Marcin Graczyk
4.9

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk

Trzcinowa 12/14, 91-495 Łódź
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Firma specjalizuje się w zwalczaniu pluskiew z budynków mieszkalnych, użytkowych, a także przedsiębiorstw. Każdego dnia klienci powierzają fachowcom zadania polegające na usunięciu szkodników, mając nadzieję na szybkie i terminowe realizacje zleceń. Wielu z nich przekonało się, że na tej rzetelnej i profesjonalnej firmie świadczącej usługi dezynsekcji i dezynfekcji można polegać. Jeśli szukasz pomocy w oczyszczeniu swojego domu, zadzwoń już teraz. Eksperci czekają na Twój telefon!

Zakres usług

Zwalczanie Szkodników

 • Dezynsekcja
 • Zwalczanie pluskiew

Dezynfekcja

 • Odkażanie
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Odbiór odpadów
Zasięg
 1. Łódź
 2. Tomaszów Mazowiecki
 3. Piotrków Trybunalski
 4. Pabianice
 5. Zgierz
 6. Bełchatów
 7. Skierniewice
 8. Zduńska Wola
 9. Kutno
 10. Sochaczew
 11. Żyrardów
 12. Łowicz
 13. Opoczno
 14. Aleksandrów Łódzki
 15. Łask
 16. Ozorków
 17. Rawa Mazowiecka
 18. Koluszki
 19. Łęczyca
 20. Głowno
 21. Konstantynów Łódzki
 22. Sulejów
 23. Poddębice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
21 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zleciłem tej firmie dość trudną dla mnie usługę, jakim było sprzątanie pokoju po zmarłej babci. Bardzo profesjonalne podejście, ogromna doza empatii w trudnej sytuacji. Prace wykonane ponad to, co było umówione, co by pomóc w trudnej sytuacji. Serdecznie dziękuję, z pewnością będę polecać.
, Bałuty
ocena: 5
W trakcie generalnego remontu, po zerwaniu wykładziny w pokoju dzieci odryliśmy, z nieukrywaną odrazą, ogromne ilości prusaków. Strach pomyśleć co się tam działo nocą, gdy wychodziły. Niestety, pewnie resztki jedzenia je zwabiły. Najważniejsze jednak, że ten przykry incydent jest tylko wspomnieniem, bo Państwa firma spisała się na piatkę i zlikwidowała te robale profesjonalnie i szybko.
, Widzew, Łódź
ocena: 5
Złego słowa powiedzieć nie mogę. To profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczeniu, którzy dobrze się znają na wykonywanej przez siebie pracy. Jedynym minusem było lekkie opóźnienie, o czym jednak zostałem poinformowany telefonicznie. Panowie zlikwidowali gniazdo os z terenu mojej działki i od tamtej pory mam z nimi spokój. Cennik również bardzo przystępny.
, Polesie, Łódź
ocena: 5
Mrówki w poszukiwaniu jedzenia zawędrowały aż do naszej kuchni. Okazały się upartym i trudnym do zwalczenia przeciwnikiem, dlatego postanowiliśmy wezwać profesjonalną pomoc. Zwalczanie mrówek powierzyliśmy tej firmie i musimy przyznać, że panowie stanęli na wysokości zadania. Praca wykonana została na medal. Polecamy!
, Zgierz
ocena: 5
Serwis dezynfekcji godny zaufania i polecenia. Panowie doświadczeni i życzliwi, do tego doskonale znający temat odkażania, z zadaniem nie mieli żadnego problemu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali. Widać, że robotę wykonują z przyjemnością, a nie z przymusu. Polecamy z całego serca wszystkim, a numer telefonu do panów zachowujemy sobie w razie potrzeby.
, Zduńska Wola
ocena: 5
Realizowana przez firmę dezynfekcja pomieszczeń wystarczyła, by zniszczyć drobnoustroje, wirusy oraz bakterie. Usługa realizowana była w oparciu o sprawdzone środki chemiczne o wysokiej skuteczności, które nie wywoływały efektów ubocznych. Widać, że w tym zakładzie pracują wyłącznie wykwalifikowani i znający się na rzeczy fachowcy, dla których żadna praca nie jest wyzwaniem. Polecamy serdecznie!
, Kutno
ocena: 5
Polecam tę firmę każdemu, komu przydarzy się problem z pluskwami. Nie wiedziałam, skąd one wzięły się w moim domu, gdzie zawsze panowała czystość, ale pan mnie uspokoił, że pluskwy mogą bytować nawet w sterylnych wręcz warunkach. Wymrożenie wszystkich pluskiew trwało kilka godzin, ale przynajmiej mam już z nimi spokój. Cena? Całkiem przystępna. Bardzo dziękuję Państwu za pomoc!
, Śródmieście
ocena: 5
Namiary do tego pana dostałem od znajomego, który niedawno miał problem z plagą komarów, która pojawiła się w okolicy. Pan zaimponował mi swoją bogatą wiedzą i znajomością bezpiecznych sposobów i metod walki z uporczywymi insektami. Kluczem do skuteczności okazał się więc dobór odpowiednich metod i środków, dlatego przeprowadzona przez tego Pana usługa dezynsekcji przyniosła oczekiwany rezultat. Polecam!
, Zduńska Wola
ocena: 5
Zleciliśmy tym panom usługę odkażania i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści. Zadanie wykonali następnego dnia od wezwania, na miejsce przyjechali odpowiednio przygotowani, do tego mieli odpowiedni strój ochronny. Dziękujemy i polecamy każdemu.
, Aleksandrów Łódzki
ocena: 5
Szerszenie są niezwykle groźnymi owadami, dlatego kiedy na terenie posesji założyły gniazdo, konieczna była interwencja ekipy od DDD. Panowie usuwaniem gniazda szerszeni zajęli się jeszcze tego samego dnia. Działali solidnie i sumiennie, a efekt był natychmiastowy. Takich fachowców warto mieć pod ręką.
ocena: 5
Zakład dezynfekcji zadanie wykonał solidnie. Panowie byli mili i kulturalni, do tego okazali się osobami sumiennymi o nienagannej kulturze pracy. Polecamy serdecznie za zaangażowanie, a także za niewygórowany cennik, który nie wpłynął znacząco na nasz domowy budżet.
, Zgierz
ocena: 5
Zwalczanie pluskiew domowych zleciłem tym specjalistom i muszę przyznać, że z zadania wywiązali się idealnie. Nie miałem do czego się przyczepić, chociaż jestem osobą wymagającą. Polecam za jakość i atrakcyjne ceny. Numer telefonu oczywiście pozostawiam, a fachowców poleciłem już znajomym. Z pewnością warto zaufać takim profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży.
ocena: 5
Do usługi odkażania nie mamy żadnych zastrzeżeń. Panowie pracę wykonali sumiennie i uczciwie, do tego ceny również mieli bardzo atrakcyjne. Jesteśmy pełni podziwu i uznania, bo jak dotąd nie widzieliśmy tak dobrze wykonanej pracy. Warto również wspomnieć o cenie, która okazała się bardzo konkurencyjna. Nic dodać, nic ująć - fachowcy godni uwagi i polecenia.
ocena: 5
Miałem duży problem, potrzebowałem na już pomocy fachowej i profesjonalnej firmy dezynfekcyjnej. Musiałem pozbyć się drobnoustrojów po zalaniu. Ta firma okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam gorąco, jeśli zależy Wam na niedrogiej, a profesjonalnej usłudze.
, Widzew, Łódź
ocena: 5
Ozonowanie panowie wykonali bardzo dokładnie, dbając o każdy szczegół. Wszystko przebiegło zgodnie z harmonogramem oraz zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali, a także z ceny, która była ok i na pewno jeszcze będziemy korzystać z ich pomocy w przyszłości.
ocena: 5
Firma zasłużyła na 5. Cała nasza współpraca przebiegała profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Panownie sprawnie zajęli się zwalczeniem szerszeni w mojej drewutni. Prawdę mówiąc już przez telefon wywarli na mnie dobre wrażenie, które podtrzymało się aż do teraz. To jedni z nielicznych fachowców, którzy znają się na swojej pracy i widać, że wykonują ją z pasją. Polecam z czystym sumieniem.
, Górna, Łódź
ocena: 5
Zwalczanie prusaków zleciłem tej firmie DDD i zostałem pozytywnie zaskoczony jakością pracy tych panów. Zadanie wykonali rzetelnie, dokładnie i czysto, a wykorzystane środki były bezpieczne dla człowieka i zwierząt domowych. Cena również okazała się bardzo dobra, jak na to miasto. Duży plus daję za miłą i profesjonalną obsługę. Polecam każdemu.
, Opoczno
ocena: 5
Jeśli chodzi o mnie, to walczyłem z robakami w domu już od wielu tygodni. Miałem wrażenie, że z dnia na dzień jest ich tu coraz więcej, nie mogłem na ich rozprzestrzenianiem się zapanować. W końcu postanowiłem poszukać jakiegoś specjalisty, który wiedziałby jak mój dom oczyścić i zalikwidować te karaluchy. Znalazłem tę firmę i bardzo jestem zadowolony.
, Widzew, Łódź
ocena: 4
Odkomarzanie w wykonaniu tego specjalisty to pełen profesjonalizm. Bałem się, że nastąpi powtórka z rozrywki i znowu efekt dezynsekcji będzie krótkotrwały, ale minął już miesiąc od wizyty firmy w moim domu, a po komarach ani śladu. Koszt? Pozytywne zaskoczenie, zwłaszcza patrząc po tym, co oferuje konkurencja. Polecam każdemu!
, Bałuty, Łódź
ocena: 4
Usługę dezynsekcji w mieszkaniu, w moim przypadku tępienia szkodliwych owadów pasożytniczych, powierzyłem tej firmie deratyzacyjnej. Panowie okazali się godnymi polecenia specjalistami, którzy do zadania podeszli odpowiedzialnie i odpowiednio przygotowani. Wszystko przebiegło ekspresowo i niezwykle sprawnie, do tego w bardzo miłej atmosferze. Polecam serdecznie za fachowe podejście oraz wysoką skuteczność.
ocena: 4
Z insektami próbowałem walczyć na własną rękę, jednak domowe sposoby nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Ostatecznie dezynsekcję powierzyłem tym specjalistom, ponieważ z tego co wiem, owady te przenoszą groźne drobnoustroje chorobotwórcze. Dziękuję za pozbycie się insektów z mojego domu.
, Górna, Łódź

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502