Fresh-Dom
4.6

Usługi Sprzątające oraz Prania Dywanów i Tapicerek Fresh-Dom

Miechowska 5B/1, 30-055 Kraków
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Profesjonalna firma sprzątająca świadczy usługi z zakresu sprzątania biur i mieszkań. Specjaliści używają specjalistycznych środków chemicznych dopasowanych do rodzaju materiału lub tworzywa, z którego jest wykonane wyposażenie. Pomogą przy pracach porządkowych, ale też doradzą, z jakich środków czystości i materiałów higienicznych korzystać, by utrzymać porządek na długi czas. Świadczą również kompleksowe usługi z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek domowych. Nie wiesz, jak skutecznie wyczyścić plamę po kawie, która już od dłuższego czasu widnieje na Twoim dywanie? Zgłoś się jak najszybciej!

Zakres usług

Sprzątanie i Mycie

  • Mycie okien
  • Sprzątanie mieszkania
  • Sprzątanie biura

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
  • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
  • Pranie lub czyszczenie wykładziny
Zasięg
  1. Kraków
  2. Wieliczka
  3. Skawina
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
9 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Jeśli ktoś poszukuje solidnej firmy, która oferuje kompleksowe i tanie pranie dywanów, to z ręką na sercu polecamy usługi tego wykonawcy. Bardzo profesjonalnie podejście oraz szybko, sprawnie i w rozsądnej cenie wykonana usługa. Polecamy serdecznie, telefon do wykonawcy zapisujemy sobie na przyszłość. Warto również dodać, że ta usługa w całości wykonana została na miejscu.
, Zwierzyniec, Kraków
ocena: 5
Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami miłymi, sympatycznymi i bardzo kulturalnymi. Polecamy serdecznie kompleksowe usługi tego wykonawcy, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Prądnik, Kraków
ocena: 5
Wczoraj wieczorem przez przypadek strąciłam kubek z kawą ze stolika i kawa wylała się na naszej nowej wykładzinie, wykładzina była dość mocno poplamiona. Dziś rano fachowcy od czyszczenia wykładzin z tej firmy do mnie przyjechali i wyprali mi zaplamiony fragment, z wykonanej przez ten serwis jestem bardzo mocno zadowolona i jeszcze raz chciałabym bardzo serdecznie podziękować.
, Wieliczka
ocena: 5
Cena z pewnością warta usługi. Czyszczenie wypoczynku w firmie przebiegło bez większych problemów - ekspresowo oraz dokładnie. Efekt był natychmiastowy, a cena przystępna. Polecamy gorąco każdemu w pilnej potrzebie m.in. za fachowo wykonaną robotę i sami również chętnie będziemy tu wracać, bo lepszej firmy piorącej w okolicy na pewno nie znajdziemy.
, Skawina
ocena: 5
Skorzystałem z usługi wykonywanej przez ten serwis było to pranie wykładziny u klienta. Ogólnie to mam odczucia pozytywne serwisanci szybko znaleźli wolny termin i mogli do mnie przyjechać. Na mojej wykładzinie były plamy od błota, serwisanci je usuneli a tylko o to mi chodziło.
, Skawina
ocena: 4
Praca polegająca na usunięciu plam z dywanu wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie byli słowni i terminowi - nie ma chyba dla nich pracy, której nie byliby w stanie wykonać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i będziemy polecać ich kompleksowe i niedrogie usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie, telefon oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 4
Współpracowaliśmy już z wieloma firmami sprzątającymi, ale tak dobrze wykonanej pracy jeszcze nie widzieliśmy. Usługa była pilna, a Panowie byli elastyczni, jeśli chodzi o terminy. Polecamy z całego serca za ekspresowe i dokładne wypranie wypoczynku.
ocena: 4
Moja córka przez przypadek wylała oliwkę dla dzieci na wykładzinie w salonie, powstały z tego plamy od tłuszczu, których nie dało się doprać. Zadzwoniłam do tego serwisu i opowiedziałam jaka jest sytuacja, zostałam poinformowana że nie ma problemu i że są w stanie to doprać. Faktycznie przyjechali i doprali te plamy aż byłam w szoku. Bardzo serdecznie polecam ten serwis.
, Bronowice, Kraków
ocena: 4
Z praniem dywanów z długim włosiem wykonawca poradził sobie świetnie. Pracę wykonał w biurze, dokładnie i odpowiedzialnie, a cena z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym, telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość.
, Skawina

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502