Hydraulik Białystok

Kan-Serwis Krzysztof Zacharczuk
4.5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
11.01.2021 Dojlidy
"Pęknięta rura w łazience spowodowała, że woda zaczęła wylewać się z ogromną siłą na łazienkę, zalewając przy okazji korytarz. Od razu wezwałam pogotowie hydrauliczne. Panowie zjawili się w 20 minut, błyskawicznie zdiagnozowali przyczynę usterki i dość szybko uporali się z problemem. Polecam za szybkość i dyspozycyjność!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
SANKOR sp. z o.o.
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
19.01.2021 Młodych
"Jestem zadowolony z jakości pracy tego hydraulika. Chodziło o usunięcie awarii hydraulicznej w moim mieszkaniu. Pan okazał się doświadczonym fachowcem, który do sprawy podszedł odpowiedzialnie i rzetelnie wszystkim się zajął. Na duży plus zasługuje również przystępna cena. Choć Pan nieco się spóźnił, to przy tak dobrze wykonanej pracy mogę mu to wybaczyć. Polecam z czystym sumieniem!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jak szybko można wykonać przepychanie rur?

2021-02-26 Produkcyjna
Chciałbym udrożnić kanalizację w swoim domku jednorodzinnym poza miastem. Czy długo trzeba u państwa czekać na taką usługę? Proszę o informację na temat pierwszego, wolnego terminu.

Potrzebuję wykonać biały montaż

2021-01-29 Antoniuk, Broniewskiego
Na działce rekreacyjnej chciałbym zamontować ubikację oraz mały zlew przy domku letniskowym w odrębnym pomieszczeniu. Można zamówić fachowca do takiej usługi poprzez państwa stronę internetową?

Serwis WC najlepiej na już

2021-01-09 Sienkiewicza, Białystok, Fabryczna
Od jakiegoś czasu moja toaleta źle działa. Problem tkwi chyba w ciśnieniu, które następuje podczas spłukiwania wody. Jest to na tyle mocne, że kropelki wody wylatują za sedes. Zastanawiam się, czy coś można z tym zrobić i czy jest w ogóle sens, czy trzeba na przykład wymienić całą muszlę?

Jaki jest czas czekania na pogotowie hydrauliczne?

2021-01-02 Białystok, Wygoda
Zależy mi na ekspresowej interwencji serwisanta do usterki. Podczas przemeblowania łazienki uszkodziłem rurę, z której skrapla się teraz woda. Mogę liczyć na szybką pomoc w tej sprawie?

Hydraulik 24 pilnie potrzebny

2020-10-08 Białystok, Legionowa, Piaski
Czy o tej porze jest jeszcze dostępny jakiś serwisant, który mógłby do mnie przyjechać i naprawić niedziałają spłuczkę w moim mieszkaniu? Dosłownie przed chwilą coś się zepsuło i woda nie chce lecieć... Ile kosztowałby taki serwis?

Jaka jest cena za skorzystanie z usług pogotowia hydraulicznego?

2020-09-25 Dziesięciny, Palmowa, Białystok
Poszukuję fachowców od hydrauliki, którzy pomogliby mi przy demontażu starej, dużej wanny. Trochę się na tym znam, bo sam ją montowałem kilka lat temu, ale teraz potrzebuję pomocy specjalistów.

Fachowiec - hydraulik poszukiwany

2020-09-21 Białystok, Dojlidy, Dywizjonu 303
Ostatnio postanowiliśmy wymienić wannę na nowy prysznic. Podczas demontażu mąż zauważył, że pionowa rura od centralnego ogrzewania w bloku jest cała zardzewiała. Zgłosiliśmy sprawę do spółdzielni, ale dostaliśmy informację, że mamy naprawić do we własnym zakresie. Czy jakiś doświadczony hydraulik z potrzebnymi uprawnieniami mógłby coś na to zaradzić?

Czy jest możliwy montaż kranu na jutro?

2020-08-11 Białystok, Krzyżowa
Chciałabym zamontować nową baterię w zlewie w łazience. Chodzi o baterię trzyotworową. Zakupiłem ją razem z szafką umywalkową i niby jest załączona do tego instrukcja niestety nadal nie wiem, jak się za to zabrać. Czy ktoś od Was mógłby mi w tym pomóc?

Dzielnice Białegostoku, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Centrum
 2. Białostoczek
 3. Sienkiewicza
 4. Bojary
 5. Piaski
 6. Przydworcowe
 7. Młodych
 8. Antoniuk
 9. Słoneczny Stok
 10. Wygoda
 11. Piasta I
 12. Piasta II
 13. Wysoki Stoczek
 14. Dziesięciny I
 15. Dziesięciny II
 16. Zawady
 17. Skorupy
 18. Mickiewicza
 19. Dojlidy
 20. Bema
 21. Kawaleryjskie
 22. Nowe Miasto
 23. Zielone Wzgórza
 24. Starosielce
 25. Jaroszówka
 26. Leśna Dolina
 27. Bacieczki
 28. Dojlidy Górne

Tysiące klientów każdego miesiąca powierza usunięcie usterek hydraulicznych wykonawcom dostępnym na stronie Naprawek.pl. Dzięki ich doświadczeniu oraz ogromnemu zaangażowaniu wiele pozornie beznadziejnych przypadków znalazło swój szczęśliwy i skuteczny finał. Nie musisz wiedzieć, jak przeprowadzić udrażnianie rur albo na innych pozornie prostych, hydraulicznych czynnościach jak np. biały montaż. Zostaw to fachowcom, dla których liczy się solidne wykonanie powierzonych im zleceń. Hydraulika to jednak nie tylko niespodziewane wycieki i pęknięcia, to również instalacje CO wymagające odpowiednich czynności usprawniających i przedłużających ich funkcjonalność. Taką pomoc również otrzymasz zostawiając swoje zgłoszenie w Naprawek.pl. Z serwisami obecnymi na tej stronie indywidualnie ustalisz ceny napraw i prac hydraulicznych, a nawet termin ich wykonania. Ponadto o każdym z nich przeczytasz opinie powstałe w wyniku telefonicznego badania satysfakcji wśród losowo wytypowanych klientów. To one pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji o wyborze odpowiedniego wykonawcy. Usługi hydrauliczne w Twoim miejscu pracy lub zamieszkania mogą być wykonywane na najwyższym poziomie i takie rozwiązanie jest dla Ciebie dostępne już od teraz.

Dojlidy, Bojary, Piaski oraz wszystkie inne dzielnice Białegostoku mogą liczyć na pomoc i zaangażowanie prezentowanych na naprawek.pl specjalistów. Samo miasto stanowi dosyć rozległy obszar pełen pasjonujących miejsc. Najlepiej jego poznawanie rozpocząć od rynku i charakterystycznego ratusza, który się tam znajduje. Sam Rynek Kościuszki jest reprezentacyjną promenadą ciągnącą się przez znaczną część centrum miasta. Tuż przy jego wschodniej stronie znajduje się najstarsza budowla w mieście - późnorenesansowy kościół. Znużeni miejskim gwarem możemy się udać do parku znajdującego się w okolicy rynku. Jednak Białystok to nie tylko urokliwe rejony, pełne pięknych kamienic, zieleni oraz pozostałości po wielu przenikających się tu kulturach. Białystok to bardzo aktywne miasto, w którym nie trudno dostrzec wiele kulturalnych inicjatyw, dalekich od ogólnie przyjętego nurtu. Ciekawym przykładem jest tu festiwal kultury niezależnej: Underground/Independent. Pokazy filmów koncerty, sztuki audiowizualne tworzone prezentowane również w przestrzeni miejskiej od siedemnastu lat, na kilka dni opanowują różne punkty Białegostoku. Wszystko to po to, by przybliżyć sztukę i jej mniej oficjalne stereotypowe oblicze zwykłym ludziom i wejść z nimi w unikalną interakcję.

Współpracujący z Naprawek.pl hydraulicy to również prawdziwi artyści w swoim fachu, a do każdego z nich z pewnością, by pasowało określenie „złota rączka”. Sprawni i szybcy niczym pogotowie hydrauliczne starannie zajmą się każdym zgłoszeniem niezależnie od stopnia jego trudności. Ich świetne przygotowani to lata ciężkiej pracy oraz gromadzenie cennych doświadczeń zawodowych. Dzięki temu radzą sobie z każdym wyzwaniem, a sklep hydrauliczny z pewnością odwiedzali nie raz. Świadczyć o tym może również ich znakomite przygotowanie sprzętowe skorzystaj z usługi rzetelnych i wykwalifikowanych specjalistów prezentowanych na Naprawek.pl

Jeśli szukasz elektryka na terenie Białegostoku, kliknij tu: Elektryk Białystok.

Zobacz również inne usługi w mieście Białystok

732 080 502