GSI Adam Cop
4.8

Usługi Elektryczne GSI Adam Cop

Wiktora Brańskiego 61A lok. 12, 41-700 Ruda Śląska

Masz dość nierzetelnych elektryków, którzy ciągle przekładają terminy? Jeśli Twoją codziennością jest brak punktualności, niesłowność oraz konieczność ciągłych poprawek, to najwyższy czas znaleźć solidnego i sumiennego fachowca. Ta firma składa się z doświadczonych elektryków, którzy w swojej pracy zawsze stawiają na punktualność, fachowość i miłą obsługę. Ceny nie są wygórowane, a zakres usług elektrycznych kompleksowy. Skontaktuj się z najlepszym lokalnym elektrykiem jeszcze dziś i umów się na wizytę!

Zakres usług

Elektryk

 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Inne
Zasięg
 1. Katowice
 2. Gliwice
 3. Zabrze
 4. Bytom
 5. Ruda Śląska
 6. Chorzów
 7. Mysłowice
 8. Siemianowice Śląskie
 9. Świętochłowice
 10. Mikołów
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
25 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Pogotowie elektryczne zajęło się naprawą uszkodzonego przewodu i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego pracy tych fachowców. Panowie byli bardzo kompetentni i wyposażeni w specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu nie martwiłem się, że coś pójdzie nie tak. Cena też była całkiem atrakcyjna. Polecam!
, Bykowina
ocena: 5
Wyrzuciło różnicówkę w moim mieszkaniu w bloku, więc zadzwoniłem do tego fachowca z nadzieją otrzymania jakiejś pomocy w tym zakresie. Miałem szczęście, bo pan elektryk był akurat dyspozycyjny i zgodził się wykonać dla mnie taką usługę od ręki. Ceny jego usług również nie są wygórowane, więc jak najbardziej mogę zarekomendować.
, Dziećkowice
ocena: 5
Ten fachowiec zajął się montażem rozdzielni i z zadaniem tym poradził sobie bez zarzutu. Przyznam, że na początku nieco martwiłem się, ile będzie kosztowała ta usługa, ale na szczęście zaproponowana cena była do zaakceptowania. Profesjonalnie, szybko i niedrogo. Polecam gorąco każdemu, kto jeszcze się waha.
, Łabędy, Gliwice
ocena: 5
Jest to bez wątpienia jeden z lepszych serwisów elektrycznych działających w okolicy. Pan zajął się usunięciem spięcia w moim domu, za co jestem ogromnie wdzięczny. W weekend wyjeżdżałem i nie chciałem zostawić tej usterki, więc cieszę się, że usługa została wykonana we wskazanym przeze mnie terminie. Polecam z całego serca, bo warto mieć takich elektryków pod ręką na różne awaryjne sytuacje.
, Piotrowice-Ochojec, Katowice
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie elektryk do naprawy elektrycznej w bloku. Mianowicie wybiło korki w moim mieszkaniu. Niestety nie znam się zupełnie na elektryce, więc interwencja fachowca była koniecznością. Jestem zadowolony, bo pan przyjechał na miejsce bardzo szybko i równie sprawnie usunął usterkę. Serdecznie dziękuję za pomoc!
, Karb, Bytom
ocena: 5
Ten elektryk zajął się naprawą przepalonych przewodów i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Usunął zwarcie w moim domu, przez co ja i moi domownicy znowu możemy czuć się bezpiecznie. Na plus zasługuje również czas interwencji, ponieważ przyjechał pod wskazany adres jeszcze w tym samym dniu. Polecam!
, Pawłów, Zabrze
ocena: 5
Firma z podłączeniem instalacji elektrycznej poradziła sobie bardzo dobrze. Od początku wiedziałam, że mam do czynienia z dobrymi elektrykami, gdy w trakcie rozmowy telefonicznej panowie udzielali bardzo konkretnych i rzeczowych odpowiedzi. Wrażenie to jedynie potwierdziło się, kiedy zobaczyłam, w jaki sposób pracują. Cena? Bardzo atrakcyjna jak na zakres wykonanej pracy. Polecam!
, Grzybowice
ocena: 5
Tej firmie powierzyłem przegląd instalacji elektrycznej w bloku i jestem jak najbardziej zadowolony. Usługa została wykonana bardzo sumiennie, solidnie i profesjonalnie. Cena również była do zaakceptowania, bo konkurencja oferowała podobną usługę znacznie drożej. Jeśli w przyszłości przyjdzie mi się mierzyć z jakimś elektrycznym problemem, na pewno zgłoszę się ponownie.
, Słupna, Mysłowice
ocena: 5
W biurze mieliśmy awarię, więc wezwałem pogotowie elektryczne do rozpoznania usterki. Okazało się, że przewody były uszkodzone, naprawą czego fachowcy zajęli się od ręki. Działania przez nich zaproponowane dały oczekiwane efekty. Cena również była atrakcyjna jak na zakres wykonanej pracy. Polecam gorąco!
, Śródmieście
ocena: 5
Pogotowie elektryczne zajęło się naprawą uszkodzonego przewodu w moim biurze. Na plus zasługuje szybkość interwencji, bo fachowiec zjawił się pod wskazanym adresem niedługo po skończeniu rozmowy telefonicznej. Naprawę wykonał solidnie i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa, więc złego słowa nie mogę powiedzieć. Polecam!
, Szobiszowice
ocena: 5
Szczerze polecam usługi tej firmy elektrycznej. Zadanie postawiłem przed nimi niełatwe, gdyż niezbędna okazała się naprawa instalacji elektrycznej w moim domu, który nie należy do najnowszych. Panowie poradzili sobie z wyzwaniem bezbłędnie - szybko zlokalizowali uszkodzone miejsce i dokonali sprawnej naprawy. Cena też nie była przytłaczająca, więc warto było.
, Pniaki, Chorzów
ocena: 5
Łatwiej jest kupić, gorzej podłączyć. Moja płyta indukcyjna wymagała podłączenia, jednak nie mając o tym pojęcia, postanowiłem zadzwonić do tego elektryka. Podłączenie indukcji nie zajęło mu wiele czasu. Byłem zdziwiony, że w dzisiejszych czasach można tak szybko uzyskać pomoc. Ten pan nie zawiódł mnie również, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia instalacji. Takiego fachowca powinien mieć każdy!
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Satysfakcjonująca jakość usługi i obsługi. Szybka reakcja na zgłoszenie, fachowy montaż gniazdka zewnętrznego wykonali sprawnie, widoczna była ich wiedza i doświadczenie praktyczne. Elektryk z powołania, który pracuje z uśmiechem na twarzy i wykorzystuje nowoczesne narzędzia. Świetny kontakt i miła atmosfera. Już nie będę szukać innego speca od elektryki.
, Mikołów
ocena: 5
Potrzebna mi była wymiana przewodów w biurze i ci fachowcy spełnili moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Nie dość, że nie mieli odległych terminów, to jeszcze zaproponowali cenę, która w moim odczuciu była bardzo atrakcyjna. Serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać!
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
Firma wykonuje usługi elektryczne w moim domu i firmie już od jakiegoś czasu. Zawsze wszystko dopinają na ostatni guzik i nigdy w swojej pracy nie idą na skróty, co bardzo cenię. To nie jest firma, która przybija pieczątkę, by mieć problem z głowy, ale faktycznie podchodzi do swojego zadania fachowo i profesjonalnie. Warto dla bezpieczeństwa swojego i sprzętów!
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie elektryk do wykonania przeglądu instalacji elektrycznej. Numer do tego fachowca dostałem od siostry i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to był dobry wybór. Pan nie dość, że był bardzo kompetentny, to jeszcze niezwykle życzliwy i kulturalny, co jest raczej rzadko spotykane. Cena za tę usługę też wysoka nie była, więc jak najbardziej mogę polecić.
, Orzegów, Ruda Śląska
ocena: 5
Zleciałem temu elektrykowi podłączenie płyty indukcyjnej. Pan usługę wykonał błyskawicznie i jak na profesjonalistę przystało. Wezwałem go również, kiedy konieczna była wymiana włącznika światła. Jedyny minus był taki, że miał dużo innych zleceń i musiałem na niego nieco poczekać. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.
, Zatorze
ocena: 5
Temu specjaliście zleciłem montaż bezpieczników i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i jakości oferowanych usług. Pan bardzo kompetentny i z fachem w ręku - taki elektryk z powołania, który pracuje z pasją. Może nie najtańszy, ale z pewnością jego usługi warte są swojej ceny. Jestem pewien, że skorzystam ponownie z jego usług, gdy tylko okażą się potrzebne. Polecam serdecznie!
, Ruda
ocena: 5
Tak ekspresowego wykonania usługi w życiu nie widziałem. Skorzystałem z jego pomocy przy wymianie włącznika i nie zawiodłem się. Wykonanie było bardzo szybkie, a cena również atrakcyjna. Nie była dla niego wyzwaniem również naprawa bojlera. Szczerze polecam!
ocena: 5
Nie ma nic gorszego jak problem z prądem, którego nie można samemu rozwiązać. Długo szukałem, lecz w końcu znalazłem tego rzetelnego elektryka. Pan z uśmiechem na twarzy wymienił rozdzielnię. Współpraca przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Widać, że to specjalista przez duże S, który rzeczowo podchodzi do każdego problemu i nie naciąga klienta na zbędne wydatki. Poleciłem go również najbliższym, którzy mieli podobny problem.
, Helenka
ocena: 5
Firma bardzo solidna - warta polecenia. Usługa zrealizowana szybko, terminowo a co najważniejsze: fachowo. Cena: bardzo uczciwa. Osoby z którym miałem kontakt (zarówno Szef jak i Pracownik) cechują bardzo wysoka kultura osobista oraz rzeczowość. Ocena: Maksymalna
ocena: 4
Moje zlecenie obejmowało montaż instalacji elektrycznej w firmie. Skontaktowałam się z tym fachowcem ze względu na liczne dobre opinie i z ręką na sercu muszę powiedzieć, że teraz już wiem, skąd te wszystkie pozytywy się wzięły. Zadanie zostało wykonane bardzo profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam serdecznie!
, Sucha Góra
ocena: 4
Zlecenie dotyczyło wymiany skrzynki z bezpiecznikami i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Choć panowie mieli małe opóźnienie (o którym poinformowali mnie telefonicznie), to jednak przy tak dobrze wykonanej pracy jestem w stanie przymknąć na nie oko. Cena też nie była wygórowana. Szczerze powiedziawszy spodziewałam się, że zapłacę dużo więcej.
, Klimzowiec
ocena: 4
Grzeczny, kulturalny i co najważniejsze - solidny elektryk z uprawnieniami. Prawdziwy specjalista, którego polecam z czystym sumieniem. Zna się bardzo dobrze na swoim fachu i jest pomocny oraz bardzo dokładny. Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Jeśli ktoś się waha, polecam go gorąco, bo zdecydowanie warto.
, Świętochłowice
ocena: 4
Ten elektryk z uprawnieniami to niewątpliwy specjalista w swojej dziedzinie. Wzywaliśmy go już wielokrotnie, zarówno kiedy chodziło o poważniejsze awarie, jak również w przypadku dobrych usterek. Nigdy nas nie zawiódł. Zawsze gwarantował nam błyskawiczny termin realizacji zlecenia oraz przystępne ceny, a także zawodowe podejście do każdego problemu.
, Jerzego Ziętka, Bytom
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 061