Hvac Service Paweł Miszczak
4.7

Serwis Klimatyzacji Hvac Service Paweł Miszczak

Aleksandra Kotsisa 2/4, 03-307 Warszawa
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Klimatyzacja wymaga regularnego serwisowania, by bezpiecznie spełniała swoje podstawowe zadanie, nie szkodząc przy tym naszemu zdrowiu. Wybierając tę firmę zyskasz pewność, że naprawa lub serwis klimatyzacji zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Specjaliści z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia, a także działają szybko i rzetelnie. Sprawdź to, zadzwoń lub wypełnij formularz dostępny na stronie. Fachowiec niezwłocznie się z Tobą skontaktuje!

Zakres usług

Naprawa Klimatyzacji

 • Serwis lub naprawa klimatyzacji
 • Montaż lub wymiana klimatyzacji
 • Odgrzybianie klimatyzacji

Hydraulik

 • Naprawa Pomp
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Ząbki
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Bemowo
 2. Bielany
 3. Mokotów
 4. Ochota
 5. Praga Południe
 6. Praga Północ
 7. Rembertów
 8. Śródmieście
 9. Targówek
 10. Ursus
 11. Włochy
 12. Wola
 13. Żoliborz
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
11 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Polecam z całego serca. Fachowiec znakomity. Wszystko wytłumaczone dokładnie i spokojnie. Klimatyzacja naprawiona i działa aż miło. Profesjonalnie na każdym kroku.
, Wrzeszcz, Gdańsk
ocena: 5
Jeśli masz problem z klimatyzacją, to śmiało skorzystaj z pomocy tego serwisu, bo ci fachowcy znają się na naprawie klimatyzatorów jak nikt inny. Do tego mają dobre ceny i robią wszystko szybko i sprawnie. Polecam.
, Górna
ocena: 5
Szybki i bezproblemowy serwis, propozycje najlepszych rozwiązań dla klienta, rzetelny wykonawca. Ratunek mojej klimatyzacji z pozytywnym skutkiem. Serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno będę korzystać w przyszłości w przypadku kolejnych problemów.
ocena: 5
Jesteśmy właśnie po wizycie tego specjalisty. Poza tym, że jest przesympatycznym, miłym człowiekiem, to jest co najważniejsze super fachowcem znającym się na rzeczy. Okazało się, że w klimatyzacji była zbyt mała ilość czynnika chłodniczego, co fachowiec uzupełnił od ręki. Bardzo dziękuję za pomoc.
ocena: 5
Dezynfekcja pomieszczenia inwentarskiego przebiegło bez większych komplikacji. Panowie zrobili swoje, do tego dali się poznać jako osoby sumienne, dokładne, słowne, ponadto mieli duże poczucie humoru. Polecamy gorąco.
, Bałuty, Łódź
ocena: 5
Z dezynfekcją pomieszczeń panowie nie mieli większego kłopotu. Praca została wykonana niemal od ręki, do tego okazali się osobami sumiennymi, rzetelnym i odpowiedzialnymi, dla których nie ma chyba pracy, której nie byliby w stanie wykonać. Tanio może nie było, ale nie tego oczekiwaliśmy od firm, z którymi współpracujemy. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość i czas. Rekomendujemy.
, Sopot
ocena: 5
Zapach w piwnicy był nie do zniesienia. Próbowaliśmy już wielu metod, jednak żadna nie okazała się na tyle skuteczna, by zapach zniknął. Ostatecznie zdecydowaliśmy się skorzystać z pomocy tej firmy i nie pożałowaliśmy swojej decyzji. Firma wykonała dezynfekcję, która przyniosła oczekiwany efekt bezpośrednio po zabiegu. Dziękujemy i polecamy serdecznie.
, Bielany, Warszawa
ocena: 5
Bardzo rzetelnie i w pełni profesjonalnie wykonana usługa odkażania. Panowie fachowo i rzeczowo podeszli do sprawy, co zaowocowało szybko i spawanie wykonaną pracą. Z dojazdem nie mieli problemu, a cena była ok.
, Zaspa, Gdańsk
ocena: 4
Popsuł się klimatyzator w naszym salonie i bardzo się cieszę, że trafiliśmy na tego fachowca. Pan już po wstępnych oględzinach wiedział, gdzie leży problem, dzięki czemu naprawa usterki nie zajęła mu dużo czasu. Cena też była do zaakceptowania. Polecam!
, Bielany
ocena: 4
Dekontaminacja przyniosła oczekiwany efekt - drobnoustroje zniknęły, a my możemy spokojnie spać, bez obaw o swoje zdrowie. Profesjonalizm w każdym calu, do tego fachowo i solidnie wykonana usługa. Polecamy gorąco usługi tych specjalistów od DDD, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
, Janów-Nikiszowiec, Katowice
ocena: 4
Serwis dezynfekcji z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, do tego atrakcyjne stawki i miła oraz konkretna obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni - panowie w mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, do pracy przystąpili od razu i bardzo szybko się uwinęli. Efekty widać było już następnego dnia.
, Gdynia

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502