Gastro AGD Sławomir Dąbkowski
4.7

Naprawa Sprzętu AGD Gastro AGD Sławomir Dąbkowski

Stefana Czarnieckiego 5/21, 87-100 Toruń

Na bazie wieloletnich doświadczeń, dobrze wyposażonego zaplecza narzędzi i bogatych kompetencji fachowcy wypracowali sobie wysoki standard usług, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Zleć im naprawę okapu, wymianę łożyska w pralce lub kompleksową diagnostykę zmywarki. Jako odpowiedzialni serwisanci stale dążą oni do rozwijania swoich umiejętności, by móc naprawić nawet najbardziej nietypową usterkę. Zadzwoń i złóż zlecenie – ten serwis AGD na pewno Cię nie zawiedzie!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa okapu
 • Naprawa lodówki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
 • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
 1. Toruń
 2. Lubicz
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
9 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Ten serwis świadczy usługi naprawcze kuchenki z dojazdem, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić ich niedrogie usługi. Wymiana termostatu przebiegła wzorowo, do tego pan wyczyścił jeszcze wszystkie palniki gratis. Polecam gorąco!
ocena: 5
Ten serwis zmywarki do zabudowy mogę polecić z czystym sumieniem każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej usłudze. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca przebiegła z miłej atmosferze. Wymiana filarów na nowe przyniosła oczekiwany efekt, a ja mogę cieszyć się sprawnym urządzeniem. Polecam za całokształt, a także za przystępne ceny.
, Rubinkowo III
ocena: 5
Ten pan to bez wątpienia fachowiec godny polecenia o wyjątkowej etyce zawodowej. Zleciłem mu jakiś czas temu naprawę lodówki i jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy. W przeciwieństwie do innych ofert, które zaczynały się od wyliczania kosztów, tutaj widziałem wyłącznie profesjonalizm podparty bogatą wiedzą i doświadczeniem. Polecam!
, Wrzosy
ocena: 5
Ten serwis pralki na miejscu z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Wszystko przebiegło bez większych problemów. Wymiana programatora przyniosła oczekiwany efekt, za co jestem panu bardzo wdzięczny. Polecam z całego serca za solidność, rzetelność, fachowość i przystępny cennik usług, a pana usługi poleciłem już bratu, który również chwalił ich za dobrze wykonane zadanie. Telefon przy okazji zapisałem.
, Toruń, Dziewulskiego
ocena: 5
Najlepszy serwis, z jakim mieliśmy do czynienia do tej pory. Pracujący w nim fachowiec w domu pojawił się jeszcze tego samego dnia od wezwania, pomimo że miał bardzo napięty grafik. Usługę wykonał ekspresowo, a cena była naprawdę atrakcyjna. Polecam gorąco za sprawnie przeprowadzoną naprawę okapu.
, Osiedle Młodych
ocena: 5
Konkretny serwis AGD, panowie technicy doskonale znają się na swojej pracy, posiadają stosowną wiedzę i bogate doświadczenie, a także specjalistyczny sprzęt. Naprawa piekarnika na miejscu nie była dla tego specjalisty żadnym wyzwaniem. Polecam.
, Złotoria
ocena: 4
Przemiły fachowiec i do tego o bardzo dużej wiedzy i umiejętnościach, więc naprawa sprzętu AGD przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Pan nie tylko zajął się usterką, ale też zaproponował czynności konserwacyjne, na które się zgodziliśmy. Zdecydowanie polecam jego usługi.
ocena: 4
Korzystałam z usługi naprawy indukcji 400V. Pan bardzo szybko odpowiedział z propozycją terminu na kolejny dzień. Na miejscu był punktualnie, do tego okazał się osobą miłą i niezwykle sympatyczną. Cena mogłaby być ciut niższa, ale poza tym nie mam żadnych uwag.
, Toruń, Osiedle Jar
ocena: 4
Naprawa pralkosuszarki nie zajęła temu panu dużo czasu, a zadanie wykonał solidnie i skutecznie, czego nie mogę powiedzieć o jego poprzednikach. Okazało się, że konieczna jest wymiana łożysk, z którą pan poradził sobie bardzo dobrze. Cieszę się, że spotkałam tak dobrego i uczciwego fachowca.
, Toruń
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502