Dariusz Gajda
4.8

Naprawa AGD Dariusz Gajda

Wolności 140, 58-260 Bielawa
Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Naprawa sprzętu AGD wymaga drobiazgowego podejścia na każdym jej etapie. Ta firma dokłada wszelkich możliwych starań, by naprawa pralki, naprawa zmywarki lub kuchenki przebiegła w sposób mało inwazyjny i możliwie jak najszybciej. Fachowcy posiadają dostęp do części zamiennych AGD, a dzięki wieloletniej praktyce zawodowej działają bardzo solidnie. Przyczyny awarii diagnozują w mgnieniu oka i chętnie Ci to udowodnią. Skontaktuj się z doświadczonymi specjalistami, a Twój sprzęt gospodarstwa domowego zyska drugie życie!

Zakres usług

Serwis AGD

  • Naprawa pralki
  • Naprawa zmywarki
  • Naprawa piekarnika
  • Naprawa kuchenki elektrycznej
  • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
  1. Dzierżoniów
  2. Bielawa
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
16 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Wreszcie znalazłam godny zaufania serwis AGD z okolicy, który nie naciąga klientów na zbędne koszty dodatkowe i zawsze gotowy jest do pomocy, gdy tego potrzebuję. Z radością polecam usługi tej firmy, bo faktycznie zasłużyli w 100% na najlepszą opinię. Zaskoczyli mnie miło już przy pierwszym kontakcie telefonicznym - to widać, gdy rozmawia się z kimś, kto lubi swoją pracę i zna się na niej bardzo dobrze.
, Bielawa
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista. Pan świadczył mi serwis pralki z dojazdem, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam serdecznie, a numer telefonu do pana oczywiście zapisuję i polecam jego kompleksowe usługi.
, Dzierżoniów
ocena: 5
Moja zmywarka została naprawiona jeszcze tego samego dnia, w którym zgłosiłam do technika usterkę. Naprawa przebiegła ekspresowo i sprawnie, a pan okazał się solidnym, uczciwym i odpowiedzialnym człowiekiem. Jestem zadowolona i polecam ten serwis zmywarki na miejscu.
ocena: 5
Polecam firmę i bardzo dziękuję za tak szybką reakcję. Cieszę się, ze świadczą Państwo usługi u klienta, bo bardzo ułatwia to sprawę. Zadzwoniłam po 12, a fachowiec przyjechał do mnie tylko 2 godziny później, bo akurat zgrały mu się terminy. Naprawił sprzęt kuchenny od ręki, bo akurat miał zapasowe części. Jestem bardzo zadowolona i będę polecać dalej.
, Dzierżoniów
ocena: 5
Kiedy okazało się, że konieczna jest wymiana elektrozaworu, ci panowie od AGD stanęli na wysokości zadania, które wykonali solidnie, sumiennie i profesjonalnie. Taki serwis pralki z dojazdem zawsze warto mieć pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Polecam gorąco każdemu, a kontakt telefoniczny do panów pozostawiam sobie na przyszłość.
, Bielawa
ocena: 5
Skrzypiące drzwi w piekarniku doprowadzały mnie do szału - i chyba nie tylko mnie, bo cały blok wiedział, kiedy piekę. Wezwany pilnie serwis piekarnika stanął na szczęście na wysokości zadania. Okazało się, że dobrym rozwiązaniem będzie wymiana zawiasów i po wyrażeniu przeze mnie zgody na tego typu usługę, fachowiec przystąpił do pracy. Poradził sobie świetnie - widać, że ma doświadczenie w temacie.
, Dzierżoniów
ocena: 5
Zadzwoniłem do tego specjalisty kiedy okazało się, że trzeba naprawić zasilanie. Pan bez wahania zaproponował wizytę jeszcze tego samego dnia, a na miejscu zjawił się punktualnie. Z urządzeniem poradził sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecać kompleksowe usługi tych specjalistów znajomym i rodzinie, zwłaszcza że panowie oferują również naprawę kuchenki na miejscu.
, Bielawa
ocena: 5
Zmywarka od jakiegoś czasu skracała cykl mycia, przez co naczynia nadal były brudne. Sam nie miałem pojęcia, jak zabrać się za naprawę zmywarki do zabudowy, dlatego zgłosiłem się do tego serwisu. Panowie już przez telefon wszystko dokładnie wyjaśnili, do tego rzetelnie odpowiadali na zadawane pytania. Na miejscu byli zgodnie z zapowiedzią, a pracę wykonali na medal.
ocena: 5
Rewelacyjny serwis piekarnika na miejscu. Pan, który tu pracuje to prawdziwy profesjonalista - ciężko w obecnych czasach trafić na podobnych na rynku. Cieszę się, że mój sprzęt trafił właśnie w jego ręce, bo jest to człowiek o wysokich kompetencjach i dużej wiedzy branżowej, co poparte jest doświadczeniem.
, Bielawa
ocena: 5
Bardzo dziękuję za fachową pomoc. Polecam wszystkim.
ocena: 5
Z czystym sumieniem polecam! Dziękuje za ekspresową naprawę.
ocena: 5
Naprawde jest w porządku. Polecam.
ocena: 5
Niezdecydowanym polecam tego fachowca od sprzętu AGD- przemiły i sympatyczny człowiek. Jestem bardzo wdzięczna za wykonaną usługę.
ocena: 4
Polecam serdecznie z ręką na sercu usługi tego fachowca, bo z jego ostatniej wizyty jestem zadowolony. Do tego pozostawiam sobie telefon do kontaktu, bo nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie mi skorzystać ponownie z jego pomocy. Cena moim zdaniem również była w porządku, zwłaszcza że konkurencja miała niższą. Jeśli potrzebny ci jest pilnie serwis kuchenki, to zgłoś się do tego pana, a będziesz miał gwarancję solidnie wykonanej usługi.
, Dzierżoniów
ocena: 4
Potwierdzam fachową rękę tego Pana do pralek. Dobry kontakt.
ocena: 4
Warto poczekać na termin u tego fachowca.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502