5

GK - Tech Krzysztof Galas

Ostrowska 25 lok. 4, 62-800 Kalisz
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Serwis RTV

Postaw na rzetelny serwis anten i zadbaj o dobry sygnał telewizyjny w swoim domu, teraz masz na to jedyną szansę! Postaw na prawdziwych profesjonalistów, którzy wiedzą co robić, aby każda antena służyła przez długie lata. Serwis GK-Tech dba o to z należytą precyzją, wiedzą oraz doświadczeniem, przez co zaufało mu już mnóstwo klientów. Teraz i ty masz szansę dołączyć do tego grona. Nie zmarnuj jej i zadzwoń już dziś, a gwarantujemy, ze nie będziesz żałował swojej decyzji. Czekamy na Twój telefon!

Elektryk

Brak prądu? Konieczność sprawdzenia lub naprawy instalacji? Musisz wymienić albo założyć nowe gniazdka? Zarówno na te jak i na wiele innych Twoich elektrycznych potrzeb, serwis GK-Tech odpowie szybko i zdecydowanie. Awarie elektrycznie nie mogą czekać, błyskawiczna reakcja w ich przypadku jest konieczna. Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie swojej instalacji z doświadczonymi elektrykami!

Zakres usług
  • Montaż lub naprawa anteny

Usługi elektryczne

  • Domofony - naprawa
  • Zakładanie żyrandoli
  • Przegląd instalacji
  • Montaż świetlówek
  • Naprawa instalacji
  • Podłączanie urządzeń
  • Wymiana gniazdek
  • Zakładanie gniazdek
Zasięg
  1. Kalisz
Mapa
Opinie
Ocena:
5
5 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Skraplająca się woda pod pokrywą zbiornika spływała na elektryczne części bojlera, co spowodowało zwarcie. Awaria była na tyle poważna, że postanowiłem wezwać na pomoc tego elektryka. Naprawa bojlera nie zajęła mu dużo czasu, a efekt był natychmiastowy. Polecam jego usługi.
, Widok, Kalisz
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis anten. Wezwaliśmy go na pomoc, kiedy okazało się, że pojawiały się zakłócenia w odbiorze telewizji. Panowie od razu wiedzieli, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy i szybko rozwiązali problem. Widać, że w serwisie pracują rzetelni fachowcy.
, Dobro
ocena: 5
Na pewno będę korzystać z usług firmy w przyszłości.
ocena: 5
Błyskawiczna reakcja w awarii elektrycznej.
ocena: 5
Elektryk był mi potrzebny do założenia nowych gniazdek. Szybko i w dobre cenie.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Kalisz

TECHNIK INSTALACJE Mariusz Zdobski

Włocin-Kolonia 61, 98-235 Błaszki

Volt -Robert Nijak

Łódzka 56, 62-800 Kalisz

Electro Smart MARIUSZ KWIATKOWSKI

Wyspiańskiego 63, 62-800 Kalisz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502