Em-Kam Kamil Sawicki
5

Elektryk Em-Kam Kamil Sawicki

al. Wyzwolenia 16/12, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Potrzebny elektryk z uprawnieniami do podłączenia płyty indukcyjnej lub pomiarów elektrycznych? Zadzwoń do tego serwisu elektrycznego i pozwól działać prawdziwym fachowcom! Drobiazgowe przeglądy, trafna diagnoza usterek, precyzyjny i schludny montaż gniazdek, włączników i oświetlenia – wszystkie te usługi znajdziesz w tej firmie. Zaufaj doświadczonym i wykształconym kierunkowo fachowcom, dla których żadna awaria elektryczna nie jest wyzwaniem. Zadzwoń, by pozostawić swoje zlecenie!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Łódź
 2. Pabianice
 3. Zgierz
 4. Aleksandrów Łódzki
 5. Konstantynów Łódzki
Mapa
Opinie
Ocena:
5
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Usługa wykonana sprawnie, w dobrej cenie i w miłej atmosferze. Cena adekwatna do jakości. Pełen profesjonalizm. Będę polecać tę firmę elektryczną znajomym.
, Polesie
ocena: 5
Jest to bez wątpienia jeden z lepszych fachowców od elektryki działający w okolicy. Zleciłem temu panu wymianę instalacji elektrycznej w firmie i z zadaniem tym poradził sobie bezbłędnie, choć nie obyło się oczywiście bez kilku trudności w trakcie. Ze wszystkiego jednak wyszedł z podniesioną głową. Polecam, bo tego specjalistę nie przerażają nieprzewidziane sytuacje. Dodatkowo ma przystępne ceny.
, Górna, Łódź
ocena: 5
Chętnie podzielę się pozytywną opinią na temat tego zakładu elektrycznego. Miałam awarię, która wymagała szybkiego usunięcia. Sprawa była poważna, dlatego cieszę się, że ten Pan tak szybko zareagował na moje zgłoszenie i przybył na miejsce niedługo po skończeniu rozmowy telefonicznej. Cena też była całkiem rozsądna. Dziękuję za pomoc!
, Chojny, Łódź
ocena: 5
Kontakt do tego Pana otrzymałam od koleżanki z pracy kiedy szukaliśmy dobrego elektryka do usługi w biurze. Moje zlecenie dotyczyło konkretniej pomiarów w firmie i z efektów pracy tego fachowca jestem w pełni usatysfakcjonowany. Widać, że pan zna się na swojej pracy, a w branży nie siedzi od wczoraj. Na dodatek ma bardzo przystępne stawki, które nie naciągają klienta na nie wiadomo jakie koszty, w przeciwieństwie do konkurencji.
, Górna, Łódź

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502