Hydraulik Inowrocław

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Hydraulik w mieście Inowrocław.
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena usług hydraulika?

2021-02-15 Inowrocław, Jesionowa
Witam, mam do wykonania instalację w domku jednorodzinnym i potrzebuję hydraulika, który się w tym specjalizuje. Chciałbym, żeby cała hydraulika była poprowadzona już na wiosnę. Czy mają Państwo do polecenia jakichś sprawdzonych fachowców z doświadczeniem w tego typu usługach? Nie ukrywam, że zależy mi na tym, by całość została zrobiona porządnie. Proszę o informację odnośnie kosztów i wolnego terminu.

Czy ktoś w pobliżu montuje wanny?

2021-01-07 Polna, Inowrocław
Zaginęły mi nóżki do wanny, którą kupiłem jakiś czas temu, teraz model wycofany z produkcji, a nadszedł czas montażu wanny. Czy mają Państwo jakiegoś fachowca, który mógłby mi z tym pomóc i dysponuje odpowiednimi częściami? Będę bardzo wdzięczny za jakąś informację.

Ile kosztuje naprawa spłuczki?

2020-09-27 Zielna, Inowrocław
Dzień dobry, zauważyłam ostatnio, że moja spłuczka geberit nie trzyma wody. Przycisk spłukujący nie działa, a spłuczka podtynkowa przepuszcza wodę do muszli. Jaki byłby orientacyjny koszt przyjazdu hydraulika i w jakim czasie mógłby on dokonać takiej naprawy?

Jaki jest czas przyjazdu pogotowia hydraulicznego?

2020-08-28 Inowrocław, Kasztanowa
Witam, doznałem przykrej awarii grzejnika, który zaczął kapać, a później podczas próby uszczelnienia silnie tryskać wodą pod ciśnieniem. Nie mam pojęcia, w jaki sposób poradzić sobie z tą usterką, dlatego potrzebuję pilnie jakiegoś hydraulika, który mógłby przyjechać i to naprawić. Jaki jest czas oczekiwania?

Pilnie potrzebna naprawa WC

2020-08-04 Inowrocław, Gwarków
Witam serdecznie. Wynająłem niedawno mieszkanie, w którym znajduje się WC. Niestety po niedługim czasie zorientowałem się, że niemiłosiernie z niego cieknie. Jestem raczej zielony w temacie - chciałbym wiedzieć, czy da się to naprawić. Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź i pomoc z Państwa strony!

Dzielnice Inowrocławia, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Kruśliwiec
 2. Mątwy
 3. Nowe Osiedle
 4. Piastowskie
 5. Rąbin
 6. os. Toruńskie
 7. Szymborze
 8. Śródmieście
 9. os. Bajka
 10. os. Bydgoskie
 11. os. Kolejowe
 12. os. Miechowiczki
 13. os. Okrężek
 14. Rąbinek
 15. Stare Miasto
 16. os. Zdrojowe

Zobacz również inne usługi w mieście Inowrocław

732 080 502