Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Aleja Najświętszej Maryi Panny 7, 42-200 Częstochowa
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy sprzętem czyszczącym oraz profesjonalnymi środkami piorącymi, przy których uporczywe plamy nie mają najmniejszych szans. Nieustannie podnoszą swoje kompetencje, by oferowane przez nich usługi realizowane były na jak najwyższym poziomie. Szybka i dokładna praca w połączeniu z atrakcyjnymi cenami i wysoką skutecznością to zalety, które z pewnością przekonają Cię do kontaktu, więc zadzwoń już teraz i zarezerwuj termin!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

 • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
 • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
 • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
 • Pranie lub czyszczenie wykładziny
Zasięg
 1. Katowice
 2. Częstochowa
 3. Sosnowiec
 4. Gliwice
 5. Olsztyn (woj. śląskie)
 6. Zabrze
 7. Bytom
 8. Ruda Śląska
 9. Tychy
 10. Dąbrowa Górnicza
 11. Chorzów
 12. Jaworzno
 13. Mysłowice
 14. Piotrków Trybunalski
 15. Bełchatów
 16. Siemianowice Śląskie
 17. Tarnowskie Góry
 18. Będzin
 19. Piekary Śląskie
 20. Radomsko
 21. Świętochłowice
 22. Zawiercie
 23. Mikołów
 24. Knurów
 25. Myszków
 26. Czeladź
 27. Łaziska Górne
 28. Orzesze
 29. Kłobuck
 30. Bieruń
 31. Pyskowice
 32. Radzionków
 33. Lędziny
 34. Zbrosławice
 35. Mykanów
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
70 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zadzwoniłem na numer podany na tej stronie, ponieważ potrzebowałem fachowca do wyprania jednego dywanu. Telefon zwrotny z jego strony otrzymałem po kilkunastu minutach, umówiliśmy się i następnego dnia zawiozłem dywan do zakładu. Odebrałem go kilka godzin później. Poplamiony dywan wygląda teraz prawie jak nowy. Polecam!
ocena: 5
Pranie dywanów w tej firmie odbywa się na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy pracownicy są bardzo uprzejmi i mili, szczególnie pan, który przyjmował ode mnie dywan do czyszczenia. Wybrudzony dywan przywiozłam im z środę, a do odebrania był w piątek. Zaskoczyła mnie także cena, która nie była aż tak wysoka, jak w przypadku innych firm. Ogółem wrażenia bardzo pozytywne.
, Mikołów
ocena: 5
Czyszczenie wykładziny ze strony tej firmy oceniam na 5tkę. Profesjonalna obsługa klienta, ekspresowy kontakt, szybka realizacja zlecenia. Usługa wykonana bardzo dokładnie. Dzieci pobrudziły nam wykładzinę swoimi brudnymi rączkami po obiedzie. Pracownicy wykonali kawał dobrej roboty.
, Górniki, Bytom
ocena: 5
Moim zmartwieniem była niby niewielka, ale jednak zaschnięta plama od lakieru do paznokci. Mała, ale bardzo widoczna, ponieważ rozlany lakier był w kolorze morelowym. Szukałam firmy, której mogę zlecić pranie wykładziny u klienta w domu. Taką opcję znalazłam właśnie na tej stronie. Zarezerowałam pierwszy wolny termin. Z usługi jestem bardzo zadowolona. Plamy już w ogóle nie widać.
, Północ
ocena: 5
Nie mogłam uporać się z brudnym dywanem przez jakiś tydzień. Wylała mi się na niego kawa i na nic nie mogłam usunąć plamy, cały czas dywan był taki jakby niedomyty. Postanowiłam poprosić o pomoc specjalistę od czyszczenia dywanów. Panu wystarczyło jedno pranie i jedna godzina, aby skutecznie pozbyć się zabrudzenia.
, Halemba
ocena: 5
Z usuwaniem plam z dywanów panowie poradzili sobie bardzo dobrze, w biurze zjawili się punktualnie, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, które pracę wykonały z uśmiecham na twarzy. Warto zaznaczyć, że ceny również mieli bardzo przystępne. Polecamy gorąco każdemu, kto chce mieć czysty i pachnący dywan, a telefon zapisujemy na przyszłość.
, Raków
ocena: 5
Tych fachowców naprawdę warto pochwalić. Mój dywan był cały w plamach od tłuszczu, nie wiem, jak ci panowie to zrobili, ale naprawdę poradzili sobie wyśmienicie. Dywan wygląda jak tuż po zakupie. Warto było przyjechać do tego zakładu na czyszczenie dywanu. Jeżeli ktoś poszukuje sprawdzonego fachowca do prania dywanu, to ja polecam z czystym sumieniem właśnie tę firmę.
, Łosień
ocena: 5
Z usług tej firmy korzystamy nie pierwszy raz. Zawsze jesteśmy w 100% zadowoleni z jakości ich pracy i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie na tych wykonawców. Sprzęt nowoczesny, dobre środki, a praca wykonana czysto i z efektem. Usługa czyszczenia tapicerki domowej warta swojej ceny. Warto dodać, że panowie usługi świadczą na miejscu.
, Północ, Częstochowa
ocena: 5
Usługa polegała na praniu wykładzin na sucho. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, ceny mieli przystępne, a jakość usług stała na bardzo wysokim poziomie. Praca wykonana została dokładnie i za rozsądną cenę. Dziękujemy i polecamy gorąco za fachowo oraz rzetelnie wykonaną usługę. Telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Orzegów
ocena: 5
Pranie tapicerki przyniosło oczekiwany efekt, a usługa razem z dojazdem nie kosztowała nas majątku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy tych wykonawców i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowego i niedrogiego wsparcia w przyszłości.
, Bogucice
ocena: 5
Pranie tapicerki przebiegło szybko i co dla nas najważniejsze - przyniosło oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno w przyszłości będziemy polecać kompleksowe usługi tych wykonawców wszystkim naszym znajomym i rodzinie.
, Pechnik, Jaworzno
ocena: 5
Pranie dywanów z krótkim włosiem przebiegło bez zarzutów. Panowie w firmie zjawili się punktualnie, zgodnie z ustaleniami telefonicznymi. Pracę wykonali z uśmiechem na twarzy, a za usługę nie wzięli majątku. Profesjonalizm w każdym calu. Polecamy gorąco, telefon zapisujemy na przyszłość.
, Górnicze
ocena: 5
Zgłosiliśmy się do tej firmy, ponieważ mieliśmy bardzo zabrudzony dywan. Jest to dywan, który wymaga delikatnego prania, dlatego też ciężko było nam znaleźć godnego zaufania fachowca. Zaufaliśmy temu panu, z racji tego iż miał bardzo dobre opinie, a my kolejną z nich także ode siebie dodajemy. :)
, Czeladź
ocena: 5
Bardzo dobra i godna polecenia firma. Z praniem tapicerki domowej panowie nie mieli najmniejszego problemu. Usługa była pilna, a panowie okazali się osobami sumiennymi i bardzo odpowiedzialnymi. Cena była przystępna, a czas oczekiwania bardzo krótki. Polecamy z całego serca ich kompleksowe usługi, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Zatorze
ocena: 5
Korzystałem z usług tego serwisu w zeszłym tygodniu. Za racji tego, iż pracownicy bardzo dobrze poradzili sobie z plamą od farby, postanowiłem wystawić im pozytywną opinię. Czyszczenie dywanu przeprowadzono dokładnie, szybko i za rozsądną cenę. Umówiłem się na czwartek, a w piątek dywan był już do odbioru. Fachowcy godni polecenia.
, Stare Maczki, Sosnowiec
ocena: 5
Usługa wykonana na miejscu nie kosztowała nas fortuny, a pan okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną. Z pracą poradził sobie bardzo dobrze, do tego ceny również miał przystępne. Polecamy gorąco za sprawnie wykonaną usługę prania tapicerki samochodowej.
ocena: 5
Sprawczynią całego zamieszania była moja dziewczyna, która wylała kieliszek wina na nasz dywan w pokoju. Plama była jak na złość czerwona dosyć sporych rozmiarów. Baliśmy się, że nie da się tego sprać i że dywan będzie już do wyrzucenia, na szczęście pomógł nam pan od prania dywanów, który wiedział, jak dokładnie pozbyć się tej plamy. Wyprał go tak dobrze, że nawet nie pamiętamy już, w którym miejscu to wino zostało wylane.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci wykonawcy. Czyszczenie tapicerki domowej przyniosło zamierzony efekt. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a tapicerka prezentuje się znakomicie. Polecamy gorąco, bo takich wykonawców trzeba wspierać.
, Piotrków Trybunalski
ocena: 5
Solidnie i dokładnie wykonana usługa czyszczenia kanapy. Panowie do zadania podeszli sumiennie i rzetelnie, do tego zaoferowali przystępne ceny, które w żaden sposób nie uszczupliły naszego domowego budżetu. Polecamy z całego serca za fachowość, zaangażowanie i atrakcyjny cennik.
ocena: 5
Czyszczenie wykładzin przebiegło sprawnie i dokładnie, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy, telefon do kontaktu zapisujemy. Usługa na miejscu wykonana została od ręki, a pracownicy byli bardzo mili.
, Śródmieście, Tychy
ocena: 5
Rewelacyjnie, bardzo tanio, szybko i przede wszystkim czysto. Panowie pracę w biurze wykonali sumiennie i odpowiedzialnie. Pranie parowe dywanów przyniosło oczekiwany efekt, a panowie do pracy przystąpili sumiennie i odpowiedzialnie. Polecamy gorąco ich fachowe usługi, a telefon kontaktowy zapisujemy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z kompleksowego wsparcia tych wykonawców.
, Piotrków Trybunalski
ocena: 5
Podczas rodzinnej kolacji tydzień temu moja córka upuściła szklankę na podłogę, a dokładnie na dywan, na którym od razu zrobiła się wielka plama od soku. Był to sok pomarańczowy, a dywan jasno-beżowy. Nie zabierałam się nawet na mycie, od razu wyszukałam fachowca, który oferuje pranie dywanów i umówiłam się na wizytę. Co do usługi i ceny nie mam żadnych zastrzeżeń. Firmę mogę polecić.
ocena: 5
Z praniem foteli panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, do tego okazali się osobami życzliwymi, kulturalnymi i miłymi. Dziękujemy serdecznie za fachowo wykonaną pracę i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy polecać ich usługi znajomym i rodzinie w potrzebie.
ocena: 5
Kilka dni temu zmuszona byłam do umówienia się na czyszczenie dywanu, ponieważ moje dziecko wylało sok na podłogę, napój wsiąkł i na dywanie była wielka, pomarańczowa plama, której sama nie mogłam domyć. Fachowiec powiedział, że mogę przyjechać jeszcze tego samego dnia, zajął się moim dywanem tak, że żadnej plamy już nie widać.
ocena: 5
Pranie dywanu przez pracownika tej firmy oceniam bardzo wysoko. Fachowiec uprzejmy, przyjechał na czas, aby odebrać dywan, nie rzucał nim jak co niektórzy, szanował czyjąś właność. Na odebranie czystego czekałem niecałe 5 godzin. Dywan wyprany bardzo solidnie, plam od tłuszczu nie było juz w ogóle widać.
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tych panów, którzy z pracą poradzili sobie bardzo dobrze. Usuwanie plam z dywanów zakończyło się sukcesem, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Panowie do pracy podeszli z ogromnym zaangażowaniem, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy z całego serca każdemu, komu zależy na solidnie wykonanej usłudze.
, Batory, Chorzów
ocena: 5
Rzetelność, uczciwość, terminowość i atrakcyjny cennik. Dawno nie widzieliśmy tak dobrze i solidnie wykonanej pracy, która polegała na usunięciu plam z dywanu. Polecamy, telefon zatrzymujemy i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z ich usług.
, Guido, Zabrze
ocena: 5
Szukaliśmy firmy, która wykonuje pranie dywanu u klienta w domu. Zależało nam na przyjeźdzcie fachowca do nas tu na miejsce, ponieważ dywan jest bardzo duży i nie mielibyśmy go jak przewieźć. Dywan jest jasny i zawsze po kilku miesiącach widać, jak jest już zabrudzony. Fachowcy bardzo dobrze go wyczyścili.
, Osiedle Kotarbińskiego
ocena: 5
Nie wiem, co zrobiłabym, gdyby nie panowie z tego zakładu. Chyba musiałabym wyrzucić mój ulubiony dywan i kupić w zamian jakiś inny. Na szczęście trafiłam na doświadczonych fachowców, którzy usunęli plamę od szminki w mgnieniu oka. Jestem im naprawdę bardzo wdzięczna i będę wszystkim polecać ich profesjonalne usługi. Super!
, Łubowiec
ocena: 5
Usługa prania dywanów z krótkim włosiem wykonana została naprawdę profesjonalnie. Teraz wygląda jak nowa. Cena była bardzo atrakcyjna, a pan okazał się nie tylko super fachowcem, ale również normalnym człowiekiem, z którym mogliśmy porozmawiać na każdy temat. Polecamy serdecznie jego kompleksowe usługi wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość. Lepszego w okolicy na pewno nie znajdziemy.
, Mysłowice
ocena: 5
Szukałam fachowca, który wyróżniałby się dobrymi opiniami różnych klientów. Gdy weszłam na tę stronę, zawuażyłam, że dużo osób rekomenduje właśnie tę firmę. Zdecydowałam się zadzwonić w to miejsce i zapisać się na dany termin. Po wykonanej usłudze i wyczyszczeniu mojej poplamionej wykładziny, teraz i ja mogę dołączyć się do tych pozytywnych recenzji.
, Szobiszowice, Gliwice
ocena: 5
Z czyszczeniem dywanów panowie nie mieli najmniejszego problemu. Praca przebiegła szybko i sprawnie, a cena była naprawdę przystępna. Od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich kompleksowych usług, bo po co szukać innych fachowców, skoro tutaj ma się niedrogich profesjonalistów.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Pranie tapicerki domowej przyniosło efekt. Teraz tapicerka wygląda jak nowa - bez żadnych uporczywych plam, których sami wcześniej nie byliśmy w stanie usunąć. Szczerze polecamy kompleksowe i niedrogie usługi tych wykonawców, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy i chętnie będziemy współpracować dalej. Warto mieć namiary do takiej solidnej firmy.
, Rudna
ocena: 5
Jesteśmy zadowoleni z usługi prania dywanów. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego zaoferowali przystępne ceny. Jeśli kogoś interesuje usługa dokładnego i przystępnego cenowo prania foteli, to polecamy z ręką na sercu kompleksowe i niedrogie usługi tej firmy. Telefon oczywiście zapisujemy.
ocena: 5
Z praniem dywanów z długim włosiem panowie nie mieli najmniejszego problemu. Praca przebiegła szybko i solidnie, cena była naprawdę przystępna, a usługa w całości wykonana została w biurze. Polecamy z ręką na sercu każdemu, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 5
Niedomyty dywan odebrałem z innego zakładu. Byłem bardzo zły, dywan był nieczysty prawie jak w momencie, gdy oddawałem go do czyszczenia, nie zapłaciłem tamtej firmie ani grosza i zmuszony byłem do poszukania innego fachowca. Na tej stronie znalazłem pracownika godnego polecenia, który wykonał swoją pracę na bardzo wysokim poziomie.
ocena: 5
Z czyszczeniem dywanów panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Cena była adekwatna do jakości usługi, a panowie byli punktualni, rzetelni, uczciwi i odpowiedzialni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno będziemy ich polecać.
ocena: 5
Pranie foteli było konieczne, a wybór tej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę. Praca stała na najwyższym poziomie, a pan był miły i sumienny. Polecamy serdecznie tą firmę, bo pracę wykonuje rzetelnie i sumiennie. Telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy i na pewno jeszcze wiele razy będziemy korzystać z ich kompleksowego wsparcia, bo lepszych w okolicy nie znajdziemy.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Z praniem dywanów na sucho panowie poradzili sobie znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi, kontakt z wykonawcą stał na bardzo dobrym poziomie, a cena z dojazdem w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy serdecznie wszystkim zainteresowanym, a telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość!
, Trzebiesławice
ocena: 5
Z wyczyszczeniem kanapy panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zachowujemy i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług.
, Okradzionów, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Z czyszczeniem parowym dywanów wykonawcy poradzili sobie świetnie. Praca wykonana została jeszcze tego samego dnia, do tego panowie dali się poznać jako osoby sumienne i odpowiedzialne. Dziękujemy za zaangażowanie oraz pomoc i na pewno będziemy polecać dalej.
ocena: 5
Czyszczenie wypoczynku odbyło się w miłej atmosferze. Pan był kulturalny i pracowity, zadanie wykonał bardzo szybko i kompleksowo, a cena była niezwykle atrakcyjna. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam wszystkim za całokształt.
, Świętochłowice
ocena: 5
Z usuwaniem plam z wykładzin panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Ceny mieli atrakcyjne, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Nasza wykładzina w końcu została porządnie wyczyszczona, a zapach moczu zniknął. Polecamy ich kompleksowe usługi każdemu, komu zależy na pilnie wykonanej pracy, sami również będziemy jeszcze korzystać z ich wsparcia.
ocena: 5
Firma z pewnością godna uwagi i polecenia. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, pranie dywanów nie zajęło im wiele czasu, za to efekt był niesamowity. Teraz wszystkie nasze dywany wyglądają jak nowe, do tego są pachnące. Dziękujemy za solidnie i fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać kompleksowe usługi tych wykonawców. Numer telefonu już zapisaliśmy.
ocena: 5
Usuwanie plam z wykładzin przyniosło efekt w postaci czystej wykładziny. Praca przebiegła szybko i bardzo sprawie. Dziękujemy serdecznie za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym i rodzinie w potrzebie.
, Niwka
ocena: 5
Panu pracownikowi z tej firmy należą się duże podziękowania! Pranie mojego dywanu poszło mu naprawdę świetnie. Zawiozłam do niego do zakładu nieczysty dywan, a zabrudzenie było spowodowane śladami po brudnych butach i błocie. Wszelkie zanieczyszczenia zniknęły. Dywan odświeżony, nawet zrobił się bardziej podniesiony i puszysty. Firma godna polecenia!
ocena: 5
Znakomicie dobrane środki do czyszczenia dla osoby alergicznej - pranie dywanów z krótkim włosiem przebiegło bez zarzutów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie i na pewno będziemy polecać ich usługi naszym znajomym. Numer telefonu do wykonawców zapisujemy, bo innej firmy na pewno szukać nie będziemy.
, Czeladź
ocena: 5
Uczciwa i profesjonalna firma, która z praniem tapicerki samochodowej poradziła sobie znakomicie. Wszystkie plamy zniknęły, a wnętrze samochodu teraz prezentuje się znakomicie. Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość, bo takich fachowców trzeba wspierać.
ocena: 5
Pomimo wielu prób nie byliśmy w stanie poradzić sobie z usunięciem plam z wykładzin. Ostatecznie zdecydowaliśmy się skorzystać z pomocy firmy. Wybór tych panów okazał się strzałem w dziesiątkę. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, w biurze zjawili się punktualnie, a ceny mieli przystępne.
, Karb
ocena: 5
Plamy od błota na moim dywanie nie chciały do końca się zmyć. Probowałam użyć w tym przypadku różnych środków do czyszczenia, niestety nie zdawały one egzaminu. Jedynym wyjściem było skontaktowanie się z panem serwisantem i poproszenie go o pomoc. Do była dobra decyzja, ponieważ teraz na podłodze mam całkowcie czysty dywan.
, Śródmieście, Chorzów
ocena: 5
Plama na naszym dywanie była wielka i czerwona, a to wszystko przez wylane wino. Jak tylko lampka wylądowała na podłodze to od razu wzięliśmy się za mycie razem z żoną, niestety nie mogliśmy jej się pozbyć całkowicie. Udało to się jednak panu serwisantowi z tej firmy, któremu bardzo serdecznie dziękujemy.
, Urbanowice
ocena: 4
Pedantyczne wręcz czyszczenie tapicerki samochodowej. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, a pan okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną, do tego kulturalną. Cena była do zaakceptowania, a pan był miły i uprzejmy, do tego miał niezłe poczucie humoru.
ocena: 4
Z czyszczeniem tapicerki domowej panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali odpowiedzialne, a cennik zaproponowali nam bardzo atrakcyjny. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecać ich rzetelne i niedrogie usługi znajomym i rodzinie w potrzebie. Dzięki ich pracy nasza tapicerka nabrała drugiego życia. Dziękujemy za świetnie wykonaną usługę.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 4
Wybrudzony dywan mieliśmy po odwiedzinach moich rodziców i teściów. Urządzaliśmy rodzinny obiad, po którym następnego dnia musieliśmy szukać fachowca, który wyczyściłby nam dywan z salonu. Zależało nam na usunięciu plam po kawie z dywanu. Usługa została przeprowadzona bardzo sprawnie i dokładnie, cena również adekwatna do jakości.
, Świętochłowice
ocena: 4
Pranie krzeseł powierzyliśmy temu wykonawcy i jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Praca przebiegła nie dość, że szybko, to jeszcze przyniosła oczekiwany efekt. Polecamy gorąco za solidność i zaangażowanie, a sami od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z usług tej firmy.
, Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
ocena: 4
Praca wykonana została na miejscu. Panowie zjawili się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a czyszczenie tapicerki samochodowej nie zajęło im wiele czasu. Polecamy gorąco za dokładność i przystępne ceny.
ocena: 4
Plama od farby na nic w świecie nie chciała zejść. Próbowałem zmyć ją wieloma środkami do czyszczenia dywanów, niestety efekty były praktycznie niewidoczne. Nie miałam innego wyjścia, jak tylko zadzwonić i poprosić o pomoc doświadczonego fachowca. Takiego znalazłem właśnie na tej stronie. Facet od razu wiedział, co robić. Dzięki!
ocena: 4
Nasza wykładzina wygląda teraz jak nowa, chociaż wcześniej była bardzo brudna. Pranie wykładziny na sucho opłacało się, pan nieźle się namęczył, ale wyczyścił super, był punktualny i solidny. Polecamy z całego serca wszystkim.
, Stare Gliwice
ocena: 4
Usuwanie plam z dywanów przebiegło szybko i co dla nas najważniejsze - przyniosło oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z pomocy tej firmy czyszczącej. Kontakt oczywiście pozostawiamy.
, Piotrowice-Ochojec
ocena: 4
Usługa prania tapicerki samochodowej wykonana została rewelacyjnie. Praca na miejscu trwała około 45 minut, a cena za wykonaną pracę okazała się przystępna. Teraz tapicerka prezentuje się znakomicie. Widać, że panom zależy na dobrym imieniu. Polecamy gorąco wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość, bo takie firmy trzeba na rękach nosić.
, Stare Tychy, Tychy
ocena: 4
Panowie z tej firmy byli u mnie wczoraj na czyszczeniu wykładziny. Przyjechało dwóch dżentelmenów, byli nawet chwilę przed czasem, co mnie nawet pozytywnie zaskoczyło. Oddałem w ich ręcę swoją brudną wykładzinę, zostawiłem ich w pokoju samych, a po godzinie wyszli i powiedzieli, że już wszystko gotowe. Oceniam ich pracę i szybkość działania na piątkę. Ekipa doświadczonych fachowców godnych polecenia.
, Załęska Hałda, Katowice
ocena: 4
Praca wykonana została terminowo i skutecznie, a cena była adekwatna do usługi. Czyszczenie kanapy zrealizowane zostało bez zbędnej zwłoki. Pan w firmie był jeszcze tego samego dnia, do tego okazał się osobą sumienną i dokładną. Polecamy gorąco!!!
, Batory, Chorzów
ocena: 4
Polecamy gorąco usługi tego Pana!! Bardzo profesjonalne podejście, jak również samo wykonanie. Widać precyzję, jaką wykonawca wkładał w pracę. Pranie krzeseł przyniosło oczekiwany efekt, a Pan zaproponował przystępne ceny. Na pewno przy każdej okazji będziemy się kierować wyłącznie do tej firmy.
ocena: 4
Pan z praniem dywanu na sucho nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał jeszcze tego samego dnia, a cena okazała się naprawdę przystępna. Dziękujemy bardzo za ogromne zaangażowanie, a także za profesjonalizm i na pewno będziemy polecać jego kompleksowe i niedrogie usługi znajomym oraz rodzinie.
ocena: 4
Pranie dywanów przeprowadzone zostało solidnie i uczciwie, a panowie pracę wykonali na miejscu. Warto wspomnieć o bardzo dobrym kontakcie telefonicznym oraz o wysokiej jakości pracy. Dziękujemy za solidnie i odpowiedzialnie wykonane zadanie i na pewno będziemy polecać kompleksowe usługi tych wykonawców jeszcze w przyszłości.
ocena: 4
W czwartek po wieczornym spacerze nasz pies pobrudził na dywan. Cały był w śladach po jego brudnych łapach. Powiem szczerze, że nie chciałem się z tym męczyć i od razu zacząłem szukać odpowiedniej firmy, która mogłaby mi pomóc. Takową znalazłem właśnie tutaj i mogę śmiało ją polecić. Dywan szybko wyczyszczony za nie duże pieniądze.
, Będzin
ocena: 4
Widać, że praniem tapicerki samochodowej panowie zajmują się nie od dziś. Pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie. Ceny z dojazdem mieli "normalne", a przy tym byli rozmowni i kulturalni. Polecamy z całego serca, telefon zapisujemy.
, Zandka
ocena: 4
Nie miałam pojęcia, jak usunąć plamę po winie z mojego dywanu. W internecie przeczytałam wiele porad, niestety na nic się one zdawały. Koleżanka poleciła mi właśnie tę firmę. Zadzwoniłam, umówiłam się i tak naprawdę po 3 godzinach dywan był całkowcie czysty. To się nazywa fachowy zakład!
, Słupna, Mysłowice
ocena: 4
Solidne pranie tapicerki samochodowej to specjalność tej ekipy czyszczącej. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a termin dostosowali na naszego harmonogramu (usługa była pilna). Dziękujemy za fachowo i solidnie wykonaną pracę i na pewno będziemy korzystać z usług tego wykonawcy jeszcze w przyszłości. Warto dodać, że cena w porównaniu do konkurencji była bardzo przystępna. Polecamy gorąco.
, Nowy Bytom
ocena: 4
Pranie dywanów z krótkim włosiem przyniosło oczekiwany efekt, a panowie okazali się osobami kompetentnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy i na pewno będziemy korzystać z ich kompleksowego i niedrogiego wsparcia w przyszłości, bo lepszej firmy w okolicy na pewno dziś nie znajdziemy. Polecamy serdecznie wszystkim naszym znajomym, którzy szukają terminowej i odpowiedzialnej firmy czyszczącej.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502