4.8

PHU "Epak" Piotr Pakuła

Górnośląska 77 lok. 50, 62-800 Kalisz

Dezynfekcja

Odkażanie i niszczenie chorobotwórczych drobnoustrojów to zadanie, które możesz powierzyć firmie Epak. Jeśli cenisz sobie terminowość wykonania, chcesz, by zlecona przez Ciebie usługa wykonana była przy użyciu bezpiecznych dla środowiska preparatów, to nie mogłeś lepiej trafić. Firma Epak to jeden z liderów na rynku, gdyż wykazują się profesjonalizmem i wiedzą, popartą latami doświadczeń. Nie ufaj amatorom a zawodowcom z ogromnym doświadczeniem, którzy zadbają o Ciebie i Twoje otoczenie. Nie czekaj, zadzwoń już dziś!

 

Deratyzacja

Firma Epak to firma specjalizująca się w usługach dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Na terenie Kalisza jest niezaprzeczalnym liderem w kwestii zwalczania szkodników we wszelkiego rodzaju obiektach – budynkach mieszkalnych, firmach, magazynach, czy na terenach otwartych takich jak uprawy rolne i sady. Mogą zaoferować również usługę ozonowania i fumigacji, a także neutralizację nieprzyjemnych zapachów, bakterii, grzybów, czy innych drobnoustrojów. Jeśli masz problem z zagrzybiałą klimatyzacją, to serwis Epak pomoże również w tym zakresie.

Zakres usług
 • Odkażanie

Deratyzacja

 • Zwalczanie gryzoni, szczurów, likwidacja kretów, kun i nornic
 • Monitoring szkodników
 • Deratyzacja w obiektach przemysłowych, uprawach rolnych i sadach  

Dezynsekcja

 • Zwalczanie os, szerszeni i ich gniazd
 • Zwalczanie owadów latających i biegających

Dezynfekcja

 • Odkażanie z bakterii, wirusów i grzybów, niszczenie drobnoustrojów
 • Dezynfekcja pomieszczeń

Ozonowanie i Fumigacja

 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów
Zasięg
 1. Kalisz
 2. Ostrów Wielkopolski
 3. Nowe Skalmierzyce
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
23 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Żałuję, że tak późno wzięłam się za moje zapluskwione mieszkanie. Ten fachowiec doradził mi, jaka metoda okaże się najbardziej skuteczna i zdecydowałam się na usługę wymrożenia pluskiew. Koszt pozytywnie mnie zaskoczył, bo nie nadwyrężył znacząco domowego budżetu. Jestem bardzo zadowolona.
, Zagorzynek, Kalisz
ocena: 5
Fachowiec z prawdziwego zdarzenia. Już podczas rozmowy telefonicznej wiedziałem, że mam do czynienia z kimś kompetentnym i nie pomyliłem się. Dezynsekcja pluskiew w jego wykonaniu okazała się bardzo skuteczna. Pluskwy wyprowadziły się z mojego domu i mam nadzieję, że prędko nie wrócą. Podsumowując - jestem zadowolony z poziomu usługi.
, Parcele Zacharzewskie, Ostrów Wlkp
ocena: 4
Miałam w domu nowego lokatora w postaci kuny domowej. Żałuję, że tak późno zareagowałam na problem, bo już dawno miałabym spokój, ale mądry zawsze po szkodzie. Na szczęście znalazłam kontakt do bardzo sympatycznego pana, który był w stanie przyjechać do mnie w terminie pilnym. Odławienie kuny przyniosło oczekiwany rezultat. Jak najbardziej jestem w stanie polecić firmę każdemu, kto zmaga się z podobną sytuacją.
, Pruślin
ocena: 5
Miły i kompetentny specjalista, który likwidacją myszy w mojej szopie zajął się od ręki. Przyjechał do mnie wyposażony w odpowiedni sprzęt, a cała usługa zajęła mu może z 3 godziny. Po myszach ani śladu, a ja nareszcie mogę spać spokojnie w nocy. Bardzo dziękuję za pomoc. Firma godna polecenia nie tylko ze względu na profesjonalne podejście do klienta, ale również przystępny cennik, który nie naciąga klienta.
, Śródmieście
ocena: 5
Bardzo szybka i do tego solidnie wykonana usługa. Fachowcy przyjechali na miejsce w umówionym terminie i od razu przystąpili do pracy. Odławienie kuny było skuteczne - nie zauważyliśmy już później żadnego śladu jej obecności. Numer zapiszę sobie w telefonie. Kto wie, może jeszcze kiedyś się przyda?
, Tyniec, Kalisz
ocena: 4
Ekspresowa i w pełni profesjonalna interwencja. Widać, że są to fachowcy z prawdziwego zdarzenia, którzy znają się na swojej pracy, a w dodatku wykonują ją z uśmiechem na ustach - co jest rzadkością. Usunięcie gniazda szerszeni przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Na pewno zwrócimy się po pomoc ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Winiary
ocena: 4
Nie wiedziałam, jakie metody są najbardziej skuteczne w walce przeciwko komarom. Stosowałam różne środki i niestety wszystkie nadawały się tylko i wyłącznie na śmietnik. Ten fachowiec poratował mnie z opresji. Widać, że ma wiedzę w tym temacie, bo od razu doradził, że najlepiej w moim przypadku sprawdzi się zamgławienie komarów. I miał rację. Minął już miesiąc, a po komarach ani śladu. Gorąco polecam!
, Dobrzec, Kalisz
ocena: 5
W moim ogrodzie nastąpiła jakaś inwazja os. Na szczęście z pomocą przyszedł mi ten specjalista i nie żałuję. Na zgłoszenie zareagował szybko i jak tylko do mnie przyjechał, natychmiast przystąpił do realizacji. Trochę patrzyłem mu na ręce, bo nie mam zaufania do fachowców, ale niepotrzebnie. Skutecznie usunął osy i od tamtej pory mam z nimi spokój. Jak najbardziej polecam.
, Stare Kamienice, Ostrów Wlkp
ocena: 5
Fachowo, uczciwie, sumiennie i odpowiedzialnie - tak w skrócie możemy opisać pracę, jaką wykonali w nas w domu jakiś czas temu panowie z zakładu dezynfekcji. Do zadania podeszli odpowiedzialnie, do tego ceny mieli naprawdę przystępne. Dziękujemy za okazaną pomoc i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z ich kompleksowych usług. Dziękujemy, bo lepszych fachowców w okolicy na pewno nie znajdziecie.
, Szczypiorno
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolny z wykonanego odszczurzania. Nareszcie przestałem słyszeć dziwne odgłosy w nocy, smród również zniknął. Przypuszczam, że problemy ze szczurami zniknęły na dobre. Koszt usługi także nie był wygórowany, więc polecam firmę z czystym sercem.
, Krępa, Ostrów Wlkp
ocena: 4
Szerszenie zrobiły sobie imprezę na mojej działce. W tej sytuacji wezwanie fachowca było koniecznością. Przeszukałem Internet w poszukiwaniu kogoś kompetentnego i trafiłem na ten serwis. Zadzwoniłem, zachęcony dobrymi opiniami na stronie. Pan przyjechał w umówionym telefonicznie terminie i skutecznie usunął szerszenie. Owady na dobre wyprowadziły się z mojego domu. Bardzo dziękuję Państwu za pomoc!
, Śródmieście
ocena: 5
Profesjonalnie przeprowadzona usługa usunięcia myszy, a do tego sympatyczny fachowiec, który do swojego zadania podszedł z uśmiechem na ustach. Widać, że pan zna się na rzeczy, a praca jest również jego pasją. Udzielał bardzo treściwych i konkretnych odpowiedzi, zaś przez cały czas trwania zadania humor go nie opuszczał. Polecam każdemu.
, Ogrody
ocena: 5
Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że ten pan świadczy usługi usuwania os na najwyższym poziomie. Zadanie wykonał idealnie - od razu widać było, że praca dla tego specjalisty jest prawdziwą pasją. Ma ogromną wiedzę w tym temacie i praktycznie od razu po przyjechaniu na miejsce przeszedł do realizacji zlecenia. Ucieszył mnie również niewygórowany cennik jego usług.
, Dobrzec
ocena: 5
W mieszkaniu aż wrzało od nieproszonych gości, a część rodziny miała alergię. Jedynym rozwiązaniem było wezwanie serwisu od dezynfekcji. Ci panowie do pracy w mieszkaniu podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a zastosowana przez nich metoda okazała się niezwykle skuteczna (zabiegu nie trzeba było powtarzać). Dziękujemy za profesjonalne rozwiązanie problemu i na pewno będziemy polecać na przyszłość.
, Wenecja, Ostrów Wlkp
ocena: 5
Odpluskwianie było konieczne, ponieważ pluskwa domowa już od ponad dwóch miesięcy nie dawała mi żyć. Panowie okazali się prawdziwymi specjalistami, na miejsce dotarli jeszcze tego samego dnia, od razu zabrali się do pracy, a efekty widoczne były w ciągu doby. Polecam, a telefon oczywiście pozostawiam!
, Ogrody
ocena: 5
Usunięcie szczurów powierzyłem tej firmie, ponieważ sam nie wiedziałem, w jaki sposób mam się ich pozbyć. W firmie pojawiły się niedawno, jednak w obawie o zdrowie oraz biuro postanowiłem skorzystać z ich usług. Wszystko wykonali solidnie i uczciwie. Polecam, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie.
, Czaszki
ocena: 5
Nigdy nie miałem do czynienia z gryzoniami, jednak kiedy te pojawiły się w moim mieszkaniu, postanowiłem jak najszybciej się ich pozbyć. Panowie zadanie wykonali rzetelnie i sumiennie, a i cena usługi nie była wysoka, więc nie pozostaje mi nic innego, jak polecać ich innym.
, Osiedle Odolanowskie, Ostrów Wlkp
ocena: 5
Odpluskwianie sypialni zleciłem temu panu, który miło mnie zaskoczył. Jestem bardzo zadowolony z jakości jego pracy, a także z cennika, który okazał się bardzo przystępny. Po zakończonej pracy pan dokładnie po sobie posprzątał, co wśród dzisiejszych fachowców nie jest zbyt często praktykowane. Polecam z ręką na sercu wszystkim.
, Stare Kamienice
ocena: 5
Zlecenie nie było specjalnie skomplikowane, zależało mi na wygazowaniu szczurów z terenu mojego lokalu gastronomicznego. Okazało się, że panowie byli dyspozycyjni, więc spadł mi kamień z serca. Podobała mi się też kultura fachowca, a żonę ucieszyło, że pracował czysto, więc nie musieliśmy się martwić o sprzątanie po jego interwencji.
, Rypinek
ocena: 5
Złego słowa powiedzieć nie mogę. Ochrona przed komarami okazała się skuteczna, bo ilość owadów na moim podwórku znacznie spadła. Fachowiec przyjechał w ustalonym telefonicznie terminie, a cala wizyta trwała dość krótko. Podsumowując - jestem raczej zadowolona.
, Osiedle Odolanowskie
ocena: 5
Zleciłam im usługę ozonowania. Polecam.
ocena: 5
Skuteczni i profesjonalni. Chyba żaden szkodnik nie ma z nimi szans.
ocena: 5
Serwis jak serwis, nic nadzwyczajnego – robią co mają robić.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Deratyzacja w mieście Kalisz

P.U.H. Insekt Serwis Mateusz Jura

Chłopickiego 31, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Deratyzacja, Dezynsekcja, Zwalczanie Szkodników Kalisz, Odrobaczanie, Zwalczanie pluskiew, Odszczurzanie

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502