Hydraulik Elbląg

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Hydraulik w mieście Elbląg.
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebny biały montaż

2021-02-27 Elbląg, Warszawskie, Junaków
Dzień dobry, szukam dobrej, sprawdzonej firmy, która świadczy usługi takie jak zdemontowanie i zamontowanie rządzeń sanitarnych. Jestem w trakcie remontu, przyszedł czas na łazienkę i właśnie w miejsce starego prysznica, chciałbym wstawić nową, narożną wannę, a także wymienić muszlę klozetową. Czy jest to u Was możliwe? Jeśli tak to kiedy i za ile?

Ile kosztuje pomoc hydraulika?

2021-02-24 Elbląg, Zawada
Dzień dobry. Piszę do państwa tutaj, ponieważ chciałbym uzyskać szczegółowych informacji na temat cennika, jaki obowiązuje w waszej firmie. W moim domu wynikła pilna potrzeba udrożnienia rury od toalety. Dziecko wrzuciło małą zabawkę do muszli, która utknęła, nie jestem w stanie jej już wyciągnąć, potrzebny specjalista z odpowiednimi narzędziami.

Szukam fachowca do kranu

2021-02-15 Próchnik, Wrzosowa, Elbląg
Bateria przy zlewozmywaku w mojej kuchni słabo działa, nie wiem, czy syfon jest zapchany, czy co, ale ciśnienie jest bardzo słabe. Nie znam się na takich rzeczach, nie wiem, jak to naprawić, dlatego też szukam fachowca, który by mi pomógł za odpowiednią kwotę.

Potrzebuję pana do usługi hydraulicznej

2020-11-19 Nad Jarem, Królewiecka
Szukam hydraulika, który za nieduże pieniądze przyjechałby do mnie do mieszkania i usunąłby usterkę. Problem polega na tym, nie cieknie mi z jednego grzejnika w kuchni. Ile by to kosztowało u Was? Czekam na informację.

Jaki jest czas oczekiwania na pogotowie hydrauliczne?

2020-11-13 Elbląg
Ile u państwa czeka się na pomoc hydraulika? Czy można umówić się jeszcze tego samego dnia, czy macie odległe terminy? Muszę naprawić cieknący syfon przyściankowy, otwierany za pomocą pokrętła, które też niestety przestało działać.

Jaki jest koszt za naprawę WC?

2020-10-24 Winnica, Elbląg
Ile wyniósłby mnie generalny serwis toalety? Muszla jest ruchoma i cały czas w środku spływa woda. Urządzenie jest dosyć stare, być można bardziej opłacałoby się je wymienić na nowe?

Awaria hydrauliczna - pomóżcie szybko!

2020-08-06 Elbląg, Osiek
Czy może ktoś jeszcze dziś do nas przyjechać i naprawić awarię prysznica? Coś nie tak jest z deszczownicą, kilka minut po zakończonej kąpieli, samoistnie zaczeła cieknąć z niej woda i nijak nie można jej wyłączyć.

Dzielnice Elbląga, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Bielany
 2. Dąbrowa
 3. Dębica
 4. Drewnik
 5. Kamionka
 6. Kępa Północna
 7. Krasny Las
 8. Modrzewina
 9. Na Stoku
 10. Nad Jarem
 11. Nowe Miasto
 12. Nowe Pole
 13. Osiek
 14. Próchnik
 15. Przy Młynie
 16. Rakowo
 17. Rubno Wielkie
 18. Stagniewo
 19. Stare Miasto
 20. Śródmieście
 21. Warszawskie Przedmieście
 22. Winnica
 23. Wyspa Spichrzów
 24. Zakrzewo
 25. Zatorze
 26. Zawada
 27. Zawodzie

Zobacz również inne usługi w mieście Elbląg

732 080 502