4.8

GSI Adam Cop

Wiktora Brańskiego 61A lok. 12, 41-700 Ruda Śląska
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Masz dość nierzetelnych elektryków, którzy ciągle przekładają terminy? Jeśli Twoją codziennością jest brak punktualności, niesłowność oraz konieczność ciągłych poprawek, to najwyższy czas znaleźć solidnego i sumiennego fachowca. GSI Adam Cop to doświadczony serwis elektryczny świadczący profesjonalne usługi elektryczne w Rudzie Śląskiej i okolicach. To rzetelny elektryk, który w swojej pracy zawsze stawia na punktualność, fachowość i miłą obsługę. Jego ceny nie są wygórowane, a zakres usług elektrycznych, które wykonuje, jest kompleksowy. Skontaktuj się z elektrykiem jeszcze dziś i umów się na wizytę!

Zakres usług

Usługi elektryczne

 • Wymiana gniazdek
 • Montaż żyrandoli
 • Montaż gniazdek
 • Zakładanie świetlówek
 • Naprawa instalacji
 • Interwencje elektryczne
 • Podłączenia urządzeń
 • Naprawa oświetlenia
Zasięg
 1. Katowice
 2. Gliwice
 3. Zabrze
 4. Bytom
 5. Ruda Śląska
 6. Chorzów
 7. Mysłowice
 8. Siemianowice Śląskie
 9. Świętochłowice
 10. Mikołów
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
11 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Szczerze polecam usługi tej firmy elektrycznej. Zadanie postawiłem przed nimi niełatwe, gdyż niezbędna okazała się naprawa instalacji elektrycznej w moim domu, który nie należy do najnowszych. Panowie poradzili sobie z wyzwaniem bezbłędnie - szybko zlokalizowali uszkodzone miejsce i dokonali sprawnej naprawy. Cena też nie była przytłaczająca, więc warto było.
, Pniaki, Chorzów
ocena: 5
Łatwiej jest kupić, gorzej podłączyć. Moja płyta indukcyjna wymagała podłączenia, jednak nie mając o tym pojęcia, postanowiłem zadzwonić do tego elektryka. Podłączenie indukcji nie zajęło mu wiele czasu. Byłem zdziwiony, że w dzisiejszych czasach można tak szybko uzyskać pomoc. Ten pan nie zawiódł mnie również, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia instalacji. Takiego fachowca powinien mieć każdy!
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Satysfakcjonująca jakość usługi i obsługi. Szybka reakcja na zgłoszenie, fachowy montaż gniazdka zewnętrznego wykonali sprawnie, widoczna była ich wiedza i doświadczenie praktyczne. Elektryk z powołania, który pracuje z uśmiechem na twarzy i wykorzystuje nowoczesne narzędzia. Świetny kontakt i miła atmosfera. Już nie będę szukać innego speca od elektryki.
, Mikołów
ocena: 5
Firma wykonuje pomiary elektryczne w moim domu i firmie już od jakiegoś czasu. Zawsze wszystko dopinają na ostatni guzik i nigdy w swojej pracy nie idą na skróty, co bardzo cenię. To nie jest firma, która przybija pieczątkę, by mieć problem z głowy, ale faktycznie podchodzi do swojego zadania fachowo i profesjonalnie. Warto dla bezpieczeństwa swojego i sprzętów!
, Ligota-Panewniki
ocena: 5
Zleciałem temu elektrykowi podłączenie płyty indukcyjnej. Pan usługę wykonał błyskawicznie i jak na profesjonalistę przystało. Wezwałem go również, kiedy konieczna była wymiana włącznika światła. Jedyny minus był taki, że miał dużo innych zleceń i musiałem na niego nieco poczekać. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.
, Zatorze
ocena: 5
Temu specjaliście zleciłem montaż bezpieczników i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i jakości oferowanych usług. Pan bardzo kompetentny i z fachem w ręku - taki elektryk z powołania, który pracuje z pasją. Może nie najtańszy, ale z pewnością jego usługi warte są swojej ceny. Jestem pewien, że skorzystam ponownie z jego usług, gdy tylko okażą się potrzebne. Polecam serdecznie!
, Ruda
ocena: 5
Tak ekspresowego wykonania usługi w życiu nie widziałem. Skorzystałem z jego pomocy przy wymianie włącznika i nie zawiodłem się. Wykonanie było bardzo szybkie, a cena również atrakcyjna. Nie była dla niego wyzwaniem również naprawa bojlera. Szczerze polecam!
ocena: 5
Nie ma nic gorszego jak problem z prądem, którego nie można samemu rozwiązać. Długo szukałem, lecz w końcu znalazłem tego rzetelnego elektryka. Pan z uśmiechem na twarzy wymienił rozdzielnię. Współpraca przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Widać, że to specjalista przez duże S, który rzeczowo podchodzi do każdego problemu i nie naciąga klienta na zbędne wydatki. Poleciłem go również najbliższym, którzy mieli podobny problem.
, Helenka
ocena: 5
Firma bardzo solidna - warta polecenia. Usługa zrealizowana szybko, terminowo a co najważniejsze: fachowo. Cena: bardzo uczciwa. Osoby z którym miałem kontakt (zarówno Szef jak i Pracownik) cechują bardzo wysoka kultura osobista oraz rzeczowość. Ocena: Maksymalna
ocena: 4
Grzeczny, kulturalny i co najważniejsze - solidny elektryk z uprawnieniami. Prawdziwy specjalista, którego polecam z czystym sumieniem. Zna się bardzo dobrze na swoim fachu i jest pomocny oraz bardzo dokładny. Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Jeśli ktoś się waha, polecam go gorąco, bo zdecydowanie warto.
, Świętochłowice
ocena: 4
Ten elektryk z uprawnieniami to niewątpliwy specjalista w swojej dziedzinie. Wzywaliśmy go już wielokrotnie, zarówno kiedy chodziło o poważniejsze awarie, jak również w przypadku dobrych usterek. Nigdy nas nie zawiódł. Zawsze gwarantował nam błyskawiczny termin realizacji zlecenia oraz przystępne ceny, a także zawodowe podejście do każdego problemu.
, Jerzego Ziętka, Bytom
Serwis będzie dostępny od dnia 02.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Zapytaj fachowca
o koszt i termin usługi
Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502