Naprawa i Serwis AGD EveryX Alan Rutkowski
4.8

Naprawa i Serwis AGD EveryX Alan Rutkowski

Karola Miarki 7/2, 71-076 Szczecin

Serwis AGD

Masz problem z przeciekającą zmywarką, niesprawną płytą indukcyjną czy zepsutą kuchenką elektryczną? Wezwij sprawdzony serwis AGD i nie męcz się z samodzielną naprawą. Niezbędne uprawnienia i narzędzia pozwalają nam na naprawę urządzeń większości polskich i zagranicznych producentów. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego możesz u nas liczyć na fachową pomoc świetnie wykwalifikowanych i uśmiechniętych pracowników. Sprawdź nasz sposób działania i zadzwoń, by zostawić zlecenie. Zapraszamy do kontaktu!

 

Zakres usług
 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
Zasięg
 1. Szczecin
 2. Stargard
 3. Police
 4. Goleniów
 5. Gryfino
 6. Nowogard
 7. Gryfice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
30 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zadowolony jestem zarówno z wyboru, jak również z ceny, jaką zaoferował ten serwis zmywarki z dojazdem. Praca wykonana została sumiennie i rzetelnie, czego nie mogłem powiedzieć o wcześniejszych wykonawcach. Z czystym sumieniem mogę polecić go za solidność, ogromne zaangażowanie w sprawę, odpowiedzialność oraz przystępny cennik usług, który z pewnością nie uszczupli portfela.
ocena: 5
Taki profesjonalny i doświadczony serwis AGD zawsze warto mieć pod ręką. Pracujący w nim fachowcy to wykwalifikowani pracownicy, którzy niejednokrotnie pomogli nam przy naprawie sprzętu - zarówno starszego, jak i nowszego typu. Polecamy gorąco każdemu w potrzebie.
ocena: 5
Naprawa lodówki starszego typu w wykonaniu tych fachowców przebiegła szybko i co dla mnie najważniejsze, przyniosła oczekiwany efekt. Jestem w 100% zadowolona z indywidualnego podejścia do klienta, a także z cennika na każdą kieszeń. Warto również dodać, że wykonawca świadczy usługi w domu u klienta, co jest niezwykłym ułatwieniem -zwłaszcza w przypadku, kiedy nie ma możliwości samodzielnego dostarczenia sprzętu do serwisu.
, Gryfino
ocena: 5
Naprawa sprzętu kuchennego, z którym miałem problem już od dłuższego czasu, przebiegła sumiennie, rzetelnie i fachowo. Wykonawca wykazał się tutaj ogromną wiedzą, bogatym doświadczeniem i umiejętnościami, które pozwoliły mu szybko i skutecznie zająć się problemem. Polecam za indywidualne podejście do sprawy, a także za atrakcyjne ceny.
ocena: 5
Ten serwis zmywarki na miejscu z pracą poradził sobie znakomicie. Wymiana filtra przyniosła oczekiwany efekt w postaci działającego urządzenia. Polecam za solidność, punktualność, terminowość, indywidualne podejście do każdego problemu oraz za atrakcyjny cennik, który z pewnością nie uszczupli żadnego domowego budżetu. Serdecznie polecam każdemu wykonawcy w pilnej potrzebie.
, Goleniów
ocena: 5
Potrzebny mi był pilny serwis kuchenki, ponieważ urządzenie nagle przestało reagować na zadawane komunikaty, a zbliżały się święta, więc chciałam, by było sprawne. Z tego fachowca jestem bardzo zadowolona, ponieważ okazał się osobą dyspozycyjną, tanią i do tego profesjonalistą w każdym calu. Polecam.
ocena: 5
Polecam gorąco ten serwis pralkosuszarki. Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista, który z zadaniem poradził sobie doskonale. Wszystko przebiegło bez większych problemów, a ja cieszę się, że nie musiałem wymieniać sprzętu na nowy. Polecam serdecznie za jakość i przystępne ceny, a telefon do kontaktu oczywiście pozostawiam na przyszłość.
, Gryfino
ocena: 5
Niedroga naprawa pola grzewczego. Usługa wykonana porządnie, nie wymagała poprawek i nie zauważyłem żadnych niedociągnięć. Jeśli interesuje Was konkretny serwis piekarnika wolnostojącego czy jakiejkolwiek innej, myślę, że się nie zawiedziecie. Ja ze swojej strony polecam i zapisałem sobie dane kontaktowe tej firmy w telefonie - tak na wszelki wypadek, na przyszłość.
, Stargard
ocena: 5
Potrzebny nam był serwis płyty indukcyjnej na siłę, a ci panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Wszystko wykonali dokładnie i estetycznie, do tego można było z nimi pożartować i porozmawiać na każdy temat. Cena więcej niż przystępna. Polecamy gorąco za całokształt, a telefon zachowujemy.
, Police
ocena: 5
Polecam m.in. za fachowość, sumienność, życzliwość, odpowiedzialność oraz atrakcyjne ceny - na każdą kieszeń. Taki serwis kuchenki wolnostojącej warto mieć zawsze pod ręką, ponieważ pracują w nim wyłącznie wykwalifikowani serwisanci, którzy doskonale znają się na swojej pracy.
, Gryfino
ocena: 5
Rewelacja! Jeśli szukacie godnego zaufania serwisu piekarników elektrycznych to zdecydowanie rekomenduję usługi tej świetnej firmy. Dawno nie spotkałem się z tak rzetelnym fachowcem o tak imponującej wiedzy. Sama wymiana szyby w drzwiczkach może nie jest szczególnie wymagająca, ale Pan doradził mi też w kilku kwestiach technicznych i tu wykazał się bardzo.
, Gryfino
ocena: 5
Ten Pan to niewątpliwie fachowiec pisany przez duże "F". Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a za wykonaną pracę nie wziął dużych pieniędzy. Wymiana amortyzatorów przebiegła szybko i sprawnie. Polecam z całego serca ten serwis pralki na miejscu, a telefon pozostawiam na przyszłość.
ocena: 5
Naprawą zmywarki na miejscu zajął się dla mnie ten specjalista i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Chodziło o wymianę uszczelki, która niestety w wyniku eksploatacji była już mocno zużyta. Polecam gorąco usługi tego specjalisty z czystym sumieniem, bo naprawdę warto mu zaufać.
ocena: 5
Wybierając serwis sprzętu kuchennego nie kierowaliśmy się ceną, ale dyspozycyjnością fachowca oraz jego opiniami. Jesteśmy zadowoleni z wyboru, bo choć usługa nie była najtańsza, to zdecydowanie warta była swojej ceny. Świetny specjalista z głową na karku, który swoją pracę wykonuje bardzo dobrze i potrafi doradzić klientowi w wielu kwestiach. Polecam.
, Zdroje, Szczecin
ocena: 5
Kiedy ubrania za każdym razem po skończonym cyklu prania nieprzyjemnie pachniały, postanowiłem zadzwonić do fachowca, licząc że pomoże mi znaleźć przyczynę. Pan zasugerował wymianę fartucha, która jak się później okazało, przyniosła efekt. Polecam z ręką na sercu każdemu, kto potrzebuje pilnie serwis pralki, a numer telefonu do pana oczywiście zapisuję.
, Stargard
ocena: 5
Solidność, fachowość, rzetelność i odpowiedzialność. Panowie do zadania podeszli sumiennie, wszystko dokładnie objaśnili, a o każdym kolejnym kroku byliśmy dokładnie informowani, do tego ceny mieli przystępne. Polecamy gorąco, a telefon do tych panów zapisujemy i na pewno skorzystamy jeszcze z ich pomocy, jeśli będzie tylko taka potrzeba. Takich serwisów płyty indukcyjnej 400V powinno być zdecydowanie więcej.
, Pomorzany, Szczecin
ocena: 5
Wymianą termostatu zajęli się dla mnie wykonawcy z tego serwisu kuchenki elektrycznej i tak zaskoczyli mnie swoim szybkim i bezbłędnym działaniem, że postanowiłem wystawić im pozytywną opinię. Jeszcze raz dziękuję i polecam ich fachowe i przystępne cenowo usługi!
, Kijewo
ocena: 5
Dziękuję za solidną i dokładną naprawę pola grzewczego w mojej kuchence. Ten serwis kuchenki z dojazdem stanął na wysokości zadania, z którym poradził sobie bardzo dobrze. Dziękuję za fachowe oraz indywidualne podejście do sprawy, a także ze solidność, rzetelność i przystępny cennik usług. Polecam z całego serca.
, Goleniów
ocena: 5
Cena z dojazdem była bardzo przystępna, panowie sumienni i życzliwi z pracą polegającą na naprawie płyty poradzili sobie bardzo dobrze. Nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż serwisanci na miejscu pojawili się 30 minut po czasie, jednak wytłumaczyli się korkami. Generalnie jednak jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy i będziemy polecać fachowe usługi serwisu płyty indukcyjnej 230V wszystkim naszym znajomym.
ocena: 5
W dzisiejszych czasach niestety mało jest takich fachowców, którzy w tak krótkim czasie byliby w stanie zająć się naprawą indukcji. Polecamy serdecznie ten serwis płyty indukcyjnej 230V każdemu w potrzebie i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowych i niedrogich usług.
ocena: 5
Z całego serca polecam naprawę piekarnika gazowego w wykonaniu tej firmy. Nie zawiedli moich oczekiwań, a szczerze przyznam, że mam je zwykle dość wygórowane. Terminowi, uczciwi, konkretni i co najważniejsze - bardzo solidni, a to cenię szczególnie. Cena usługi adekwatna do jej jakości.
, Niebuszewo
ocena: 5
Naprawa piekarnika z dojazdem. Telefon o 9 rano, fachowiec u drzwi mojego domu tego samego dnia o 11. Szybka diagnoza problemu i bardzo porządna naprawa. Pan uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Jak widać warto tej firmie zaufać - inne komentarze są jak najbardziej prawdziwe, o czym sami się przekonaliśmy.
, Goleniów
ocena: 5
Można powiedzieć, że jest to serwis sprzętu AGD, jakiego szukałem. Taki, który nie naciąga, nie wykorzystuje niewiedzy klienta, nie kręci, nie wymyśla dodatkowych napraw, które wcale konieczne nie są, a jednocześnie potrafi doradzić. Zdecydowanie wart swojej ceny - po dzisiejszej wizycie już wiem, że nie będę już szukać innych fachowców w przyszłości.
ocena: 5
Serwisanci wywarli na nas pozytywne wrażenie. Panowie na miejscu zjawili się punktualnie, a pracę wykonali wzorowo i czysto. Od tej pory płyta indukcyjna działa jak należy, a my będziemy polecać ten serwis indukcji 230V znajomym i rodzinie. Dziękujemy z całego serca za tak szybko i sprawnie wykonaną pracę i polecamy serdecznie. Numer telefonu oczywiście zachowujemy na przyszłość.
ocena: 5
Realizacja usługi rzetelna i do tego w bardzo krótkim czasie, a nie ukrywam, że akurat na czasie bardzo mi zależało. Panowie okazali się bardzo sympatycznymi ludźmi. Wszystko zostało wykonane fachowo, życzliwie i z dbałością o czystość. Polecam z ręką na sercu kompleksowe usługi tego serwisu kuchenek na miejscu i z pewnością jeszcze nieraz skorzystam z ich pomocy, jeśli okaże się konieczna!
, Police
ocena: 4
Naprawa zmywarki wolnostojącej na najwyższym poziomie. Fachowcy do urządzenia podeszli bardzo profesjonalnie, do tego poinformowali mnie o diagnozie i o ewentualnych kosztach. Wymiana grzałki nie kosztowała mnie majątku, za to urządzenie działa teraz nawet lepiej niż dotychczas. Polecam za fachowość, rzetelność, odpowiedzialność, a także za fachowe i indywidualne podejście do klienta.
ocena: 4
Ten serwis pralki jako jedyny stanął na wysokości zadania, ponieważ poprzednicy nie poradzili sobie z problemem. Panowie do sprawy podeszli niezwykle sumiennie, a cena za usługę okazała się naprawdę przystępna. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić ten serwis innym, bo na tak dobrych fachowców w dzisiejszych czasach naprawdę trudno jest już trafić.
, Police
ocena: 4
Kiedy okazało się, że pralka nie nagrzewa wody, postanowiłem skorzystać z pomocy tego fachowca. Pan od razu wiedział, co jest tego przyczyną, którą wyeliminował od ręki, a cena za usługę nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam ten serwis pralkosuszarki każdemu, a telefon kontaktowy zostawiłem sobie na przyszłość.
, Centrum
ocena: 4
W moim przypadku była to naprawa piekarnika z dojazdem. Pan specjalista przyjechał zgodnie z ustalonym wcześniej przez telefon harmonogramem i od ręki zajął się wymianą zegara. Do poziomu usługi nie mogę się przyczepić, a i jej cena nie była wygórowana, więc zdecydowanie polecam.
, Police
ocena: 4
Nigdy nie widziałem jeszcze tak szybko i solidnie wykonanej usługi. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, choć praca wymagała wiedzy i umiejętności. Generalnie jestem bardzo zadowolony i oczywiście rekomenduję usługi tego pana, bo naprawdę warto. Kontakt telefoniczny do specjalisty oczywiście pozostawiam, bo z pewnością jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy.
, Niemierzyn, Szczecin
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Serwis AGD w mieście Szczecin

Zakład Elektromechaniki Chłodniczej Łukasz Kaczor

Rugiańska 16, 71-676 Szczecin
Naprawa lodówek

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502