4.9

Zbigniew Faściszewski Przedsiębiorstwo Usługowe In-Pol

Wincentego Witosa 47, 58-306 Wałbrzych
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 49 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Potrzebujesz sprawdzonego elektryka na terenie Wałbrzycha lub okolic? Chcesz skutecznie zlikwidować elektryczną usterkę i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie Twojej instalacji? Nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy z serwisu In – Pol! Pozwól by to właśnie oni, ze swoim drobiazgowym podejściem oraz zaangażowaniem zajęli się Twoją elektryką.

Zakres usług

Usługi elektryczne

 • Pomiary instalacji elektrycznej
 • Pomiary oświetleniowe
 • Wymiana i montaż gniazdek
 • Przegląd instalacji
 • Montowanie żyrandoli
 • Odbiór instalacji
 • Przegląd instalacji elektrycznej
 • Podłączenie urządzeń
 • Zakładanie świetlówek
 • Naprawa i przebudowa instalacji elektrycznej oraz odgromowej
 • Monitoring instalacji elektrycznej
 • Projektowanie wraz z wykonawstwem
Zasięg
 1. Wrocław
 2. Wałbrzych
 3. Legnica
 4. Jelenia Góra
 5. Kłodzko
 6. Dzierżoniów
 7. Nowa Ruda
 8. Bielawa
 9. Kamienna Góra
 10. Strzegom
 11. Kąty Wrocławskie
 12. Jawor
 13. Świebodzice
 14. Złotoryja
 15. Strzelin
 16. Kobierzyce
 17. Ząbkowice Śląskie
 18. Środa Śląska
 19. Bystrzyca Kłodzka
 20. Miękinia
 21. Ziębice
 22. Brzeg Dolny
 23. Boguszów-Gorce
Opinie
Ocena:
4.9
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Ten elektryk wykonał w naszym mieszkaniu montaż rozdzielni. Zmierzył się z dość trudnym zadaniem, jednak poradził sobie z nim doskonale. Postanowiłem wezwać go również w momencie, kiedy konieczna była wymiana włącznika w moim mieszkaniu. Szczerze polecam tego Pana, bo po raz pierwszy współpracowałam z osobą nie "z polecenia" i muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczony. Polecam z ręką na sercu tego specjalistę!
Świdnica
ocena: 5
Naprawę instalacji elektrycznej w garażu zleciłem temu elektrykowi, sugerując się jego dobrymi opiniami w Internecie. Nie zawiodłem się, bo faktycznie to bardzo kompetentny specjalista z fachem w ręku. Zgodził się nawet na jednoczesną naprawę domofonu, więc zaoszczędziłem sporo czasu.
Świebodzice
ocena: 5
Ten elektryk z uprawnieniami jeszcze nigdy nie zawiódł mojego zaufania, więc piszę opinię z prawdziwą przyjemnością. Jeśli ktokolwiek się waha, czy skorzystać z jego usług, podpowiadam, że warto. Ja korzystałem już kilkukrotnie i z pewnością skorzystam jeszcze nie raz.
Lubiechów
ocena: 5
Zleciłem temu elektrykowi dość trudną pracę - chodziło o naprawę bojlera. Z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Naprawdę jestem pełen podziwu i uznania - na usługę poświęcił sporo czasu, bo dostęp do urządzenia był mocno ograniczony. Zapisałem jego numer telefonu i jak się okazało, słusznie, ponieważ w niedługim czasie wezwałem go do usunięcia zwarcia w piwnicy - tutaj również mnie nie zawiódł.
Bielawa
ocena: 5
Drobiazgowe podejście oraz zaangażowanie. Fajnie, że udało mi się znaleźć takiego fachowca.
ocena: 5
Szybko, a także starannie zostało wymienione gniazdko.
ocena: 5
Technik skutecznie usunął awarię elektryczną w moim domu.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502