Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń

Ostrów 580, 39-103 Ostrów

Profesjonalną walkę ze szkodnikami, a także ochronę przed nimi w przyszłości, zapewni Ci serwis usług DDD. Wśród oferowanych przez tę firmę usług możesz znaleźć wszystko z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji, a więc szybkie i skuteczne zwalczanie insektów i gryzoni, neutralizację nieprzyjemnych zapachów czy eliminację niechcianych drobnoustrojów. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm z różnych branż. Fachowcy w swoich działaniach wykorzystują zdobywaną przez lata wiedzę i doświadczenie oraz najwyższej jakość preparaty chemiczne. Zadzwoń i już teraz skorzystaj z ich usług!

Zakres usług

Zwalczanie Szkodników

 • Zwalczanie kleszczy
 • Deratyzacja
 • Zwalczanie kretów
 • Dezynsekcja
 • Zwalczanie pluskiew
 • Odkomarzanie

Dezynfekcja

 • Odkażanie
 • Dezodoryzacja
 • Ozonowanie
Zasięg
 1. Rzeszów
 2. Tarnów
 3. Mielec
 4. Dębica
 5. Przemyśl
 6. Wieliczka
 7. Stalowa Wola
 8. Jasło
 9. Jarosław
 10. Bochnia
 11. Tarnobrzeg
 12. Krosno
 13. Gorlice
 14. Limanowa
 15. Łańcut
 16. Brzesko
 17. Leżajsk
 18. Busko-Zdrój
 19. Przeworsk
 20. Niepołomice
 21. Ropczyce
 22. Czarna
 23. Brzozów
 24. Staszów
 25. Kolbuszowa
 26. Sędziszów Małopolski
 27. Sandomierz
 28. Nisko
 29. Trzebownisko
 30. Nowa Sarzyna
 31. Dąbrowa Tarnowska
 32. Boguchwała
 33. Strzyżów
 34. Pińczów
 35. Głogów Małopolski
 36. Żabno
 37. Gdów
 38. Pilzno
 39. Nowa Dęba
 40. Tuchów
 41. Sokołów Małopolski
 42. Biecz
 43. Radymno
 44. Świlcza
 45. Proszowice
 46. Kazimierza Wielka
 47. Kocmyrzów-Luborzyca
 48. Jedlicze
 49. Lisia Góra
 50. Dobczyce
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
93 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Polecam z całego serca usługę ozonowania w wykonaniu tych fachowców. Mają profesjonalny sprzęt i środki chemiczne, które nie są zagrożeniem dla zwierząt domowych i środowiska, co bardzo się ceni. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. W mieszkaniu nareszcie nie czuć nieprzyjemnego zapachu.
ocena: 5
Fachowe zwalczenie prusaków to wasze drugie imię. Nigdy nie myślałem, że sprawa bedzie załatwiona w tak prosty i oczywisty sposób. Moja ocena jest szczera i prawdziwa gdyż na taką zasługujecie. Szybkiego wzrostu zleceń no i przychodów życzy wielce usatysfakcjonowany zleceniodawca.
, Kmity , Rzeszów
ocena: 5
Sympatyczny fachowiec z empatycznym podejściem do klienta i ogromną wiedzą w zakresie usuwania kun. Cieszę się, że spośród wielu firm trafiłam właśnie na jego osobę - problemem zajął się od ręki. Nareszcie pozbyłam się kuny z mojego domu. Jej obecność zaczynała się robić uciążliwa, szczególnie, że dostała się do podbitki w dachu i okropnie ją poniszczyła. Serdecznie dziękuję za pomoc.
, Strusina, Tarnów
ocena: 5
Dziękuję państwu za bardzo fachowe usunięcie karaluchów z naszego mieszkania. Z tymi robaczkami walczyliśmy już od roku i nic nam nie pomagało, nawet korzystaliśmy już z pomocy fachowców ale ci nie podołali bo po tygodniu i to nawet nie całym karaluchy do nas wróciły. Na waszą firmę trafiliśmy z polecenia naszej sąsiadki i nie zawiedliśmy się- to bardzo rzetelna firma.
, Bzianka, Rzeszów
ocena: 5
W mojej szopie szerszenie uwiły sobie gniazdo. Pierwszym krokiem było wezwanie fachowca specjalizującego się w zwalczaniu szerszeni. Pan przyjechał w umówionym terminie i sprawnie rozprawił się z owadami. Od tamtej pory mam z nimi spokój. Serdecznie dziękuję i na pewno zwrócę się po pomoc po raz kolejny, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Zielone, Tarnów
ocena: 5
Doskonały fachowiec i profesjonalne zlikwidowanie gniazda os! Przyznam szczerze, że na początku trochę się obawiałem, ale zupełnie niepotrzebnie. Panowie doskonale wiedzieli, co robią, widać to było na każdym etapie ich pracy. Miałem problemy z plagą os na moim podwórku, a teraz nie ma tutaj ani jednej sztuki. Mogę w spokoju kosić trawę czy pielęgnować ogródek. Szczerze polecam ich usługi każdemu, kto zmaga się z podobnym problemem.
, Mościce, Tarnów
ocena: 5
Pomoc tej firmy deratyzacyjnej w zwalczaniu szczurów okazała się nieoceniona. Panowie na miejscu zjawili się przed czasem, szybko i skutecznie zajmując się problemem, który jak dotąd nie powrócił. Cena również nie była wygórowana. Polecam ich serdecznie za podejście do klienta i profesjonalizm, a telefon oczywiście pozostawiłem sobie na przyszłość.
ocena: 5
Dezynfekcja pomieszczeń przebiegła bez żadnego problemu. Panowie do pracy przystąpili na drugi dzień od wezwania, na miejscu byli zgodnie w naszymi wcześniejszymi ustaleniami, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, jakich ze świeczką szukać teraz wśród współczesnych "fachowców". Polecamy z całego serca, a telefon zapisujemy.
, Przemyśl
ocena: 5
Dezodoryzacja stała na najwyższym poziomie. Nieprzyjemny zapach z zalanej piwnicy po intensywnych opadach deszczu zniknął równie szybko, jak się pojawił, a my jesteśmy zadowoleni nie tylko z efektów, ale również z ceny, która była uczciwa. Poprawnie wykonany zabieg całkowicie wyeliminował nieprzyjemny zapach. Polecamy gorąco, a numer tel. zachowujemy.
, Legionów
ocena: 5
Dezynfekcja pomieszczeń przebiegła bez większych problemów. Polecamy serdecznie, zwłaszcza że cena z dojazdem była naprawdę przystępna. Telefon oczywiście zapisujemy i będziemy polecać ich usługi znajomym, którzy będą mieli problem z samodzielnym odkażeniem pomieszczeń.
, Mielec
ocena: 5
Profesjonalnie, terminowo i fachowo. Polecam każdemu!!!! Zleciłem niedawno temu panu usunięcie gniazda os z poddasza w jednym z budynków gospodarczych i muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak dobrze wykonanej pracy przez specjalistę. Pan do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, wykonał je na medal, a za usługę nie wziął dużo pieniędzy. Od takich ekspertów inni powinni się tylko uczyć.
, Dębica
ocena: 5
Pojawienie się gniazda os stanowiło poważne zagrożenie dla mnie i dla mojej rodziny, dlatego postanowiliśmy zgłosić się do tej firmy DDD. Panowie zaproponowali bezpieczną metodę usuwania gniazda os, a na miejsce przyjechali w odpowiednim stroju ochronnym z rękawami i zasłoną na głowie. Zadanie wykonali perfekcyjnie. Polecam!
, Mielec
ocena: 5
Długo szukałam wykonawcy, któremu będę mogła zlecić usunięcie gniazda os. Problem był o tyle poważny, że jestem alergiczką, więc jedno ugryzienie mogło mieć dla mnie tragiczne skutki. Warto było czekać, bo trafiłam na doskonałego specjalistę, którego umiejętności są imponujące. Osy zniknęły i już nigdy nie wróciły. Wystawiony rachunek również nie był zbyt wygórowany, jak na zakres wykonywanych prac.
, Przybyszówka, Rzeszów
ocena: 5
Odrobaczanie powierzyłem panom z tego zakładu dezynsekcyjnego, ponieważ samodzielne próby rozwiązania problemu kończyły się niepowodzeniem. Panowie punktualnie zjawili się w umówionym wcześniej miejscu, do tego byli mili i kulturalni. Zadanie wykonali perfekcyjnie, a ja mogę już spokojnie spać, bez obaw o zdrowie. Polecam!
ocena: 5
Potrzebny nam był serwis dezynfekcji, który profesjonalnie zająłby się odkażaniem pomieszczeń w domu po przebytej przez jednego z członków naszej rodziny chorobie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten specjalista i na pewno jeszcze kiedyś w przyszłości skorzystamy z jego fachowej pomocy. Szczerze polecamy!
ocena: 5
Usługę dezynfekcji oceniamy na piątkę z dużym plusem. Wszystko przebiegło szybko i bez problemu. Dawno już nie mieliśmy do czynienia z tak profesjonalną ekipą, która doskonale zna sposoby zwalczania drobnoustrojów. Na koniec dodamy, że usługa była pilna, a panowie zadanie potraktowali priorytetowo. Dziękujemy i polecamy z czystym sumieniem ich usługi.
, Sandomierz
ocena: 5
Jestem w pełni zadowolony z jakości usług świadczonych przez tych specjalistów od deratyzacji, którym jakiś czas temu powierzyłem eliminację gryzoni z mojego otoczenia. Odszczurzanie wykonali perfekcyjnie, a cena za usługę również nie należała do najwyższych. Poleciłem ich już znajomym i rodzinie, a numer zachowałem sobie na przyszłość.
ocena: 5
Zwalczanie prusaków panowie od DDD wykonali dla mnie na najwyższym poziomie. Fachowe podejście do sprawy widać było na każdym etapie pracy, do tego panowie okazali się kulturalnymi, sumiennymi i niedrogimi specjalistami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam z całego serca każdemu, a kontakt zapisuję.
ocena: 5
Zwalczanie mrówek ta firma przeprowadziła nieuciążliwymi metodami, do tego w dobrej cenie i przede wszystkim skutecznie. Panowie już podczas rozmowy telefonicznej okazali się solidnym i rzetelnymi specjalistami, którzy doskonale znają się na swojej robocie. Zaproponowali kilka metod, z których ostatecznie wspólnie wybraliśmy żelowanie, które skutecznie zniszczyło całą populację. Polecamy!
, Przemyśl
ocena: 5
Zwalczanie prusaków w moim domu nie było prostym zadaniem, o czym przekonałem się już wielokrotnie, kiedy każda kolejna próba eliminacji insektów kończyła się niepowodzeniem. Dopiero ci panowie pokazali, jak prawidłowo walczyć z nieproszonymi gośćmi, by walka zakończyła się sukcesem. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
, Starówka, Tarnów
ocena: 5
Miałem problem z kretami, które coraz dotkliwiej niszczyły mój przydomowy trawnik. Domowe sposoby walki z tymi szkodnikami nie przyniosły oczekiwanych efektów, więc zadzwoniłem do tej firmy. Pan okazał się miłą i kulturalną osobą, w mieszkaniu zjawił się punktualnie, a likwidacją kretów zajął się profesjonalnie i do tego w przystępnej cenie. Efekt widoczny był jeszcze w tym samym dniu. Polecam.
, Koszyce, Tarnów
ocena: 5
Na widok szczura w moim domu dostawałam dreszczy i uciekałam, ponadto w obawie o swoje zdrowie postanowiłam skorzystać z pomocy tego specjalisty od DDD. Odszczurzanie nie zajęło mu zbyt dużo czasu, a przyniosło oczekiwane efekty. Pan okazał się kulturalną i miłą osobą. Jestem bardzo wdzięczna za szybką reakcję i pomoc. Z ręką na sercu polecam jego usługi każdemu z podobnym problemem.
ocena: 5
Dekontaminacja przyniosła efekty, a panowie okazali się osobami miłymi, kulturalnymi i fachowymi, dla których nie ma chyba pracy, której nie byliby w stanie wykonać. Widać, że to profesjonaliści. Polecamy serdecznie ich kompleksowe i przystępne cenowo usługi, a sami również będziemy z nich jeszcze korzystać w przyszłości. Serwis DDD jak najbardziej godny zaufania i polecenia.
, Pobitno , Rzeszów
ocena: 5
Deratyzację zleciłem tym specjalistom od DDD, ponieważ zabrakło mi już pomysłów na pozbycie się nieproszonych gości. Zaproponowali oni sprawdzone już wcześniej metody fizyczne, które po raz kolejny nie zawiodły. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam ich usługi, a telefon zachowuję.
ocena: 5
Fachowiec znający się na rzeczy. Wytępienie szczurów poszło mu bardzo sprawnie, co tylko potwierdza jego profesjonalizm i duże doświadczenie w tym temacie. Nie dość, że zajął się problemem, to jeszcze doradził mi, w jaki sposób mogę przestrzec się przed pojawieniem się kolejnych gryzoni w przyszłości. Co do stylu jego pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Daję w pełni zasłużoną piątkę.
, Strusina, Tarnów
ocena: 5
Skuteczność to chyba drugie imię tej firmy. Wytępili mi krety z trawnika, który wczoraj skosiłem i podlewałem. Szybki dojazd do klienta oraz rzetelne podejście do powierzonego zadania sprawiły, że nie mogłem lepiej trafić. Solidna i uczciwa firma. Jak ktoś będzie potrzebował ich pomocy nie spotka się z rozczarowaniem.
, Krzyż
ocena: 5
Ekspresowa i skuteczna interwencja. Widać, że panowie znają się na rzeczy i mają za sobą już niejedną taką usługę. Sprawnie rozprawili się z usunięciem komarów na moim podwórku, a za usługę nie wzięli nie wiadomo jakich pieniędzy. Pełna kultura, profesjonalizm i widoczna znajomość fachu. Gorąco polecam.
, Zielone
ocena: 5
Zwalczanie prusaków nie było dla tego specjalisty najmniejszym problemem. Zadanie przebiegło bardzo dobrze, a pan przez cały czas wszystko miał pod kontrolą. Widać było od razu, że doskonale zna się na tym, co robi i robi to doskonale. Podziwiam jego determinację i polecam za profesjonalizm oraz przystępne ceny, które z pewnością nie odbiją się znacząco na domowym budżecie!
ocena: 5
Ozonowanie przebiegło szybko i sprawnie, do tego panowie dokładnie wytłumaczyli krok po kroku, co robili i dlaczego. Obsługa na plus, wykonanie na plus, cena również na plus. Doczepić nie mieliśmy się do czego, a usługi tych panów będziemy polecać dalej.
ocena: 5
Potrzebowałem pomocy przy pozbyciu się myszy z mojego domu, ponieważ dotychczas stosowane przeze mnie metody okazały się nieskuteczne, a problem przez cały czas powracał. Wybór padł na ten zakład deratyzacyjny i jak się okazało, był bardzo trafny. Panowie szybko przyjechali na miejsce i bez większych problemów pozbyli się myszy. Polecam.
ocena: 5
W domu pojawił się poważny problem - pluskwy zaczęły uprzykrzać nam życie, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy doświadczonej osoby. Długo szukaliśmy firmy, jednak w końcu zdecydowaliśmy się na ten zakład. Panowie okazali się specjalistami w swojej dziedzinie, do zadania podchodząc sumiennie i odpowiedzialnie. Efektem zabiegu usuwania pluskiew jest czysty dom. Dziękujemy i polecamy serdecznie każdemu.
, Sandomierz
ocena: 5
W mieszkaniu mojej przyjaciólki chcieliśmy urządzić sobie plotkowanie przy dobrym winie i jakże smacznych winogronach i świeżym kozim serku. Wszystko już było prawie gotowe kiedy to po stole zaczął się przechadzać pewien dżentelmen. Zrzuciliśmy go ze stołu, a tu nagle z pięć się pojawiło. Odpalilismy internet w naszych telefonach. Trafiliśmy na was. Wbrew pozorom szybkość działania przeszła nas samych. Zwalczenie karaczanów zajęło tylko pół godziny. Bardzo dziękuję za wspaniały wieczór, który się udał dzięki wam.
, Rzędzin, Tarnów
ocena: 5
Z tym fachowcem zlikwidowanie myszy poszło bardzo sprawnie. Ucieszyło mnie, że pan przyjechał nieoznakowym samochodem - ogromny plus za dyskrecję. Również koszt usługi okazał się atrakcyjny, co mile mnie zaskoczyło. Polecam każdemu, kto poszukuje skutecznego rozwiązania problemu z gryzoniami.
, Piaskówka, Tarnów
ocena: 5
Nie znam się na zwalczaniu myszy, dlatego zleciłam usługę profesjonalnej firmie i nie żałuję. Ucieszyła mnie tak szybka reakcja ze strony fachowca, bo pan przyjechał do mnie praktycznie na następny dzień (problem zgłosiłam wieczorem). W efekcie problem z myszami zniknął jak ręką odjął. Jestem zadowolona.
, Franciszka Kotuli , Rzeszów
ocena: 5
Kiedy w bloku pojawili się nieproszeni goście, trzeba było wezwać specjalistów. Wybór padł na tych panów. Widać, że to specjaliści, którzy mają pojęcie o wykonywanej pracy. Deratyzacja wykonana została dokładnie, sumiennie, profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie. Polecam serdecznie znajomym i rodzinie, również za przystępne ceny, a numer telefonu oczywiście zapisuję.
, Zalesie
ocena: 5
Współpracowałem z tym specjalistą, który zajmował się likwidacją owadów w domu i muszę przyznać, że do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie. Widać było również uczciwość w podejściu do zleceń, pełne zaangażowanie oraz umiejętności, które pozwoliły mu szybko i skutecznie wyeliminować problem. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi, a numer tel. oczywiście pozostawiam.
, Stalowa Wola
ocena: 5
Godna polecenia firma od ochrony przed komarami. Dzięki zastosowanym przez nich opryskom znacząco zmniejszyła się ilość komarów w moim domu, więc wreszcie mogę otworzyć okno w nocy, co wcześniej było wręcz niemożliwe. Cena przystępna, nie nadszarpnęła znacząco mojego portfela. Ogólnie jestem zadowolona.
, Zwięczyca , Rzeszów
ocena: 5
Założona przez tych specjalistów ochrona przed kunami przyniosła bardzo dobre rezultaty. Kuny przestały niszczyć podbitkę w moim dachu i wygląda na to, że wyniosły się z działki na stałe, bo dawno nie słyszałem żadnych hałasów w nocy. Już podczas kontaktu telefonicznego wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistami - i nie pomyliłem się. Bardzo dziękuję.
, Pobitno 
ocena: 5
Panowie zajmowali się dla nas odkażaniem pomieszczeń. Do pracy podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a ceny z dojazdem również mieli przystępne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowych usług, bo lepszych fachowców w okolicy na pewno nie znajdziemy. Pełen szacunek dla tego co robią, bo praca jest naprawdę bardzo ciężka. Dziękujemy.
ocena: 5
Zakład dezynfekcji z pracą poradził sobie bardzo dobrze, a cena okazała się również przystępna. Praca przebiegła spokojnie i dokładnie, a panowie wszystko dokładnie wyjaśnili, co i jak. Dziękujemy za okazaną pomoc, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich wsparcia.
ocena: 5
Jeden z najlepszych serwisów DDD w regionie. Ceny mają dość niskie, a czas realizacji bardzo szybki. Do tego są dyspozycyjni i można im bez problemu zaufać. Usługa odkażania wykonana została kompleksowo, a panowie krok po kroku objaśniali, co robią. Polecamy za fachowość, profesjonalizm i zaangażowanie, którego teraz niestety brakuje wielu fachowcom.
, Tarnobrzeg
ocena: 5
Od kiedy w piwnicy pojawiły się szczury, w obawie o swoje zdrowie bałam się do niej schodzić. Zwalczanie szczurów powierzyłam tym specjalistom od DDD, o których nie mogę powiedzieć złego słowa. Na miejsce przybyli punktualnie, szybko i skutecznie zajęli się problemem, a do tego ich cennik okazał się bardzo konkurencyjny. Polecam.
, Dębica
ocena: 5
Komary w tym sezonie wyjątkowo mocno dawały o sobie znać, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy eksperta. Wybór padł na tego pana i jak się okazało, z odkomarzaniem poradził sobie idealnie. Przed rozpoczęciem zabiegu wszystkie przedmioty dokładnie zabezpieczył, oczko wodne przykrył, po czym zabrał się do pracy. Nie mam żadnych uwag - komary dały sobie spokój. Polecam!
, Jasło
ocena: 5
Krety niemal całkowicie zniszczyły mój piękny trawnik, który zasłoniły ich kretowiska. Do tego ucierpiała również część warzywna, której również nie ominęły. Zadzwoniłem więc do tej firmy deratyzacyjnej, zlecając im likwidację kretów. Panowie okazali się prawdziwymi specjalistami, a wykorzystane przez nich metody przyniosły natychmiastowy efekt. Z ręką na sercu polecam ich usługi, a numer oczywiście zapisuję.
, Krosno
ocena: 5
Szybki dojazd, panowie komunikatywni, wiedzą co robią – polecam.
ocena: 5
Niszczyli jakieś drobnoustroje u mnie w piwnicy i oczyszczali wodę – wszystko profesjonalnie i terminowo.
ocena: 5
Pies przyniósł do domu pchły, nie wiedzieliśmy co z nimi zrobić, mąż zadzwonił po ten serwis i dzięki Bogu panowie szybko się z nimi uporali. Polecam!
ocena: 5
Cieszę się, że to właśnie tej firmie zleciłem dezynsekcję. Fachowo i skutecznie!
ocena: 5
Zaufałam im i nie zawiedli mnie – polecam.
ocena: 5
Jak ktoś poszukuje sprawdzonej i rzetelnej firmy, to ta właśnie taka jest.
ocena: 5
Jeśli ktoś nie może sobie poradzić np. z jakimiś robakami czy owadami – warto do nich zadzwonić, na pewno pomogą.
ocena: 5
Serwis wart uwagi. Profesjonalnie realizowane usługi.
ocena: 5
Firma z dużą uwagą traktuje każdego klienta, żadne zgłoszenie nie zostaje niezauważone czy potraktowane powierzchownie.
ocena: 5
Firma Hornet Group jest godna zaufania, może lekko pracownicy potrafią się spóźnić, ale generalnie nie jest źle.
ocena: 5
Miałam problem z wodą zanieczyszczoną jakimiś bakteriami, ale ta firma doskonale sobie z tym poradziła.
ocena: 5
Problem rozwiązany, więc oceniam na plus.
ocena: 5
Konkretne i wnikliwe podejście do problemu, szybki termin realizacji usługi i zero problemów.
ocena: 5
Moim zdaniem firma świetna, znają się na rzeczy, ceny też są w miarę atrakcyjne.
ocena: 5
Błyskawiczna reakcja na zgłoszony problem – SUPER!
ocena: 5
Długi czas borykałam się z problemem szczurów w mieszkaniu, dosłownie bałam się nawet zasnąć, ale na szczęście przyjechali pracownicy tej firmy i pozbyli się ich!
ocena: 5
Jestem usatysfakcjonowana zarówno ceną za usługę jak i samą jej realizacją!
ocena: 5
Ja jestem zadowolona, nie wiem jak inni.
ocena: 5
Bardzo solidna firma, na pewno są specjalistami w tej dziedzinie – to widać podczas wizyty.
ocena: 5
Często korzystam z tego serwisu, bo mam problem ze szczurami i myszami. Cenię tę firmę, jej fachowość i profesjonalizm.
ocena: 5
Do tej pory tylko raz do nic zadzwoniłam jak zobaczyłam karalucha u mnie w domu! Ale pomogli – więcej karaluchów nie widziałam.
ocena: 5
Wszystko na TAK!
ocena: 5
Bardzo szybka reakcja ze strony firmy, dojazd również szybki, podobnie jak rozwiązanie problemu ze szczurami.
ocena: 5
Fachowcy pierwsza klasa! Jestem bardzo zadowolony – życzę samych zadowolonych klientów.
ocena: 5
Wysokiej jakości usługi warte swojej ceny. Polecam wszystkim.
ocena: 5
Profesjonaliści, co tu więcej mówić?
ocena: 5
Musiałam skorzystać z ich pomocy, bo potrzebowałam zdezynfekować pomieszczenie, osuszyć i usunąć jakieś drobnoustroje.
ocena: 5
Nigdy nie spotkałam takich rzetelnych fachowców! Polecam.
ocena: 5
Przez długi czas męczyłam się z nornicami w ogródku… Ale panowie z tej firmy mi pomogli i nornic już nie ma.
ocena: 5
Jestem mieszkańcem Dębicy i mogę polecić tę firmę – sprawdzona i solidna.
ocena: 5
Ja mogę polecić, firma mi się podoba.
ocena: 5
Zleciłem tej firmie dezynfekcję i nie zawiodłem się. 100% skuteczności i bliskie terminy!
ocena: 4
Mój chłopak właśnie skończył urządzać wspólnie zakupioną działkę. Wygląda cudnie. Rano zauważyliśmy usypaną w specyficzny sposób ziemię. Myślimy sobie więc, acha pewnie kret. Nie wiemy jak sobie z tym uparciuchem poradzić. Skontaktowaliśmy się z firmą, która od razu znalazła odpowiednią strategię, mającą na celu odstraszenie kretów. Dbając o przyszłość zakupiliśmy odpowiednie środki aby samodzielnie walczyć z takimi problemami.
, Krakowska – Południe
ocena: 4
Szerszenie to groźne owady, od których lepiej trzymać się jak najdalej, dlatego kiedy w okolicy zauważyliśmy gniazdo szerszeni, postanowiliśmy wezwać tego specjalistę. Pan okazał się osobą doświadczoną - do zadania podszedł odpowiedzialnie, a usuwanie gniazda szerszeni nie zajęło mu wiele czasu. Polecam.
ocena: 4
Likwidacja myszy okazała się koniecznością, ponieważ gryzonie zaczęły namnażać się w zastraszającym tempie, niszcząc i zanieczyszczając poddasze naszego domu. Zadanie powierzyliśmy temu panu, który wykonał je na medal - solidnie i skutecznie. Wrażenie pozostawiła na mnie również niska cena. Polecam!
ocena: 4
Przyznam, że pierwsze wrażenie nie było zbyt dobre, bo pan lekko się spóźnił, ale poinformował mnie o tym telefonicznie, więc mu wybaczyłam. Za to jeśli chodzi o samą usługę - nie mam żadnych zastrzeżeń. Zwalczenie pluskiew zostało przeprowadzone bardzo sprawnie, a po robalach ani śladu. Żałuję, bo mogłam poprosić o pomoc dużo wcześniej, ale czasu nie cofnę. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
, Zwięczyca , Rzeszów
ocena: 4
Dzień dobry. Kilka dni temu byli u mnie panowie technicy i chciałbym im bardzo podziękować za profesjonalne pozbycie się karaluchów z mojego domu. Jestem naprawdę bardzo wdzięczny bo sam bym tego robactwa nigdy nie wypędził a państwo sobie z tym poradzili wręcz na medal. Jeszcze raz dziękuję.
, Legionów
ocena: 4
Korzystaliśmy z usług tego zakładu deratyzacyjnego od dłuższego czasu i za każdym razem do niego wracamy. Panowie usługę wykonują zawsze na czas, a my nie mamy żadnych problemów z komunikacją. Ostatnio wykonywali dla nas ozonowanie pomieszczeń i również nas nie zawiedli. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że lepszych specjalistów od DDD w okolicy nie znajdziemy.
ocena: 4
Chyba nie ma nic gorszego niż szczury i myszy w piwnicy. Niestety miałem pecha i nieproszeni goście zadomowili się i u mnie, zanieczyszczając swoimi odchodami żywność oraz uszkadzając instalację elektryczną. Telefon do tego specjalisty okazał się dobrym wyborem. Okazało się, że usługi deratyzacyjne świadczy już od dłuższego czasu, a z zadaniem poddział sobie znakomicie. Szczerze polecam.
, Stalowa Wola
ocena: 4
Miałem problem z gryzoniami, które regularnie niszczyły zapasy w magazynie. Zwalczanie gryzoni powierzyłem specjalistom z tej firmy, którzy okazali się odpowiedzialnymi i godnymi zaufania pracownikami. Zadanie wykonali perfekcyjnie, a szkodniki do tej pory nie pojawiły się w magazynie. Cena okazała się również przystępna i bardzo konkurencyjna. Szczerze polecam, a numer zapisuję.
ocena: 4
Kontaktowałem się z firmą zajmującą się skutecznym usuwaniem szerszeni. Walczyłem z nimi od dłuższego czasu, większość wytrułem, ale pozostały te większe osobniki. Fachowiec przyjechał na miejsce wyposażony w odpowiedni sprzęt i narzędzia. Cena za tę usługę również była przystępna. Jestem bardzo zadowolony.
, 1000-Lecia 
ocena: 4
Ozonowanie wykonane zostało solidnie i sumiennie, a panowie okazali się osobami słownymi i terminowymi. Takiego serwisu jeszcze nigdy nie spotkaliśmy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Warto dodać, że cena była naprawdę atrakcyjna, więc nie pozostaje nam nic innego, jak polecać znajomym i rodzinie.
ocena: 4
Likwidację owadów w sklepie zleciłem temu specjaliście, ponieważ nie miałem wiedzy ani środków koniecznych do zwalczania insektów. Pan ma miejscu zjawił się w godzinę od przyjęcia zlecenia, a zadanie wykonał solidnie, uczciwie i profesjonalnie. Zaskoczył mnie również niewygórowany cennik, który nie odbił się na moim portfelu.
ocena: 4
Kiedy w bloku zauważyliśmy szczury, postanowiliśmy wezwać na pomoc firmę deratyzacyjną. Panowie już podczas rozmowy telefonicznej okazali się profesjonalistami, a usunięcie szczurów nie było dla nich żadnym problemem. Usługę wykonali kompleksowo, a efekt - czysta klatka i piwnica. Polecamy serdecznie ich kompleksowe usługi.
, Jarosław
ocena: 4
Kiedy w mieszkaniu zaczęły pojawiać się robale, postanowiłem jak najszybciej pozbyć się problemu, ponieważ jak wiemy, w krótkim czasie kilka owadów może zapoczątkować całą populację. Odrobaczeniem zajęła się ta firma deratyzacyjna i muszę przyznać, że poszło im rewelacyjnie. Polecam za profesjonalizm i niskie ceny.
, Wilkowyja
ocena: 4
Tak znakomicie wykonanej pracy w życiu nie widzieliśmy. Widać, że panowie mają doświadczenie i z niejednego pieca chleb już jedli. Do pracy przyjechali odpowiednio przygotowani. Zadanie wykonali jeszcze tego samego dnia, a usługa dezynfekcji mieszkania nie kosztowała nas majątku. Dziękujemy i na pewno będziemy polecać na przyszłość ich kompleksowe i niedrogie usługi. Telefon oczywiście zapisujemy.
ocena: 4
Proszę wyobrazić sobie moją panikę, kiedy odkryłam, że mam w piwnicy szczura. Jak się później okazało - nie jednego, a wręcz 2 dorosłe osobniki! Na całe szczęście panowie zajęli się problemem w prawdziwie profesjonalny sposób, rozstawili jakieś pułapki i efekt końcowy był taki, że pozbyli się niechcianych lokatorów. Gorąco polecam tę firmę do likwidacji szczurów. Szybko, skutecznie, a co najważniejsze niedrogo.
, Zwięczyca , Rzeszów
ocena: 4
Solidnie wykonane usunięcie pluskwy domowej. Mogę śmiało zarekomendować tego fachowca, który do problemu podchodzi w sposób empatyczny i bez oceniania. Żałuję, że wcześniej nie skorzystałem z jego usług, bo już dawno miałbym spokój z tymi robaczkami. Polecam.
, Legionów, Tarnów
ocena: 4
Lekkie spóźnienie zaliczam do minusów, ale i tak widzę więcej atutów tego serwisu – skuteczność, profesjonalizm, ogromna wiedza i życzliwość.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502