Hydraulik Bydgoszcz

PUH usługi hydrauliczne i elektryczne Kazimierz Kaczmarek
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
22.02.2021 Szwederowo, Bydgoszcz
"Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie współpraca z tym hydraulikiem. Pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Wymiana grzejnika, którą mu zleciłem, przebiegła bardzo sprawnie i bez żadnych zarzutów. Jestem w pełni usatysfakcjonowany z prowadzonych przez niego działań. Ten hydraulik to osoba godna polecania!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Inwesto Marcin Pawlikowski
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
19.02.2021 Flisy, Bydgoszcz
"Naprawę wanny powierzyłem temu hydraulikowi, ponieważ zależało mi na czasie, a sam nie wiedziałem, jak się za nią zabrać. Wybrałem więc tego hydraulika. Pan okazał się godnym zaufania specjalistą, który wszystko wykonał dokładnie i solidnie. Nie zawiódł mnie również, kiedy konieczny był przegląd instalacji kamerą."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne Dawid Marlewski
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
14.03.2021 Kapuściska
"Przepychanie rur powierzyłem temu hydraulikowi, ponieważ sam nie jestem specjalistą od tego typu zadań, a nie chciałem narobić jeszcze większych szkód. Nie zawiodłem się, choć nie była to osoba "z polecenia". Zadanie wykonał solidnie i rzetelnie. Na uwagę zasługuje również niewygórowany cennik usług, którym mnie zupełnie zaskoczył. Polecam szczerze jego usługi!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Twój Monter Michał Gradziński
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
02.01.2021 Szwederowo, Bydgoszcz
"Współpracę z tym hydraulikiem oceniam na 5+. Chodziło o usunięcie awarii hydraulicznej. Pan wszystko wykonał fachowo i bardzo sprawnie. Pomimo, że jestem wymagającą osobą, przyznam szczerze, że nie miałem do czego się doczepić. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że ten hydraulik to "złota rączka", której warto zaufać. Numer już zachowałem i poleciłem znajomym."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Wyciek w pobliżu wanny

2021-02-18 Przemysłowa
Nie wiem, skąd dokładnie i dlaczego, ale woda cieknie obok wanny. Posiadam dokładnie wanno-prysznic z szybą po jednej stronie i zawsze po kąpieli jest woda na podłodze. Czy jesteś jakiś serwisant, który mogłby zastopować te awarię?

Jaka cena za biały montaż?

2020-12-28 Bydgoszcz, Fordon
Czy serwisanci, z którymi współpracujecie zajmują się także montażem różnych urządzeń sanitarnych? Chodzi mi dokładnie o montaż nowej ubikacji, ponieważ stara wygląda już bardzo nieestetycznie. Jestem zainteresowany taką usługą w związku z tym proszę o przesłanie oferty oraz informacji o kosztach.

Potrzebuję fachowca do awarii hydraulicznej

2020-11-23 Bartodzieje, Curie-Skłodowskiej
Korzystałem z usług już kilku serwisantów, jednak nikt nie jest w stanie pomóc mi przy tej awarii. Otóż chodzi o bojler, bardzo często cieknie z niego woda. Po każdym serwisie problem po jakimś czasie nawracał. Jest u Was hydraulik, który zna się na bojlerach?

Jaki jest czas oczekiwania na hydraulika 24h?

2020-09-18 Szwederowo
Proszę mi powiedzieć, długo trzeba czekać na fachowca, żeby przyjechał do mieszkania do awarii? Jest jeszcze szansa na wieczorny serwis? Chodzi o naprawę kranu przy zlewozmywaku w kuchni.

Jak szybko można zrobić u Was udrożnienie rur?

2020-08-25 Miedzyń, Wiśniowa, Bydgoszcz
Mam problem z zapchanymi rurami w łazience. Problem ten powtarza się w moim mieszkaniu regularnie. Trzeba byłoby je w końcu pożodniej jakoś przeczyścić, niestety ja kompletnie się na tym nie znam i potrzebuję dobrego fachowca. Chciałbym się także dowiedzieć, w jakich dniach i godzinach mają państwo wolne terminy na takie usługi i na kiedy można byłoby się umówić?

Ile wynosi cena za naprawę spłuczki?

2020-08-22 Bydgoszcz, Nad Torem
Dziś rano zepsuła mi się spłuczka w toalecie. Jeden przycisk jest cały czas wciśnięty i nie chce odskoczyć. Nie można przez to zupełnie spłukać wody. Jestem aktualnie w pracy i chciałabym zamówić pomoc serwisanta jeszcze dzisiaj na godzinę popołudniową. Jest to możliwe? Jaka byłaby cena za taki serwis?

Szukam dobrego hydraulika

2020-08-21 Glinki, Bydgoszcz, Łucka
Potrzebuję doświadczonego fachowca, który będzie wiedział jak zamontować jacuzzi ogrodowe. Urządzenie jest dwa razy większe od wanny, cały ambaras dotyczy po prostu montażu na działce przed domem.

Naprawa kranu na już

2020-07-13 Bydgoszcz, Osowa Góra, Rekinowa
Poważna awaria w kuchni! Zepsuł się kran, cieknie z niego już od niecałej godziny. Żadne prowizoryczne interwencje z mojej strony nie pomagają. Proszę o bardzo szybką pomoc hydraulika!

Dzielnice Bydgoszczy, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Fordon
 2. Jary
 3. Bartodzieje
 4. Miedzyń
 5. Okole
 6. Leśne
 7. Bielawy
 8. Skrzetusko
 9. Wilczak
 10. Piaski
 11. Jachcice
 12. Zimne Wody
 13. Babia Wieś
 14. Szwederowo
 15. Opławiec
 16. Zawisza
 17. Wschód
 18. Siernieczek
 19. Flisy
 20. Łęgnowo I
 21. Łęgnowo II
 22. Prądy
 23. Smukała
 24. Myślęcinek
 25. Rynkowo
 26. Bielice
 27. Glinki
 28. Wyżyny
 29. Kapuściska
 30. Wypaleniska

Zapewne nie raz zdarzyły się Tobie usterki hydrauliczne i wielokrotnie Twoje poszukiwania odpowiedzialnego specjalisty ciągnęły się w nieskończoność. Mogło się również zdarzyć, że znaleziona „złota rączka” wcale taką nie jest. Wiemy doskonale, z jakim stresem zmagają się klienci rozpaczliwie poszukujący, po prostu dobrego i rzetelnego fachowca. Dlatego z myślą o nich powstał Naprawek.pl, serwis prezentujący tylko zweryfikowanych specjalistów, dla których żadne instalacje CO lub inne wyzwania hydraulicznie nie są żadnym problemem. Tylko dzięki takim specjalistom zarówno biały montaż, jak i udrażnianie rur, mogą przebiegać w sposób szybki oraz profesjonalny. W obliczu coraz większej konkurencji na rynku wysoka jakość usług jest niezaprzeczalnym atutem, a taką mogą się pochwalić serwisy prezentowane na naszej stronie. Zostaw zgłoszenie przez Naprawek.pl i zobacz, jak mogą wyglądać usługi hydrauliczne z prawdziwego zdarzenia. Ustal koszty naprawy oraz jej termin, bezpośrednio z wykonawcą, o którym opinie przeczytasz na naszej stronie internetowej. To klienci, tacy jak ty, w wyniku losowo przeprowadzonego badania satysfakcji mogli wyrazić swoją opinię na temat sposobu usuwania poszczególnych awarii. Każda lokalizacja na terenie Bydgoszczy jest w zasięgu działań wysoce wyspecjalizowanych techników polecanych przez nasz serwis.

Bydgoszcz to dosyć duże miasto, w którym nie brakuje bardzo interesujących zakątków, niektóre z nich są unikatowe i każdy, nawet przybysz z Torunia musi przyznać, że mają swój urok. Do jednych z takich miejsc z pewnością zalicza się Wyspa Młyńska. Nazwa jej pochodzi od licznych młynów budowanych na tym terenie od XIV do XIX wieku, chociaż nie tylko te budowle się na niej wznosiły, pod koniec XVI wieku założono tu mennicę królewską, a jeszcze wcześniej wzniesiono na niej łaźnię miejską. Przez wieki Wyspa Młyńska, była bardzo ważnym punktem na przemysłowej mapie miasta, a nawet całego regionu. Pod koniec XX wieku ostała ona wpisana do rejestru zabytków. Jedną z głównych jej atrakcji jest Wenecja Bydgoska. Składają się na nią kamienice położone nad rzeką Młynówką wraz z bulwarem i aleją spacerową. Obecnie ten niesamowicie barwny i zielony punkt na mapie miasta jest jego najbardziej reprezentacyjną częścią. Koncerty, spektakle, różnorodne wydarzenia kulturalne, to wszystko nieustannie dzieje się na ponad 6 hektarach Wyspy Młyńskiej.

W chwili kiedy z pękniętej rury leje się woda, każdy z nas może się poczuć jak bezradny rozbitek na wyspie, z utęsknieniem patrzący w linię horyzontu, czy przypadkiem pogotowie hydrauliczne nie jedzie już na ratunek. Nie jest to jednak Twoja jedyna opcja, w tych ciężkich minutach pamiętaj o istnieniu Naprawek.pl. Pamiętaj o rzetelnych specjalistach, którzy chcą Ci pomóc w Fordonie, Bielawach, na Kapuściskach lub w jakiejkolwiek innej dzielnicy Bydgoszczy. Pamiętaj, że w każdej kryzysowej sytuacji obecność doświadczonego fachowca, niesie z sobą ukojenie nerwów i pewność ostatecznego zażegnania kryzysu. Sklep hydrauliczny nie ma żadnego związku z ofertą współpracujących z nami wykonawców, ponieważ są świetnie przygotowani do swojej pracy i wszystko mają przy sobie. Zadzwoń i przekonaj się osobiście.

Jeśli szukasz elektryka na terenie Bydgoszczy, kliknij tu: Elektryk Bydgoszcz.

Zobacz również inne usługi w mieście Bydgoszcz

732 080 502