GW Instal Grzegorz Wójcik
4.9

Instalacje Elektryczne GW Instal Grzegorz Wójcik

Ludwiki Wawrzyńskiej 26/2, 41-813 Zabrze
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Od wielu już lat pracownicy tej firmy specjalizują się w skutecznych działaniach naprawczych związanych z elektryką. W ich pracy ogromny nacisk kładą na satysfakcję każdego klienta. Motywuje ich to do poszerzania zakresu usług oraz dbania o ich bardzo wysoką jakość. Masz problem z instalacją elektryczną? Już teraz możesz doświadczyć ponadprzeciętnej jakości wykonanego zadania. Wystarczy, że zadzwonisz i zostawisz zgłoszenie! Z pewnością efekt przeprowadzonych przez tych specjalistów czynności okaże się dla Ciebie satysfakcjonujący.

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Ruda Śląska
 7. Dąbrowa Górnicza
 8. Chorzów
 9. Siemianowice Śląskie
 10. Tarnowskie Góry
 11. Będzin
 12. Piekary Śląskie
 13. Świętochłowice
 14. Knurów
 15. Czeladź
 16. Radzionków
 17. Zbrosławice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
39 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
W domu wybiło mi bezpieczniki i nie wiedziałam, jak mogę poradzić sobie z taką usterką. Skontaktowałam się z pogotowiem elektrycznym i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej interwencji. Panowie szybko przybyli na miejsce i od razu przystąpili do działania. W efekcie wszystko już działa bez zarzutu. Polecam nie tylko za dobrze wykonaną usługę, ale również przystępny cennik.
, Godula
ocena: 5
Dziękujemy za szybką realizację i fachową usługę, jaką było wykonanie pomiarów elektrycznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten elektryk i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy korzystać z jego pomocy, bo z ostatniej wizyty jesteśmy bardzo zadowoleni.
, Ratanice, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Ta firma stanęła przed zadaniem przeglądu instalacji elektrycznej i wywiązała się z niego bardzo dobrze. Doceniam nie tylko odpowiedzialne podejście do zlecenia, ale również cenę usługi, która w moim odczuciu była bardzo rozsądna. Jeśli w przyszłości zajdzie potrzeba zlecenia komuś prac związanych z elektryką, na pewno zgłoszę się do tych specjalistów.
, Maciejów
ocena: 5
Pogotowie elektryczne z prawdziwego zdarzenia. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a przy tym zaoferowali ceny na każdą kieszeń (konkurencja proponowała prawie dwukrotnie wyższe stawki). Problemu nie mieli również z instalacją domofonu w moim nowo zakupionym domu. Polecam serdecznie, telefon zapisuję.
, Nowy Bytom, Ruda Śląska
ocena: 5
Wymiana gniazdka w kuchni nie kosztowała mnie majątku, za to usługa wykonana została solidnie i dokładnie. Polecam za uczciwą wycenę, bardzo dobrą komunikację i zdecydowanie polecam. Telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość. Na pewno jeszcze wiele razy będę korzystała z usług tej firmy, bo pracują w niej wykwalifikowani eksperci z górnej półki.
, Sikornik, Gliwice
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie solidny serwis elektryczny do wymiany przewodów i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze trafiłem. Ta firma spełniła moje oczekiwania zarówno pod kątem samego wykonania, jak i ceny, która koniec końców okazała się bardzo atrakcyjna. Polecam i na pewno będę tutaj wracać!
, Szombierki, Bytom
ocena: 5
Pomiar rezystancji izolacji zleciliśmy temu specjaliście i jak się okazało, pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Praca nie zajęła mu wiele czasu, za to wykonana została bardzo starannie. Polecamy serdecznie jego usługi i na pewno jeszcze będziemy z nich korzystać w przyszłości.
ocena: 5
Godne polecenia pogotowie elektryczne, które zajęło się usunięciem spięcia w gniazdku w mojej firmie, co oceniam jak najbardziej na plus. Pan niezwykle uprzejmy i pomocny, co jest rzadko spotykanym podejściem w tych czasach. Polecam za rzetelność, fachowość, sumienność i atrakcyjne ceny.
, Maczki, Sosnowiec
ocena: 5
W biurze ciągle wywalało nam korki i postanowiłem w końcu skorzystać z pomocy pogotowia elektrycznego. Panowie sprawdzili się bez zarzutu, byli wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia, w dodatku cechowała ich ogromna kultura osobista, tak rzadko spotykana w tych czasach. Jak najbardziej mogę polecić.
ocena: 5
Zleciłem tej firmie wykonanie instalacji elektrycznej w moim domu i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego pracy tych fachowców. To bez wątpienia specjaliści, którzy znają się na rzeczy, mający odpowiednią wiedzę i umiejętności. Polecam, jeśli komuś zależy na solidnych i niedrogich wykonawcach. Na pewno nie będziecie zawiedzeni pod tym względem.
, Halemba, Ruda Śląska
ocena: 5
Wynajęta ekipa nie miała najmniejszego problemu z naprawą instalacji elektrycznej. Z zadaniem poradzili sobie znakomicie. Praca wykonana została fachowo i na czas. O nic nie musiałam się martwić. Dziękuję i polecam gorąco za fachowo i odpowiedzialnie wykonaną usługę. Telefon kontaktowy zapisałam sobie na przyszłość.
, Radocha, Sosnowiec
ocena: 5
Ci fachowcy zajęli się wymianą skrzynki z bezpiecznikami i z zadaniem poradzili sobie bez najmniejszego problemu. Widać, że panowie mają duże doświadczenie w wykonywaniu podobnych usług. Na dodatek są bardzo życzliwi i kulturalni. Polecam, bo warto mieć w zanadrzu kogoś takiego. Na pewno nie pożałujecie.
, Jęzor, Sosnowiec
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy tego specjalisty. Wykonanie pomiaru okresowego instalacji przeprowadził sumiennie i odpowiedzialnie, a za usługę nie wziął dużych pieniędzy. Telefon postanowiłem sobie zachować, bo nigdy nie wiadomo, co może czekać człowieka w przyszłości, a panów polecam z czystym sumieniem!
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez tych specjalistów. Zleciłem im naprawę oświetlenia, a oni z pracą poradzili sobie znakomicie. Usługa wykonana została solidnie i sumiennie, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i na pewno jeszcze wiele razy będę korzystał z jego wsparcia. Dziękuję za fachowość, rzetelność, uczciwość i atrakcyjny cennik usług.
, Maciejkowice
ocena: 5
Jestem w 100% zadowolony z usługi, która polegała na montażu rozdzielni. Sprawa nie mogła długo czekać, a ten wykonawca dysponował akurat wolnymi terminami. Praca została wykonana wzorowo, do tego w przystępnej cenie. Dziękuję i polecam z całego serca przede wszystkim za fachowość i przystępny cennik usług.
ocena: 5
Szczerze polecam tę firmę, bo pracują w niej wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zleciłam im kilka dni wcześniej usunięcie awarii elektrycznej, która była dość poważna. Panowie nie mieli najmniejszego problemu dotarciem na miejsce i szybko pozbyli się problemu.
, Centrum
ocena: 5
Elektryk powierzoną mu usługę wykonał bardzo szybko i solidnie. Wykonanie pomiarów elektrycznych w bloku przyniosło zamierzony efekt. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a pan dał się poznać jako solidny i sumienny specjalista z poczuciem humoru. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a numer zapisujemy sobie na przyszłość.
, Rokitnica
ocena: 5
Nastąpiło jakieś spięcie w mieszkaniu i wywaliło prąd. Skontaktowałam się z tym pogotowiem elektrycznym, by zasięgnąć pomocy w tym zakresie i jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez niego pracy, jak również błyskawicznej interwencji. Pan na miejscu zjawił się niedługo po zakończonej przez nas rozmowie telefonicznej i prawidłowo usunął usterkę. Polecam gorąco, również ze względu na atrakcyjny cennik.
, Piotrowice-Ochojec, Katowice
ocena: 5
Zależało mi na znalezieniu elektryka, który byłby w stanie wydać opinię dotyczącą stanu technicznego mojej instalacji i ten fachowiec nie zawiódł mnie. Profesjonalizm widoczny był przez cały czas, do tego serwisant okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną. Dziękuję i polecam gorąco wszystkim zainteresowanym, a telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość. Na pewno skorzystam jeszcze z oferty.
, Bykowina, Ruda Śląska
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie solidny elektryk, który zająłby się problemem iskry w gniazdku. Nie wiedziałem, kto w okolicy świadczy podobne usługi, więc celowałem trochę na ślepo, ale muszę powiedzieć, że bardzo dobrze trafiłem. Pan okazał się niezwykle kompetentny, rzetelny i sumienny, w dodatku miał atrakcyjne ceny. Polecam z całego serca każdemu, kto jeszcze się waha. Nie zawiedziecie się na tym fachowcu.
, Wojska Polskiego, Gliwice
ocena: 5
To pogotowie elektryczne działało w zakresie naprawy uszkodzonego przewodu. Z zadaniem poradzili sobie bezproblemowo, w dodatku zaproponowana cena była naprawdę korzystna. Konkurencja oferowała podobną usługę znacznie drożej. Polecam z czystym sumieniem. Nie zawiedziecie się.
, Kuźniczka Nowa, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Najlepszy elektryk od pomiarów elektrycznych. Cała usługa przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Pan wszystko dopiął na ostatni guzik, a za pracę nie wziął dużo pieniędzy. Sprawnie zdiagnozował usterkę, dzięki czemu nie przepłacam już za prąd. Serdecznie polecam, a kontakt do tego fachowca oczywiście pozostawiam. Być może jeszcze kiedyś skorzystam z jego oferty.
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
Od lat firma ta na moje zlecenie wykonuje profesjonalne pomiary elektryczne i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na jakości ich usług. Do swoich zadań panowie pochodzą rzetelnie i po prostu widać, że mają duże doświadczenie w temacie. Również i w tym przypadku sprawdzili się bez zastrzeżeń. Dodatkowo wydali stosowną opinię elektryka ze stanu technicznego mojej instalacji. Polecam każdemu z czystym sumieniem!
, Obrońców Pokoju, Gliwice
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło sprawdzenia i modernizacji dość przestarzałej już instalacji elektrycznej w moim domu. Choć zadanie do najłatwiejszych nie należało, to jednak ci fachowcy poradzili sobie z nim znakomicie. Byli świetnie przygotowani do pracy i mieli ze sobą odpowiedni sprzęt do wykonywania tego typu czynności. Na plus zasługuje również niewygórowany cennik. Polecam gorąco, bo lepszych elektryków w pobliżu na pewno nie znajdziecie.
, Tucznawa, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Potrzebny był mi fachowiec do napray instalacji odgromowej w mojej firmie. Zadzwoniłem do tego elektryka z polecenia znajomego i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Niezwykle kompetentny, sumienny i uczciwy specjalista, jakiego ze świecą szukać. Na dodatek ma bardzo atrakcyjny cennik. Polecam z czystym sumieniem.
, Mikulczyce
ocena: 5
Moje zlecenie obejmowało załączenie instalacji trójfazowej w domku jednorodzinnym. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, więc cieszę się, że fachowcy zgodzili się wykonać tę usługę w zaproponowanym przeze mnie terminie. Cena też była niczego sobie. Polecam gorąco, a numer już oczywiście zapisuję sobie na przyszłość.
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
Miałem awarię elektryczną w bloku i zależało mi na znalezieniu elektryka na szybko. Cieszę się, że ten fachowiec działa całodobowo i nie przeszkadzało mu, by wykonać usługę mimo późnych godzin wieczornych. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy. Polecam z całego serca!
, Jerzego Ziętka, Bytom
ocena: 5
Doskonały fachowiec, który do każdego zadania podchodzi sumiennie i odpowiedzialnie. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu wiele czasu, a cena za ekspresowo i rzetelnie wykonaną pracę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. O wszystkim byłem informowany na bieżąco. Na takich fachowców chciałbym trafiać zdecydowanie częściej. Polecam gorąco.
ocena: 5
Firma zajęła się przeglądem instalacji elektrycznej w naszym biurze. Choć w trakcie usługi wystąpiło kilka komplikacji, to jednak panowie wyszli ze wszystkiego z podniesioną głową, co tylko podkreśla ich fach i duże doświadczenie. Cieszę się, że nieprzewidziane sytuacje ich nie wystraszyły. Efekt końcowy jest jak najbardziej satysfakcjonujący. Polecam gorąco!
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Powierzyłam tej firmie montaż instalacji elektrycznej i złego słowa powiedzieć nie mogę. Choć panowie mieli małe opóźnienie, to jednak przy tak dobrze wykonanej usłudze jestem skłonna przymknąć oko na to małe uchybienie. W dodatku cena była naprawdę korzystna. Spodziewałam się, że zapłacę dużo więcej. Polecam, a numer oczywiście zapisuję.
ocena: 5
Godny polecenia elektryk od pomiarów elektrycznych, dla którego nie ma zadań niewykonalnych. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca była dla niego przyjemnością. Świetny kontakt i bezproblemowo wykonana usługa, zaś pan bez problemu dostosował się do zaproponowanej godziny. Polecam serdecznie i na pewno nie będę już szukał innego fachowca.
, Jęzor, Sosnowiec
ocena: 5
Ten Pan z naprawą lapmy w pokoju gościnnym poradził sobie znakomicie. Zarówno jakość, jak i cena stały na odpowiednim poziomie. Polecam z czystym sumieniem i wielką przyjemnością. Numer telefonu zapisuję oczywiście na przyszłość, bo nie ma sensu szukać innego elektryka, skoro ten jest ekspertem w swojej dziedzinie.
, Będzin
ocena: 5
Firma na moje wezwanie zajęła się podłączeniem instalacji trójfazowej i z zadaniem poradzili sobie bez problemu. Ucieszyła mnie zarówno błyskawiczna reakcja, jak i niewygórowany koszt, gdyż nie ukrywam, to właśnie ceny najbardziej się obawiałem. Polecam gorąco, bo tak sumiennych elektryków w pobliżu na pewno nie znajdziecie.
, Sikornik
ocena: 5
Po tym jak ciągle wyrzucało mi korki, zadzwoniłam do elektryka, by zasięgnąć pomocy w tym zakresie. Pan od razu wiedział, gdzie leży problem, sprawnie zdiagnozował usterkę i natychmiast przystąpił do jej usunięcia. Efekt końcowy jego działań jest jak najbardziej zgodny z moimi oczekiwaniami. Polecam!
, Batory, Chorzów
ocena: 4
Ten Pan to prawdziwy i konkretny fachowiec oraz godna zaufania i polecenia osoba. Montaż bezpieczników nie zajął mu wiele czasu, usługa wykonana została poprawnie, do tego przystępnie cenowo. Widać było od razu profesjonalizm w wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac elektrycznych.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 4
Kolega z pracy polecił mi tego elektryka już jakiś czas temu, więc gdy przyszła pora na pomiar okresowy instalacji, postanowiłem się z nim skontaktować. Jak się okazało wybór był bardzo dobry, bo pan świetnie zna się na swoim fachu i nie boi się żadnych wyzwań. W dodatku ma naprawdę przystępny cennik, który nie uszczuplił mocno mojego portfela.
, Bobrek
ocena: 4
Przesympatyczny człowiek, do tego profesjonalista w każdym calu. Podłączenie indukcji nie zajęło mu wiele czasu - urządzenie działa znakomicie do dziś. Problemem nie było również usunięcie zwarcia, które stanowiło zagrożenie dla części urządzeń elektrycznych znajdujących się w mieszkaniu. Polecam za wzorowe podejście do klienta, a także za atrakcyjny cennik usług.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 4
Sprawnie i solidnie wykonana usługa. Pomiary elektryczne wykonane zostały z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi pomiarowych, przez co były wiarygodne. Byłam tak zadowolona z jakości usługi, że miesiąc później zleciłam mu wymianę włącznika i tutaj również nie mogę złego słowa powiedzieć na tego wykonawcę. Polecam za fachowość, słowność, uczciwość i profesjonalizm na każdym etapie wykonywanej pracy.
, Stolarzowice
ocena: 4
Z montażem bojlera ten pan lepiej poradzić sobie chyba już nie mógł. Zadanie wykonał odpowiedzialnie i sumiennie, do tego zaproponował atrakcyjny cennik. Nie było żadnych niejasności, wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, a praca wykonana estetycznie i czysto. Polecam.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502