Elneken Marcin Bytom
4.8

Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom

Odrodzenia 16/1, 40-622 Katowice
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Przy wyborze elektryka warto zadbać nie tylko o najwyższą jakość oferowanych przez niego usług, ale również o bezpieczeństwo siebie i najbliższych. Ta firma to doświadczony serwis elektryczny, który świadczy kompleksowe usługi z zakresu elektryki. Pomiary elektryczne, naprawa gniazdka lub instalacje elektryczne? Zleć te zadania właśnie tym fachowcom, a zyskasz pewność najwyższej jakości usług w konkurencyjnych cenach Zadzwoń już dziś i zarezerwuj najbliższy termin!

Zakres usług

Elektryk

 •   Podłączenie płyty indukcyjnej
 •  Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 •  Pomiary elektryczne
 •  Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 •  Usunięcie awarii elektrycznej

 

Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Bytom
 4. Ruda Śląska
 5. Tychy
 6. Dąbrowa Górnicza
 7. Chorzów
 8. Jaworzno
 9. Mysłowice
 10. Siemianowice Śląskie
 11. Będzin
 12. Świętochłowice
 13. Mikołów
 14. Łaziska Górne
 15. Bieruń
 16. Lędziny
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
38 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
W biurze nastąpiła awaria elektryczna, dlatego skontaktowałem się z tym pogotowiem elektrycznym, by uzyskać jakąś pomoc w tym zakresie. Martwiłem się, ile wyniesie taka usługa, ale na szczęście koszt był całkiem w porządku i nie uderzył mocno w mój budżet. Najważniejsze, że wszystko zostało sprawnie naprawione. Polecam!
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Chciałabym serdecznie polecić firmę. Wezwałam ich do naprawy instalacji trójfazowej w moim domu. Wykazali się dużą wiedzą i szybko zdiagnozowali przyczynę problemu oraz usunęli usterkę. Myślałam, że cena usługi będzie wysoka, jednak ku mojemu zaskoczeniu okazała się bardzo przystępna. To bez wątpienia jeden z lepszych serwisów elektrycznych działających w pobliżu.
, Suble, Tychy
ocena: 5
Firma wykonywała dla mnie pomiar odbiorczy i jestem bardzo zadowolony z efektów końcowych działań tych fachowców. Panowie nie dość, że dobrze wykonali swoje zadanie, to jeszcze doradzili, co mogę zrobić, by przedłużyć żywotność instalacji w moim domu. Za usługę niedużo sobie policzyli, co jest dodatkowym plusem. Zdecydowanie polecam!
, Halemba
ocena: 5
Ten elektryk zajął się usunięciem spięcia w gniazdku i z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Miałam szczęście, że pan pracuje całodobowo, więc zgodził się przyjechać do mnie mimo późnych godzin wieczornych. Cena za usługę też była do zaakceptowania i niespecjalnie wygórowana, więc jak najbardziej mogę polecić.
, Pańska Góra, Jaworzno
ocena: 5
Zleciłam tym specjalistom podłączenie instalacji fotowoltaicznej i panowie miło mnie zaskoczyli. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca przebiegła bez zarzutów. Polecam serdecznie każdemu, a telefon oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość. Być może jeszcze kiedyś skorzystam z ich oferty.
, Halemba
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło wykonania pomiarów instalacji elektrycznej, ponieważ wprowadziłam się do nowego domu i chciałam sprawdzić, czy wszystko działa tak jak trzeba. Ten fachowiec pomógł mi w tej sprawie i złego słowa na temat jego pracy nie mogę powiedzieć. To bardzo rzetelny, odpowiedzialny i sumienny elektryk, jakiego warto mieć pod ręką. Polecam!
, Stałe, Jaworzno
ocena: 5
Serdecznie polecam Pana Marcina. Kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Czysto, szybko, profesjonalnie i to wszystko w dobrej cenie. Jestem absolutnie zadowolony z usługi. Nie mogę się nachwalić. Polecam serdecznie. Krzysztof Franciszkiewicz
ocena: 5
Pogotowie elektryczne pomogło w zakresie usunięcia iskry z gniazdka. Plus należy się panom za szybką reakcję na moje zgłoszenie. Nie kazali mi na siebie czekać w nieskończoność, co bardzo doceniam. Cena też była całkiem atrakcyjna, w porównaniu do stawek konkurencji. Polecam!
, Śródmieście
ocena: 5
Poprosiłem tego elektryka, by zajął się dla mnie montażem rozdzielni i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. To bardzo kompetentny, rzetelny i uczciwy fachowiec, któremu warto powierzać tego typu prace. Na dodatek ma życzliwe podejście do klienta, co jest rzadko spotykane. Z początku nieco martwiłem się o koszt, ale koniec końców okazał się on całkiem przystępny. Serdecznie polecam, jeśli nie są jeszcze Państwo zdecydowani.
, Podłęże, Jaworzno
ocena: 5
W domu nastąpiło zwarcie, więc konieczna była interwencja specjalisty. Nie miałam żadnego sprawdzonego kontaktu, a numer do tego elektryka dostałam od brata. Muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Pan sprawnie usunął usterkę, zachowując przy tym wszystkie standardy bezpieczeństwa. Z pewnością będę polecać jego usługi dalej.
, Brzęczkowice, Mysłowice
ocena: 5
Jeśli szukają Państwo elektryka z uprawnieniami, warto skorzystać z pomocy tego fachowca. Za swoje usługi nie bierze nie wiadomo jakich pieniędzy, a wykonuje je naprawdę solidnie. Wiem o tym, bo korzystam z jego oferty już od dłuższego czasu i jak do tej pory mnie nie zawiódł. Tym razem zlecenie dotyczyło pomiarów elektrycznych w mieszkaniu, z czego pan elektryk również wywiązał się znakomicie.
, Szombierki, Bytom
ocena: 5
Potrzebny był mi solidny elektryk od pomiarów elektrycznych. Żona od dłuższego czasu zgłaszała mi, że dostaje niewspółmiernie wysokie rachunki za prąd i postanowiliśmy zlecić to zadanie fachowcowi. Pan wszystko dokładnie sprawdził i dokonał trafnej diagnozy problemu. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Numer oczywiście zapisujemy!
, Klimontów
ocena: 5
W bloku pojawiło się zwarcie i potrzebowaliśmy pilnie pomocy ze strony firmy elektrycznej. Ci fachowcy stawili się pod wskazanym adresem niedługo po zgłoszeniu, po czym od razu przystąpili do usunięcia awarii elektrycznej. W efekcie usterka została sprawnie i skutecznie usunięta. Dziękujemy!
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Jeśli potrzebują Państwo dobrego elektryka z uprawnieniami, ten fachowiec będzie najlepszą odpowiedzią. Pan nie widział problemu, by na usługę przyjechać jeszcze tego samego dnia, mimo że kilku innych specjalistów mi odmówiło. Zaproponowane przez niego działania dały pożądany skutek. Jestem zadowolona i na pewno będę polecać!
, Janów Miejski-Ćmok, Mysłowice
ocena: 5
Polecam tego elektryka od pomiarów elektrycznych. To jeden z lepszych fachowców dostępnych w pobliżu, a wiem co mówię, bo wielu już takich specjalistów miałam okazję gościć w progach mojego domu. Nie wiedziałam, dlaczego mam takie wysokie rachunki za prąd. Ten pan wszystko dokładnie sprawdził i znalazł korzystne rozwiązanie. Dziękuję za pomoc!
, Wilkowyje, Tychy
ocena: 5
Wezwałem tego elektryka, by zamontował instalację elektryczną w mojej firmie. Zarówno rozmowa telefoniczna, jak również umówienie wizyty oraz jakość wykonanej usługi stały na najwyższym poziomie. Polecam, jeśli ktoś potrzebuje rzetelnego i odpowiedzialnego fachowca, który do każdego zadania podchodzi z zaangażowaniem.
, Miechowice
ocena: 5
Temu elektrykowi zleciłam dokonanie przeglądu instalacji elektrycznej i swojego wyboru nie żałuję. Pan doradził, co mogę zrobić, by przedłużyć żywotność instalacji, w dodatku zaproponowana przez niego cena była rozsądna. Jestem zadowolona i na pewno ponownie skorzystam z jego usług, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Stary Sosnowiec
ocena: 5
W moim mieszkaniu wyrzuciło korki i szukałem pomocy ze strony pogotowia elektrycznego, które mogłoby zająć się taką naprawą od ręki. Pan przyjechał do mnie już po 20 minutach od zakończonej rozmowy telefonicznie i sprawnie zajął się usunięciem usterki, która koniec konców była banalna, jednak przysporzyła mi trochę stresu. Serdecznie dziękuję za pomoc!
, Czułów
ocena: 5
Ten fachowiec zajął się usunięciem usterki w postaci spięcia w gniazdku i z zadaniem poradził sobie bez zarzutu. Widać, że zna się na swojej pracy i ma za sobą już niejedną taką interwencję. Wykonywane przez niego usługi cechuje wysoka jakość. Jak najbardziej mogę polecić tę firmę każdemu, kto szuka kogoś solidnego i przy okazji niedrogiego.
, Błędów
ocena: 5
Mówią, że awarie z prądem nie zdarzają się zbyt często, jednak w moim przypadku było inaczej. Pech chciał, że w wyniku uszkodzenia przewodu elektrycznego zabrakło prądu w całym mieszkaniu. Zadzwoniłem więc do tego elektryka z uprawnieniami. Bardzo dziękuję za bardzo szybką i niezwykle rzetelną pomoc w usunięciu awarii elektrycznej. Pan okazał się miły, uczciwy oraz profesjonalny. Polecam jego usługi!
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Ten elektryk to prawdziwy fachowiec z powołania, który wie jak szybko i skutecznie rozwiązać dany problem. Profesjonalnie, uczciwe i rzetelnie zajął się wymianą skrzynki z bezpiecznikami. Miałem obawy co do ceny za wykonaną usługę, jednak i tutaj się nie zawiodłem, bo była nawet niższa niż się spodziewałem. Polecam z czystym sercem!
, Trzebiesławice, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Daję najlepszą ocenę, ale jest w 100% zasłużona. Pana bardzo polecam każdemu, komu potrzebne jest porządne pogotowie elektryczne. Ekspresowy przyjazd, bardzo trafne ocenienie przyczyny awarii i solidna naprawa. Obawiałam się, że taki profesjonalizm będzie mnie dużo kosztować, ale i tu bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona - cena usługi przystępna nawet dla studenckiego portfela.
, Ząbkowice
ocena: 5
Solidny i terminowy elektryk, który nie zawiódł mnie jeszcze w żadnej sytuacji. Dokonał naprawy bardzo dobrze, choć jego poprzednicy mieli z tym wyraźny problem. Widać było, że doskonale zna się na swojej profesji, a ja cenię wiedzę i umiejętności bardzo wysoko.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Popsuty bojler to spory problem, gdy w domu są czekające na ciepłą kąpiel dzieci. Tym bardziej cieszę się, że naprawę bojlera zleciłam właśnie temu specjaliście. Nie dość, że szybko wymienił zużyte elementy, to jeszcze sprawdził, czy urządzenie działa bezpiecznie, za co jestem wdzięczna. Polecam serdecznie!
, Czarny Las, Ruda Śląska
ocena: 5
Wezwałam tego elektryka, ponieważ potrzebny był mi fachowiec do podłączenia płyty indukcyjnej, którą niedawno kupiłam. Bardzo ucieszyła mnie jego duża dyspozycyjność, ponieważ nie ukrywam, że zależało mi przede wszystkim na czasie. Pan przyjechał do mnie punktualnie i bez problemu wykonał swoje zadanie. Za samą usługę nie policzył dużo. Jestem zadowolona i polecam!
, Środula
ocena: 5
To prawdziwy specjalista od instalacji elektrycznych. Ten fachowiec zajął się zmodernizowaniem dość przestarzałej już instalacji i z zadaniem poradził sobie bezbłędnie. Plus należy się za kulturalne podejście do klienta, tak rzadko spotykane w tych czasach. Na pewno będę polecać!
, Ćmok, Mysłowice
ocena: 5
Takich specjalistów to ja lubię, choć niestety rzadko spotykam, ale to już akurat jest temat na osobne dywagacje. Elektryk pełen pasji, uśmiechnięty, rzeczowy i doświadczony. Wymianę bezpieczników wykonał bezproblemowo i bardzo szybko, mimo utrudnionego do nich dostępu. Mogę polecić tego Pana tym, którzy cenią wysoką jakość usług i konkretność fachowców.
, Cielmice, Tychy
ocena: 5
Z tą firmą współpracowałem w zakresie wykonania pomiarów elektrycznych w moim domu i muszę powiedzieć, że to była owocna współpraca. Miałem szczęście, bo trafił mi się bardzo rzetelny, odpowiedzialny i sumienny elektryk, który swoją pracę wykonał solidnie, a za usługę nie wziął nie wiadomo jakich pieniędzy. Jeśli szukają Państwo dobrego fachowca, ten człowiek spełni wasze wszystkie oczekiwania. Polecam gorąco!
, Strzemieszyce Małe, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Usunięcie awarii elektrycznej zleciłem temu elektrykowi. Współpraca z nim była bardzo owocna. Od razu widać, że to dokładny, rzetelny i sprawnie działający specjalista, który wie co robi. To uczciwa i sympatyczna osoba, która chętnie dzieliła się ze mną swoim doświadczeniem. Mogę go szczerze polecić.
, Pechnik
ocena: 5
Zależało mi na znalezieniu dobrej firmy do wykonania pomiarów elektrycznych w moim domu. Od jakiegoś czasu zaczęłam dostawać ogromne rachunki za prąd i chciałam to sprawdzić. Ci panowie pomogli mi w tej sprawie, a dodatkowym atutem ich działalności był przystępny koszt, który nie uszczuplił znacząco mojego portfela. Serdecznie polecam!
, Batory
ocena: 5
To najlepszy elektryk w okolicy! Moje zlecenie dotyczyło pomiarów elektrycznych w biurze i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tych fachowców. Szybko, skutecznie i co najważniejsze - niedrogo. Jeśli zależy Państwu na dobrze wykonanej usłudze, a nie chcecie przepłacać - polecam.
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
Nie spotkałem jeszcze takiego elektryka, któremu podłączenie płyty indukcyjnej zajęłoby tak niewiele czasu. Pan był kulturalny i z poczuciem humoru, a zadanie wykonał naprawdę dobrze i w ekspresowym tempie. Cena również była atrakcyjna. Kontakt pozostawiłem sobie na przyszłość, bo w życiu nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się jego pomoc.
, Mysłowice
ocena: 4
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie współpraca z tym elektrykiem. Pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Podłączenie instalacji trójfazowej, którą mu zleciłam, przebiegła bardzo sprawnie i bez żadnych zarzutów. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z prowadzonych przez niego działań. Polecam serdecznie!
, Piotrowice-Ochojec, Katowice
ocena: 4
Firma zajęła się podłączeniem instalacji trójfazowej w moim mieszkaniu, z czego wywiązała się bardzo dobrze. Przyznam, że nie mam zbytnio zaufania do fachowców, więc trochę patrzyłam panom na ręce, ale chyba niepotrzebnie, bo poradzili sobie bezbłędnie. Plus należy się za szybką reakcję i przystępny cennik.
, Śródmieście
ocena: 4
Szukaliśmy pomocy ze strony elektryka, ponieważ w firmie pojawiły się iskry w gniazdku. Zgłosił się do nas bardzo kompetentny i życzliwy fachowiec, który od razu rozpoznał źródło usterki i zajął się jej usunięciem. Zaproponowane przez niego działania przyniosły pożądane efekty. Polecamy jak najbardziej!
, Wirek
ocena: 4
Ten elektryk to prawdziwy i konkretny fachowiec, który jest godny polecenia. Pan bez problemu wykonał niezbędne pomiary elektryczne w nowo zakupionym domu. Usługę wykonał w sposób profesjonalny oraz rzetelnie i sumiennie. Na pewno jeszcze nie raz zamówię usługę u tego specjalisty.
, Batory, Chorzów
ocena: 4
Wracam do domu, naciskam włącznik światła i cyk - nie ma prądu w całym domu. Próbowałem samemu problem ogarnąć, ale niestety moje próby skończyły się fiaskiem, więc zadzwoniłem po elektryka. Wymienił bezpieczniki i usunął zwarcie prawie od ręki, więc nawet lodówka nie zaczęła mi się jeszcze porządniej rozmrażać. Polecam serdecznie jego usługi - ja numer do niego już sobie zapisałem.
, Mikołów
ocena: 4
W domu nastąpiła awaria prądu, więc szukaliśmy pilnie pomocy jakiegoś elektryka. Natrafiliśmy na numer do tego fachowca i to był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że usługa została wykonana błyskawiczna, to jeszcze jej koszt nie był wcale obciążający dla domowego budżetu. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś znalazł się w podobnej sytuacji. Na pewno nie pożałujecie.
, Jerzego Ziętka, Bytom

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502