FranClean Monika Wajs
5

Usługi Sprzątające oraz Czyszczenia Dywanów i Tapicerek Franclean Monika Wajs

Stanisława Zbrowskiego 51 lok. 3, 26-610 Radom

Dzieci niespodziewanie ubrudziły Twój ulubiony dywan, fotel lub kanapę? Na tapicerkę w samochodzie wylał się napój? Wykładzina w mieszkaniu jest cała poplamiona? A może masz alergię na roztocza i za wszelką cenę musisz się ich pozbyć? Dla tego serwisu porządkowego nie stanowi to żadnego problemu! Szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie – tak właśnie działają pracujący tutaj fachowcy! Zadzwoń już teraz i nie martw się zabrudzeniami, ta firma błyskawicznie się z nimi rozprawi! Zaufaj specjalistom!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
  • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
  • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej

Sprzątanie i mycie

  • Mycie okien
  • Sprzątanie mieszkania
  • Sprzątanie biura
Zasięg
  1. Radom
  2. Skarżysko-Kamienna
  3. Szydłowiec
Mapa
Opinie
Ocena:
5
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Usługa prania dywanów stała na bardzo wysokim poziomie. Panowie do zadania podeszli sumiennie, do tego zastosowali najlepsze środki piorące. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z ich wsparcia, zwłaszcza że cena z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Polecamy, a telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość.
, Halinów
ocena: 5
Z ręką na sercu polecamy wysokiej klasy usługę prania wypoczynku w wykonaniu tej firmy każdemu w potrzebie. Pan na miejscu zjawił się już następnego dnia, a sama usługa przebiegła szybko i solidnie, do tego wykonawca okazał się osobą odpowiedzialną i życzliwą. Warto mieć namiary do takiego specjalisty.
, Planty, Radom
ocena: 5
Usługa prania dywanów z krótkim włosiem wykonana dostała profesjonalnie i odpowiedzialnie. Panowie do zadania podeszli sumiennie, a cena z dojazdem okazała się niższa niż początkowo zakładaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy za solidność i rzetelność - na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z fachowego wsparcia tych panów. Numer oczywiście zachowujemy.
ocena: 5
Praca stała na bardzo wysokim poziomie, a pan okazał się osobą sumienną i rzetelną. Do prania tapicerki podszedł odpowiedzialnie i uczciwie, a ceny również miał atrakcyjne. Dajemy najwyższą ocenę za jakość pracy i zaangażowanie, a także za kulturę osobistą i brak uciążliwości podczas wykonywania usługi. Gorąco polecamy, kontakt zachowujemy.
, Skarżysko-Kamienna
ocena: 5
FranClean zostanie ze mną na dłużej!
ocena: 5
Fachowcy, którzy znają się na rzeczy! Oby było takich ludzi więcej…
ocena: 5
Rzadko cokolwiek opiniuję, ale tutaj daję piątkę!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502