Hydraulik Częstochowa

Marek Grzesiak Dombudex - Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlano-Handlowe
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
12.01.2021 Częstochowa Błeszno
Udrażnianie rur postanowiłem powierzyć temu hydraulikowi, ponieważ zależało mi na szybkiej i sprawnie wykonanej usłudze. Praca nie zajęła mu zbyt wiele czasu, a profesjonalizm widać było na każdym etapie realizacji zlecenia. Ten pan to prawdziwy fachowiec, który zna się na swojej pracy i wie, jakie rozwiązania wdrażać, by osiągnąć zamierzony sukces. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
GRZEGORZ GAJ - FHUP ADEL
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
28.02.2021 Częstochowa Tysiąclecie
Doskonale zdawałem sobie sprawę, jak trudno w dzisiejszych czasach trafić na dobrego hydraulika, jednak okazało się, że tym razem miałem szczęście. Ten pan uratował mnie z opresji, kiedy pilnie potrzebna mi była naprawa umywalki. Zadanie wykonał terminowo, fachowo i bez konieczności żadnych poprawek. Polecam serdecznie tego fachowca!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebny hydraulik na biały montaż na jutro

2021-02-12 Rejtana, Ostatni Grosz
Witam serdecznie. Jestem w trakcie remontu nowo zakupionego mieszkania i poszukuję hydraulika, który zamontuje mi toaletę, kabinę prysznicową oraz umywalkę. Chciałbym też prosić o podłączenie pralki do wody. Czy dysponujecie państwo wolnym pracownikiem w dniu jutrzejszym? Jaka jest cena usługi? Prosze o pomoc.

Poszukiwany fachowiec do kranu

2020-11-16 Św. Rocha
Jestem starszą osobą i szukam uczciwego pana, który zamontuje mi nową baterię w zlewozmywaku w kuchni. Stara niestety już ma swoje lata i bardzo przecieka. Uzyskam tu pomoc? Proszę o odpowiedź

Jak szybko może przyjechać fachowiec do WC?

2020-10-30 Częstochowa
Dzień dobry. W siedzibie mojej firmy mamy problem z dwoma toaletami. W jednej jest niedrożna kanalizacja. Możliwe, że do środka spadła rolka papieru toaletowego i jakiś pracownik mógł nieumyślnie spowodować awarię spuszczając wodę. W drugiej z toalet jest problem z cieknącą spłuczką. Potrzebuję zamówić hydraulika, który będzie mógł przyjechać w najbliższym czasie i naprawić oba urządzenia sanitarne.

Ile wyniesie biały montaż?

2020-10-14 Wrocławska, Parkitka, Częstochowa
Jestem zainteresowana usługami hydraulików, którzy zajmują się instalacją urządzeń sanitarnych w domach prywatnych. Robimy z mężem remont w łazience i mam do wymiany wannę, toaletę, dwie umywalki oraz brodzik. Jaki jest orientacyjny koszt wykonania takiej usługi przez fachowca oraz jaki jest czas oczekiwania?

Pilnie szukam fachowca do WC

2020-09-21 Lisiniec, Lwowska, Częstochowa
Witam serdecznie. Jestem zainteresowany usługą profesjonalnego hydraulika. W łazience, pod moją toaletą wstąpiła jakaś nieszczelność i cieknie woda. Zauważyłem to dopiero po powrocie z pracy, a możliwe że problem jest od rana. Czy uzyskam tu szybką pomoc fachowca? W jakiej cenie jest przyjazd hydraulika?

Ile kosztuje usługa hydraulika?

2020-08-09 Częstochowa, Północ, Witosa
Chciałabym zapytać o cenę i termin przyjazdu fachowca, który mógłby naprawić dwie baterie łazienkowe. Z kranu nad umywalką i baterii prysznicowej cieknie nieustannie woda. Mąż wymieniał ostatnio i chyba zrobił coś nieprawidłowo bo od tego czasu cały czas kapie.

Jaka cena udrożniania rur?

2020-08-08 Częstochowa, Sobieskiego
Mam bardzo kłopotliwy problem, który uniemożliwia mi skorzystanie z toalety. Niestety jest jakaś niedrożność kanalizacji i z muszli wypływa woda. Nie pomogła przepychaczka ani żaden inny sposób. Podejrzewam,że córka wrzuciła do środka jakąś zabawkę. Proszę o pomoc.

Szukam hydraulika do awarii hydraulicznej

2020-07-23 Częstochowa, Kiedrzyńska, Tysiąclecie
Właśnie zauważyłam mokrą plamę na ścianie. Czy to może być pęknięta rura? Chciałabym szybko wezwać hydraulika zanim narobi większych szkód lub dotknie sąsiadów. Proszę o pilną pomoc.

Dzielnice Częstochowy, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Błeszno
 2. Częstochówka-Parkitka
 3. Dźbów
 4. Mirów
 5. Ostatni Grosz
 6. Północ
 7. Stare Miasto
 8. Śródmieście
 9. Tysiąclecie
 10. Wyczerpy-Aniołów
 11. Gnaszyn-Kawodrza
 12. Grabówka
 13. Kiedrzyn
 14. Lisiniec
 15. Podjasnogórska
 16. Raków
 17. Stradom
 18. Trzech Wieszczów
 19. Wrzosowiak
 20. Zawodzie-Dąbie

Instalacje CO oraz wszelkie prace z nimi związane należą do tej sfery działań hydraulicznych, na których naprawdę trzeba się znać. Nie każda złota rączka jest w stanie poradzić sobie z tak skomplikowaną materią. Dlatego, aby mieć pewność, że Twoje zgłoszenie trafi do fachowca z prawdziwego zdarzenia, odwiedź stronę Naprawek.pl. To na niej znajdziesz najlepszych wykonawców z Twojego miasta, gotowych wykonać najbardziej skomplikowane prace związane z każdym typem instalacji. Dodatkowo z każdym z nich możesz indywidualnie ustalić cenę oraz termin, w którym usługi hydrauliczne będą mogły być wykonane. To jednak nie wszystkie udogodnienia wynikające z korzystania ze strony Naprawek.pl, kolejnym atutem serwisu jest możliwość zapoznania się z opiniami na temat każdego z polecanych wykonawców. Jak one powstają? Gromadzimy je, korzystając z telefonicznego badania satysfakcji, wśród losowo wybranych klientów. Uzyskaj już teraz fachową pomoc, jeśli masz problem z takimi czynnościami jak udrażnianie rur, biały montaż albo z jakimkolwiek innym tego typu działaniem. Nie każdy musi być hydraulikiem, technicy dostępni na stronie Naprawek.pl doskonale zdają sobie z tego sprawę, a ich wyrozumiałość oraz zaangażowanie, pozwolą Ci zapomnieć o stresie związanym z awarią.

Częstochowa to miasto nierozerwalnie związane z kulturą i tematyką sakralną, na każdym kroku są tego dowody, a co roku odwiedzają je setki tysięcy pielgrzymów. Czym byłoby święte miejsce bez cudownego źródełka? Zapewne tylko świętym miejscem bez cudownego źródełka, ale Częstochowa do takich się nie zalicza, bo takowe właśnie posiada. Znajduje się ono w zespole klasztornym Paulinów, a konkretniej pod kaplicą św. Barbary, Miejsce to znane również jest jako Sanktuarium Zranionej Jasnogórskiej Ikony Matki Bożej i oczywiście, jak z każdym tego typu obiektem związana jest legenda. W pierwszej połowie XV wieku banda rabusiów usiłując wywieźć obraz, załadowała go na wóz, jakież było ich zdziwienie, kiedy konie do niego zaprzęgnięte nie chciały go ciągnąć. Obraz został porzucony przez niecnych rzezimieszków, zbiegających z pozostałymi kosztownościami. Właśnie w miejscu, gdzie wizerunek uderzył w ziemię, w sposób cudowny wytrysnęło źródełko, a zakonnicy obmyli w nim ikonę. Dziś ma ono renomę cudownej, uzdrawiającej wody. Czy taka jest, to już zapewne zależy od własnych przekonań, możliwe, że po prostu jest bogata w minerały.

Mirów, Śródmieście, Raków oraz każda inna dzielnica Częstochowy to miejsca, w które bez najmniejszego problemu dotrą współpracujący z Naprawek.pl specjaliści. Równie szybcy, jak pogotowie hydrauliczne, sumienni oraz uczciwi hydraulicy, z pewnością pomogą Ci w każdej sytuacji. Niezależnie od stopnia trudności zawsze są przygotowani na każdą ewentualność, dzięki dobremu zapleczu serwisowemu oraz sprzętowemu żaden przeciek, wyciek lub pękniecie, nie są w stanie ich zaskoczyć. Naprawek.pl nie pomoże Ci, jeśli poszukiwany jest przez Ciebie sklep hydrauliczny, ale w każdej innej kwestii związanej z hydrauliczną naprawą i serwisem znajdziesz tu najlepszą pomoc.

Jeśli szukasz elektryka na terenie Częstochowy, kliknij tu: Elektryk Częstochowa.

Zobacz również inne usługi w mieście Częstochowa

732 080 502