samo chodzenie korytarzami jaskiniowymi może być nie lada wyzwaniem, a namacalność milionów lat, będących na wyciągnięcie ręki potrafi pobudzić wyobraźnię.

Wyobraźnię posiadają również współpracujący z Naprawek.pl specjaliści. Jest ona niezbędna, by wyszukiwać wyjścia z każdej sytuacji oraz stosować wszelkie dostępne metody i akcesoria, których nie powstydziłby się żaden sklep hydrauliczny, aby ostatecznie rozwiązać Twój hydrauliczny problem. Ich pomoc, równie szybka co pogotowie hydrauliczne, to gwarancja dłuższej żywotności Twojej instalacji. Ich pomoc, to jakość, dzięki której zyskasz pewność, że zlecone przez Ciebie usługi hydrauliczne trafią w odpowiednie ręce.

Jeśli szukasz elektryka na terenie Kielc, kliknij tu: Elektryk Kielce.

Cennik

Wszystkie serwisy prezentowane na stronie dysponują własnymi cenami za usługi. Cenę możesz poznać podczas rozmowy telefonicznej ze wykwalifikowanym technikiem.


Wybrane zlecenia naprawy
Usługa: Naprawa WC
Miejscowość: Kielce, Łazy
Data zlecenia: 2017-10-28
Komentarz: Cieknąca spłuczka
Usługa: Naprawa umywalki
Miejscowość: Kielce, Głęboczka
Data zlecenia: 2017-10-26
Komentarz: Uszczerbek na umywalce
Usługa: Naprawa zlewów
Miejscowość: Kielce, Herby
Data zlecenia: 2017-10-26
Komentarz: Odprysk
Usługa: Naprawa wanny
Miejscowość: Kielce, Jana Czarneckiego
Data zlecenia: 2017-10-26
Komentarz: Uszkodzona powłoka
Usługa: Naprawa brodzików
Miejscowość: Kielce, Karczówka
Data zlecenia: 2017-10-26
Komentarz: Pęknięty brodzik
Usługa: Montaż wanien
Miejscowość: Kielce, Dyminy
Data zlecenia: 2017-10-25
Komentarz: Założenie i podłączenie wanny do starej instalacji
Usługa: Naprawa kabin prysznicowych
Miejscowość: Kielce, Kawetczyzna
Data zlecenia: 2017-10-23
Komentarz: Pęknięta nowa kabina prysznicowa
Usługa: Czyszczenie kanalizacji
Miejscowość: Kielce, Barwinek
Data zlecenia: 2017-10-23
Komentarz: Kanalizacja jest zanieczyszczona i zatkana, często wybija
Usługa: Wymiana brodzików
Miejscowość: Kielce, Pietraszki
Data zlecenia: 2017-09-11
Komentarz: Nieszczelny brodzik, po kilku naprawach, konieczność montażu nowego
Zadzwoń Prośba o wycenę