4.7

'ELVIS "Firma Usługowa Mariusz Michalec

Stacha Świstackiego 10 lok. 7, 50-430 Wrocław
Ceny od 30 zł

Hydraulik

Konieczna będzie naprawa instalacji gazowej lub wymiana wodomierzy? Jeszcze dzisiaj skorzystaj z oferty zakładu „Elvis” i zapomnij o wszelkich awariach. Nasz zgrany zespół sprawnie rozpozna przyczynę usterki i natychmiast ją usunie. Jesteśmy pewni, że zastosowane przez nas rozwiązania okażą się w pełni skuteczne. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się m.in. odpowietrzaniem grzejników, udrażnianiem rur lub kanalizacji spiralą, a także montażem lub naprawą bojlera. Przekonaj się, jak powinna wyglądać umiejętnie przeprowadzona usługa i jak najszybciej zostaw zlecenie. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Elektryk

Tylko doświadczony elektryk, z odpowiednią wiedzą techniczną i przygotowaniem praktycznym jest w stanie szybko i bezpiecznie poradzić sobie z awarią elektryczną czy innym tego typu problemem. Jeśli musisz wymienić gniazdko czy powiesić nowy żyrandol, a nie masz bladego pojęcia od czego należy zacząć, lepiej nie podejmuj tego wyzwania samodzielnie. Mieszkasz we Wrocławiu? - Wezwij profesjonalistę z firmy Elvis, który szybko pomoże Ci uporać się z tym elektrycznym zadaniem i zrobi to w sposób przede wszystkim bezpieczny. Pamiętaj – z prądem nie ma żartów!

Zakres usług
 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Naprawa grzejnika przez zamrażanie
 • Podłączanie kuchenek gazowych
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Naprawa instalacji gazowej
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Usuwanie awarii hydraulicznych
 • Montaż wanny lub prysznica
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierzy lub zaworów
 • Próba szczelności instalacji wodnej
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • WUKO
 • Wymiana gniazdek
 • Naprawa instalacji
 • Sprawdzenie instalacji
 • Pomiary elektryczne
 • Podłączanie sprzętów
 • Wymiana świetlówek
 • Założenie gniazdek
 • Montaż i konserwacja instalacji
 • Zakładanie żyrandoli
 • Naprawa bojlerów
 • Naprawa i serwis systemów alarmowych
Zasięg
 1. Wrocław
 2. Oława
 3. Dzierżoniów
 4. Brzeg
 5. Długołęka
 6. Namysłów
 7. Kąty Wrocławskie
 8. Kępno
 9. Trzebnica
 10. Milicz
 11. Ostrzeszów
 12. Jelcz-Laskowice
 13. Siechnice
 14. Wołów
 15. Strzelin
 16. Kobierzyce
 17. Oborniki Śląskie
 18. Środa Śląska
 19. Grodków
 20. Miękinia
 21. Ziębice
 22. Syców
 23. Czernica
 24. Brzeg Dolny
Opinie
Ocena:
4.7
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Jestem mile zaskoczony jakością usług, jakie zaoferowało mi to pogotowie hydrauliczne. Awaria była poważna, a jednak panowie doskonale sobie z nią poradzili. Widać, że to solidni fachowcy, którzy kompleksowo podchodzą do problemu. Cenię ich nie tylko za jakość i fachowe podejście do sprawy, ale również za wysoką kulturę osobistą oraz samo podejście do klienta. Polecam ich szczerze!
ocena: 4
Usunięcie awarii hydraulicznej dla tego pana nie było żadnym wyzwaniem. Postanowiłem skorzystać z jego usług, ponieważ sprawa była poważna - chodziło o udrożnienie kanalizacji, w której pojawił się zator. Pan zjawił się punktualnie, ze specjalistycznym sprzętem i solidnie wykonał zadanie, tłumacząc każdy etap pracy. Polecam za jakość i atrakcyjną cenę!
ocena: 5
Wspaniała i godna polecenia firma elektryczna. Pan, który zajmował się montażem bojlera w łazience był bardzo konkretny i widać było, że doskonale wie, co robi. Podobało mi się, że pracował bardzo czyściutko, a przy tym kilkukrotnie sprawdzał, czy wszystko zostało podłączone prawidłowo i może działać bezpiecznie. Cena usługi również nie była zła. Zdecydowanie polecam jego usługi.
ocena: 5
Zdecydowałem się na zakup płyty indukcyjnej, jednak konieczne było również jej profesjonalne podłączenie. Zadanie to zleciłem temu elektrykowi. Podłączenie płyty indukcyjnej nie zajęło mu zbyt dużo czasu, a efekt widoczny był zaraz po zakończeniu pracy. Widać od razu, że pan nie pierwszy raz miał do czynienia z tego typu zleceniem.
Gaj, Wrocław
ocena: 5
Kupując dom jeszcze nie zdawałem sobie sprawy z obowiązkami z tym związanymi. Na szczęście pierwsze pomiary elektryczne wykonał dla mnie ten świetny fachowiec, który wyjaśnił mi sporo kwestii i doradził w sprawach elektryki. To bardzo dobry specjalista - z pewnością zachowam jego numer.
Oleśnica
ocena: 5
Ten pan miał u mnie wykonać naprawę toalety, która została zamontowana przez wcześniejszą ekipę - panowie niestety nie wywiązali się do końca z zadania. Usługę wykonał prawidłowo, a do tego przeprowadził próbę szczelności instalacji. Okazało się, że wszystko jest w porządku. Polecam z czystym sumieniem.
Kleczków
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Wrocław

Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski

Polskiego Czerwonego Krzyża 12, 80-519 Gdańsk
Elektryk z uprawnieniami, Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Złota rączka, Pogotowie elektryczne, Podłączanie płyt indukcyjnych, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Wymiana bezpieczników, Instalacja i naprawa domofonów, Instalacja i naprawa systemów alarmowych

Usługi Elektryczne i Naprawy AGD Visan-home Andrzej Niemczyk

Rafała Wojaczka 15/14, 51-169 Wrocław

Usługi Elektryczne i Serwis RTV Esib

Grabiszyńska, 53-439 Wrocław

Paweł Szymczak

Gliniana 45 lok. 6, 50-525 Wrocław
Elektryk z uprawnieniami, Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Złota rączka, Pogotowie elektryczne, Podłączanie płyt indukcyjnych, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Wymiana bezpieczników

Kapryz Dominik Pyzio

Jana Pawła II 31/2, 55-011 Siechnice
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502