Hydraulik Gdynia

Hydroprorem Michał Sygut
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
16.02.2021 Gdynia Babie Doły
Naprawę wanny zleciłem temu hydraulikowi i jestem pełen podziwu co do jego pracy. Do zadania podszedł nie dość, że odpowiedzialnie, to jeszcze okazał się kulturalnym i bardzo miłym człowiekiem z bogatą wiedzą. Nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Polecam, polecam, i jeszcze raz polecam jego kompleksowe usługi.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Pan Hydraulik - Pogotowie i Usługi Hydrauliczne
4.3
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
19.01.2021 Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Przepychanie rur zleciłem temu hydraulikowi. Usługa wykonana została sprawnie i bez większych problemów. Polecam serdecznie tego Pana. Przekonałem się, że to solidny, rzetelny, odpowiedzialny i doskonale znający się na swojej pracy fachowiec, który do każdego, nawet najprostszego zadania podchodzi zdyscyplinowany i skupiony. To bez wątpienia "złota rączka", dla której mnie ma problemu bez wyjścia.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Dom nr 8 Artur Zhurauleu
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
05.02.2021 Gdynia Działki Leśne
Udrażnianie rur spiralą zleciłem temu hydraulikowi, ponieważ bardzo zależało mi na czasie i oczywiście na fachowym wykonaniu. Pan z zadania wywiązał się naprawdę bardzo dobrze. Wykonywał dla mnie również próbę szczelności instalacji i tu też potwierdzam jego fachowość. To rzetelny, uczciwy, odpowiedzialny i godny polecenia fachowiec, którego z pewnością jeszcze w razie potrzeby wezwę.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
14.01.2021 Gdynia Chwarzno-Wiczlino
Już od dłuższego czasu korzystam z usług WUKO oferowanych przez tych hydraulików i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Widać, że to prawdziwi specjaliści, a nie partacze, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Do tego wyposażeni są w profesjonalny sprzęt. Polecam tych panów każdemu, komu zależy na odpowiedzialnie i rzetelnie wykonanej pracy w niewygórowanej cenie!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa i Serwis Hydrauliczny Eam Service
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
17.03.2021 Gdynia Chwarzno-Wiczlino
Bardzo ucieszyła mnie jakość usługi zaoferowanej przez tego hydraulika. Montaż bojlera wykonał niezwykle szybko, miał przy sobie odpowiednie narzędzia, a dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu poradził sobie z zadaniem bezbłędnie. Nie mogę niczego mu zarzucić. To fachowiec, jakiego w obecnych czasach trudno znaleźć. Polecam.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi i Naprawy Hydrauliczne MO-JA Janusz Moga
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnego hydraulika? Skontaktuj się z naszym serwisem usług hydraulicznych i umów się na realizację usługi. Zapewniamy, że wszystkich czynności podejmują się kompetentni specjaliści. Zapraszamy do kontaktu!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebne pogotowie hydrauliczne

2021-02-12 Gdynia, Chwarzno
Mam nietypową awarię kanalizacji. Kupiłam nową kostkę do ubikacji i jakoś niefortunnie ją założyłam po czym nie zauważyłam, że wpadła do muszli i spuściłam wodę. Katastrofa gotowa. Niestety mam niedrożność w kanalizacji i woda wypływa z toalety.Nie mogę korzystać z ustępu. Czy ktoś mógłby mi pomóc udrożnić ten odpływ?

Jaka cena usługi hydraulika?

2021-01-11 Małokacka, Gdynia
Dostaję już szaleństwa od cieknącego kranu. Czy znajdzie się tu jakis fachowiec, który pomoże samotnej kobiecie w potrzebie? Sama prędzej szału dostane niż sama dokręce ten kran. Kiedy może ktoś przyjechać?

Jaki jest czas oczekiwania na usługę hydrauliczną?

2021-01-01 Łowiecka, Gdynia
Witam serdecznie, w moim doma trwa obecnie remont. Jak na złośc w środku prac wykończeniowych okazało się, że rura w łazience pękła i cieknie woda zalewając sąsiadów. Chciałbym zamówić hydraulika, który szybko przyjedzie na miejsce i usunie awarię. Jakie macie państwo terminy?

Jaka cena podłączenia wc?

2020-12-03 Miętowa, Gdynia, Dąbrowa
Zamówiłem nową toaletę i chciałbym skorzystać z usług hydraulika, który mi to profesjonalnie zamontuje, ponieważ chcę uniknąc problemów. Ile kosztuje taka usługa w państwa firmie i jaki jest czas oczekiwania?

Pilnie poszukiwane pogotowie hydrauliczne

2020-10-31 Gdynia, Chylonia
Chciałabym zgłosić awarię i poszukuję hydraulika. Właśnie zauważyłam, że zlew w kuchni jest zapchany. Nie pomogły żadne środki zakupione w drogerii więc potrzebuję kogoś, kto ma specjalną spiralę i może przyjechać pomóc mi z problemem.

Szukam montera wanny w okolicy

2020-09-14 Gdynia, Grabówek
Witam serdecznie. Właśnie zakupiliśmy z żoną dużą, nowoczesną balię z hydromasażem do łazienki. Szukamy hydraulika w pobliżu, który nam ją prawidłowo zamontuje, starą natomiast zutylizuje. Jaki jest czas oczekiwania na usługę oraz jaki jest orientacyjny koszt podłączenia?

Jaki jest koszt naprawy WC?

2020-08-14 Gdynia, Kielecka
Chciałbym zamówić hydraulika do serwisu toalety, a dokładnie muszli klozetowej. Wydaje mi się, że nie jest ona stabilna i od kilku dni po prostu się rusza. Boję się, żeby nie przyniosło to poważniejszych problemów, dlatego już teraz szukam eksperta, który byłby w stanie mi coś doradzić w tym temacie.

Usługa hydrauliczna pilna potrzeba

2020-07-18 Gdynia Oksywie, Zielona
Proszę o interwencję i w miarę możliwości jak najszybszą pomoc ze strony hydraulika w przypadku zapchanej toalety. Woda w sedesie w naszym mieszkaniu nie chce się spuścić już od 3 godzin! Nie wiemy już naprawdę, co robić!

Dzielnice Gdyni, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Babie Doły
 2. Chwarzno-Wiczlino
 3. Chylonia
 4. Cisowa
 5. Dąbrowa
 6. Działki Leśne
 7. Wzórze Św. Maksymiliana
 8. Kamienna Góra
 9. Karwiny
 10. Leszczynki
 11. Mały Kack
 12. Podgórze
 13. Pustki Cisowskie-Demptowo
 14. Redłowo
 15. Śródmieście
 16. Witomino-Leśniczówka
 17. Witomino Radiostacja
 18. Grabówek
 19. Oksywie
 20. Orłowo
 21. Obłuże
 22. Wielki Kack

Każdy, kto chociaż raz zetknął się z jakąkolwiek usterką hydrauliczną, doskonale wie, z jak wielkim stresem wiąże się jej usunięciem. Wybór odpowiedzialnego fachowca jest niekiedy bardzo trudny, nie do wszystkich specjalistów pasuje określenie „złota rączka”. Usługi hydrauliczne, jeśli mają być skuteczne, muszą być zlecone w pełni przygotowanym do swojej pracy specjalistom, dla których żadna awaria nie będzie zbyt trudna do usunięcia. Udrażnianie rur lub biały montaż to jedne z podstawowych czynności, na których wykonanie możesz liczyć ze strony współpracujących z Naprawek.pl serwisantów. Ich zaangażowanie oraz profesjonalizm pozwoli im rzetelnie zająć się każdym problemem, z którym borykają się instalacje sanitarne. W wyborze właściwego wykonawcy pomogą Ci opinie o każdym z nich widoczne na stronie internetowej Narawek.pl. Tworzą je losowo wytypowani klienci, którzy podczas wywiadu telefonicznego mają możliwość przekazania swoich uwag, na temat wykonanego zlecenia. Niezależnie od lokalizacji, zawsze możesz liczyć na błyskawiczną pomoc w pełni wykwalifikowanego specjalisty, który w rejon Śródmieścia, Chyloni, Podgórza i każdej innej dzielnicy dojedzie bez najmniejszego problemu.

Gdynia to młode dynamiczne miasto, które przyciąga bardzo dużą ilość nowych mieszkańców oraz turystów. Jednym z punktów obowiązkowych na mapie każdego odwiedzającego to miejsce jest z pewnością Gdyńskie Akwarium. Obiekt ten, zwany również Oceanarium, jest muzeum Morskiego Instytutu Rybackiego, jako unikatowe miejsce w skali krajowej co roku przyciąga ogromną rzeszę zwiedzających. Akwarium Gdyńskie ma obecnie też status ogrodu zoologicznego i może się pochwalić imponującą ekspozycją roślinności podwodnej z różnych, nawet najbardziej odległych rejonów świata, a także bardzo ciekawych okazów ryb, płazów, gadów oraz bezkręgowców. Prezentacja podwodnej flory i fauny nie jest jednak jedyną strefą działalności tego muzeum. Akwarium w ostatniej dekadzie zostało wyposażone w salę kinową oraz laboratoryjną, a nawet w Salę Mokrą, w której można włożyć do wody rękę i złapać bezpośredni kontakt z prezentowaną rybą. Jest to jeden z powodów, dla których Akwarium Gdyńskie zachwyca swoją ofertą edukacyjną i pozwala w sposób przystępny zapoznać się z podwodnymi sekretami z wielu zakątków Ziemi.

Dostępni dzięki Naprawek.pl specjaliści to przykład tego, jak jakość wykonywanych usług przekłada się na skuteczne oraz sprawne działanie. Możesz się o tym przekonać osobiście, korzystają z usług najlepszych hydraulików w Twoim mieście. Pozwól, by to właśnie oni mogli, równie szybko, jak pogotowie hydrauliczne, zajęli się Twoją każdą hydrauliczną usterką i przywrócili normalne funkcjonowanie Twojej całej instalacji. Można, by pomyśleć, że wszystkie kłopoty w tej materii rozwiąże sklep hydrauliczny, który jest tuz obok. Wiara we własne umiejętności jest bardzo ważna, ale nie zawsze idzie ona w parze z rzeczywistością. Technicy współpracujący z Naprawek.pl to doskonale wyposażeni sprzętowo fachowcy, którym możesz zaufać!

Jeśli szukasz elektryka na terenie Gdyni, kliknij tu: Elektryk Gdynia.

Zobacz również inne usługi w mieście Gdynia

732 080 502