Aneta Gmaj
4.9

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj

Kopiec 19, 97-500 Radomsko

Niespodziewana wizyta znajomych, którą masz w perspektywie, przypomniała Ci o konieczności wyprania dywanu leżącego w salonie? Nie przejmuj się – ten serwis wszystko wykona za Ciebie! To firma z wieloletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną z zakresu czyszczenia zabrudzeń i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów! Nie zawracaj sobie głowy sprzątaniem, specjaliści z tego zakładu sprawią, że podczas wizyty gości wnętrza Twojego domu będą lśnić i zachwycać. Zadzwoń już dziś i przekaż swoje zgłoszenie!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

 • Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Kraków
 3. Katowice
 4. Częstochowa
 5. Sosnowiec
 6. Gliwice
 7. Olsztyn (woj. śląskie)
 8. Zabrze
 9. Bytom
 10. Ruda Śląska
 11. Tychy
 12. Dąbrowa Górnicza
 13. Chorzów
 14. Jaworzno
 15. Mysłowice
 16. Piotrków Trybunalski
 17. Bełchatów
 18. Siemianowice Śląskie
 19. Tarnowskie Góry
 20. Będzin
 21. Piekary Śląskie
 22. Radomsko
 23. Świętochłowice
 24. Knurów
 25. Czeladź
 26. Kłobuck
 27. Radzionków
 28. Lędziny
 29. Sulejów
 30. Mykanów
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Bemowo
 2. Białołęka
 3. Bielany
 4. Mokotów
 5. Ochota
 6. Praga Południe
 7. Praga Północ
 8. Rembertów
 9. Śródmieście
 10. Targówek
 11. Ursus
 12. Ursynów
 13. Wawer
 14. Wilanów
 15. Włochy
 16. Wola
 17. Żoliborz
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
72 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Czyszczenie kanapy stało na najwyższym poziomie. Usługa była pilna, co nie przeszkadzało wykonawcy. Pracy podjął się jeszcze tego samego dnia, do tego ceny miał bardzo atrakcyjne. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy.
ocena: 5
Takich wykonawców zawsze warto mieć pod ręką. Panowie do pracy podeszli jeszcze tego samego dnia, pranie wykładzin okazało się skutecznym sposobem na pozbycie się plam i zabrudzeń. Widać, że w firmie pracują wyłącznie doświadczeni wykonawcy. Polecamy gorąco, kontakt zapisujemy.
ocena: 5
Usługa prania foteli przebiegła solidnie i fachowo, a panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi - pracę wykonali z przyjemnością i z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy serdecznie za fachowo i odpowiedzialnie wykonaną pracę, a także za przystępne ceny z dojazdem, które nie wpłynęły znacząco na nasz domowy budżet.
ocena: 5
Wykonawca z górnej półki, który doskonale zna się na czyszczeniu tapicerek samochodowych. Ekipa przyjechała w umówionym wcześniej terminie i godzinie, zwarta i gotowa do działania. Zadanie wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę w żaden sposób nie wpłynęła na nasz domowy budżet. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Pelcowizna
ocena: 5
Usługa prania foteli przyniosła zamierzony efekt. Teraz siedziska prezentują się nawet lepiej niż po zakupie. Praca wykonana została od ręki, szybko, fachowo i solidnie. Cena była atrakcyjna, a panowie sumienni i rzetelni. Polecamy serdecznie ich kompleksowe i niedrogie usługi każdemu, kto znajdzie się w pilnej potrzebie.
, Wójtowa Wieś, Gliwice
ocena: 5
Korzystaliśmy jakiś czas temu z usługi czyszczenia tapicerki i złego słowa nie możemy powiedzieć na tych wykonawców. Pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, jeszcze tego samego dnia, na miejscu w firmie. Widać, że panowie doskonale znają się na swojej pracy i jak sami mówią, wykonują ją z przyjemnością. Polecamy gorąco znajomym, telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość.
, Zawodzie
ocena: 5
Zleciliśmy tej firmie usługę prania dywanów z krótkim włosiem i zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. Pan na miejscu pojawił się jeszcze tego samego dnia, odpowiednio przygotowany. Miał ze sobą wysokiej jakości środki czystości, które doskonale poradziły sobie z zabrudzeniami. Polecamy serdecznie każdemu, również za atrakcyjne ceny (konkurencja oferowała znacznie wyższe stawki).
ocena: 5
Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. Czyszczenie dywanu przyniosło oczekiwany efekt - plamy po wylanym soku oraz ślady po kredkach zniknęły, a dywan pięknie pachnie. Do tego cena również była do zaakceptowania. Widać, że w biurze pracują odpowiedzialni i solidni wykonawcy.
, Pańska Góra
ocena: 5
Pranie krzeseł na najwyższym poziomie. Usługa w całości wykonana została na miejscu, a efektem były czyste krzesła. Polecamy serdecznie za fachowość, krótki czas oczekiwania oraz za atrakcyjne ceny. Numer telefonu zapisujemy i chętnie będziemy współpracować również w przyszłości.
, Godula
ocena: 5
Z praniem dywanów panowie poradzili sobie znakomicie. Od razu było widać, że nie pierwszy raz wykonują tego typu prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno w przyszłości skorzystamy niejeden raz z ich kompleksowego wsparcia, bo lepszej firmy czyszczącej w okolicy na pewno nie znajdziemy. Telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy na przyszłość i będziemy polecać również innym w potrzebie.
, Dębowa Góra, Sosnowiec
ocena: 5
Robota wykonana świetnie. Zastrzeżeń żadnych nie było, chociaż cena mogła być nieco niższa. Usługa prania tapicerki, która była poplamiona, przebiegła szybko i sprawie. Dziękujemy i polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym.
, Helenka, Zabrze
ocena: 5
Z usunięciem plam z wykładziny wykonawcy nie mieli problemu. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, zaraz po zakończeniu rozmowy telefonicznej, do tego byli bardzo mili i sympatyczni. Zaskoczeniem była dla nas cena z dojazdem, która w żaden sposób nie uszczupliła budżetu. Polecamy, telefon do kontaktu zapisujemy.
, Żwaków, Tychy
ocena: 5
Praca przebiegła szybko panowie byli konkretni. Czyszczenie parowe dywanów przyniosło oczekiwany efekt, a wykonawcy okazali się osobami uczciwymi i odpowiedzialnymi. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość. Widać, że czyszczenie to specjalność tych profesjonalistów. Polecamy gorąco każdemu, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość.
, Elsnerów
ocena: 5
Profesjonalnie i rzeczowo wykonana usługa. Szybko, sprawnie i skutecznie wyprana tapicerka samochodowa. Dziękujemy z całego serca i polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zachowujemy i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy korzystać z kompleksowych i niedrogich usług tego wykonawcy. Warto dodać, że cena była konkurencyjna!
, Mysłowice
ocena: 5
Rewelacja. Jak najbardziej polecamy usługi tej firmy. Usługa prania wypoczynku wykonana została szybko i fachowo, bez zbędnego marudzenia. Panowie byli elastyczni, jeśli chodzi o termin wizyty, co uważamy za duży plus. Warto również dodać, że ceny również były przystępne. Polecamy gorąco, telefon zapisujemy na przyszłość.
, Stare Miasto, Częstochowa
ocena: 5
W firmie pracują wyłącznie solidni i godni zaufania oraz polecenia wykonawcy. Z praniem tapicerki domowej poradzili sobie bardzo dobrze, cena była atrakcyjna, a czas oczekiwania krótki. Profesjonalizm w każdym calu, do tego panowie o nienagannej kulturze pracy. Polecamy z ręką na sercu, telefon zapisujemy!
ocena: 5
Pranie parowe dywanów pomogło pozbyć się zabrudzeń oraz odświeżyło nasz dywan, który miał już swoje lata. Od razu dało się zauważyć, że firma sprzątająca doskonale zna się na rzeczy i nie pomija żadnych szczegółów. Polecamy gorąco, zwłaszcza ze ceny z dojazdem mają niewygórowane.
, Śródmieście
ocena: 5
Z praniem tapicerki domowej panowie poradzili sobie idealnie. Nasze tapicerki zyskały drugą młodość, a plamy zniknęły szybciej niż się pojawiły. Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta. Polecamy serdecznie, bo naprawdę warto.
ocena: 5
Potrzebna na była pilnie usługa czyszczenia wykładzin, a ta firma czyszcząca z pracą poradziła sobie rewelacyjnie. Widać było od razu, że panowie wiedzą, co robią. Polecamy gorąco, również za przystępne ceny.
, Centrum, Zabrze
ocena: 5
Dywan czysty. Wcześniej strasznie śmierdział chemikaliami, jednak interwencja tej firmy czyszczącej przyniosła oczekiwany efekt. Parowe czyszczenie dywanów przebiegło szybko i sprawnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Polecamy każdemu z ręką na sercu.
, Sikornik
ocena: 5
Panowie od ręki zajęli się usunięciem plam z wykładzin w firmie brata. Namiary do nich dostaliśmy od znajomego i bardzo mu za to dziękujemy, bo to bez wątpienia fachowcy godni uwagi i polecenia. Od teraz będziemy korzystać wyłącznie z ich wsparcia, bo w przyszłości na pewno jeszcze nieraz będzie nam potrzebne.
ocena: 5
Pranie wykładzin od początku do końca stało na najwyższym poziomie. Pan do pracy podszedł sumiennie i odpowiedzialnie. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a cena nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy wszystkim zainteresowanym za fachowość, solidność oraz ogromne zaangażowanie!!
, Podgórze Duchackie, Kraków
ocena: 5
Kiedy w biurze po imprezie dywan został mocno zabrudzony, trzeba było wezwać na pomoc firmę czyszczącą. Panowie z praniem dywanów na sucho poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi. Do pracy podeszli jeszcze tego samego dnia, a ceny mieli niewygórowane. Polecamy gorąco, a telefon oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
, Tarnowskie Góry
ocena: 5
Rzetelność, sumienność i terminowość na najwyższym poziome, co się bardzo rzadko zdarza u fachowców. Jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie - pranie dywanów przyniosło oczekiwany efekt, a my jesteśmy im za to bardzo wdzięczni i będziemy polecać ich również innym.
, Grabówka, Częstochowa
ocena: 5
Panowie pojawili się o umówionej wcześniej godzinie, a usunięciem plam z wykładziny zajęli się szybko oraz dokładnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowego wsparcia w przyszłości. Od razu widać, że w firmie pracują najlepsi z najlepszych.
, Łazy, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Usługa prania wykładzin przebiegła szybko i sprawnie, a panowie okazali się osobami godnymi zaufania. Od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich kompleksowych i niedrogich usług. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Czeladź
ocena: 5
Z praniem krzeseł panowie nie mieli najmniejszego problemu. Do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a ceny mieli naprawdę przystępne. Kontakt z wykonawcą od początku do końca był bardzo dobry, do tego pan okazał się osobą sumienną. Cena z dojazdem również ok.
, Trzebiesławice, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Usługa czyszczenia wykładzin przebiegła ekspresowo i starannie, a efekt ostateczny przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno będziemy polecać wszystkim znajomym i rodzinie.
, Czarny Las
ocena: 5
Czyszczenie tapicerki domowej przebiegło starannie i bardzo dokładnie. Dawno nie widzieliśmy tak dobrze wykonanej pracy, a współpracowaliśmy już z wieloma wykonawcami i żaden nie wywiązał się tak dobrze z pracy. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z usług tego wykonawcy. Warto dodać, że cena również była atrakcyjna, a pan miły i uprzejmy. Polecamy serdecznie!
, Ostrowy Górnicze, Sosnowiec
ocena: 5
Nie mogliśmy sobie w żaden sposób poradzić z usunięciem plam z dywanu, dlatego ostatecznie zdecydowaliśmy się skorzystać z pomocy tego Pana. Ten do zadania podszedł sumiennie i odpowiedzialnie, plamy zniknęły tak szybko, jak się pojawiły, a cena również była przystępna. Polecamy gorąco, telefon zostawiamy.
ocena: 5
Czyszczenie tapicerki przyniosło zamierzony efekt - wnętrze naszego samochodu prezentuje się znakomicie, a cena za ekspresowo wykonaną pracę była do zaakceptowania. Widać, że pan doskonale zna się na swojej pracy. Polecamy gorąco za szybko i sprawnie wykonaną usługę i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z pomocy tego wykonawcy. Telefon do kontaktu zapisujemy!!!!
, Mistrzejowice, Kraków
ocena: 5
Z praniem tapicerki domowej ten pan poradził sobie bardzo dobrze. Pracę wykonał solidnie i sumiennie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Wykonawca był miły i uprzejmy, do tego bardzo rozmowny. Polecamy gorąco, kontakt telefoniczny oczywiście zapisujemy i na pewno będziemy jeszcze nieraz go wzywać.
, Śródmieście, Bytom
ocena: 5
Pranie dywanów z długim włosiem przebiegło szybko i bezproblemowo. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia i dali się poznać jako osoby miłe, życzliwe, odpowiedzialne, kulturalne oraz solidne. Pracę wykonali na miejscu, a cena była przystępna.
, Bogucice
ocena: 5
Czyszczenie wypoczynku jak marzenie. Praca wykonana została solidnie i sumiennie, a cena za usługę była bardzo przystępna. Polecamy serdecznie, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno jeszcze wiele razy będziemy korzystać z fachowych usług tego wykonawcy.
, Czeladź
ocena: 5
Szybko, solidnie i odpowiedzialnie wykonana usługa prania tapicerki samochodowej. Pan z dojazdem na miejsce nie miał najmniejszego problemu, pracę wykonał solidnie, a cena była naprawdę atrakcyjna. Polecam gorąco, telefon zapisuję i od tej pory będę korzystał wyłącznie z usług tego specjalisty.
ocena: 5
Z czyszczeniem tapicerki panowie poradzili sobie świetnie. Pracę wykonali perfekcyjnie, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu (konkurencja oferowała znacznie wyższe stawki). Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy ze wsparcia tych wykonawców w przyszłości.
, Leopold
ocena: 5
Chociaż zadanie nie należało do łatwych, pan poradził sobie z nim świetnie. Pranie kanapy przyniosło oczekiwany efekt, a pan dał się poznać jako osoba sumienna, odpowiedzialna i dokładna. Polecamy gorąco każdemu, telefon zapisujemy.
, Paprocany, Tychy
ocena: 5
Praca wykonana została na piątkę z plusem. Panowie do zadania przystąpili jeszcze tego samego dnia. Czyszczenie wykładzin nie zajęło im wiele czasu, za to efekt był niesamowity. Polecamy serdecznie wszystkim i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Numer telefonu oczywiście zapisujemy.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Czyszczenie wykładzin stało na bardzo wysokim poziomie. Panowie bardzo szybko i sprawnie usunęli wszystkie brudy. Widzieliśmy już pracę wielu fachowców, ale ci okazali się najlepsi w tym co robią. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 5
Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonego zadania, jakim było pranie foteli. Pan do zadania przystąpił w ciągu dwóch dni roboczych, podczas gdy u konkurencji trzeba było czekać prawie tydzień. Co do wykonania pracy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Wszystko przebiegło niemal idealnie. Polecamy.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Czyszczeniem wykładzin zajmowała się dla nas ta firma i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Wykładziny teraz wyglądają jak nowe, chociaż początkowo myśleliśmy, że nie da się ich już wyczyścić Jeszcze raz dziękujemy za wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe i przystępne cenowo usługi znajomym i rodzinie.
, Stolarzowice
ocena: 5
Polecamy serdecznie, pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo dobry kontakt z usługodawcą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi polegającej na praniu wykładziny na sucho i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jego kompleksowych usług. Telefon do tego pana oczywiście zapisujemy na przyszłość i na pewno będziemy polecać jego usługi każdemu w potrzebie.
ocena: 5
Od początku do końca zadania takie samo zaangażowanie i zwracanie uwagi na detale. Czyszczenie kanapy przyniosło natychmiastowy efekt. Praca wykonana została solidnie i odpowiedzialnie, a cena była na prawdę atrakcyjna. Polecamy serdecznie wszystkim w potrzebie!!
ocena: 5
Musiałam szybko znaleźć firmę, która wypierze mi dywan po zalaniu zupą pomidorową… Trafiło akurat na ten serwis – polecam!
ocena: 5
Skuteczni, skuteczni i jeszcze raz skuteczni.
ocena: 5
Dzieci jak to dzieci wybrudziły tapicerkę w samochodzie. Zadzwoniłem do firmy Gmaj i w samochodzie nie ma żadnego śladu po zabrudzeniach.
ocena: 5
Polecam niezdecydowanym! Ja im zaufałem i było warto.
ocena: 5
Sama nigdy w życiu nie wyprałabym tak dokładnie dywanu! Chyba nie był taki czysty nawet jak był nowy przywieziony ze sklepu ;)
ocena: 5
Cieszę się, że trafiłam akurat na tę firmę – nie wzięli za dużo pieniążków, a usługa była fachowo wykonana.
ocena: 5
Polecam i dziękuję za skuteczną pomoc w walce z plamami na dywanie i fotelach!
ocena: 5
Skorzystałam i uważam, że to był najlepszy wybór! Na pewno będę jeszcze korzystać z usług tej firmy.
ocena: 5
Daję piątkę – tanio, szybko, profesjonalnie.
ocena: 5
Świadczone przez serwis usługi są naprawdę wysokiej jakości. Mogę śmiało polecić tę firmę.
ocena: 5
Wszystko było ok – bez żadnych zastrzeżeń!
ocena: 5
Firma zajmowała się czyszczeniem mebli skórzanych w mieszkaniu moich rodziców i jestem zaskoczona, że teraz tak ładnie wyglądają!
ocena: 5
OK, usługi wykonane profesjonalnie, z odpowiednim sprzętem, a panowie kulturalni, uśmiechnięci.
ocena: 5
100% skuteczności! Profesjonalizm w każdym calu!
ocena: 5
Serwis Gmaj zawsze dba o satysfakcję klienta – usługi są realizowane szybko i rzetelnie.
ocena: 5
Serwis Gmaj skutecznie i co najważniejsze SZYBKO poradził sobie z moim dywanem!
ocena: 5
Tapicerka w samochodzie teraz wygląda jak nowa, a samochód ma 20 lat…!
ocena: 5
Mogę polecić, jestem usatysfakcjonowana.
ocena: 5
Profesjonalna obsługa, pracownicy rzetelni, przykładają się do pracy.
ocena: 5
Nie wiem jak inni, ale ja POLECAM!
ocena: 5
Wahałem się, bo nigdy nie korzystałem z usług tego typu serwisów. I to był błąd! Polecam jak ktoś się zastanawia.
ocena: 5
Serwis zaufany, sprawdzony – śmiało można korzystać z ich usług!
ocena: 4
Usługa czyszczenia wypoczynku wykonana została profesjonalnie i ekspresowo. Wszystko przebiegło idealnie, a pan okazał się osobą sumienną i rzetelną, do tego miał niezłe poczucie humoru. Cena z dojazdem była do zaakceptowania, a my możemy zachwycać się pachnącym i czystym zestawem. Polecamy gorąco!!!
, Piekary Śląskie
ocena: 4
Panowie okazali się osobami godnymi zaufania i polecenia. Czyszczeniem wypoczynku zajęli się jeszcze tego samego dnia, a ceny mieli bardzo przystępne. Polecamy gorąco wszystkim w potrzebie, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość. Warto na koniec dodać, że wykonawcy byli mili i kulturalni, do tego dokładnie posprzątali swoje miejsce pracy.
, Bełchatów
ocena: 4
Z praniem tapicerki panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Ceny mieli przystępne, do tego byli mili i sympatyczni. Praca w całości wykonana została w domu, a cena była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco wszystkim w potrzebie, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość, bo na pewno będziemy korzystać z ich usług regularnie.
, Klimzowiec
ocena: 4
Z czyszczeniem wykładzin panowie poradzili sobie idealnie. Pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 4
Pranie parowe dywanów przebiegło szybko i sprawnie. Panowie wykonali kawał dobrej roboty, za który nie wzięli majątku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy i na pewno w przyszłości skorzystamy jeszcze nieraz z ich fachowych i niedrogich usług. Dziękujemy za szybko i sprawnie wykonaną pracę.
ocena: 4
Profesjonalnie wykonana usługa prania dywanu – dbają o klientów i o to, by byli zadowoleni!
ocena: 4
Jedyny minus to to, że ekipa się trochę spóźniła, ale w sumie nie było to jakieś straszne uchybienie.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502