Fumis Remigiusz Falk
4.8

Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk

plk. Kazimierza Pruszkowskiego 12, 84-200 Wejherowo
Jesteśmy dostępni 24/7

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Zajmuje się również fumigacją, ozonowaniem a także osuszaniem mieszkań na rzecz zakładów przemysłowych, usługowych i produkcyjnych, a także gospodarstw domowych. Fachowcy korzystają wyłącznie z preparatów posiadających wszystkie wymagane zezwolenia Ministerstwa Zdrowia oraz atesty, a więc w pełni bezpiecznych dla zdrowia. Usługi realizowane są terminowo, rzetelnie i skutecznie, a każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. Zadzwoń już teraz i oddaj szkodniki we właściwe ręce!

Zakres usług

Dezynfekcja

 • Ozonowanie
 • Odkażanie
 • Odgrzybianie ścian
 • Dezodoryzacja
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Sprzątanie po zalaniu
 • Odgrzybianie klimatyzacji
 • Osuszanie ścian

Dezynsekcja

 • Usuwanie Os
 • Usuwanie Szerszeni
 • Odpluskwianie
 • Zwalczanie Karaluchów
 • Zwalczanie Prusaków
 • Odkomarzanie
 • Zwalczanie Kleszczy
 • Fumigacja
 • Zamgławianie

Deratyzacja

 • Zwalczanie Myszy
 • Zwalczanie Szczurów
 • Zwalczanie Kun
 • Zwalczanie Kretów
 • Odstraszanie Ptaków
 • Montaż Siatki na Balkonie
Zasięg
 1. Gdańsk
 2. Gdynia
 3. Wejherowo
 4. Tczew
 5. Pruszcz Gdański
 6. Rumia
 7. Żukowo
 8. Sopot
 9. Kartuzy
 10. Reda
 11. Szemud
 12. Kolbudy
 13. Luzino
 14. Kosakowo
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
85 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Usługa nie należała do najprostszych, mianowicie chodziło o sprzątanie pokoju po zgonie. Panowie jednak podeszli do sprawy z należytym profesjonalizmem, przy okazji okazując wsparcie w trudnym momencie. Serdecznie dziękuję za pomoc, sami na pewno nie dalibyśmy rady.
, Zaspa, Gdańsk
ocena: 5
Usługa ozonowania mieszkania została wykonana bardzo profesjonalnie, a był niezły "sajgon". Szczególnie istotne dla mnie i żony, poza jakością samej usługi, było bardzo indywidualne podejście do klienta oraz wyczucie i swoista wrażliwość. Bardzo życzliwi i elastyczni ludzie. Poza tym sporo można się dowiedzieć, bo chętnie swoją wiedzą się dzielą i informują, co i dlaczego robią na danym etapie.
ocena: 5
Świetna firma, jeśli chodzi o usługę odgrzybiania ścian. Panowie dokładnie tłumaczyli każdy etap zabiegu, widać było ich dużą wiedzę i doświadczenie praktyczne w tym temacie. Efekt końcowy jak najbardziej zgodny z moimi oczekiwaniami. Polecam.
ocena: 5
Bardzo profesjonalne podejście i duża wiedza właściciela firmy. Można śmiało polecić usługi tej firmy zarówno w kwestii opiniowania i wykonawstwa. Zwalczają zagrzybienie i zawilgocenie skutecznie. Polecam.
, Chełm, Gdańsk
ocena: 5
Firma rzetelna i profesjonalna, bardzo łatwy kontakt i bardzo dobrze zrealizowana usługa. Panowie okazali empatię w trudnej dla mnie sytuacji. Sprzątanie po zgonie mojego śp. męża przebiegło bardzo profesjonalnie. Serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie, sama nie dałabym rady.
ocena: 5
Jakość usług na najwyższym poziomie. Jedyna firma dezynfekcyjna godna polecenia w regionie. Zleciłem panu usługę ozonowania pomieszczenia i złego słowa powiedzieć nie mogę. Polecam.
, Przymorze, Gdańsk
ocena: 5
Postanowiłam posadzić w ogrodzie kilka nowych roślin. Poszłam więc zobaczyć czy w szopie znajdę coś przydatnego. Kiedy weszłam do ogrodu, zobczyłam powstający kopiec. Od razu zrozumiałam,że moim przeciewnikiem stał się kret. Jego ryjek przyprawiał mnie o gniew. Podpytałam sąsiadów czy mogą kogoś polecić. Trafiłam na tę firmę i nie żałuję oddania sprawy w ich ręce. Na przyszłość będę korzystać tylko z ich usług.
, Zatorze
ocena: 5
Jakiś czas temu kontaktowałem się z waszym serwisem i umówiłem się na wizytę. Zachęciła mnie informacja o tym że zajmują się państwo skutecznym zwalczaniem karaluchów. A na takim zwalczeniu tych małych robaków mi właśnie zależało. Pan przyjechał zrobił swoją robotę za usługę oczywiście odpowiednio zapłaciłem. No i czekam na efekty na razie robaków nie ma, więc jest chyba dobrze.
, Bajkowe-Piotrowo
ocena: 5
Zwalczanie kuny domowej jak najbardziej na plus. Próbowałem różnych pułapek dostępnych w sklepie, ale niestety nie przynosiły one żadnych rezultatów. Dopiero zwrócenie się po pomoc do fachowca przyniosło pozytywne efekty. Koszt? Całkiem przystępny, w porównaniu do stawek konkurencji. Generalnie nie mam do czego się przyczepić. Jestem zadowolony z jakości wykonanej usługi.
, Śródmieście, Gdańsk
ocena: 5
Bardzo szybko i sprawnie wykonana usługa. Usunięcie szerszeni przebiegło bez żadnych komplikacji. Pan bardzo miły i pełen kultury. Widać, że praca sprawia mu przyjemność, co jest rzadkością w tych czasach. Zdecydowanie zna się na rzeczy. Z pewnością zarekomenduję tę firmę rodzinie oraz znajomym.
ocena: 5
Kupiłem przez Allegro stary, antyczny kredens i niestety skończyło się na tym, że wraz z nim otrzymałem w pakiecie pluskwy. Zadzwoniłem po specjalistę i nie żałuję wyboru. Zlikwidowanie pluskwy domowej w wykonaniu tego fachowca to pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanej usługi.
ocena: 5
Niezwykle profesjonalnie przeprowadzone odkomarzanie. Miałam z komarami ogromny kłopot. W ogrodzie nastąpiła jakaś ich inwazja, przez co konieczne było spanie przy zamkniętym oknie również w upały. Ten specjalista znalazł wyjście z tej sytuacji. Cieszyło mnie, że był dyspozycyjny i przyjechał na wizytę dosyć szybko. Całość nie zajęła mu dużo czasu, a komary odpuściły chyba na dobre. Dziękuję za pomoc.
ocena: 5
Początek nie był dobry, bo fachowiec nieco się spóźnił, aczkolwiek poinformował mnie o tym telefonicznie, co jest na plus. Jeśli chodzi o usługę zwalczenia os to nie mam do czego się przyczepić, bo widać, że pan zna się na rzeczy i jest w tym prawdziwym profesjonalistą. Ode mnie czwórka z plusem.
ocena: 5
Na mojej działce pojawiło się pełno szczurów. Nie wiadomo, skąd przybyły, ani czego chciały, ale wniosek był jeden - należało się ich pozbyć. Żona cała w panice, dzieci przestraszone, więc usługę chciałem mieć wykonaną na cito. Fachowiec empatycznie podszedł do problemu i przyjechał praktycznie na następny dzień, dokonując wygazowania szczurów. Koszt nie nadszarpnął mocno mojego portfela, więc jestem zadowolony.
, Wrzeszcz, Gdańsk
ocena: 5
Panicznie boję się myszy i wszelkich gryzoni, więc zależało mi na fachowcu, który byłby w stanie wykonać deratyzację w trybie cito. Pan bardzo empatycznie podszedł do problemu i przyjechał praktycznie na moje wezwanie, co bardzo doceniam. Wytępienie myszy nastąpiło w sposób szybki i sprawny, usługa trwała około kilku godzin, a koniec końców efekt okazał się zadowalający. Bez wahania polecam firmę, jeśli ktoś zmaga się z podobnym problemem.
, Wejherowo
ocena: 5
Miałam dziwne ślady na skórze w okolicach twarzy i szyi. Diagnoza była prosta - pluskwy w domy. Zadzwoniłam do firmy zajmującej się usuwaniem pluskiew i zleciłam usługę temu specjaliście. Złego słowa nie mogę powiedzieć, bo panowie rzeczywiście skutecznie rozprawili się z problemem. Pluskwy zniknęły z mojego domu, oby na stałe. Jak najbardziej mogę zarekomendować ten serwis.
, Zaspa, Gdańsk
ocena: 5
Cieszę się, że w końcu zwróciłam się po pomoc do tego serwisu. Likwidacja komarów poszła panom bardzo sprawnie, a ja nareszcie mogę spać spokojnie w nocy, bez ryzyka bycia pogryzioną przez te bestie. Dodatkowym plusem jest przystępny koszt - spodziewałam się, że będzie znacznie wyższy. Firma z pewnością godna uwagi i polecenia.
, Orunia, Gdańsk
ocena: 5
Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Już od samego początku wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistami, którzy mają duże doświadczenie w branży. Usunięcie gniazda szerszeni w moim ogrodzie przebiegło w sposób szybki i sprawny.
, Wrzeszcz, Gdańsk
ocena: 5
Na usługę musiałem trochę poczekać, ale to tylko świadczy o popularności tych fachowców. Co do samej usługi - złego słowa powiedzieć nie mogę. Odstraszenie kuny domowej przyniosło oczekiwany efekt. Jestem bardzo zadowolony. Serdecznie polecam, jeśli ktoś tak jak ja ma problem z gryzoniami w domu.
, Gdynia
ocena: 5
Okazało się, że miałam gniazdo pluskiew w łóżku. Naturalną reakcją było w tym przypadku zwrócenie się po pomoc do fachowca. Pan przyjechał o czasie, co bardzo sobie cenię, a następnie przystąpił do wykonania zadania. Wymrożenie wszystkich pluskiew zajęło mu raptem parę godzin. Mieszkanie jest już czyste, za co serdecznie dziękuję.
ocena: 5
Szczury w firmie pojawiły się dość niespodziewanie, jednak zdążyły już narobić sporo zamieszania. Dobrą decyzją było wezwanie tych specjalistów, którzy z problemem poradzili sobie nadzwyczaj dobrze - od razu widać było pełen profesjonalizm na każdym etapie działania. Polecam serdecznie tą firmę każdemu, komu zależy na skutecznym zwalczeniu szczurów.
ocena: 5
Z odkażaniem panowie nie mieli żadnego kłopotu, do tego okazali się osobami słownymi. Widać było, że mają ogromne doświadczanie, do tego usługę wykonali z uśmiechem na twarzy. Zaskoczyła nas również cena końcowa, która okazała się nawet niższa od tej, którą początkowo ustalaliśmy. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zachowujemy i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym.
, Reda
ocena: 5
Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się do nowego domu. Wydawał się z początku bardzo piękny aż do pamiętnego dnia. Wtedy to zza grzejnika zaczęły wychodzić niezidentyfikowane robale. Nie znając ich pochodzenia postanowiłem umówić się na wizytę specjalisty z Państwa firmy. Punktualność oraz niezbędny sprzęt świadczą o wiarygodności przedsiębiorstwa co jest niewątpliwie olbrzymim plusem. Sądzę, że nie ma nikogo kto mógłby być od was lepszy w usuwaniu karaczanów.
, Tczew
ocena: 5
Fachowiec podszedł do wytępienia kilku myszek w moim domu z takim samym zaangażowaniem, jakby walczył z prawdziwą ich plagą. To tylko świadczy o jego podejściu do klienta, jak również wysokim profesjonalizmie. Usługa została wykonana bardzo solidnie, a jej koszt pozytywnie mnie zaskoczył. Dziękuję.
, Gdynia
ocena: 5
Usługi tego pana polecam każdemu, kto ma problem z insektami w swoim najbliższym sąsiedztwie. Kiedy miałem problem z komarami w ogrodzie, pan punktualnie przybył na miejsce i rzetelnie oraz skutecznie zajął się owadami, które nie sprawiają już żadnych problemów. Dezynsekcję oceniam na piątkę z dużym plusem.
, Tczew
ocena: 5
Kiedy w domu pojawiają się szkodniki najważniejsza jest prędkość reakcji. Ta firma deratyzacyjna wie o czy mowa, bo Pan zjawił się bardzo szybko na miejscu. Po nieproszonym gościu ani śladu.
, Gdynia
ocena: 5
Zmagałam się z problemem szerszeni już od dłuższego czasu. Jak się okazało - miałam na działce całe gniazdo. Bałam się w ogóle tam podchodzić, więc natychmiast zadzwoniłam po fachowca. Przyjechał jeszcze w tym samym tygodniu i sprawnie usunął gniazdo szerszeni. Koszt tej usługi również był przyzwoity. Bez wahania zwrócę się do firmy po raz kolejny, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Gdynia
ocena: 5
Początek nie był zbyt dobry, bo pan się lekko spóźnił, ale co do samej usługi - nie mam żadnych zastrzeżeń. Trwa obecnie sezon na owady, więc to było do przewidzenia, że może nastąpić opóźnienie. Oprócz tego usunięcie gniazda os przebiegło szybko i sprawnie. Bez wahania mogę polecić każdemu, kto szuka usług dobrego specjalisty w przystępnej cenie. Dałbym czwórkę.
, Śródmieście, Gdańsk
ocena: 5
Interesowała mnie usługa zwalczenia os na działce, dlatego postanowiłem skorzystać z usług tego fachowca. Pan na miejscu zjawił się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a całość przebiegła bez żadnych komplikacji. Osy już ani razu nie zagrzały miejsca na terenie mojej posesji. Bezpodstawne były również moje obawy, że koszt naprawy przewyższy mój budżet - cena była naprawdę przystępna jak na sezon. Gorąco polecam.
, Gdynia
ocena: 5
Zamgławianie ULV w mieszkaniu przyniosło oczekiwany efekt. Panowie punktualni i odpowiedzialni, na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia. Do pracy podeszli odpowiedzialnie i odpowiednio przygotowani. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi znajomym i rodzinie.
ocena: 5
Fachowość i profesjonalizm na najwyższym poziomie, do tego doskonała znajomość metod zwalczania drobnoustrojów i specjalistyczny sprzęt. Jesteśmy w pełni zadowoleni z usługi dezynfekcji, jaką wykonywali dla nas ci specjaliści i będziemy ich polecać również innym.
ocena: 5
Już w trakcie rozmowy telefonicznej wiedziałam, że mam do czynienia z prawdziwym profesjonalistą. Od razu wiedział, co zrobić z kuną grasującą na moim strychu. Na początku trochę bałam się o koszt usługi, ale szybko okazało się, że niepotrzebnie - cena była bardzo atrakcyjna w porównaniu do stawek innych firm. Odławienie kuny miało pomyślny przebieg. Już wiem, do kogo będę mogła zwrócić się z podobnym problemem w przyszłości. Dziękuję.
, Wejherowo
ocena: 5
Dzień dobry, chciałabym sie podzielić swoją opinią na temat państwa firmy. Dzwoniłem do was w ubiegłym tygodniu we wtorek na środę mieli już państwo do mnie przyjechać z samego rana- przyjechali państwo punktualnie na umówioną wizytę. Za to pierwszy plusik bo nie cierpię gdy ktoś się spóźnia na umówioną wizytę. Fachowcy zajeli się wytępieniem karaluchów od razu bez zbędnych pytań co też bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.
, Zaspa, Gdańsk
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Zwalczenie pluskiew w wykonaniu tego specjalisty przebiegło bardzo sprawnie i skutecznie. Co prawda na usługę musiałam trochę poczekać, bo pan miał napięte terminy, ale było warto. Pluskwy nie stanowią już dłużej problemu w moim domu. Polecam.
, Gdynia
ocena: 5
Prawdziwy ekspert w dziedzinie usuwania myszy. Jego usługi są solidne, skuteczne, a co najważniejsze - niedrogie. W porównaniu z konkurencją sprawnie rozprawił się z niechcianymi lokatorami w moim domu. Stosowałem różne środki i niestety wszystkie próby zwalczenia gryzoni kończyły się fiaskiem. Żałuję, że nie zadzwoniłem do tego pana szybciej, bo już dawno bym się z nimi uporał. Polecam.
ocena: 5
Usunięcie gryzoni zdecydowanie mnie przerosło - po kilku próbach zrezygnowałem i zadzwoniłem po specjalistyczną firmę. Panowie w mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia i kompleksowo zajęli się problemem. Jeśli w przyszłości będzie taka konieczność, na pewno skorzystam z ich usług ponownie.
, Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
ocena: 5
Dopiero co skończyliśmy remont kuchni z jadalnią, a tu niemiła niespodzianka. Podejrzewamy szafkę z przyprawami jako wabik tych obrzydliwych pruskich intruzów. Jako głowa rodziny zacząłem szukać firmy, która szybko i bezproblemowo zajmie się owadami w naszym mieszkanku. Specjalista zlikwidował prusaki w mgnieniu oka. A nam pozostało delektować się pysznymi posiłkami. Firma, której zaufaliśmy stanęła na wysokości zadania ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni jak i wdzięczni za pomoc.
, Chylonia, Gdynia
ocena: 5
Kiedy zauważyliśmy obgryzione meble oraz uszkodzone kable w firmie, postanowiliśmy zgłosić się z problemem do specjalisty od DDD. Okazało się, że za całe zamieszanie odpowiedzialne są szczury, a pan od razu zabrał się do pracy. Zwalczanie szczurów nie było dla niego żadnym problemem - usługa wykonana została rzetelnie i dokładania, a i sama cena była przystępna. Polecamy oczywiście na przyszłość!
, Wejherowo
ocena: 5
Od dłuższego czasu miałam problem z komarami. Żałuję, bo mogłam zadzwonić po fachowca dużo wcześniej, ale mówi się trudno. Najważniejsze, że w końcu mam z nimi spokój i żadne owady nie gryzą mnie po nocach. Firmę mogę jak najbardziej zarekomendować, bo nie dość, że kompetentni, to jeszcze dyspozycyjni w weekendy, na czym mi bardzo zależało. Serdecznie dziękuję za pomoc.
, Chylonia, Gdynia
ocena: 5
Odławienie kuny domowej przebiegło bardzo sprawnie. Fachowiec pełen kultury, kompetentny, mający pojęcie na temat tego, czym się zajmuje. Cieszę się, że zleciłam usługę właśnie tej firmie. Koszt również nie nadszarpnął znacząco mojego portfela. Gorąco polecam.
ocena: 5
Fachowo zlikwidowane szczury, a to wszystko w nieprzytłaczającej portfela cenie. Cieszę się, że to właśnie tej firmie zleciłem deratyzację, bo zadanie zostało wykonane naprawdę solidnie, a koszt nie był zaporowy. Wygląda na to, że moje problemy ze szczurami się skończyły, ale jeśli zajdzie potrzeba ponownego kontaktu - z pewnością się do Państwa zgłoszę. Polecam każdemu, kto jeszcze nie jest przekonany.
, Tczew
ocena: 5
Panowie z zakładu deratyzacyjnego bardzo szybko zareagowali na nasze zgłoszenie, a mieliśmy ogromny problem ze szkodnikami w naszym obiekcie. Powierzone im zadanie wykonali perfekcyjnie, a teraz już wszystko jest ok. Chociaż cena za usługę nie była może najniższa, to jednak za efekt byłem w stanie zapłacić taką kwotę. Polecam za bardzo szybki kontakt i ekspresowe wykonanie usługi.
, Rumia
ocena: 5
Z ręką na sercu polecam ten zakład deratyzacyjny. Panowie zaskoczyli mnie bogatą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, które wykorzystali w walce z gryzoniami na terenie mojej posesji. Zadanie wykonali bardzo dobrze, a ja do tej pory mam spokój z nieproszonymi gośćmi. Numer telefonu znalazł się już w mojej książce telefonicznej, a usługi poleciłem już rodzinie i znajomym.
ocena: 5
Miałem problem z osami, stosowałem różne środki typu Raid, ale na nic się one nie zdawały. Z pomocą przyszedł mi ten specjalista. Okazało się, że miałem na strychu gniazdo os, a on skutecznie zajął się jego usunięciem. Co do wykonanej usługi nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybko, profesjonalnie i przede wszystkim tanio. Na pewno mogę go polecić każdemu, kto zmaga się z podobnym problemem.
, Tczew
ocena: 5
Zlecenie podjęte zostało jeszcze tego samego dnia, a wszystkie wymagania zostały spełnione. Deratyzacja w wykonaniu tych specjalistów przebiegła szybko, sprawnie i do tego w przystępnej cenie, która nie uszczupliła znacząco mojego domowego budżetu. Szczerze polecam, a numer telefonu zapisuję i na pewno jeszcze nie raz wezwę tych panów, jeśli będzie taka potrzeba.
, Reda
ocena: 5
Nadeszła pora by z okazji zbliżającej się wyprzedaży garażowej posprzątać co nie co na strychu. Z braku czasu zaglądaliśmy tam bardzo rzadko. Kiedy weszliśmy na strych w poszukiwaniu przedmiotów na sprzedaż byliśmy negatywnie zaskoczeni. Po podłodze latało chyba z tysiąc karaluchów. Wujek z rodziny mamy podpowiedział nam Państwa usługi, uznając je za niezwykle skuteczne. I tak rzeczywiście się stało. Stryszek jest w pełni bezpieczny i zabezpieczony by problem już nigdy nie powrócił. Pozdrawiam i polecam tych kompetentnych specjalistów. Usunięcie prusaków to dla nich bułka z masłem.
, Wejherowo
ocena: 5
Polecam tę firmę, jeśli chodzi o likwidację wszelkiego rodzaju szkodników. Mi pomogli z prusakami. Środki, jakie zastosowali zadziałały ekspresowo. Za uslugę nie zapłaciłem dużo, a efekt bardzo mnie zadowolił
, Zaspa, Gdańsk
ocena: 5
Z dezynfekcją panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali na piątkę z plusem, a cena również do najwyższych nie należała, zwłaszcza że konkurencja oferowała znacznie niższe stawki. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy i będziemy polecać na przyszłość, bo takich wykwalifikowanych i odpowiedzialnych specjalistów w dzisiejszych czasach ze świeczką szukać.
, Chylonia, Gdynia
ocena: 5
Potrzebowałem wsparcia firmy zajmującej się dezynfekcją, która odkaziłaby pomieszczenie w którym przebywał chory. Jestem bardzo zadowolony, wszystko przebiegło jak należy a koszt bardzo przestępny.
, Orunia, Gdańsk
ocena: 5
Fachowo i rzetelnie wykonane zadanie. Panowie przyjechali do mnie ubrani w stroje ochronne i wyposażeni w odpowiedni sprzęt. Sprawnie poradzili sobie z usunięciem gniazda szerszeni, a usługa nie nadszarpnęła mocno domowego budżetu. Serdecznie polecam, jeśli ktoś tak jak ja mierzy się z problemem szerszeni. Ode mnie zasłużona piątka.
, Wejherowo
ocena: 5
Odpluskwianie zleciłem temu specjaliście, kiedy owady zaczęły masowo pojawiać się w moim mieszkaniu. Pan wykazał się bogatą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, a także znajomością biologii tego szkodnika. Pluskwy zniknęły, a ja jestem mu bardzo wdzięczny. Polecam każdemu, kto ma podobny problem z insektami.
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
Od zawsze brzydziłam się owadów, więc kiedy w mieszkaniu pojawiły się robale, od razu zadzwoniłam do tego specjalisty. Pan okazał się sympatyczną i kulturalną osobą - do zadania podszedł odpowiedzialnie, a zwalczanie prusaków zakończyło się sukcesem. Polecam każdemu za profesjonalizm i atrakcyjne ceny, które na pewno nie uszczuplą domowego budżetu!
, Gdynia
ocena: 5
Dzień dobry. Zwalczanie kretów tego mi było trzeba aby pozbyć się szpiega niszczącego moją pracę ogrodniczą. Znajomi dawali mi różne wskazówki, jednak ta, by się z wami skontaktować, okazała się strzałem w dziesiątkę. Zaznałem spokoju bo intruz został zlikwidowany oby na zawsze. Roślinki są bezpieczne. Polecam i pozdrawiam.
, Nanice
ocena: 5
W ogrodzie mojej babci zawsze było cicho i przytulnie. Kiedy chcieliśmy złapać trochę świeżego powietrza spotkaliśmy się z niecodzienną sytuację. Ku naszym oczom zaczęły pojawiać się kopce kreta. Byliśmy bezradni. Zadzwoniliśmy po ekipę, której zadaniem było odstraszenie spryciarza. Problem zniknął, bardzo dziękujemy.
, Chylonia, Gdynia
ocena: 5
Błyskawiczne rozwiązanie problemu z myszami! Polecam, warto zapoznać się ich szeroką ofertą.
ocena: 5
Ceny nie należą do wygórowanych, obsługa klienta na piątkę, jakość usług też wysoka.
ocena: 5
Gdzieś na dachu zalęgły mi się szerszenie. Ten serwis je zlikwidował i na razie nie wróciły, więc polecam.
ocena: 5
Jesteśmy firmą z branży spożywczej, która stale współpracuje z Fumisem, polecamy też osobom prywatnym!
ocena: 5
Mieszkam w Pruszczu Gdańskim i miałem niesamowite szczęście, że trafiłem na serwis Fumis. Pracownicy szybko zlikwidowali pluskwy w moim mieszkaniu!
ocena: 5
Zapłaciłem sporo pieniędzy, a myszy znowu pojawiły się w moim domu…
ocena: 5
Ekipa usunęła karaluchy w moim mieszkaniu! Polecam innym borykającym się z takimi problemami.
ocena: 5
Serwis pozytywnie mnie zaskoczył, głównie dzięki tak wnikliwemu podejściu do każdego klienta.
ocena: 5
Jestem niezmiernie zadowolona, że firma rozwiązała mój problem (pluskwy i szczur).
ocena: 5
Według mnie ta firma jest idealna!
ocena: 5
Rzetelni i skuteczni, firma z prawdziwego zdarzenia.
ocena: 5
Zwalczanie szkodników przebiegło wzorowo.
ocena: 5
Musiałam osuszyć mieszkanie, to była nagła sytuacja, ale firma sobie z tym poradziła! Szybko i terminowo!
ocena: 5
Profesjonalnie i szybko radzą sobie ze szkodnikami, u mnie zajmowali się myszami.
ocena: 5
Widziałam, że firma wykorzystuje bezpieczna dla ludzi środki, wszystko sprawdzone, przebadane – naprawdę polecam.
ocena: 5
Firma godna polecenia. Skuteczna w 100 procentach!
ocena: 4
Wasza firma od zwalczania karaluchów jest najlepsza na świecie! Wszystkim będę polecał panstwa usługi. Nie dość że przyjechali państwo do mnie jeszcze tego samego dnia, to jeszcze szybko się państwo z nimi uporali. W innych firmach to mi nawet kazali czekać po 3/4 dni na wolny termin. Nie spodziwałem się aż tak sprawnej obsługi jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
, Osiedle Przyjaźni
ocena: 4
Po długiej walce z komarami w końcu zdecydowałam się zlecić odkomarzanie specjalistycznej firmie. Żałuję, że tak późno zwróciłam się po pomoc, bo już dawno miałabym spokój z owadami. Niestety mieszkając w pobliżu lasu każdego lata miałam tutaj prawdziwą plagę. Dopiero ten fachowiec doszczętnie zlikwidował problem, za co jestem mu wdzięczna. Polecam każdemu.
, Wejherowo
ocena: 4
Solidna firma, której usługi mogę Państwu zarekomendować z przyjemnością, jeśli tylko poszukujecie skutecznego rozwiązania w walce z gryzoniami. Fachowiec kompetentny i sympatyczny, udzielił odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie sprawy i umówił się ze mną na wytępienie myszy. Całą wizytę wspominam bardzo pozytywnie, pan miał niesamowite poczucie humoru. Podsumowując - jestem zadowolona.
, Orunia, Gdańsk
ocena: 4
W moim domu latał szczur. Sama go przyczaiłam, jak śmignął po przedpokoju. Kiedy zdążyłam się uspokoić, zaczęłam szukać fachowców zajmujących się odstraszaniem szczurów i trafiłam na tego specjalistę. Wyboru nie żałuję, bo usługa w jego wykonaniu okazała się skuteczna. Gorąco polecam.
, Gdynia
ocena: 4
Jesteśmy pod wrażeniem szybkości, z jaką wykonali dla nas pracę ci panowie z zakładu DDD. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za tak szybką reakcję, a także za cenę usługi, która łącznie z dojazdem na miejsce w naszej ocenie okazała się naprawdę atrakcyjna. Od tej pory będziemy współpracować wyłącznie z tym serwisem dezynfekcji. Polecamy serdecznie wszystkim w potrzebie, warto mieć do nich namiary.
ocena: 4
Dezynsekcja przeprowadzona fachowo, profesjonalnie i niedrogo. Pan na miejsce przyjechał punktualnie, objaśnił dokładnie jak to będzie wyglądało po czym przystąpił do usługi. Jestem bardzo zadowolony.
, Przymorze, Gdańsk
ocena: 4
Polecam serdecznie i doceniam pracę tych panów. Zleciłem im jakiś czas temu likwidację owadów, które pojawiły się w domu, czyniąc wiele strat. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, do tego doszedł jeszcze niewygórowany cennik usług, który nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Kontakt do pana oczywiście pozostawiam.
ocena: 4
Na terenach działkowych rozpętała się wojna z kretami, które to urządziły sobie istną samowolkę. Szukaliśmy i próbowaliśmy niemalże wszystkiego, co by mogło zakończyć ten praktycznie jednostronny pojedynek. Jako człowiek inteligentny poszukałem i znalazłem Państwa w sieci. Po umówionej wizycie na mej działce ani śladu kreta. Polecę was okolicznym sąsiadom byście pomogli wygrać wojnę o piękne tereny zielone.
, Jasień, Gdańsk
ocena: 4
Zwalczanie pluskiew to zadanie, które wymagało interwencji osoby ze znajomością DDD. Ten pan okazał się bardzo dobrym wyborem - z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, idealnie wybrał metodę, a cena nie wpłynęła znacząco na mój domowy budżet. Polecam serdecznie, a numer telefonu oczywiście zachowuję w razie potrzeby. Gorąco polecam!
ocena: 4
Ta firma na moje zlecenie zajęła się usunięciem szczurów. Okazało się, że miałem w piwnicy 3 sporej wielkości dorosłe osobniki. Z obawy przed naniesieniem jakichś chorób, wyrzuciłem sporą część zapasów zgromadzonego tam jedzenia. Deratyzacją zajął się bardzo uprzejmy i kompetentny fachowiec. Jestem w 100% zadowolony z jakość jego usługi. Szczury zostały zlikwidowane, a ja nareszcie mam spokój z gryzoniami w domu.
ocena: 4
Komary w zeszłym roku dały nam popalić tak mocno, że zmuszeni byliśmy zadzwonić po profesjonalną ekipę, która zajęła się odkomarzaniem. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, rzetelnie i solidnie zajmując się problemem. Przed rozpoczęciem pracy wszystko dokładnie zabezpieczyli, po czym wybrali najlepszą metodę, która okazała się niezwykle skuteczna. Cena również była zadowalająca. Polecam ich serdecznie.
ocena: 4
Chciałbym podziękować bardzo miłym Panom za zlikwidowanie karaluchów. Jest tak jak mi państwo powiedzieli od waszej wizyty te kanalie się już u mnie nie pojawiają i mam nadzieję że już więcej się nie pojawią. Nie spodziewałam się że ten problem da się tak szybko rozwiązać, bo czytałam w internecie że niektórzy ludzie walczą z nimi nawet latami.
, Gdynia
ocena: 4
Serwis dezynfekcji, jakiego w okolicy ze świeczką szukać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie od DDD. Generalnie usługa została wykonana jeszcze tego samego dnia, w dwie godziny po zakończeniu rozmowy telefonicznej. Panowie pracę wykonali sumiennie i uczciwie, a cena była bardzo atrakcyjna - nasz portfel nawet jej nie odczuł. Polecamy.
ocena: 4
Firma na piątkę! Będę polecać innym! Jedyny minus to delikatne spóźnienie, byliśmy umówieni na 16:00, a ekipa dojechała o 16:30…
ocena: 4
Bez jakichkolwiek problemów, usługi wykonywane są fachowo i rzetelnie.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502