Maria Han
4.9

Serwis Urządzeń AGD Maria Han

Henryka Jordana 53, 47-400 Racibórz
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Dzieci wróciły z wycieczki, tworząc istną górę prania, a Twoja pralka właśnie zaczęła wyświetlać komunikat o błędzie? A może przed długo planowanym przyjęciem zmywarka przestała pobierać wodę? Wszyscy wiemy, że awarie zdarzają się zawsze wtedy, kiedy najmniej ich sobie życzymy. W takich sytuacjach jedynym ratunkiem jest niezawodny i sprawdzony serwis AGD. Fachowcy nigdy nie zawodzą swoich klientów dzięki szybkim interwencjom i celnym diagnozom. Są rozwiązaniem kłopotów z każdym sprzętem AGD. Nie ma sensu dłużej szukać, zadzwoń!

 

 

Zakres usług

Serwis AGD

  • Naprawa pralki
  • Naprawa płyty indukcyjnej
  • Naprawa zmywarki
  • Naprawa okapu
  • Naprawa lodówki
  • Naprawa piekarnika
  • Naprawa kuchenki elektrycznej
  • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
  1. Racibórz
  2. Głubczyce
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Potrzebna mi była naprawa AGD, a tego specjalistę polecił mi znajomy. Pan okazał się solidnym fachowcem - bez owijania w bawełnę wszystko dokładnie wytłumaczył, a pracę wykonał wzorowo. Polecam za całokształt, a maila do pana postanowiłem zachować na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie mi potrzebna jego pomoc.
, Racibórz
ocena: 5
Z ręką na sercu polecam kompleksowe usługi tej firmy. Potrzebny mi był serwis pralki z dojazdem, a ci panowie okazali się bardzo dobrym wyborem. Do zadania podeszli odpowiedzialnie, a praca nie zajęła im wiele czasu. Wszystko przebiegło szybko i skutecznie, a ja nie muszę już martwić się o mój sprzęt. Polecam za fachowość, zaangażowanie, przystępne ceny i skuteczność.
, Racibórz
ocena: 5
Serwis płyty indukcyjnej z pracami naprawczymi poradził sobie bardzo dobrze. Urządzenie wyłączało się podczas gotowania, a panowie od razu wiedzieli, w czym tkwi problem. Indukcja w niecałe 30 minut została postawiona na nogi, a my możemy cieszyć się sprawną płytą. Polecamy.
, Racibórz
ocena: 5
Ten pan okazał się osobą solidną i rzetelną, do tego z ogromną wiedzą i doświadczeniem, które wykorzystał przy naprawie cieknącej zamrażarki, którą zleciłem mu miesiąc temu. Urządzenie do dziś działa jak należy, za co jestem mu bardzo wdzięczny i na pewno będę polecał ten serwis zamrażarki znajomym w potrzebie.
, Racibórz
ocena: 5
Ten serwis kuchenki na miejscu okazał się dla mnie ostatnią deską ratunku, kiedy kolejne próby uruchomienia palników nie przyniosły zamierzonego efektu. Bardzo solidny serwisant, który szybko znalazł przyczynę problemu i sprawdzonymi sposobami błyskawicznie go rozwiązał. Nie pozostaje mi nich innego, jak polecać świadczone przez niego usługi rodzinie i najbliższym. Od tej pory będę korzystała tylko z jego usług przy naprawach AGD.
ocena: 5
Ten serwis zmywarki z zadaniem poradził sobie znakomicie. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a wymiana uszczelki była dla nich przyjemnością. Polecam ich kompleksowe usługi wszystkim, bo na takich fachowców naprawdę ciężko trafić!!
ocena: 4
Bardzo solidna firma. Cieszy mnie, że naprawa piekarnika elektrycznego została wykonana tak szybko, ponadto zdecydowaną zaletą ich usług jest też atrakcyjny cennik - mój portfel bardzo nie ucierpiał. Urządzenie działa już bez zarzutu, co kilkukrotnie zostało już przetestowane. Serdecznie polecam wszystkim.
, Racibórz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502