Famar
4.8

Pranie Wykładzin i Tapicerek Famar

Gołaczów 34 e, 59-225 Chojnów

Nie oszukujmy się – bez profesjonalnych sprzętów piorących masz małe szanse, by samodzielnie doczyścić poplamione meble. Zwykłe odkurzanie to również za mało, by pozbyć się roztoczy i alergenów z wykładziny. Jeśli nie przepadasz za praniem wykładzin i czyszczeniem tapicerki, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. Fachowcy skutecznie wygrywają z uporczywymi plamami na wykładzinach i odmieniają wygląd tapicerek domowych. Na myśl o czyszczeniu przechodzą Cię ciarki? Wiesz, że ta ciężka praca i tak nie przyniesie oczekiwanych rezultatów? Zleć ją specjaliście, który dysponuje profesjonalnym sprzętem czyszczącym i wysokiej klasy środkami piorącymi!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

 • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
 • Pranie lub czyszczenie wykładziny
Zasięg
 1. Legnica
 2. Lubin
 3. Jelenia Góra
 4. Głogów
 5. Polkowice
 6. Strzegom
 7. Chojnów
 8. Jawor
 9. Świebodzice
 10. Złotoryja
 11. Wołów
 12. Środa Śląska
 13. Góra
 14. Lwówek Śląski
 15. Miękinia
 16. Brzeg Dolny
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
26 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Czyszczenie dywanów postanowiliśmy zlecić profesjonalnej firmie, ponieważ stosowane przez nas do tej pory domowe metody i środki niestety zawiodły. Panowie do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia, odpowiednio przygotowani - dywany teraz prezentują się rewelacyjnie. Polecamy!
, Bolesławiec
ocena: 5
Praca wykonana na medal, bez marudzenia i z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, a także z przystępnej ceny i na pewno w przyszłości skorzystamy z kompleksowych usług tych wykonawców. Warto dodać, że panowie pracę w całości wykonali na miejscu. Polecamy z całego serca tych wykonawców, kontakt oczywiście zachowujemy na przyszłość!!
ocena: 5
W tym serwisie zamawiałem czyszczenie wykładzin, ponieważ nie mogłem jej domyć. Myślałem, że tak niedomytej wykładziny nikt nie da rady wyczyścić, natomiast pomyliłem się, ponieważ Wasz serwis sprostał zadaniu. Cieszę się, że nawiązałem współpracę z tym serwisem, ponieważ jest skuteczny, bezproblemowy, szybki w swym działaniu i przede wszystkim tanim.
, Osiedle Zawiszów, Świdnica
ocena: 5
Potrzebna nam była pilnie usługa prania parowego dywanów, a ci panowie mieli akurat wolne terminy. Do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonane zlecenie była naprawdę przystępna. Dziękujemy serdecznie za ekspresowo wykonaną pracę, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno będziemy polecać wszystkim naszym znajomym i rodzinie.
, Świebodzice
ocena: 5
Jeżeli szukacie serwisu do prania wykładziny to tylko ten serwis! Posiada on skuteczne metody działania, detergenty i sprzęt, który pozwala ekspresowo, skutecznie i nie uszkadzając wykładziny usunąć plamy. Polecam bardzo serdecznie, napewno skorzystam jeszcze z usług tego serwisu, gdyż doszły mnie słuchy, że serwis zajmuje się nie tylko praniem wykładzin.
, Osiedle Piekary, Legnica
ocena: 5
Z praniem kanapy panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno w przyszłości jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Wizytówkę z numerem telefonu do wykonawców oczywiście zachowujemy. Szczerze polecamy!
, Jawor
ocena: 5
Usługa czyszczenia dywanów wykonana została miejscu. Panowie do zadania podeszli sumiennie i rzetelnie, pracę wykonali jeszcze tego samego dnia od wezwania, do tego byli kulturalni, sumienni, rzetelni i odpowiedzialni. Obawialiśmy się trochę o rachunek, który jak się później okazało, był bardzo przystępny. Szczerze polecamy usługi tych wykonawców, telefon do kontaktu pozostawiamy.
, Stare Miasto
ocena: 5
Domowe sposoby na usunięcie plam z dywanu nie przyniosły oczekiwanego efektu, a jeszcze pogorszyły sprawę. Dopiero interwencja tej firmy sprzątającej przyniosła oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tych panów i na pewno będziemy polecać ich na przyszłość wszystkim zainteresowanym. Warto wspomnieć o przystępnej cenie, która nie wpłynęła znacząco na nasz domowy budżet.
, Przylesie, Lubin
ocena: 5
Serdecznie polecam ten serwis, jeżeli chodzi o czyszczenie poplamionej wykładziny. Teraz wykładzina w moim domu jest, czysta, wygląda jak nowa, a moje dzieci teraz ciągle chcą spędzać na niej czas. Polecam serdecznie, mam nadzieję, że posłuży mi jeszcze na kilka lat. Będę polecać ten serwis innym wśród moich znajomych.
, Polkowice
ocena: 5
Pranie wypoczynku przyniosło efekt. Generalnie jesteśmy zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten fachowiec, chociaż cena usługi mogła być nieco niższa, jednak tak szybko i solidnie wykonaną pracę trzeba docenić. Polecamy serdecznie, a numer zapisujemy sobie na przyszłość.
, Bolesławiec
ocena: 5
Z czyszczeniem wykładziny panowie poradzili sobie rewelacyjnie. Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena mogła być trochę niższa. Warto jednak dodać, że usługa była pilna, a panowie przyjechali pomimo późnych godzin wieczornych. Polecamy gorąco, telefon do panów zapisujemy, bo takich wykonawców trzeba wspierać.
ocena: 5
Byłem bardzo zdenerwowany na moją narzeczoną, ponieważ na nowo zakupionej wykładzinie zrobiła plamy od szminki, nie mówiąc mi o tym fakcie, próbowałą zaprać samodzielnie plamy, co pogorszyło sprawę. Zadzwoniłem pod Wasz numer telefonu i cieszę się, że w szybkim czasie uzyskałem skuteczną pomoc, za co dziękuję.
, Bolesławiec
ocena: 5
Panowie świadczą pilne usługi czyszczenia tapicerek samochodowych. To bez wątpienia profesjonaliści z górnej półki, którzy do zadania podchodzą sumiennie i odpowiedzialnie. Jesteśmy w 100% zadowoleni z jakości ich pracy i na pewno będziemy polecać ich fachowe usługi znajomym i rodzinie. Telefon już zapisaliśmy.
, Głogów
ocena: 5
Parę dni temu szukałem technika, który podjąłby się prania mojej wykładziny, ponieważ wykładzina przez kilka lat leżała na strychu i chciałem, żeby ktoś ją po prostu odświeżył. Zlecenie państwu prania nieczystej wykłądziny było jedną z lepszych decyzji w moim życiu. Dziękuję serdecznie za wykonaną usługę, wykładzina jest jak nowa, czysta i pachnąca. Polecam serdecznie serwis.
, Osiedle Widok, Jelenia Góra
ocena: 5
Kilka dni temu robiłem remont w mieszkaniu. Podczas malowania ścian wylałem farbę na wykładzinę. Zmartwiłem się, bo nie wiedziałem co robić. Szybko wyszukałem numer telefonu do waszego serwisu i zgłosiłem problem. Chcę podziękować waszemu serwisowi, za fachową obsługę, tanie wykonanie, za to, żę plama od farby zeszła i wykładzina jest jak nowa.
ocena: 5
Nic dodać, nic ująć. Po prostu świetnie wykonana robota - szybko, bardzo dokładnie i tanio. Efekt prania parowego dywanów był powalający. Teraz nasze dywany wyglądają jak nowe. Polecamy serdecznie za szybko i sprawnie wykonaną pracę i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z kompleksowego wsparcia tych wykonawców.
ocena: 5
Czyszczenie wypoczynku wykonane zostało bardzo dobrze. Praca nie zajęła panom wiele czasu, za to efekt podziwiamy do dziś. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i na pewne w przyszłości skorzystamy z kompleksowych usług tego wykonawcy.
ocena: 5
Bardzo szybki kontakt, do tego uczciwa cena. Usługa została wykonana niezwykle starannie i dokładnie. Osoba kontaktowa doskonale dbała o jakość wykonywanych usług. Jesteśmy w 100% zadowoleni z usługi prania dywanów na sucho i na pewno będziemy polecać tą firmę wszystkim naszym znajomym i rodzinie. Warto zaznaczyć, że usługa była pilna, a panowie z terminami nie mieli żadnych problemów.
, Jawor
ocena: 5
Pranie krzeseł powierzyliśmy tej firmie i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy oraz z krótkiego czasu oczekiwania. Pan pracę wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, do tego miał przystępne ceny. Warto również wspomnieć, że firma była nie z polecenia, więc mieliśmy ogromne szczęście, ze trafiliśmy na uczciwych oraz solidnych wykonawców. Polecamy.
, Świdnica
ocena: 5
Jak najbardziej polecam za solidnie wykonaną usługę prania wypoczynku. Panowie do zadania podeszli sumiennie i rzetelnie, do tego okazali się osobami o nienagannej kulturze pracy. Dziękujemy za sprawnie wykonaną usługę i na pewno skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia.
ocena: 5
Pranie wykładziny pokojowej zleciliśmy tej firmie czyszczącej i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Warto dodać, że usługa wykonana została w mieszkaniu. Dziękujemy serdecznie za fachowo i solidnie wykonaną pracę i na pewno będziemy kontynuować współpracę.
, Świdnica
ocena: 5
Pranie wypoczynku wykonane zostało porządnie. Nie wierzyliśmy własnym oczom. Teraz zestaw prezentuje się jak nowy. Pan miły i uprzejmy, a usługa wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie. Polecamy gorąco, telefon zachowujemy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy jeszcze skorzystamy ze wsparcia tego wykonawcy.
, Zwycięstwa, Lubin
ocena: 4
Czyszczenie kanapy przyniosło oczekiwany efekt. Teraz wersalka prezentuje się znakomicie. Warto również dodać, że cena za wykonaną pracę była bardzo atrakcyjna. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i od tej pory będziemy polecać kompleksowe usługi tych wykonawców wszystkim naszym znajomym w potrzebie.
, Pawice
ocena: 4
Jak najbardziej polecamy tą firmę każdemu. Usługi prania dywanów stały na najwyższym poziomie! Teraz nasz wcześniej poplamiony i wyblakły dywan wygląda znacznie lepiej niż w dniu zakupu. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę, numer telefonu zapisujemy i z pewnością skorzystamy ponownie z kompleksowych i tanich usług tej firmy czyszczącej!
, Głogów
ocena: 4
Potrzebowałam bardzo pilnie serwisanta do usunięcia plam z mojej wykładziny, ponieważ mój pies pobrudził mi wykładzinę. Plamy nie chciały zejść, próbowałam je usuwać samodzielnie, jednak bezskutecznie. Koleżanka poleciła mi wasz serwis i cieszę się, że posłuchałam jej rady, ponieważ serwis bez problemu zajął się praniem od ręki. Polecam serwis. Zachowuję namiary na przyszłość w razie innych nagłych wypadków.
, Staszica
ocena: 4
Jeżeli szukacie serwisu, który wypierze Wam brudny dywan to tylko ten! Serwis jest bardzo skuteczny w działaniu, od razu podejmuje się usług, nie zwlekając z czasem, jest bardzo skuteczny, ponieważ posiada narzędzia i detergenty, które rzadko który serwis posiada w swym zaopatrzeniu. Dywan wygląda jak nowy! Dziękuję.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502