Helmi Jarosław Zwierz
4.5

Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz

Mieszka I 94 lok. 1, 05-230 Kobyłka
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Potrzebna jest Ci pilna naprawa sprzętu AGD? Popsuta zmywarka, pralka lub kuchenka spędzają Ci sen z powiek? Trudno wybrać ten jeden serwis AGD, któremu powierzymy naszą zepsutą pralkę czy kuchenkę, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie. Postaw na sprawdzoną firmę, która bez problemu upora się z każdą usterką. Nasz serwis urządzeń gospodarstwa domowego wykonuje naprawy sprzętów wielu producentów. Skontaktuj się z nami już teraz i zleć nam naprawę!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa ekspresu do kawy
 • Naprawa pralki
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Wołomin
 3. Ząbki
 4. Marki
 5. Kobyłka
 6. Sulejówek
 7. Zielonka
Obsługiwane dzielnice
 1. Wilanów
 2. Bielany
 3. Targówek
 4. Żoliborz
 5. Mokotów
 6. Wola
 7. Ursynów
 8. Rembertów
 9. Praga Północ
 10. Włochy
 11. Wawer
 12. Bemowo
 13. Wesoła
 14. Praga Południe
 15. Ochota
 16. Białołęka
 17. Śródmieście
 18. Ursus
Mapa
Opinie
Ocena:
4.5
32 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Długo szukałem doświadczonego serwisanta od naprawy sprzętu AGD i w końcu trafiłem na tego fachowca, który okazał się ekspertem w swojej dziedzinie. Zadanie wykonał już następnego dnia - na miejscu. Okazał się osobą sumienną, odpowiedzialną i rzeczową, do tego o nienagannej kulturze pracy. Polecam.
, Ząbki
ocena: 5
+ wizyta tego samego dnia + ocena sytuacji + usunięcie usterki w 20 minut Polecam pana Jarosława!
ocena: 5
Polecam gorąco ten serwis naprawczo-konserwacyjny, który za naprawę kuchenki z dojazdem nie wziął majątku, za to jakość stała na najwyższym poziomie. Polecam m.in. za profesjonalną wymianę zegara, a także za indywidualne podejście do sprawy i kompleksowość usług. Dziękuję raz jeszcze za poświęcony czas.
, Ząbki
ocena: 5
Polecam w 100%. Szukałem fachowca, który zajmie się naprawą pralki na miejscu i jak się później okazało, ten z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Cena była przystępna, a wymiana amortyzatorów przyniosła oczekiwany efekt. Polecam serdecznie jego usługi, a kontakt oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Szamocin, Warszawa
ocena: 5
Wybrałem ten serwis sprzętu AGD bo oferuje usługi z dojazdem, co było dla mnie kwestią kluczową. Nie zawiodłem się również na jakości usługi - widać, że panowie znają się na rzeczy i mają spore doświadczenie w temacie. Jeśli chodzi o cenę usługi, również nie było najgorzej, więc ostatecznie uważam, że to był dobry wybór.
, Marki
ocena: 5
Bardzo dobry specjalista, który sprostał naprawie kuchenki, którą inni spisali już na straty. Doceniam, że świadczy usługi w domu u klienta, co było dla mnie wygodną opcją. Pan nie tylko o imponującej wiedzy, ale też bardzo uczciwy i konkretny, a przy tym też uśmiechnięty i komunikatywny. Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam Pana z całego serca.
ocena: 5
Ten fachowiec bardzo profesjonalnie i dokładnie podszedł do naprawy kuchenki. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami - pan zadanie wykonał szybko, uczciwie i solidnie, a cena wraz z dojazdem była naprawdę niska, czego nie mogę powiedzieć o konkurencji, która proponowała dwa razy wyższą stawkę. Polecam z ręka na sercu, a telefon do pana już znalazł się na liście kontaktów!
, Stare Miasto, Warszawa
ocena: 5
Polecam z całego serca. Fachowcy słowni, punktualni i co bardzo ważne - solidnie wykonują swoją pracę i nie wykorzystują niewiedzy klienta, by naciągnąć go na dodatkowe koszty. Zleciłam im naprawę piekarnika z dojazdem i muszę przyznać, że ich czas reakcji był imponujący, a stawka niezbyt wygórowana. Piekarnik dostał drugie życie.
, Olesin, Warszawa
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie ci fachowcy. Interesował mnie pilny serwis pralki, ponieważ nieoczekiwanie uszkodzeniu uległ bęben. Zaskoczył mnie rewelacyjny kontakt, do tego bardzo szybka realizacja. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a pracę wykonali estetycznie. Polecam m.in. za fachowość, przystępne ceny oraz niezwykłą precyzję.
ocena: 5
Polecam z ręką na sercu ten serwis pralki automatycznej. Panowie do pracy podeszli jak prawdziwi specjaliści, a praca nie była dla nich żadnym problemem. Diagnoza wykazała konieczność wymiany amortyzatorów, które jak się okazało, były mocno zużyte. Polecam za fachowość, przystępne ceny i atrakcyjny cennik usług, który z pewnością zadowoli każdego. Numer telefonu do pana zachowałem w razie potrzeby.
ocena: 5
Naprawę płyty indukcyjnej zleciłem tej firmie zachęcony pozytywnymi opiniami i muszę przyznać, że nie żałuję decyzji, którą podjąłem. Pan bardzo rzeczowy i doświadczony. Nie obiecywał gruszek na wierzbie, tylko powiedział konkretnie na czym stoimy. Usługę wykonał solidnie i w całkiem przystępnej cenie.
, Zielonka
ocena: 5
Ten serwis zmywarki z dojazdem z wymianą filtrów poradził sobie bardzo dobrze. Panowie okazali się godnymi zaufania ekspertami od AGD, a praca nie sprawiła im większego problemu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ich kompleksowe i niedrogie usługi, a telefon sobie zostawiam, bo pewnie jeszcze nieraz będę z niego korzystał w awaryjnej sytuacji.
ocena: 5
Potrzebny mi był serwis zmywarki do zabudowy i jak się później okazało, fachowiec z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Praca wykonana została bardzo dokładnie i uczciwie, a ja jestem bardzo zadowolony z efektów. Polecam za uczciwość w stosunku do wyceny, a także za pełen profesjonalizm w działaniu.
ocena: 5
Była późna godzina, a mimo to serwis był w stanie podjąć sie naprawy piekarnika i zareagował niezwłocznie po otrzymaniu informacji. Cena adekwatna, ale najważniejsze, że wszystko zostało naprawione i nie muszę się martwić gdzie ugotuje jutro obiad.
, Zielonka
ocena: 5
Wymiana termostatu w kuchence przebiegła szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi i polecam serdecznie każdemu, komu potrzebna jest pilna naprawa kuchenki. To bez wątpienia serwis, w którym pracują solidni i sumienni wykonawcy, o których śmiało można powiedzieć, że to złote rączki.
, Marki
ocena: 5
Naprawa pralki na miejscu była dla mnie idealną opcją, ponieważ mieszkałem na wsi i nie miałem za bardzo możliwości, by zawozić niesprawny sprzęt do najbliższego miasta. Panowie po rozmowie telefonicznej jeszcze tego samego dnia zjawili się w moim domu, następnie szybko i sprawnie zajęli się naprawą bębna, za co bardzo im dziękuję i polecam!
, Zielonka
ocena: 5
Doskonała firma! Ekspresowy serwis piekarnika z dojazdem, co było dla mnie ważne, gdyż w domu mam małe dziecko. Bardzo dokładnie wykonana wymiana szyby w drzwiczkach, ponadto pan sprawdził kilkukrotnie, czy wszystko jest dobrze zamontowane. Cena adekwatna do zakresu wykonanej pracy.
, Marki
ocena: 5
Ten specjalista z naprawą kuchenki gazowej poradził sobie bardzo dobrze. Praca wykonana została sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, a usługa nie kosztowała mnie majątku. Dziękuję i polecam za fachowość, rzetelność i odpowiedzialność, a także za atrakcyjne ceny. Warto dodać, że praca wykonana została estetycznie, a pan dokładnie po sobie posprzątał.
, Wołomin
ocena: 5
Polecam z ręką na sercu tego specjalistę. W grę wchodziła pilna naprawa zmywarki, a pan okazał się solidnym i uczciwym fachowcem, który jeszcze tego samego dnia przystąpił do pracy, która nie zajęła mu wiele czasu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam jego fachowe i niedrogie usługi, a telefon pozostawiam, bo na pewno jeszcze nieraz będzie mi potrzebny.
, Kobyłka
ocena: 5
Zleciłem temu panu usługę naprawy pralki na miejscu, a ten okazał się solidnym i sumiennym specjalistą. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Telefon do pana zapisałem i polecam za kompleksowe podejście do pracy, a także za przystępny cennik usług.
, Marki
ocena: 4
Ten serwis kuchenki gazowej to naprawdę solidna marka. Naprawa została przeprowadzona w sposób fachowy, z dokładnym wyjaśnieniem przyczyny awarii i sposobu naprawy. Z ręką na sercu mogę polecić usługi tego wykonawcy, bo naprawę warto. Do tego warto mieć na uwadze punktualność, rzetelność i przystępny cennik usług, który nie uszczuplił znacząco mojego budżetu.
, Winnica
ocena: 4
Naprawa pralki z dojazdem nie była dla tego pana żadnym problemem. Fachowiec rzetelnie i uczciwie podszedł do sprawy, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Z usługi jestem ostatecznie zadowolony i polecam z całego serca tego pana, bo naprawdę o takiego specjalistę dziś niezwykle trudno.
, Wołomin
ocena: 4
Ten serwis z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie, a praca sprawiała im przyjemność. Naprawa pralki wolnostojącej polegająca na wymianie programatora przyniosła oczekiwane efekty. Polecam za fachową obsługę oraz doradztwo i podejrzewam, że z panami jeszcze nieraz się spotkam.
ocena: 4
Z naprawą zmywarki do zabudowy ten pan poradził sobie znakomicie. Zaskoczyła mnie szybkość i precyzja, z jaką zajął się wymianą filtrów. Do tego pan okazał się solidnym i sumiennym fachowcem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Na pewno będę polecał jego usługi innym, bo nie dość, że wywiązuje się z terminów, to jeszcze usługi świadczy w przystępnych cenach.
, Grodzisk
ocena: 4
Polecam gorąco ten serwis, który niedawno zajmował się u mnie naprawą kuchenki elektrycznej. Wykonawca do zadania podszedł sumiennie i odpowiedzialnie, a naprawa zasilacza nie zajęła mu wiele czasu. Cena również była ok. Jestem bardzo zadowolony z jakości oraz z fachowej obsługi.
ocena: 4
Polecam gorąco ten serwis kuchenek na miejscu. Panowie na miejscu zjawili się już następnego dnia od wezwania, punktualnie, a do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Z pełną odpowiedzialnością mogę przyznać, że to specjaliści od reanimacji sprzętów. Mimo trudnego dostępu i starego modelu kuchenki szybko udało się rozwiązać problem. Polecam za fachowość, solidność, sumienność i atrakcyjne ceny.
ocena: 4
Kiedy zmywarka zaczęła się psuć, postanowiłam z problemem zgłosić się do tego specjalisty. Pan do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, od razu ustalił przyczynę usterki i jeszcze tego samego dnia rozwiązał problem. Za naprawę zmywarki na miejscu nie zapłaciłem majątku, dlatego serdecznie polecam ten serwis każdemu, bo tutaj wysoka jakość idzie w parze w przystępną ceną.
ocena: 4
Takich specjalistów to ja lubię! Wezwani w kiepskim czasie, gdy większość fachowców odmówiło przyjazdu. Tu nikt nie próbował mnie jednak spławić przez telefon czy tłumaczyć się długimi terminami, poza tym sama naprawa piekarnika wolnostojącego również była bardzo profesjonalna. Pan bardzo solidny i skrupulatny - aż miło było patrzeć na jego pracę. Polecam!
ocena: 4
Mam w domu małe dziecko, a mąż pracuje za granicą, więc interesowała mnie wyłącznie naprawa piekarnika z dojazdem. Nie ukrywam, że było to moje główne kryterium wyboru, ale muszę dodatkowo przyznać, że solidność tego fachowca również jest godna pochwały. Naprawił zasilanie piekarnika bez większych problemów, za co jestem bardzo wdzięczna. Serdecznie polecam jego usługi każdemu.
, Wołomin
ocena: 4
Wbrew pozorom wymiana termostatu nie jest wcale tak straszną usługą, jak sądziliśmy. W każdym razie z przyjemnością polecamy naprawę piekarników gazowych w wykonaniu tej profesjonalnej firmy. Wykazali się nie tylko elastycznością, ale też solidnością. Nawet drobne komplikacje po drodze ich nie wystraszyły.
ocena: 4
Rekomenduję usługi tego fachowca z dużą przyjemnością, bo naprawa sprzętu AGD przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Bardzo ważne było dla mnie, że firma ta świadczy usługi u klienta, ponadto muszę przyznać, że bardzo miło zaskoczyła mnie punktualność i wysoka jakość usługi, a także jej ostateczna cena.
, Kobyłka
ocena: 1
Niestety,zdecydowanie nie polecam.Oczywiscie Pan bardzo szybko oddzwonił i pojawił się na miejscu,natomiast później było tylko gorzej.Fachowiec miał zamówić część do kuchenki i skontaktować się z nami w sprawie ceny.Po tygodniu nie było żadnego telefonu więc sama zadzwoniłam i dostałam informację że części nadal nie ma.Po kolejnym tygodniu znowu zadzwoniłam ale wtedy już fachowiec nie odbierał telefonu ani nie oddzwonił do dnia dzisiejszego.Przykre

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502