Elpro Barbara Pawlik
4.8

Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik

Pocztowa 2, 41-500 Chorzów

W Twoim domu pojawiła się poważna awaria elektryczna, która wymaga pilnej interwencji? Nie czekaj, tylko skorzystaj z usług solidnego i znającego się na sprawie elektryka. Ta firma jest znanym i cenionym na lokalnym rynku serwisem elektrycznym, który błyskawicznie usunie każdą usterkę czy wykona niezbędne pomiary elektryczne w Twoim domu. Postaw na niedrogiego elektryka z uprawieniami i bogatą praktyką zawodową i skontaktuj się z tym specjalistą w celu umówienia terminu wizyty! Najlepszy fachowiec czeka na Twój telefon!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Zabrze
 4. Bytom
 5. Ruda Śląska
 6. Tychy
 7. Dąbrowa Górnicza
 8. Chorzów
 9. Mysłowice
 10. Siemianowice Śląskie
 11. Tarnowskie Góry
 12. Będzin
 13. Piekary Śląskie
 14. Świętochłowice
 15. Mikołów
 16. Czeladź
 17. Radzionków
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
32 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie elektryk do podłączenia instalacji fotowoltaicznej. Ten fachowiec miał dobre opinie, dlatego postanowiłem skorzystać z jego usług. Z zadaniem pan poradził sobie bardzo dobrze, w dodatku zaproponowana cena była naprawdę przystępna jak na stawki w tym mieście. Zdecydowanie polecam i sam na pewno będę korzystać.
, Helenka, Zabrze
ocena: 5
Solidny, punktualny, rzetelny i kulturalny wykonawca, który doskonale wywiązał się z zadania, które polegało na naprawie oświetlenia w łazience oraz w kuchni. Zarówno cena, jak i jakość usługi stały na najwyższym poziomie. Polecam za fachowość, dyspozycyjność i ceny na każdą kieszeń.
ocena: 5
Tej firmie zleciłem wykonanie instalacji elektrycznej i swojej decyzji nie żałuję. Długo szukałem solidnego i rzetelnego serwisu elektrycznego i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ci fachowcy spełnili moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. To bardzo kompetentni, sumienni i uczciwi specjaliści, którym warto powierzać wszelkiego rodzaju prace elektryczne. Na dodatek mają przystępne cenniki. Polecam gorąco!
, Czarny Las, Ruda Śląska
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło wymiany rozdzielni, z czym panowie fachowcy poradzili sobie bez najmniejszych trudności. Widać, że są elektrykami z powołania, którzy znają się na swojej pracy i sumiennie podchodzą do obowiązków. Plus należy się za kulturalne podejście do klienta. Numer już ląduje na liście moich kontaktów, a ja sama na pewno będę polecać.
, Dziećkowice
ocena: 5
Ten fachowiec zajął się montażem instalacji elektrycznej w mojej firmie. Z zadania wywiązał się bez zarzutu, w dodatku zaproponował kwotę, która w moim odczuciu była uczciwa. Plus należy się za odpowiedzialne podejście do zadania, zaangażowanie i sumienność. Zdecydowanie warto mieć kogoś takiego pod ręką.
, Urbanowice, Tychy
ocena: 5
Chodziło o przegląd dość starej już instalacji elektrycznej. Pozytywnie zaskoczyła mnie tak szybka reakcja ze strony fachowca. Spodziewałam się, że będę musiała czekać na usługę dość długo, tymczasem elektryk stawił się pod moim adresem już na następny dzień. Na dodatek zapropnował cenę, która nie była zaporowa. Polecam, bo naprawdę warto.
, Niwka, Sosnowiec
ocena: 5
Potrzebny mi był doświadczony elektryk, który wykonałby kompleksowo pomiary elektryczne. Z usługi jestem bardzo zadowolony. Praca stała na wysokim poziomie, do tego na koniec otrzymałem stosowny protokół. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam za fachowość, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność oraz ceny na każdą kieszeń. Numer kontaktowy pozostawiam sobie na przyszłość.
, Bykowina, Ruda Śląska
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie serwis do wykonania pomiarów elektrycznych w moim domu, ponieważ od jakiegoś czasu dostawałem olbrzymie rachunki za prąd i chciałem sprawdzić, co może być tego przyczyną. Ten fachowiec rozwiał moje wszystkie wątpliwości w tej sprawie, w dodatku zaproponowana cena za usługę była w moim odczuciu bardzo przystępna. Polecam, jeśli ktoś potrzebuje podobnej pomocy.
, Radziejówka, Tychy
ocena: 5
Montaż rozdzielni powierzyłem tej firmie i jestem bardzo zadowolony z efektów tej współpracy. Panowie są bardzo kompetentni, rzetelni i profesjonalni, na dodatek należy docenić ich kulturalny stosunek do klienta. Z przyjemnością polecam i na pewno sam będę korzystać z ich usług, gdy zajdzie taka potrzeba.
, Brzezinka
ocena: 5
Zależało mi na dobrym elektryku do pomiaru rezystancji izolacji. Jestem bardzo zadowolony z usług tego elektryka. Nie dość, że na miejscu zjawił się jeszcze przed czasem, to sama usługa nie zajęła mu dużo czasu. Wszystko wykonał solidnie, rzetelnie i profesjonalnie, a po zakończeniu pracy pozostawił po sobie porządek. Polecam!
, Klimontów
ocena: 5
Potrzebowałem elektryka, który wydałby opinię na temat stanu technicznego instalacji w mojej firmie. Nie miałem żadnych sprawdzonych kontaktów, więc trzeba powiedzieć, że szczęśliwym trafem znalazłem odpowiedzialnego i sumiennego fachowca, który do zadania podszedł z pełnym zaangażowaniem. Polecam i cieszę się, że w końcu znalazłem kogoś, komu mogę zaufać w potrzebie.
, Czeladź
ocena: 5
Dzień dobry. Mieszkam w bloku i przyszło mi zawiadomienie ze spółdzielni, że muszę dokonać pomiarów instalacji elektrycznej. Nie do końca orientowałam się o co chodzi. Postanowiłam opisać sprawę w formularzu na państwa stronie internetowej i niemal od razu uzyskałam pomoc. Serwisant przyjechał, podjął się tych pomiarów, jestem zadowolona z usługi. Polecam bardzo serdecznie.
, Tysiąclecia, Katowice
ocena: 5
Jeśli masz problem z wymianą bezpieczników w mieszkaniu, zgłoś się do tego fachowca. To godny zaufania i polecenia wykonawca, a przy tym tani, który doskonale zna się na sprawie. Do każdego zadania podchodzi indywidualnie, do tego sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie. Zdecydowanie polecam wszystkim w potrzebie, telefon do kontaktu zapisuję na przyszłość.
ocena: 5
Najlepszy serwis elektryczny w okolicy! Z usług tego fachowca korzystam już od dłuższego czasu i z każdym nowym zleceniem pan zaskakuje mnie swoimi umiejętnościami i dużą wiedzą. Tym razem chodziło o przegląd instalacji elektrycznej, z efektów czego również jestem zadowolony. Polecam każdemu, kto z jakiegoś powodu jeszcze nie jest zdecydowany.
ocena: 5
Z racji tego, że posiadam małą firmę w okolicy, potrzebowałem pomiarów elektrycznych w biurze moich pracownic. Zbliżał się termin tych pomiarów i nie bardzo wiedziałem, skąd pozyskać kontakt. Znalazłem kontakt w internecie i zadzwoniłem. Cieszę się, że to zrobiłem. Jestem zadowolony z pomiarów. Polecam.
, Piasek, Mysłowice
ocena: 5
Potrzebny był mi elektryk do sprawdzenia instalacji trójfazowej w mieszkaniu. Skontaktowałem się z tym fachowcem, gdyż poleciła mi go siostra i jestem bardzo zadowolony z jego wizyty. Pan poinstruował mnie, w jaki sposób mogę zabezpieczyć instalację, by ta dobrze sprawowała swoją funkcję jeszcze przez długi czas. Polecam gorąco.
, Pniaki
ocena: 5
Naprawa bojlera nie mogła dłużej czekać, ponieważ miałam małe dzieci, więc postanowiłam jak najszybciej skorzystać z pomocy kompetentnego serwisu. Ten wykonawca okazał się osobą sumienną, rzetelną i bardzo miłą, do tego dokładną. Profesjonalizm w działaniach widać było na każdym etapie współpracy. Polecam gorąco wszystkim osobom znajdującym się w pilnej potrzebie, telefon zapisuję sobie na przyszłość.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Tego elektryka od pomiarów elektrycznych mogę polecić Państwu z przyjemnością. Specjalista okazał się bardzo dobrym wyborem, ponieważ bezbłędnie wskazał źródło problemu i doradził, jak należy je wyeliminować. Ucieszyła mnie również stosunkowo niska cena za wykonaną usługę.
, Okradzionów
ocena: 5
Moim zdaniem to jeden z najlepszych elektryków w mieście. Sprawa wydawała się błaha - chodziło o naprawę gniazdka. Ze względów bezpieczeństwa wolałem jednak skorzystać z pomocy tego elektryka. Pan okazał się miłą i kulturalną osobą, usługę wykonał w 10 minut, a za pracę wziął niewiele pieniędzy. Szczerze polecam!
, Batory, Chorzów
ocena: 5
Dzień dobry. Posiadam duży domek na obrzeżach miasta. Potrzebowałem pomiarów rezystancji izolacji, gdyż chciałem upewnić się, że w szystko działa w porządku. Koleżanka z pracy, powiedziała mi, że w okolicy działa serwis, który zajmuje się takimi pomiarami. Nie czekając długo podjąłem się kontaktu do tego serwisu i w bardzo krótkim czasie sprawa została załatwiona bardzo szybko, rzetelnie, tanio. Polecam serdecznie i pozdrawiam.
, Maciejów
ocena: 5
Nie wiedziałem, komu mogę powierzyć pomiar okresowy instalacji w moim biurze. Numer do tego fachowca dostałem od siostry i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Poza tym, że została wykonana starannie, to ucieszył mnie również niedługi czas oczekiwania. Nie ukrywam, że trochę mi się spieszyło. Polecam serdecznie!
, Karb
ocena: 5
Godna polecenia firma od elektryki, której zleciłem wymianę rozdzielni. Z zadaniem tym fachowcy nie mieli żadnych trudności, co tylko podkreśla ich fach i wysokie kompetencje w tym temacie. Ponadto panowie mają niewygórowane stawki, co jest niewątpliwym atutem, bo konkurencja oferuje usługi znacznie drożej. Numer już oczywiście widnieje na liście moich kontaktów.
, Rozbark
ocena: 5
Brak prądu w gniazdkach w części pomieszczeń dla tego elektryka nie był żadnym wyzwaniem. Z jego pomocą naprawa gniazdka przebiegła bardzo szybko, solidnie oraz w miłej i przyjemnej atmosferze. Od razu widać, że to doświadczony technik. Na uwagę zasługuje również niezwykle przystępna cena. Czego chcieć więcej od elektryka. Polecam go z całego serca, a numer telefonu już zapisałem!
, Ostropa
ocena: 5
O ile użytkowanie indukcji od początku nie było dla mnie skomplikowane, to samo podłączenie płyty indukcyjnej sprawiło mi duży problem. Postanowiłem więc skorzystać z pomocy tego elektryka. Jak się później okazało, Pan wykazał się bogatą wiedzą z zakresu elektryki oraz dużymi umiejętnościami, przez co bardzo szybko wykonał powierzone mu zadanie. Zachwyciła mnie również bardzo niska cena usługi.
, Zandka
ocena: 5
Bardzo sprawnie i solidnie zamontowana lampa w kuchni. Pan był tak miły, że poprosiłam go również o wymianę włącznika w łazience, bo już dawno go kupiłam, ale sama nie dałam rady się tym zająć. Polecam serdecznie - to doskonały specjalista i bardzo sympatyczny człowiek!
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Moje zlecenie obejmowało podłączenie instalacji trójfazowej i złego słowa na temat pracy tych elektryków nie mogę powiedzieć. Wykonanie było naprawdę solidnie i porządnie zrobione, w dodatku należy docenić fakt, że panowie zgodzili się przyjechać w zaproponowanym przeze mnie terminie. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, dlatego jestem podwójnie wdzięczny za okazaną pomoc. Polecam z czystym sumieniem.
, Trzebyczka
ocena: 5
Potrzebowaliśmy elektryka, który dokonałby pomiarów elektrycznych w naszej firmie. Serwis, który dokonał naprawy, szybko i rzetelnie dokonał pomiarów, duży plus za sprawność i cenę, która jest bardzo korzystna, jak na to miasto. Nasz firma cieszy się, że natrafiła na ten właśnie serwis. Będziemy polecać państwa innym przedsiębiorcom, znajomym, przyjaciolom, rodzinie. W imieniu całej załogi dziękujemy i polecamy serdecznie.
, Pniaki
ocena: 4
Bardzo dobry elektryk. Przede wszystkim szybka i fachowa pomoc w sprawach elektryki. Polecam każdemu, kto ma jakiś problem z szeroko pojętą elektryką w domu. Pan za usługi trochę sobie liczy, ale to tylko świadczy o jakości jego pracy.
ocena: 4
Poszukując elektryka z uprawnieniami, natkąłęm się na Wasz serwis w internecie i zgłosiłem chęć pomiarów. Szybko dostałem odpowiedź zwrotną od serwisu. Ogólnie jestem zadowolony, ponieważ technik szybko dokonał pomiarów, a ja wyjeżdzałem na urlop i zależało mi na czasie. Polecam szybki serwis.
, Trynek, Gliwice
ocena: 4
Bardzo sprawna usługa, uczciwa wycena, a przy tym znakomita komunikacja. To prawdziwy i konkretny fachowiec, który doskonale zna się na wykonywanej pracy. Zleciłam mu jakiś czas temu montaż lampy w pokoju gościnnym i muszę przyznać, że zostałam pozytywnie zaskoczona. Zadowolona byłam zarówno z jakości usługi, jak i z atrakcyjnego cennika.
, Piekary Śląskie
ocena: 4
Mieszkam w dużym domu i bardzo szybko potrzebowałam elektryka z uprawnieniami do pomiarów elektrycznych. Powiem tak- fachowa obsługa, elektryk posiadał wiedzę i umięjętności, cena super, podejście profesjonalne. W mojej ocenie ten serwis jest na bardzo wysokim poziomie, widać, że zatrudnia doświadczonych pracowników i serwisantów.
, Kochłowice, Ruda Śląska
ocena: 4
Fachowiec na moje wezwanie zajął się przeglądem starej instalacji elektrycznej w domku jednorodzinnym. Doradził, co należy zrobić, by instalacja poprawnie spełniała swoją funkcję jeszcze przez długi czas, zaś sama usługa nie kosztowała mnie majątku. Polecam, bo jest to bardzo kompetentny i rzetelny elektryk, o jakich naprawdę trudno w obecnych czasach.
, Tysiąclecia, Katowice
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502