4.9

Wojciech Górski Zakład Usługowo – Handlowy

Kopernika 3, 19-200 Grajewo

Awarie sprzętu AGD są zawsze niezwykle stresujące i bardzo kłopotliwe. Nie lada problem stanowi sterta prania w łazience, kiedy okazuje się, że pralka nagle nie działa, bądź konieczność zmywania ręcznego po dużej imprezie rodzinnej, bo zmywarka niespodziewanie odmówiła posłuszeństwa. Wiemy ile nerwów kosztują tego typu sytuacje, dlatego nie zamartwiaj się wówczas, tylko jak najszybciej dzwoń do nas! Jesteśmy ekspertami w zakresie naprawy sprzętu AGD na terenie Grajewa. Z powodzeniem naprawimy każdą pralkę, lodówkę, zmywarkę, płytę indukcyjną, czy kuchenkę elektryczną. Zaufały nam już setki klientów, dołącz do nich i Ty! Pamiętaj, że tylko profesjonalny serwis AGD jest w stanie zagwarantować Ci skuteczną naprawę!

Zakres usług

Serwis AGD

  • Naprawa i serwis piekarników
  • Naprawa i serwis pralek
  • Naprawa i serwis zmywarek
  • Naprawa i serwis kuchenek elektrycznych
Zasięg
  1. Ełk
  2. Augustów
  3. Grajewo
  4. Olecko
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
15 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Interesowała mnie naprawa zmywarki wolnostojącej, a ten pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Wymiana filtrów nie stanowiła dla niego żadnego problemu, a pracę wykonał czysto i solidnie. Polecam jego kompleksowe usługi, a numer telefonu oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego usług.
, Grajewo
ocena: 5
Myślę, że była to naprawa piekarnika wolnostojącego, którą mogę bez dwóch zdań polecić rodzinie i znajomym. Świetny fachowiec o bardzo dużym doświadczeniu, więc bezbłędnie zlokalizował przyczynę awarii. Potrzebne były części zamienne, ale ostatecznie usługa została wykonana sprawnie i starannie.
ocena: 5
Pilny serwis zmywarki okazał się niezbędny, kiedy zapchały się filtry. Panowie do zadania podeszli sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, a wymiana filtra nie zajęła im dużo czasu, do tego za pracę nie wzięli dużych pieniędzy. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić usługi tych panów znajomym i rodzinie za szybką i sprawną naprawę. Do tej pory urządzenie chodzi bez zarzutów.
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolona z naprawy pralki, która za każdym razem w trakcie cyklu prania przeciekała. Ten specjalista od AGD do pracy przystąpił jeszcze tego samego dnia, na miejscu zjawił się punktualnie i bardzo szybko naprawił awarię. Pozdrawiam i polecam z całego serca każdemu, kto ma problem z pralką, a numer telefonu zapisuję na wszelki wypadek.
ocena: 5
Pan z serwisu pralki na miejscu zjawił się punktualnie, a problemem zajął się kompleksowo - okazało się, że konieczna jest wymiana łożyska. Zdecydowanie polecam jego kompleksowe i niedrogie usługi, bo to bez wątpienia fachowiec z bogatą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, które potrafi wykorzystać w praktyce. Numer kontaktowy do pana oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Grajewo
ocena: 5
Z naprawą piekarnika gazowego warto zgłosić się do tej firmy, o czym niedawno mieliśmy okazję się przekonać. Świetni specjaliści, którzy nie unikają trudnych zadań i uczciwie wyceniają swoją pracę. Wymienili szybę w drzwiczkach urządzenia w bardzo krótkim czasie. Polecam.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis pralki automatycznej. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a sama usługa nie zajęła im wiele czasu. Pracę oceniam na piątkę z plusem, a numer telefonu zapisuję, bo naprawdę warto i polecam z całego serca przede wszystkim za fachowość, kompleksowość i niewygórowany cennik usług, który nie uszczuplił mojego budżetu.
ocena: 5
Wymiana termostatu przebiegła szybko, solidnie i uczciwie, a panowie punktualni, kulturalni, sumienni i odpowiedzialni z zadaniem poradzili sobie w niecałe 45 minut. Polecam szczerze każdemu z podobnym problemem, bo tak dobry serwis kuchenek na miejscu dziś bardzo trudno znaleźć.
, Augustów
ocena: 5
Naprawa zmywarki z dojazdem na miejsce okazała się trafnym wyborem. Pan wszystkim zajął się na miejscu, chociaż konieczna była wymiana elektrozaworu. Praca przebiegła całkiem sprawnie, choć zabawy z tym trochę było. Polecam serdecznie za fachowość, atrakcyjny cennik usług oraz krótki czas realizacji.
ocena: 5
Gorąco polecam usługi tego specjalisty od naprawy piekarników elektrycznych. Zajął się wymianą drzwiczek w moim urządzeniu, co nie sprawiło mu żadnego problemu. Pan bardzo kompetentny, a co było dodatkowym plusem - również bardzo uśmiechnięty i kontaktowy, a cenię takich ludzi szczególnie, gdyż dobrze przebywa się w ich towarzystwie. Numer do firmy sobie zapisuję na przyszłość.
ocena: 5
Potrzebna jest Ci pilna naprawa sprzętu kuchennego? Ja postawiłem na tego specjalistę i nie zawiódł mojego oczekiwania. Przyjechał do mnie zaledwie w godzinę i bezbłędnie zdiagnozował przyczynę awarii. Widać było, że bardzo dobrze zna się na swojej pracy i ma duże doświadczenie w temacie. Zdecydowanie wart swojej ceny!
ocena: 5
Nasza zmywarka, która dotąd służyła bez zarzutu, nagle zaczęła odmawiać posłuszeństwa. Niedomywanie naczyń było na porządku dziennym, mimo różnych trybów pracy i zmienianych środków. Musiałam wszystko doczyszczać ręcznie, a nie o to chodzi w tego typu sprzętach. Fachowiec, który przyjechał do naprawy zmywarki, zrobił na mnie dobre wrażenie już w progu - bardzo kulturalny człowiek. Sprzęt naprawiony niemal od ręki!
, Grajewo
ocena: 5
Potrzebny był mi serwis AGD z dojazdem, bo mam małe dziecko w domu i brak samochodu. Nie ukrywam, że kryterium, którym kierowałam się przy wyborze był też cennik usług. Okazało się, że Pan jest bardzo kompetentny i profesjonalnie podchodzi do pracy - cieszę się, że na niego trafiłam.
ocena: 5
Ten serwis kuchenki gazowej z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie okazali się osobami solidnymi, rzetelnymi i sumiennymi, a praca była dla nich przyjemnością. Z wymianą termostatu nie mieli najmniejszych problemów. Zaskoczyła mnie nie tylko jakość, ale również atrakcyjna cena, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Dziękuję serdecznie i polecam ich usługi każdemu.
ocena: 5
Praca została wykonana sprawnie, pomimo że było jej bardzo dużo. Pan okazał się jednak solidnym i rzetelnym specjalistą, który z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Polecam za uczciwie wykonaną pracę i uczciwe podejście do wyceny naprawy kuchenki wolnostojącej. Telefon pozostawiam sobie oczywiście w razie potrzeby.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502