Full Serwis Mateusz Puszek
4.7

Naprawa Urządzeń AGD Full Serwis Mateusz Puszek

Ossowskiego 24/3, 40-843 Katowice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Jeśli chodzi o naprawę AGD, to ten serwis należy do czołówki firm, którym warto zaufać. Znajdziesz tutaj fachowców, dla których naprawa sprzętu gospodarstwa domowego to codzienność. Działają oni sprawnie i bardzo sumiennie podchodzą do przydzielonych im zadań. Ta wykwalifikowana kadra ceniona jest za staranność i wysoką skuteczność napraw AGD każdego typu i każdej marki. Specjaliści naprawiają pralki, okapy, zmywarki i wiele innych. Przekonaj się o tym i zadzwoń jeszcze dziś!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa okapu
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
 • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Bytom
 4. Ruda Śląska
 5. Tychy
 6. Dąbrowa Górnicza
 7. Chorzów
 8. Mysłowice
 9. Siemianowice Śląskie
 10. Będzin
 11. Piekary Śląskie
 12. Świętochłowice
 13. Mikołów
 14. Czeladź
 15. Łaziska Górne
 16. Radzionków
 17. Lędziny
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
91 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Miałem problem polegający na tym, że piekarnik w kuchence elektrycznej długo się nagrzewał. Musiałem go nastawiać z długim wyprzedzeniem, jeśli chciałem upiec ciasto. Ten fachowiec od razu wiedział, gdzie leży problem i sprawnie przystąpił do usunięcia usterki. W efekcie jego działań urządzenie działa poprawnie. Jestem zadowolony i na pewno będę polecać.
, Świętochłowice
ocena: 5
Usługę obejmowała naprawa piecyka elektrycznego, który nie grzał prawidłowo. Zleciłem to zdanie temu specjaliście i zdecydowanie nie żałuję swojego wyboru. Pan jest bardzo kompetentny i widać, że nie zajmuje się naprawą tego typu sprzętów od wczoraj. Dodatkowo ma przystępny cennik. Polecam z czystym sercem!
, Będzin
ocena: 5
Zleciłem temu fachowcowi serwis pralki na miejscu i złego słowa powiedzieć nie mogę. Jedynym minusem był niestety długi czas oczekiwania, jednak rozumiem, że na dobrego fachowca należy trochę poczekać. Na szczęście nie spieszyło mi się mocno, a naprawa przebiegła dokładnie tak, jak się tego spodziewałem. Polecam!
, Łaziska Górne
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło naprawy zmywarki na miejscu. Plusem jest na pewno czas oczekiwania na serwisanta, ponieważ pan zdołał przyjechać jeszcze tego samego dnia. Jedyne zastrzeżenie mam co do ceny, która w moim odczuciu była odrobinę za wysoka. Tak czy siak jestem zadowolony i na pewno będę polecać!
ocena: 5
Moje zlecenie dotyczyło naprawy piekarnika w kuchence elektrycznej, który długo się nagrzewał. Okazało się, że wystarczyło jedynie wymienić grzałkę, czym ten fachowiec zajął się od ręki. Na efekty jego działań nie trzeba było długo czekać. Wszystko już działa prawidłowo. Bardzo dziękuję za pomoc! Numer już widnieje na liście moich kontaktów.
, Łaziska Górne
ocena: 5
Zależało mi na pilnej naprawie AGD, więc cieszę się, że ten fachowiec był dyspozycyjny i nie zbywał mnie, tak jak miało to miejsce w przypadku innych firm. Usługa od samego początku do końca wykonana bardzo sumiennie, dokładnie i rzetelnie. Generalnie nie mam do czego się przyczepić. Serwis godny polecenia.
ocena: 5
Zależało mi na pilnej naprawie pralki, ponieważ miałam uszkodzony elektrozawór i potrzebowałam fachowca, który by mi go wymienił. Ten pan poradził sobie z zadaniem bardzo dobrze, na dodatek nie zażądał nie wiadomo jakich pieniędzy za usługę, więc złego słowa powiedzieć nie mogę. Wymiana elektrozaworu jak najbardziej na plus.
, Czeladź
ocena: 5
Skontaktowałam się z tą firmą, gdyż zależało mi na pilnym serwisie pralki, która już od jakiegoś czasu sprawiała problemy. Ucieszył mnie zarówno niedługi czas oczekiwania na usługę, jak i cena, która ostatecznie okazała się bardzo przystępna. Serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać tę firmę wszystkim moim znajomym!
ocena: 5
Naprawa sprzętu AGD była wykonywana na miejscu i cieszę się, że powierzyłam tę usługę właśnie tym specjalistom. To godni zaufania fachowcy, którzy są bardzo kompetentni i nie naciągają klienta na zbędne wydatki. Numer do firmy już oczywiście widnieje na liście moich kontaktów.
, Świętochłowice
ocena: 5
Fachowiec wykonał dla mnie serwis pralkosuszarki, a ściślej mówiąc - chodziło o wymianę fartucha. Jestem zadowolona z przeprowadzonej przez niego interwencji, ponieważ była szybka, skuteczna i co najważniejsze niedroga. Numer do firmy już widnieje na liście moich kontaktów. Być może jeszcze kiedyś skorzystam z pomocy.
ocena: 5
Serwis przętu kuchennego w wykonaniu tego fachowca to pełen profesjonalizm. Usługa była wykonywana w domu u klienta i złego słowa powiedzieć nie mogę. Panowie przyjechali zgodnie z telefonicznymi ustaleniami, zaś na efekty ich działań nie trzeba było długo czekać. Polecam!
, Czeladź
ocena: 5
Serwis pralki z dojazdem z prawdziwego zdarzenia. Przede wszystkim profesjonalna diagnostyka problemu oraz stosowanie bardzo dobrych jakościowo części. Widać, że to doświadczeni specjaliści, którzy doskonale radzą sobie z każdym problemem. Dziękuję za fachowe wsparcie i poświęcony czas.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Jestem w pełni zadowolona z usług w wykonaniu tego serwisu pralki na miejscu. Wykonawcy do zadania podeszli sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, do tego okazali się osobami miłymi i sympatycznymi. Usługę wykonali na najwyższym poziomie, do tego mieli przystępny cennik. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam za całokształt i podejście do klienta.
, Śródmieście, Tychy
ocena: 5
Jestem w pełni zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis pralki automatycznej. Pełen profesjonalizm - wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi i na pewno będę jeszcze korzystał z jego wsparcia, jeśli tylko będzie taka potrzeba.
, Mikołów
ocena: 5
Polecam z ręką na sercu ten serwis kuchenki elektrycznej. Panowie mili i kulturalni zadanie wykonali solidnie i sumiennie, a praca nie była dla nich żadnym problemem. Byłem również mile zaskoczony ceną, która okazała się naprawdę przystępna. Polecam gorąco, a kontakt do panów oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość i pewnie jeszcze nieraz będę korzystał z ich kompleksowego wsparcia.
, Sikorka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Bardzo szybka wymiana termostatu, więc polecam naprawę piekarników gazowych w wykonaniu tych profesjonalistów bez dwóch zdań. Wszystko odbyło się w ustalonym wcześniej terminie, a koszt usługi został oszacowany bardzo uczciwie, zgodnie z zakresem wykonanej pracy. Firma zasłużyła na bardzo dobrą opinię.
, Mikołów
ocena: 5
Korzystam regularnie z tego serwisu chłodziarek i moja rodzina również. Każdy jest zadowolony, a na plus zasługują przede wszystkim krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz profesjonalizm w każdym calu. Polecam serdecznie tego specjalistę każdemu w potrzebie, bo w dzisiejszych czasach o takiego fachowca naprawdę trudno.
, Klimzowiec
ocena: 5
Wymiana grzałki bezproblemowa i w atrakcyjnym terminie. Nie musieliśmy długo czekać na naprawę piekarnika na miejscu, a muszę przyznać, że było to dla mnie bardzo istotne. Fachowiec wykonał to zadanie jednak nie tylko szybko, ale też precyzyjnie, wiec sprzęt działa bez zarzutu. Polecam zdecydowanie jego usługi każdemu z Państwa.
, Miechowice
ocena: 5
Jeśli potrzebujesz pilnie serwisu pralki, to bardzo dobrze trafiłeś. Ci panowie fachowcy jakiś czas temu zajmowali się dla mnie naprawą uszkodzonego bębna w pralce starszego typu. Chociaż początkowo miałem pewne obawy odnośnie ich pracy, to ostatecznie okazały się one niesłuszne. Polecam z całego serca za szybką interwencję, profesjonalizm i atrakcyjny cennik usług, a numer telefonu już zapisałem.
ocena: 5
Korzystałam z usługi naprawy indukcji 400V. Pan bardzo szybko odpowiedział z propozycją terminu na kolejny dzień. Na miejscu był punktualnie, do tego okazał się osobą miłą i niezwykle sympatyczną. Usługa wykonana została starannie i szybko, a cena była niewygórowana. Bardzo polecamy!
, Batory, Chorzów
ocena: 5
Najlepszy serwis, z jakim mieliśmy do czynienia do tej pory. Pracujący w nim fachowiec w domu pojawił się jeszcze tego samego dnia od wezwania, pomimo że miał bardzo napięty grafik. Usługę wykonał ekspresowo, a cena była naprawdę atrakcyjna. Polecam gorąco za sprawnie przeprowadzoną naprawę płyty indukcyjnej.
, Paprocany, Tychy
ocena: 5
Pilnie potrzebny mi był serwis zmywarki na miejscu. Panowie okazali się solidnymi i uczciwymi fachowcami, którym warto powierzać swój sprzęt. Diagnoza wskazała na konieczność wymiany hydrostatu, która okazała się zadaniem prostym. Polecam serdecznie, a numer telefonu oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Potrzebowałam pilnie serwisu, który oferuje również usługę naprawy pralki na miejscu - ostatecznie wybór padł na tę firmę. Po wstępnych oględzinach okazało się, że konieczna jest wymiana elektrozaworu, z którą technicy poradzili sobie znakomicie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości pracy, jaki i z indywidualnego podejścia do klienta. Dziękuję za okazaną pomoc i polecam gorąco wszystkim w potrzebie.
, Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
ocena: 5
Usługa została wykonana szybko, solidnie i uczciwie, do tego panowie okazali się osobami sumiennymi i miłymi. Z ręką na sercu polecam ten serwis sprzętu AGD i z czystym sumieniem stwierdzam, że to fachowcy, jakich na próżno szukać w okolicy. Polecam serdecznie każdemu, kto chce niedrogo odzyskać swój sprzęt, a telefon oczywiście pozostawiam.
, Maczki
ocena: 5
Kiedy konieczna była wymiana agregatu, skontaktowałem się z tym specjalistą i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Zadanie wykonał celująco, a cena była naprawdę przystępna. Polecam jego kompleksowe usługi każdemu, kogo interesuje pilny serwis lodówki i skutecznie wykonana praca.
, Wirek, Ruda Śląska
ocena: 5
Ten serwis zmywarki wolnostojącej okazał się dobrym wyborem, kiedy sam nie byłem w stanie poradzić sobie z wymianą uszczelki. Polecam z ręką na sercu kompleksowe i niedrogie usługi tego pana, a telefon do kontaktu oczywiście zapisuję sobie w notesie. Usługi tego pana będę oczywiście polecał swoim znajomym i rodzinie.
, Wartogłowiec
ocena: 5
Ten Pan okazał się świetnym fachowcem. Z naprawą indukcji w domu poradził sobie znakomicie, choć przyznam, że początkowo patrzyliśmy mu na ręce. Płyta działa do tej pory, nawet lepiej niż przez interwencją, a cena była ok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia.
, Łazy
ocena: 5
Interesowała mnie naprawa lodówki z dojazdem, a ten serwis akurat świadczył tego typu usługi. Z zadaniem panowie poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się solidnymi i sumiennymi fachowcami z górnej półki, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Polecam serdecznie za zaangażowanie, skuteczność oraz przystępne ceny.
, Łagiewniki, Bytom
ocena: 5
Wbrew pozorom, nawet wymiana żarówki może być poważnym problemem. Na szczęcie mam telefon do tego fachowca, który za każdym zadaniem radzi sobie bardzo dobrze. Ten serwis zamrażarki poleciłem oczywiście znajomym, którzy mieli problemy z urządzeniami i wszystko jest już ok.
, Mikołów
ocena: 5
Bardzo szybki i dobry kontakt z fachowcem, wizyta umówiona od razu. Pan szybko i celnie zdiagnozował usterkę i jeszcze tego samego dnia naprawił zmywarkę. Teraz urządzenie pracuje lepiej niż dotychczas, do tego naprawa była w dobrej cenie. Polecam wszystkim w potrzebie, a telefon sam również zachowuję.
, Załęże
ocena: 5
Serwis indukcji zdecydowanie najlepszy w okolicy. W serwisie pracują wyłącznie wykwalifikowani i odpowiedzialni technicy, którzy nie znaleźli się tam z przypadku. To pracownicy z powołania, którzy nie spoczną, dopóki nie rozwiążą do końca problemu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i na pewno będziemy polecać ich wszystkim naszym bliskim. Warto dodać, że ceny również mają bardzo przystępne dla kieszeni.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Z naprawą kuchenki wolnostojącej ci panowie specjaliści nie mieli żadnego problemu. Zadanie wykonali sumiennie i rzetelnie. Generalnie jestem bardzo zadowolony z pracy, a telefon pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z kompleksowego wsparcia tych panów. Każdemu szczerze polecam. Jest tanio i później zawsze działa!
, Glinka
ocena: 5
Ten serwis mogę polecić z czystym sumieniem każdemu, komu zależy na szybkiej i sprawnej naprawie kuchenki gazowej. Praca z udziałem tego fachowca przebiegła ekspresowo, a końcowy efekt był naprawdę dobry. Polecam gorąco, a kontakt do pana pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego usług.
, Szopienice-Burowiec
ocena: 5
Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonał ten technik. Zleciłem mu naprawę płyty indukcyjnej, ponieważ urządzenie przestało nagle grzać. Po oględzinach okazało się, że zastało nieprawidłowo podłączone. Pan wszystko podłączył jeszcze raz i teraz wszystko jest już ok. Do tego otrzymałem garść cennych porad na temat czyszczenia i konserwacji indukcji. Polecam z ręką na sercu każdemu, kto ma problem z tym urządzeniem.
, Mąkołowiec
ocena: 5
Miałem poważny problem z urządzeniem, które się nie nagrzewało. Z naprawą kuchenki elektrycznej ci panowie nie mieli żadnych problemów. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a praca nie sprawiła im żadnego problemu. Do tego okazali się kulturalnymi i sympatycznymi fachowcami z poczuciem humoru. Polecam z ręką na sercu każdemu, bo o takich solidnych i uczciwych fachowców naprawdę trudno.
, Miechowice
ocena: 5
Jeśli ktoś potrzebuje pilnie serwisu kuchenki, polecam serdecznie usługi tej firmy AGD. Robota przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Do pracy nie miałem żadnych zastrzeżeń, choć przyznam szczerze, że cena mogła być odrobinę niższa, ale za jakość trzeba płacić. Polecam gorąco, a telefon zapisuję, bo znając moje szczęście, pewnie jeszcze wiele razy będzie mi potrzebny.
, Halemba
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usługi tego specjalisty. Powierzyłem mu niedawno naprawę zmywarki wolnostojącej, ponieważ interesowało mnie szybkie i sprawne wykonanie usługi. Pan okazał się osobą miłą, sympatyczną, sumienną i uczciwą, do tego kulturalną i z dużym poczuciem humoru. Polecam serdecznie znajomym i rodzinie za profesjonalizm, bardzo szybki i bezproblemowy kontakt oraz atrakcyjny cennik usług.
, Klimzowiec
ocena: 5
Bardzo uczciwy i konkretny pan. Do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, rzetelnie i sumiennie, a naprawa pralki z dojazdem nie kosztowała mnie majątku. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi każdemu w potrzebie i na pewno jeszcze nieraz będę do niego wracał, kiedy tylko będzie taka konieczność.
, Brynów
ocena: 5
Zwykle nie wystawiam opinii w Internecie, ale ta jest w 100% zasłużona. Zleciłem temu fachowcowi naprawę urządzeń AGD już drugi raz i muszę przyznać, że jestem wciąż pod wrażeniem. Swoją pracę wykonuje na miejscu z solidnością i zaangażowaniem - widać, że zależy mu na dobrze wykonanej pracy. Ceny ma całkiem przystępne, więc tym bardziej warto na niego postawić.
, Mikołów
ocena: 5
Ci panowie zajmowali się moją zmywarką i jak się okazało, z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Praca nie zajęła im wiele czasu, za to efekt był natychmiastowy. Wymiana filtrów przebiegła szybko i sprawnie, a panowie o każdym kroku dokładnie mnie informowali. Polecam z ręką na sercu, a numer telefonu do panów pozostawiam sobie na przyszłość.
ocena: 5
Bardzo rzetelny i uczciwy fachowiec, który wszystko załatwia niemożliwe od ręki. Z wymianą termostatu poradził sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy - po usterce nie pozostało nawet wspomnienie. Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym ten serwis kuchenki wolnostojącej, bo o takich fachowców w dzisiejszych czasach naprawdę trudno.
, Mysłowice
ocena: 5
Naprawa AGD wykonana została szybko, profesjonalnie i uczciwie, a panowie okazali się solidnymi fachowcami, którzy do zdania podszyli niezwykle odpowiedzialnie i fachowo. Całą pracę wykonali w domu, za co jestem im bardzo wdzięczny. Z ręką na sercu polecam ich kompleksowe usługi, a numer telefonu oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Stolarzowice
ocena: 5
Ten serwis zmywarki na miejscu sprawdził się idealnie, kiedy okazało się, że zmywarka nie kończy programu. Pan już podczas rozmowy telefonicznej pokazał się z bardzo dobrej strony, sprawnie odpowiadając na zadawane pytania. Polecam serdecznie jego usługi, a kontakt oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość, chociaż wierzę, że to już koniec problemów ze sprzętami.
, Ujejsce
ocena: 5
Polecam z całego serca ten serwis lodówki na miejscu. Panowie do zadania przystąpili już w dniu, w którym otrzymali wezwanie, a praca przebiegła bez większych problemów. Okazało się, że trzeba było wymienić jedną drobną rzecz. Panowie dali się poznać jako osoby rzetelne, sumienne i uczciwe, pracę wycenili uczciwie i nie naciągali mnie na zbędne koszty. Polecam serdecznie, a kontakt pozostawiam!
, Suble
ocena: 5
Potrzebna mi była pilna naprawa pralki, ponieważ urządzenie nie chciało się wyłączyć. Z zadaniem doskonale poradził sobie ten pan, który za pracę nie wziął majątku. Poleciłem jego usługi znajomej, która również miała problem z pralką i pan po raz kolejny wykazał się wiedzą i umiejętnościami, wymieniając łożyska. Polecam.
, Modrzejów
ocena: 5
Sprawnie, rzetelnie, solidnie i uczciwie przeprowadzona naprawa sprzętu AGD. Panowie byli bardzo sumienni i odpowiedzialnie podeszli do swoich obowiązków, ponadto już z rozmowy telefonicznej dowiedziałem się, że usługi świadczą w domu u klienta. Polecam!!!
, Błędów
ocena: 5
Bezbłędnie zdiagnozowana usterka, do tego szybka i sprawna naprawa zmywarki na miejscu. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy i na pewno jeszcze nieraz odezwę się do tego pana. Dodam jeszcze, że fachowiec pozostawił po pracy porządek. Polecam w 100% jego kompleksowe usługi, bo takich fachowców z pewnością warto mieć zawsze w pogotowiu (nigdy przecież nie wiadomo, kiedy będą potrzebni).
ocena: 5
Nasza indukcja nie reagowała na naciśnięcie sensorów, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy tego serwisu płyty indukcyjnej na siłę. Panowie na miejscu zjawili się o wyznaczonej godzinie, do tego dali się poznać jako osoby kulturalne, pracowite i odpowiedzialne. Widać od razu, że w serwisie pracują najlepsi z najlepszych. Dziękujemy za okazaną pomoc i na pewno jeszcze skorzystamy z ich pomocy.
, Mysłowice
ocena: 5
Pełen profesjonalizm! Myślałem, że moja kuchenka nadaje się do wyrzucenia, jednak po interwencji pana z serwisu kuchenki elektrycznej działa jak nowa. Jestem bardzo zadowolony z fachowej wiedzy, a także ze sprawnej i co dla mnie najważniejsze - skutecznej wymianie zegara. Zdecydowanie polecam wszystkim i sam na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego wsparcia.
, Ostra Górka
ocena: 5
Potrzebna nam była pilnie naprawa płyty indukcyjnej 230V, a ci panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Pracę wykonali w ciągu niecałych dwóch godzin, do tego dali się poznać jako osoby życzliwe i fachowe. Polecamy każdemu, komu zależy na pilnej naprawie sprzętu, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Koszutka, Katowice
ocena: 5
Bardzo dobre podejście do klienta i terminowość. Diagnoza ekspresowa, a serwis piekarnika gazowego solidny i skuteczny. Jestem bardzo zadowolony i muszę dodać, że gość był bardzo sympatyczny i kontaktowy, a to cenię. Mogę polecić go z całego serca, bo zna się na swojej pracy i widać, że ją lubi!
ocena: 5
Cieszę się, że to właśnie ten serwis piekarników wolnostojących zajął się wymianą termostatu w naszym AGD. Usługa przebiegła bardzo sprawnie i widać było, że Panu zależy na zadowoleniu klienta i dobrych opiniach. W 100% spełnił moje oczekiwania, więc polecam jego usługi z przyjemnością.
, Tucznawa, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Miałem nadzieję, że serwis sprzętu AGD nie będzie mi potrzebny, ale niestety ostatecznie samodzielna naprawa niewiele dała i postanowiłem zaufać profesjonalistom. Nie zawiodłem się, bo uporali się z usterką bardzo sprawnie i do tego w dość niewygórowanej cenie. Jestem bardzo zadowolony i polecam z całego serca ich profesjonalne usługi. Zdecydowanie warto!
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Naprawa pralkosuszarki nie zajęła temu panu dużo czasu, a zadanie wykonał solidnie i skutecznie, czego nie mogę powiedzieć o jego poprzednikach. Okazało się, że konieczna jest wymiana łożysk, z którą pan poradził sobie bardzo dobrze. Polecam gorąco każdemu w opałach, kontakt zapisuję!
, Bogucice, Katowice
ocena: 5
Miałem problem z pralką, która nie odprowadzała wody. Naprawą pralki zajmował się dla mnie ten wykonawca, na którego trafiłem przez przypadek. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję za okazaną mi pomoc oraz wsparcie i polecam gorąco każdemu w potrzebie. Numer telefonu oczywiście zapisuję na przyszłość.
, Chebzie
ocena: 5
Potrzebna mi była pomoc doświadczonego i najlepiej niedrogiego serwisu pralki automatycznej, a ten technik okazał się odpowiednią do tej pracy osobą. Wymiana amortyzatorów przyniosła oczekiwany efekt, za co jestem bardzo wdzięczny. Polecam przede wszystkim za fachowość, sumienność, odpowiedzialność, a także za atrakcyjny cennik usług, który z pewnością doceni każdy w potrzebie.
, Śródmieście, Chorzów
ocena: 5
Miałem problem z pralką, która od jakiegoś czasu nie działała tak, jak powinna. Postanowiłem więc poszukać serwisu pralki z dojazdem, ponieważ mieszkam sam i nie byłem w stanie samodzielnie dostarczyć urządzenia do fachowców. Panowie z zadaniem poradzili sobie świetnie - okazało się, że trzeba wymienić fartuch. Niezbędne prace wykonali na miejscu, a ja cieszę się sprawnym sprzętem. Polecam gorąco!!
ocena: 5
Polecam wszystkim w przypadku problemów z urządzeniami elektrycznymi. Naprawę kuchenki elektrycznej przeprowadzili profesjonalnie i dokładnie,. Do tego usługę wykonali szybko i sprawnie, a ja jestem bardzo zadowolona i w razie potrzeby jeszcze nieraz będę korzystać z ich usług. Jeszcze raz dziękuję za tak szybką naprawę pola grzewczego i polecam z całego serca ich kompleksowe i niedrogie usługi.
, Maciejkowice, Chorzów
ocena: 5
Temu panu zleciłem napełnienie czynnikiem chłodzącym chłodziarki i nie mogę złego słowa na niego powiedzieć. Profesjonalizm widać było już od początku naszej współpracy. Polecam z całego serca ten serwis lodówki na miejscu, a telefon oczywiście sobie pozostawiam, bo na pewno jeszcze nieraz będzie mi potrzebny.
, Mysłowice
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej naprawy kuchenki. Usługę zleciłem temu serwisowi, a panowie pokazali, że warto im zaufać. Przez telefon dowiedziałem się, że usługi wykonują u klienta, przez co można zaoszczędzić czas. Zlecenie wykonali sprawnie, a kuchenka została uratowana. Panów poleciłem już znajomym i rodzinie, a numer telefonu trafił na listę kontaktów.
, Bykowina, Ruda Śląska
ocena: 5
Nie mam żadnych uwag do pracy tego specjalisty, który trzy tygodnie temu wymieniał sprężarkę w mojej lodówce. Do pracy podszedł jeszcze tego samego dnia, odpowiednio przygotowany, a robotę wykonał w niecałą godzinę. Telefon do pana zapisałem i polecam każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis lodówki, bo taką pracę naprawdę się chwali.
ocena: 5
Panowie z serwisu płyty indukcyjnej 400V stanęli na głowie, żeby naprawić naszą indukcję, którą poprzednie ekipy skazywały na złom. Praca, chociaż do łatwych nie należała, przyniosła oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tych specjalistów pracy i na pewno będziemy korzystać z ich fachowego wsparcia, jeśli tylko będzie taka potrzeba.
ocena: 5
Polecam serdecznie każdemu, kogo interesuje solidnie i profesjonalnie wykonana naprawa zmywarki z dojazdem na miejsce. Wybór tego pana okazał się jak najbardziej trafny. Zadanie wykonał na piątkę z plusem, a na uwagę zasługuje również przystępna cena, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam z ręką na sercu jego kompleksowe usługi, bo naprawdę warto.
, Kochłowice, Ruda Śląska
ocena: 5
Może nie jestem wybitną kucharką, ale też nie przesadzajmy - żeby każde ciasto wyjmować niedopieczone, mimo dobrze ustawionej temperatury? Tu potrzebny serwis piekarników. Na miejscu okazało się, że faktycznie urządzenie nie działa poprawnie i trzeba wymienić termostat. Diagnoza była trafna, a sama usługa została wykonana sprawnie i profesjonalnie. Rachunek też mnie bardzo nie wystraszył.
, Paprocany
ocena: 5
Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Pan już podczas rozmowy telefonicznej okazał się osobą miłą i kulturalną. Wezwałem go jakiś czas temu do naprawy chłodziarki, a pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, przy okazji wymienił żarówkę. Usługi tego pana z czystym sumieniem będę polecał każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej pracy, a telefon kontaktowy oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Polecamy gorąco ten serwis płyty indukcyjnej 400V. Panowie do pracy podeszli sumiennie i rzetelnie, usługę na miejscu wykonali jeszcze tego samego dnia (godziny wieczorne), a cena za pracę była naprawdę przystępna. Cala usługa wykonana została bardzo starannie i szybko, a cena była niewygórowana. Polecamy gorąco wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Górniki, Bytom
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez tych fachowców. Wymiana hydrostatu nie była dla nich żadnym wyzwaniem, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy, do tego okazali się bardzo miłymi i sympatycznymi osobami. Polecam każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis zmywarki. Numer telefonu do panów oczywiście sobie pozostawiam i na pewno będę korzystał z ich kompleksowych usług.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Serwis płyty indukcyjnej na siłę z pracą poradził sobie bardzo dobrze (zastrzeżeń nie mieliśmy żadnych. Komunikatywność, pracowitość oraz uczciwość, do tego wykonawca wystawia rachunek za wykonaną pracę (bardzo atrakcyjny). Mieliśmy ogromne szczęście, decydując się właśnie na usługi tych fachowców. Polecamy z całego serca każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej pracy.
, Zagórze
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony pracy, jaką wykonał dla mnie ten Pan. Naprawa pralki na miejscu nie była zbyt kosztowna - wystarczyła wymiana fartucha. Pan zadanie wykonał solidnie i uczciwie. Polecam z całego serca, a telefon kontaktowy do pana pozostawiam sobie na przyszłość.
, Ratanice, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Bardzo profesjonalna naprawa piekarnika gazowego. Firma już przy pierwszym kontakcie telefonicznym wykazała się wysokimi kompetencjami, więc nie mieliśmy oporów, by im zaufać. Oczywiście nie zawiedli naszego zaufania - trafna diagnoza, szybka naprawa, przystępna cena. Oby więcej takich specjalistów na rynku!
, Kochłowice, Ruda Śląska
ocena: 4
Polecam mocno tę firmę, jeśli poszukują Państwo serwisu kuchenki na miejscu. Fachowcy bardzo sympatyczni, przyjechali na miejsce w umówionym terminie i dokonali niezbędnej naprawy. Sprzęt jest jak nowy, nic się już nie psuje, a ceny też są korzystne w porównaniu do ofert konkurencji. Dziękuję za pomoc!
, Łaziska Górne
ocena: 4
Jeśli zależy Państwu na solidnym serwisie sprzętu AGD, śmiało polecam tego fachowca. Współpracuję z tym panem od dłuższego czasu i jak do tej pory ani razu mnie nie zawiódł. To specjalista, jakich obecnie niewielu na rynku. Na dodatek oferuje bardzo atrakcyjne stawki, które nie uderzają znacząco w portfel klienta.
, Łaziska Górne
ocena: 4
Kuchenka została naprawiona szybko i bardzo sprawnie. Panowie poradzili sobie z zadaniem świetnie, a za pracę nie wzięli dużo pieniędzy. Polecam gorąco każdemu, kto będzie potrzebował pilnie serwisu kuchenki - ci panowie są dyspozycyjni i elastyczni, do tego bardzo kulturalni.
, Mikołów
ocena: 4
Szukałem serwisu lodówki na miejscu, ponieważ nie miałem auta, więc dowóz sprzętu do firmy odpadał. W końcu trafiłem na tych specjalistów i muszę przyznać, że z pracą w mieszkaniu poradzili sobie bardzo dobrze. Wykonali ją sumiennie i uczciwie, a cena była naprawdę przystępna. Kontakt do panów oczywiście zachowałem.
, Sikorka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Zależało mi na znalezieniu fachowca, który pracuje w domu u klienta. Po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam się na tą firmę i jestem zadowolona z wyboru. Pan naprawił płytę indukcyjną, która nie jest już najmłodsza, a przy okazji doradził mi czynności konserwacyjne, które przedłużą jej żywotność. Zdecydowanie polecam jego profesjonalne usługi.
, Mysłowice
ocena: 4
W naszym przypadku był to serwis piekarnika na miejscu i muszę przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi i poziomu usług. Bardzo kompetentna i rzeczowa kadra. Ogromne umiejętności i wiedza, ponadto narzędzia z najwyższej półki. Dziękujemy za pomoc i z przyjemnością polecamy.
, Stary, Chorzów
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista. Praca nie sprawiła mu większych problemów, a efekt widoczny był już przy uruchomieniu urządzenia. Polecam z czystym sumieniem jego kompleksowe usługi, a numer telefonu pozostawiam na przyszłość, chociaż po cichu wierzę, że nie będzie mi już więcej potrzebny.
, Jerzego Ziętka, Bytom
ocena: 4
Nie mając odpowiedniej wiedzy na temat naprawy lodówki, zadanie to postanowiłem zlecić temu specjaliście. Pan po wstępnych oględzinach od razu zaproponował rozwiązanie, które okazało się bardzo dobrym pomysłem i przyniosło zamierzony efekt. Polecam za profesjonalne podejście oraz szybko i fachowo wykonaną usługę, a numer kontaktowy do pana oczywiście pozostawiam i na pewno jeśli tylko będzie taka potrzeba, będę z niego korzystał.
ocena: 4
Polecam gorąco każdemu, komu zależy na pilnym serwis kuchenki. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam za solidność, sumienność i przystępny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Telefon do panów zachowuję.
, Piekary Śląskie
ocena: 4
Ten pan to bez wątpienia solidny i uczciwy specjalista od reanimacji sprzętów, które inni wysyłają na emeryturę. Widać od razu, że doskonale zna się na rzeczy i potrafi naprawić uszkodzony sprzęt, który u mnie do dziś nadal bardzo dobrze działa. Polecam gorąco solidne usługi tego specjalisty i na pewno jeszcze nieraz się do niego odezwę, jeśli tylko będzie taka potrzeba.
, Zawodzie
ocena: 4
Firma naprawiała piekarnik na miejscu, a jakość usługi przerosła moje oczekiwania. Nie dość, że wszystko odbyło się bardzo sprawnie, to jeszcze usterka została wyeliminowana skutecznie, na czym bardzo mi zależało, bo poprzedni partacze pomogli tylko czasowo i po miesiącu problem wrócił.
, Piekary Śląskie
ocena: 4
Ten pan to słowny, rzeczowy i uczciwy fachowiec, dla którego nie ma chyba rzeczy niemożliwych do naprawienia. Naprawa sprzętu kuchennego nie zajęła mu wiele czasu, a pracę wykonał solidnie, drobiazgowo i fachowo. Zaskoczył mnie również niski rachunek, jak na tak dobrze wykonane zlecenie. Polecam gorąco!
, Stary, Chorzów
ocena: 4
Wreszcie właściwi ludzie na właściwym miejscu. Złego słowa nie mogę powiedzieć o ich pracy, dlatego jeśli komuś potrzebny jest profesjonalny serwis piekarników wolnostojących czy jakichkolwiek innych, serdecznie polecam ich usługi. Wymiana zegara szybka, solidna i względnie tania.
, Śródmieście, Katowice
ocena: 4
Pan się minimalnie spóźnił, ale zadzwonił wcześniej, by się wytłumaczyć, a to doceniam. Jeśli chodzi o naprawę piekarnika elektrycznego, to wszystko przebiegło już bezproblemowo. Fachowiec trafnie zlokalizował problem i naprawił AGD od ręki, więc jeszcze tego samego dnia można było z niego korzystać.
ocena: 4
Z naprawą kuchenki elektrycznej ten specjalista nie miał najmniejszego problemu. Przyznam szczerze, że w życiu nie widziałem tak szybkiej naprawy zasilania, która oczywiście przyniosła zamierzony efekt. Kuchenka działa jeszcze lepiej niż przed jego interwencją, a ja mogę spać spokojnie. Polecam każdemu, komu zależy na solidnie i niedrogo wykonanej pracy na miejscu.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 4
Ten serwis zmywarki z dojazdem mogę polecić z całego serca każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej usłudze. Pan doskonale zna się na zmywarkach, stąd od razu zasugerował, że konieczna jest wymiana programatora. Robota zajęła mu niewiele czasu, a cena była ok.
, Modrzejów, Sosnowiec
ocena: 4
W serwisie pracują osoby kompetentne, które doskonale znają się na swojej pracy. Zadanie wykonali szybko i skutecznie, chociaż było sobotnie popołudnie, do tego okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Polecamy serdecznie ten serwis indukcji, a kontakt telefoniczny zachowujemy.
, Kochłowice, Ruda Śląska
ocena: 4
Jeśli interesuje Was naprawa piekarników na miejscu w przystępnej cenie, to jest z pewnością fachowiec, którego mogę polecić. Zajmował się naprawą zasilania w mojej dość wiekowym piekaniku elektrycznym i poradził sobie z tym wyzwaniem doskonale, choć jego poprzednicy skapitulowali.
, Śródmieście
ocena: 4
Naprawa lodówki z dojazdem dla tego specjalisty nie była żadnym problemem. Chociaż chodziło wyłącznie o wymianę uszczelki, pan podjął się tego zadania, na miejscu zjawił się punktualnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, pracę wykonał w niecałe 25 minut, a cena za usługę była przystępna. Cieszę się, że spotkałem tak dobrego i uczciwego fachowca.
, Środula
ocena: 4
W mieszkaniu pojawił się poważny problem z indukcją, która przestała reagować na zadawane komunikaty. Dopiero interwencja tych wykonawców z serwisu indukcji przyniosła oczekiwany efekt. Panowie do pracy podeszli sumiennie i rzetelnie, zadanie wykonali solidnie, a naprawa płyty indukcyjnej na siłe nie kosztowała mnie majątku. Polecam z ręką na sercu każdemu.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 1
Ta firma to kpina z potencjalnych klientów. Od 4 dni jestem zwodzony w spr. naprawy okapu, że technik zadzwoni i się umówi, co oczywiście nie jest prawdą. Żenada. Stanowczo nie polecam.
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Zapytaj fachowca
o koszt i termin usługi
Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502