4.9

Hornet Group Tomasz Szerszeń

Ostrów 580, 39-103 Ostrów
Ceny od 49 zł

Dezynfekcja

Problem z drobnoustrojami? W Rzeszowie pomoże Ci Hornet Group. Jesteśmy specjalistami od dezynfekcji. Gwarantujemy wysoką skuteczność usług, terminowość oraz stuprocentowe bezpieczeństwo otoczenia. Likwidujemy wszelkiego rodzaju pleśnie, pozbywamy się również bakterii i wirusów. W zakresie naszych usług znajduje się ponadto ozonowanie, w tym także ozonowanie mieszkania. Jeśli masz problem z nieprzyjemnymi zapachami, możesz zlecić nam też dezodoryzację. Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym specjalistą!

Deratyzacja

Profesjonalną walkę ze szkodnikami, a także ochronę przed nimi w przyszłości, na terenie Rzeszowa zapewni Ci serwis Hornet Group. Serwis ten działając od wielu już lat zdobył zaufanie setek klientów. Wśród oferowanych przez niego usług możemy znaleźć wszystko z zakresu DDD, czyli dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji, a więc szybkie i skuteczne zwalczanie gryzoni, insektów, neutralizację nieprzyjemnych zapachów, roztoczy. Ich oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm z różnych branż. Hornet Group jest specjalistą w dziedzinie monitoringu zakładów pracy przed szkodnikami, odkomarzania terenów otwartych, ozonowania, zamgławiania oraz w dziedzinie fumigacji. W swoich działaniach wykorzystują zdobywaną przez lata wiedzę i doświadczenie oraz najwyższej jakość preparaty chemiczne. Zadzwoń i już teraz skorzystaj z ich usług!

Zakres usług
 • Odkażanie
 • Dezodoryzacja - neutralizacja zapachów
 • Ozonowanie
 • Ozonowanie mieszkania

Deratyzacja

 • Zwalczanie i monitoring gryzoni
 • Deratyzacja w obiektach przemysłowych, uprawach rolnych i sadach  

Dezynsekcja

 • Zwalczanie owadów latających i biegających: muchy, kleszcze, mole, pluskwy, mrówki, prusaki, rybiki, karaluchy   

Dezynfekcja

 • Odkażanie z bakterii, wirusów i grzybów, niszczenie drobnoustrojów
 • Dezynfekcja pomieszczeń
 • Dezynfekcja profilaktyczna, bieżąca i końcowa   

Ozonowanie i Fumigacja

 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów, odgrzybianie
Zasięg
 1. Kraków
 2. Rzeszów
 3. Tarnów
 4. Nowy Sącz
 5. Mielec
 6. Dębica
 7. Przemyśl
 8. Ostrowiec Świętokrzyski
 9. Wieliczka
 10. Stalowa Wola
 11. Sanok
 12. Jasło
 13. Jarosław
 14. Bochnia
 15. Olkusz
 16. Tarnobrzeg
 17. Krosno
 18. Gorlice
 19. Myślenice
 20. Skawina
 21. Kraśnik
 22. Limanowa
 23. Biłgoraj
 24. Łańcut
 25. Wadowice
 26. Brzesko
 27. Leżajsk
 28. Trzebinia
 29. Krzeszowice
 30. Grybów
 31. Przeworsk
 32. Niepołomice
 33. Chełmiec
 34. Ropczyce
 35. Czarna
 36. Zabierzów
 37. Brzozów
 38. Staszów
 39. Mszana Dolna
 40. Kolbuszowa
 41. Stary Sącz
 42. Sędziszów Małopolski
 43. Sandomierz
 44. Zielonki
 45. Wolbrom
 46. Nisko
 47. Trzebownisko
 48. Nowa Sarzyna
 49. Dąbrowa Tarnowska
 50. Lubaczów
 51. Boguchwała
 52. Strzyżów
 53. Kalwaria Zebrzydowska
 54. Głogów Małopolski
 55. Miechów
 56. Żabno
 57. Gdów
 58. Pilzno
 59. Nowa Dęba
 60. Tuchów
 61. Liszki
 62. Sokołów Małopolski
 63. Ustrzyki Dolne
 64. Rabka-Zdrój
 65. Biecz
 66. Radymno
 67. Jordanów
 68. Łącko
 69. Świlcza
 70. Proszowice
 71. Kazimierza Wielka
 72. Maków Podhalański
 73. Rymanów
 74. Janów Lubelski
 75. Kocmyrzów-Luborzyca
 76. Jedlicze
 77. Lisia Góra
 78. Dobczyce
Opinie
Ocena:
4.9
59 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Szerszenie to groźne owady, od których lepiej trzymać się jak najdalej, dlatego kiedy w okolicy zauważyliśmy gniazdo szerszeni, postanowiliśmy wezwać tego specjalistę. Pan okazał się osobą doświadczoną - do zadania podszedł odpowiedzialnie, a usuwanie gniazda szerszeni nie zajęło mu wiele czasu. Polecam.
Krosno
ocena: 5
Pomoc tej firmy deratyzacyjnej w zwalczaniu szczurów okazała się nieoceniona. Panowie na miejscu zjawili się przed czasem, szybko i skutecznie zajmując się problemem, który jak dotąd nie powrócił. Cena również nie była wygórowana. Polecam ich serdecznie za podejście do klienta i profesjonalizm, a telefon oczywiście pozostawiłem sobie na przyszłość.
Bochnia
ocena: 5
Profesjonalnie, terminowo i fachowo. Polecam każdemu!!!! Zleciłem niedawno temu panu usunięcie gniazda os z poddasza w jednym z budynków gospodarczych i muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak dobrze wykonanej pracy przez specjalistę. Pan do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, wykonał je na medal, a za usługę nie wziął dużo pieniędzy. Od takich ekspertów inni powinni się tylko uczyć.
Dębica
ocena: 5
Pojawienie się gniazda os stanowiło poważne zagrożenie dla mnie i dla mojej rodziny, dlatego postanowiliśmy zgłosić się do tej firmy DDD. Panowie zaproponowali bezpieczną metodę usuwania gniazda os, a na miejsce przyjechali w odpowiednim stroju ochronnym z rękawami i zasłoną na głowie. Zadanie wykonali perfekcyjnie. Polecam!
Mielec
ocena: 4
Likwidacja myszy okazała się koniecznością, ponieważ gryzonie zaczęły namnażać się w zastraszającym tempie, niszcząc i zanieczyszczając poddasze naszego domu. Zadanie powierzyliśmy temu panu, który wykonał je na medal - solidnie i skutecznie. Wrażenie pozostawiła na mnie również niska cena. Polecam!
Tarnobrzeg
ocena: 5
Odrobaczanie powierzyłem panom z tego zakładu dezynsekcyjnego, ponieważ samodzielne próby rozwiązania problemu kończyły się niepowodzeniem. Panowie punktualnie zjawili się w umówionym wcześniej miejscu, do tego byli mili i kulturalni. Zadanie wykonali perfekcyjnie, a ja mogę już spokojnie spać, bez obaw o zdrowie. Polecam!
Jarosław
ocena: 5
Jestem w pełni zadowolony z jakości usług świadczonych przez tych specjalistów od deratyzacji, którym jakiś czas temu powierzyłem eliminację gryzoni z mojego otoczenia. Odszczurzanie wykonali perfekcyjnie, a cena za usługę również nie należała do najwyższych. Poleciłem ich już znajomym i rodzinie, a numer zachowałem sobie na przyszłość.
Sandomierz
ocena: 5
Zwalczanie prusaków panowie od DDD wykonali dla mnie na najwyższym poziomie. Fachowe podejście do sprawy widać było na każdym etapie pracy, do tego panowie okazali się kulturalnymi, sumiennymi i niedrogimi specjalistami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam z całego serca każdemu, a kontakt zapisuję.
Tarnobrzeg
ocena: 4
Chyba nie ma nic gorszego niż szczury i myszy w piwnicy. Niestety miałem pecha i nieproszeni goście zadomowili się i u mnie, zanieczyszczając swoimi odchodami żywność oraz uszkadzając instalację elektryczną. Telefon do tego specjalisty okazał się dobrym wyborem. Okazało się, że usługi deratyzacyjne świadczy już od dłuższego czasu, a z zadaniem poddział sobie znakomicie. Szczerze polecam.
Stalowa Wola
ocena: 5
Zwalczanie mrówek ta firma przeprowadziła nieuciążliwymi metodami, do tego w dobrej cenie i przede wszystkim skutecznie. Panowie już podczas rozmowy telefonicznej okazali się solidnym i rzetelnymi specjalistami, którzy doskonale znają się na swojej robocie. Zaproponowali kilka metod, z których ostatecznie wspólnie wybraliśmy żelowanie, które skutecznie zniszczyło całą populację. Polecamy!
Przemyśl
ocena: 5
Zwalczanie prusaków w moim domu nie było prostym zadaniem, o czym przekonałem się już wielokrotnie, kiedy każda kolejna próba eliminacji insektów kończyła się niepowodzeniem. Dopiero ci panowie pokazali, jak prawidłowo walczyć z nieproszonymi gośćmi, by walka zakończyła się sukcesem. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
Tarnów Westerplatte
ocena: 4
Miałem problem z gryzoniami, które regularnie niszczyły zapasy w magazynie. Zwalczanie gryzoni powierzyłem specjalistom z tej firmy, którzy okazali się odpowiedzialnymi i godnymi zaufania pracownikami. Zadanie wykonali perfekcyjnie, a szkodniki do tej pory nie pojawiły się w magazynie. Cena okazała się również przystępna i bardzo konkurencyjna. Szczerze polecam, a numer zapisuję.
Przemyśl
ocena: 5
Miałem problem z kretami, które coraz dotkliwiej niszczyły mój przydomowy trawnik. Domowe sposoby walki z tymi szkodnikami nie przyniosły oczekiwanych efektów, więc zadzwoniłem do tej firmy. Pan okazał się miłą i kulturalną osobą, w mieszkaniu zjawił się punktualnie, a likwidacją kretów zajął się profesjonalnie i do tego w przystępnej cenie. Efekt widoczny był jeszcze w tym samym dniu. Polecam.
Tarnów Mościce
ocena: 5
Na widok szczura w moim domu dostawałam dreszczy i uciekałam, ponadto w obawie o swoje zdrowie postanowiłam skorzystać z pomocy tego specjalisty od DDD. Odszczurzanie nie zajęło mu zbyt dużo czasu, a przyniosło oczekiwane efekty. Pan okazał się kulturalną i miłą osobą. Jestem bardzo wdzięczna za szybką reakcję i pomoc. Z ręką na sercu polecam jego usługi każdemu z podobnym problemem.
Jasło
ocena: 5
Deratyzację zleciłem tym specjalistom od DDD, ponieważ zabrakło mi już pomysłów na pozbycie się nieproszonych gości. Zaproponowali oni sprawdzone już wcześniej metody fizyczne, które po raz kolejny nie zawiodły. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam ich usługi, a telefon zachowuję.
Wieliczka
ocena: 5
Zwalczanie prusaków nie było dla tego specjalisty najmniejszym problemem. Zadanie przebiegło bardzo dobrze, a pan przez cały czas wszystko miał pod kontrolą. Widać było od razu, że doskonale zna się na tym, co robi i robi to doskonale. Podziwiam jego determinację i polecam za profesjonalizm oraz przystępne ceny, które z pewnością nie odbiją się znacząco na domowym budżecie!
Wieliczka
ocena: 5
Potrzebowałem pomocy przy pozbyciu się myszy z mojego domu, ponieważ dotychczas stosowane przeze mnie metody okazały się nieskuteczne, a problem przez cały czas powracał. Wybór padł na ten zakład deratyzacyjny i jak się okazało, był bardzo trafny. Panowie szybko przyjechali na miejsce i bez większych problemów pozbyli się myszy. Polecam.
Mielec
ocena: 5
W domu pojawił się poważny problem - pluskwy zaczęły uprzykrzać nam życie, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy doświadczonej osoby. Długo szukaliśmy firmy, jednak w końcu zdecydowaliśmy się na ten zakład. Panowie okazali się specjalistami w swojej dziedzinie, do zadania podchodząc sumiennie i odpowiedzialnie. Efektem zabiegu usuwania pluskiew jest czysty dom. Dziękujemy i polecamy serdecznie każdemu.
Sandomierz
ocena: 5
Kiedy w bloku pojawili się nieproszeni goście, trzeba było wezwać specjalistów. Wybór padł na tych panów. Widać, że to specjaliści, którzy mają pojęcie o wykonywanej pracy. Deratyzacja wykonana została dokładnie, sumiennie, profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie. Polecam serdecznie znajomym i rodzinie, również za przystępne ceny, a numer telefonu oczywiście zapisuję.
Rzeszów 1000-Lecia 
ocena: 4
Likwidację owadów w sklepie zleciłem temu specjaliście, ponieważ nie miałem wiedzy ani środków koniecznych do zwalczania insektów. Pan ma miejscu zjawił się w godzinę od przyjęcia zlecenia, a zadanie wykonał solidnie, uczciwie i profesjonalnie. Zaskoczył mnie również niewygórowany cennik, który nie odbił się na moim portfelu.
Bochnia
ocena: 4
Kiedy w bloku zauważyliśmy szczury, postanowiliśmy wezwać na pomoc firmę deratyzacyjną. Panowie już podczas rozmowy telefonicznej okazali się profesjonalistami, a usunięcie szczurów nie było dla nich żadnym problemem. Usługę wykonali kompleksowo, a efekt - czysta klatka i piwnica. Polecamy serdecznie ich kompleksowe usługi.
Jarosław
ocena: 4
Kiedy w mieszkaniu zaczęły pojawiać się robale, postanowiłem jak najszybciej pozbyć się problemu, ponieważ jak wiemy, w krótkim czasie kilka owadów może zapoczątkować całą populację. Odrobaczeniem zajęła się ta firma deratyzacyjna i muszę przyznać, że poszło im rewelacyjnie. Polecam za profesjonalizm i niskie ceny.
Rzeszów Mieszka I 
ocena: 5
Współpracowałem z tym specjalistą, który zajmował się likwidacją owadów w domu i muszę przyznać, że do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie. Widać było również uczciwość w podejściu do zleceń, pełne zaangażowanie oraz umiejętności, które pozwoliły mu szybko i skutecznie wyeliminować problem. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi, a numer tel. oczywiście pozostawiam.
Stalowa Wola
ocena: 5
Od kiedy w piwnicy pojawiły się szczury, w obawie o swoje zdrowie bałam się do niej schodzić. Zwalczanie szczurów powierzyłam tym specjalistom od DDD, o których nie mogę powiedzieć złego słowa. Na miejsce przybyli punktualnie, szybko i skutecznie zajęli się problemem, a do tego ich cennik okazał się bardzo konkurencyjny. Polecam.
Dębica
ocena: 5
Komary w tym sezonie wyjątkowo mocno dawały o sobie znać, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy eksperta. Wybór padł na tego pana i jak się okazało, z odkomarzaniem poradził sobie idealnie. Przed rozpoczęciem zabiegu wszystkie przedmioty dokładnie zabezpieczył, oczko wodne przykrył, po czym zabrał się do pracy. Nie mam żadnych uwag - komary dały sobie spokój. Polecam!
Jasło
ocena: 5
Krety niemal całkowicie zniszczyły mój piękny trawnik, który zasłoniły ich kretowiska. Do tego ucierpiała również część warzywna, której również nie ominęły. Zadzwoniłem więc do tej firmy deratyzacyjnej, zlecając im likwidację kretów. Panowie okazali się prawdziwymi specjalistami, a wykorzystane przez nich metody przyniosły natychmiastowy efekt. Z ręką na sercu polecam ich usługi, a numer oczywiście zapisuję.
Krosno
ocena: 5
Szybki dojazd, panowie komunikatywni, wiedzą co robią – polecam.
ocena: 5
Niszczyli jakieś drobnoustroje u mnie w piwnicy i oczyszczali wodę – wszystko profesjonalnie i terminowo.
ocena: 5
Pies przyniósł do domu pchły, nie wiedzieliśmy co z nimi zrobić, mąż zadzwonił po ten serwis i dzięki Bogu panowie szybko się z nimi uporali. Polecam!
ocena: 5
Cieszę się, że to właśnie tej firmie zleciłem dezynsekcję. Fachowo i skutecznie!
ocena: 5
Zaufałam im i nie zawiedli mnie – polecam.
ocena: 5
Jak ktoś poszukuje sprawdzonej i rzetelnej firmy, to ta właśnie taka jest.
ocena: 5
Jeśli ktoś nie może sobie poradzić np. z jakimiś robakami czy owadami – warto do nich zadzwonić, na pewno pomogą.
ocena: 5
Serwis wart uwagi. Profesjonalnie realizowane usługi.
ocena: 5
Firma z dużą uwagą traktuje każdego klienta, żadne zgłoszenie nie zostaje niezauważone czy potraktowane powierzchownie.
ocena: 5
Firma Hornet Group jest godna zaufania, może lekko pracownicy potrafią się spóźnić, ale generalnie nie jest źle.
ocena: 5
Miałam problem z wodą zanieczyszczoną jakimiś bakteriami, ale ta firma doskonale sobie z tym poradziła.
ocena: 5
Problem rozwiązany, więc oceniam na plus.
ocena: 5
Konkretne i wnikliwe podejście do problemu, szybki termin realizacji usługi i zero problemów.
ocena: 5
Moim zdaniem firma świetna, znają się na rzeczy, ceny też są w miarę atrakcyjne.
ocena: 5
Błyskawiczna reakcja na zgłoszony problem – SUPER!
ocena: 5
Długi czas borykałam się z problemem szczurów w mieszkaniu, dosłownie bałam się nawet zasnąć, ale na szczęście przyjechali pracownicy tej firmy i pozbyli się ich!
ocena: 5
Jestem usatysfakcjonowana zarówno ceną za usługę jak i samą jej realizacją!
ocena: 5
Ja jestem zadowolona, nie wiem jak inni.
ocena: 5
Bardzo solidna firma, na pewno są specjalistami w tej dziedzinie – to widać podczas wizyty.
ocena: 5
Często korzystam z tego serwisu, bo mam problem ze szczurami i myszami. Cenię tę firmę, jej fachowość i profesjonalizm.
ocena: 5
Do tej pory tylko raz do nic zadzwoniłam jak zobaczyłam karalucha u mnie w domu! Ale pomogli – więcej karaluchów nie widziałam.
ocena: 5
Wszystko na TAK!
ocena: 5
Bardzo szybka reakcja ze strony firmy, dojazd również szybki, podobnie jak rozwiązanie problemu ze szczurami.
ocena: 5
Fachowcy pierwsza klasa! Jestem bardzo zadowolony – życzę samych zadowolonych klientów.
ocena: 5
Wysokiej jakości usługi warte swojej ceny. Polecam wszystkim.
ocena: 5
Profesjonaliści, co tu więcej mówić?
ocena: 5
Musiałam skorzystać z ich pomocy, bo potrzebowałam zdezynfekować pomieszczenie, osuszyć i usunąć jakieś drobnoustroje.
ocena: 5
Nigdy nie spotkałam takich rzetelnych fachowców! Polecam.
ocena: 5
Przez długi czas męczyłam się z nornicami w ogródku… Ale panowie z tej firmy mi pomogli i nornic już nie ma.
ocena: 4
Lekkie spóźnienie zaliczam do minusów, ale i tak widzę więcej atutów tego serwisu – skuteczność, profesjonalizm, ogromna wiedza i życzliwość.
ocena: 5
Jestem mieszkańcem Dębicy i mogę polecić tę firmę – sprawdzona i solidna.
ocena: 5
Ja mogę polecić, firma mi się podoba.
ocena: 5
Zleciłem tej firmie dezynfekcję i nie zawiodłem się. 100% skuteczności i bliskie terminy!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502