Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8

Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna

Wójcin 50, 88-324 Jeziora Wielkie
Darmowa diagnoza Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Właśnie doświadczyłeś awarii prądu w mieszkaniu? Nie denerwuj się, weź telefon, wykręć numer do naszego serwisu i odetchnij z ulgą! Tylko nasi fachowcy są w stanie szybko i skutecznie Ci pomóc. Możesz zlecić nam również przegląd instalacji elektrycznej, wymianę lub naprawę gniazdka czy zamontowanie oświetlenia. Tylko my doskonale radzimy sobie w codziennej pracy z prądem, mając szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną popartą wieloletnim doświadczeniem. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym podejściu do klienta, terminowości, fachowości i wysokiej jakości usług – zadzwoń, a na pewno nie będziesz żałował wyboru!

Naprawa Rolet

Poranne promienie słoneczne wpadające do pokoju potrafią wybudzić ze snu nawet największego śpiocha. Dlatego warto zainwestować w montaż rolet wewnętrznych lub zewnętrznych, dzięki czemu zyskamy ogromny komfort oraz ogromną prywatność w mieszkaniu. Warto zlecić tę usługę naszym profesjonalistom, którzy wiedzą jak szybko i dobrze zamontować rolety. Polecamy nasz serwis, który z powodzeniem zajmuje się tym od lat. Rolety nie mają przed nimi tajemnic! Zadzwoń, zostaw nam swoje zgłoszenie, a my zadbamy o resztę!

Serwis Bram

Twój siłownik uległ uszkodzeniu w wyniku niewysprzęglenia? To nie musi oznaczać końca. W profesjonalnie do tego przygotowanych rękach taka usterka nie będzie stanowiła problemu. Dlatego już dziś skontaktuj się z najlepszymi fachowcami od naprawy bram wjazdowych. Nasi specjaliści nie zawodzą swoich klientów, działając szybko i wprawnie. Dysponujemy bogatym zapleczem części zamiennych, dlatego większość awarii jesteśmy w stanie usunąć od ręki. Zadzwoń do nas już dziś, opisz sytuację, a resztą zajmiemy się sami!

Serwis AGD

Specjalizujemy się w fachowej naprawie sprzętu AGD różnych marek. Naprawa pralek, naprawa lodówek, naprawa piekarników czy też naprawa kuchenek elektrycznych lub gazowych nie stanowią dla nas żadnego problemu. Usuwamy usterki różnego typu, od wymiany silnika począwszy, a na wymianie fartuchów i pasków napędowych kończąc. Nasi pracownicy z długoletnim doświadczeniem znajdą wyjście z każdej sytuacji. Skontaktuj się nami i pozwól, że uratujemy Twoje AGD!  Szybko i profesjonalnie odpowiemy na każdy problem.

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu

Naprawa Rolet

 • Montaż rolet wewnętrznych
 • Naprawa rolet wewnętrznych
 • Montaż rolet zewnętrznych
 • Naprawa rolet zewnętrznych

Serwis Bram

 • Naprawa furtek
 • Serwis bram garażowych
 • Serwis bram wjazdowych
Zasięg
 1. Bydgoszcz
 2. Toruń
 3. Inowrocław
 4. Gniezno
 5. Konin
 6. Mogilno
 7. Chełmża
 8. Aleksandrów Kujawski
 9. Białe Błota
 10. Lubicz
 11. Kruszwica
 12. Obrowo
 13. Solec Kujawski
Opinie
Ocena:
4.8
39 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Moje bezpieczniki wymagały wymiany, a ja nie mając na to czasu, postanowiłem wezwać na pomoc tego elektryka. Montaż bezpieczników nie zajął mu zbyt dużo czasu, a precyzja, z jaką wykonał pracę, była niezwykła. Obawiałem się trochę o cenę, jednak moje obawy szybko zostały rozwiane - była naprawdę uczciwa. Polecam.
ocena: 5
Cieszę się, że trafiłem właśnie na tego specjalistę, choć muszę przyznać, że przypadkowo, gdyż jako jedyny z kilku obdzwonionych fachowców zgodził się na pilny serwis piekarnika. Usługa wykonana ekspresowo i solidnie, a jej cena nie była zbyt wygórowana. Pan bardzo sympatyczny i uśmiechnięty, a to dodatkowe zalety.
Koniuchy, Toruń
ocena: 5
Polecam za fachową obsługę i przystępne ceny. Wymiana hydrostatu przebiegła szybko i skutecznie, a pan za pracę nie wziął dużych pieniędzy, do tego był świetnie przygotowany do wykonania swojej pracy. Polecam serdecznie jego usługi wszystkim, których interesuje naprawa zmywarki do zabudowy, a telefon oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
ocena: 5
Taki serwis bram garażowych zawsze warto mieć pod ręką, bo nigdy nie widomo, kiedy potrzebna nam będzie pomoc. Z naprawą awarii poradził sobie bardzo dobrze, chociaż pracy było bardzo dużo. Do tego doszła jeszcze atrakcyjna cena, która nie wpłynęła znacząco na nasz domowy budżet.
ocena: 5
Z montażem rolet wewnętrznych ten pan poradził sobie bardzo dobrze. Praca przebiegła szybko i sprawnie, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam z czystym sumieniem jego usługi, bo jestem pod wrażeniem jego podejścia do pracy oraz przystępnego cennika, który na szczęście nie uszczuplił znacząco mojego domowego budżetu.
ocena: 5
Jestem pod wrażeniem błyskawicznej reakcji i skuteczności tego serwisu sprzętu kuchennego. Panowie okazali się fachowcami z powołania, do tego niedrogimi i świadczącymi usługi u klienta w domu. Z uszkodzoną kuchenką poradzili sobie perfekcyjnie, a praca przebiegała w miłej atmosferze. Polecam serdecznie każdemu!
Gniezno
ocena: 5
Usługę wymiany grzałki panowie wykonali solidnie i sumiennie, czego nie mogę powiedzieć o wcześniejszym specjaliście. Pan do zadania podszedł solidnie i odpowiedzialnie, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam usługi tego serwisu zmywarki do zabudowy, bo naprawdę warto.
Mątwy, Inowrocław
ocena: 5
Naprawą lodówki zajmował się dla mnie ten specjalista i muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony efektem pracy tego pana. Okazało się, że do wymiany jest tylko jedna drobna część, którą pan miał akurat u siebie na stanie. Z dojazdem nie było żadnego problemu, a i sama cena była bardzo dobra. Polecam.
Glinki
ocena: 4
Zleciłem tym specjalistom naprawę pralki automatycznej i panowie miło mnie zaskoczyli. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca przebiegła bez zarzutów. Polecam serdecznie każdemu w pilnej potrzebie, a telefon oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
Gniezno
ocena: 4
Z naprawą indukcji panowie poradzili sobie jak prawdziwi profesjonaliści. Szybko zjawili się na miejscu i postawili trafną diagnozę, po czym od razu zabrali się do pracy, którą wykonali sumiennie i rzetelnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy oraz z ceny, która była "normalna" (konkurencja miała ceny znacznie wyższe). Polecamy serdecznie, kontakt zachowujemy.
Bielany, Toruń
ocena: 5
Ten serwis zmywarki mogę polecić z czystym sumieniem. Panowie z niesprawnym urządzeniem poradzili sobie bardzo dobrze, a cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam za fachowość, rzetelność i uczciwość, a także za przystępny cennik.
Kaszczorek, Toruń
ocena: 5
Ten serwis rolet zewnętrznych możemy z ręką na sercu polecić każdemu, bo ten fachowiec okazał się godnym zaufania specjalistą. Cieszymy się, że trafiliśmy na niego, bo gdzie znajdziemy lepszego w okolicy. Polecamy gorąco i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jego kompleksowych usług.
Cegielnia
ocena: 5
Jeden z lepszych serwisów piekarników gazowych, z jakimi mieliśmy do czynienia, a było ich niestety kilka w ostatnich latach. Trochę wstyd, bo nasza awaria ewidentnie była wynikiem zaniedbania, ale Panowie nie komentowali, tylko wytłumaczyli na spokojnie, jak podobnych problemów unikać w przyszłości. Usterka została naprawiona, a urządzenie działa jak poprzednio, więc serdecznie polecam ich usługi!
Osiedle Zdrojowe, Inowrocław
ocena: 4
Z naprawą płyty indukcyjnej na siłe panowie poradzili sobie świetnie. Profesjonalizm widoczny był przez cały czas, do tego serwisanci okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Dziękujemy i polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno będziemy korzystać jeszcze z ich usług. Serwis marzenie - do tego uczciwy i terminowy.
ocena: 5
Każdorazowe podłączenie urządzenia elektrycznego do gniazdka w kuchni kończyło się zwarciem, dlatego wezwaliśmy elektryka z uprawnieniami, by nie tylko usunął zwarcie, ale też sprawdził, w czym problem. Pan wykazał się ogromnymi kompetencjami i wiedzą - bezbłędnie zdiagnozował źródło naszego problemu - okazało się, że instalacja była zawilgocona. Serdecznie polecam jego usługi!
Jachcice
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy tego specjalisty. Naprawę pralki na miejscu wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, a za usługę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam każdemu jego kompleksowe usługi i jeszcze raz dziękuję za sprawnie przeprowadzoną wymianę elektrozaworu.
Rubinkowo, Toruń
ocena: 5
Sprawa była bardzo pilna - chodziło na naprawę lodówki, która od jakiegoś czasu nie mroziła, do tego popsuło się światło. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, wykonując je solidnie, sumiennie i uczciwie, a sama praca nie zajęła im dużo czasu. Cena również była do zaakceptowania. Telefon postanowiłem sobie zachować, bo nigdy nie wiadomo, co może czekać człowieka w przyszłości, a panów polecam gorąco!
Osiedle Piastowskie, Inowrocław
ocena: 5
Naprawa zmywarki na miejscu to bardzo dobre i przede wszystkim wygodne rozwiązanie. Kiedy urządzenie przestało spełniać swoją funkcję, zadzwoniłem do tego specjalisty i jak się później okazało, ten z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Praca wykonana została solidnie i rzetelnie, a wynik okazał się satysfakcjonujący. Polecam.
Kapuściska
ocena: 5
Montaż rolet wewnętrznych zleciliśmy temu specjaliście i jak się okazało, pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Praca nie zajęła mu wiele czasu, za to wykonana została bardzo starannie. Polecamy serdecznie jego usługi i na pewno jeszcze będziemy z nich korzystać w przyszłości.
Skarpa
ocena: 5
Naprawa kuchenki z dojazdem dla tego fachowca nie była żadnym wyzwaniem. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam serdecznie, a telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego fachowego wsparcia. Dodam jeszcze, że poprzedni fachowiec nie poradził sobie z naprawą.
Jakubskie
ocena: 4
Ten pan to bez dwóch zdań fachowiec, którego należy polecać innym. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca była dla niego przyjemnością. Świetny kontakt i bezproblemowo wykonana usługa, pan bez problemu dostosował się do zaproponowanej godziny i od ręki naprawił sprzęt. Polecam serdecznie ten serwis kuchenki wolnostojącej znajomym z podobnymi problemami.
Osiedle Okrężek, Inowrocław
ocena: 5
Naprawa kuchenki z dojazdem przebiegła szybko i sprawnie, a pan za pracę nie wziął wiele, choć początkowo myślałem, że usługę wyceni o wiele drożej. Nie miałam do niczego żadnych zastrzeżeń, a pan okazał się osobą rzetelną, sumienną i uczciwą, do tego miłą i sympatyczną. Polecam serdecznie i na pewno nie będę już szukał innego fachowca.
Flisy, Bydgoszcz
ocena: 5
Z naprawą indukcji 400V panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali staranie i sumiennie. Cena była naprawdę przystępna, a panowie okazali się osobami sympatycznymi i kulturalnymi. Dziękujemy i polecamy serdecznie wszystkim w potrzebie, a kontakt oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
Gniezno
ocena: 5
Szybka realizacja i fachowa usługa, do tego cena za naprawioną bramę garażową z dojazdem była naprawdę przystępna. Naprawa praktycznie w 24 godziny. Polecamy gorąco, a telefon do pana zachowujemy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z jego kompleksowych i niedrogich usług w przyszłości.
Cegielnia
ocena: 5
Dziękujemy za szybką realizację i fachową usługę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis bram wjazdowych i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy korzystać z ich pomocy, bo z ostatniej wizyty jesteśmy bardzo zadowoleni.
Skarpa, Toruń
ocena: 5
Ten serwis pralki z dojazdem był trafnym wyborem, kiedy okazało się, że moja pralka wyłącza się w trakcie wykonywanej pracy. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a pracę moim zdaniem wycenili uczciwie, za co dziękuję serdecznie. Polecam, polecam i jeszcze raz szczerze polecam - przede wszystkim za przystępne ceny, fachowy kontakt i sprawnie zrealizowaną usługę.
ocena: 5
Pan bez wątpienia godny polecenia. Widać doskonale, że bardzo dobrze zna się na rzeczy oraz rzetelnie i przede wszystkim bardzo sprawnie rozwiązuje problemy z różnego typu urządzeniami. U nas zajął się naprawą kuchenki eklektycznej, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Zadanie wykonał szybko, solidnie i z humorem. Polecam każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis kuchenki!!!
Gniezno
ocena: 5
Nie ma chyba nic gorszego niż naprawa bojlera. Przekonałem się o tym na własnej skórze, kiedy nagle zabrakło mi ciepłej wody w domu. Dobrym wyjściem z sytuacji okazała się pomoc tego pana elektryka, który zdając sobie sprawę z wagi sytuacji, błyskawicznie podjął się zadania. Od razu widać, że to doświadczony profesjonalista w każdym calu. Szczerze polecam!
Wrzosy
ocena: 5
Kolega z pracy polecił mi tego elektryka już jakiś czas temu, więc gdy przyszła pora na montaż rozdzielni, postanowiłem się z nim skontaktować. Jak się okazało wybór był bardzo dobry, bo Pan świetnie zna się na swoim fachu i nie boi się trudniejszych wyzwań. Zlecenie wykonał bardzo dokładnie i solidnie, a za usługę nie policzył bardzo dużo. Zdecydowanie zasługuje na polecenie.
Osiedle Okrężek
ocena: 5
Policzyli o 100 zł mniej za wymianę zawiasów niż proponowała mi ich konkurencja, ponadto usługę wykonali od ręki, a w tamtej firmie nie było to możliwe. Cieszę się ponadto, że był to serwis piekarnika z dojazdem, więc nie trzeba było się specjalnie do nich fatygować i załatwiać transportu. Polecam z całego serca każdemu, kto tak jak ja zwraca uwagę na profesjonalizm i rzetelność fachowców, których zatrudnia.
ocena: 5
Nie przepadam za wystawianiem opinii za pośrednictwem Internetu, dlatego do tej pory ten serwis piekarników elektrycznych rekomendacje ode mnie otrzymywał jedynie dla znajomych "na żywo". Warto jednak zrobić wyjątek i również tutaj wspomnieć, że jest to bardzo dobry specjalista, który zna się na swoim fachu.
Wyżyny, Bydgoszcz
ocena: 4
Świetny fachowiec, do tego sumienny, rzeczowy i punktualny. Z naprawą sprzętu kuchennego nie miał najmniejszych problemów, do tego okazał się miłą osobą z poczuciem humoru. Super fachowiec, który nie naciąga na koszty. Polecam serdecznie, a telefon pozostawiam sobie na przyszłość, bo na pewno jeszcze nie raz znajdę się w podobnej sytuacji.
Stare Miasto, Toruń
ocena: 4
Coś blokowało ruch podczas podnoszenia i opuszczania rolet i jak się później okazało, był to pierwszy objaw awarii urządzenia. Z naprawą rolet antywłamaniowych zgłosiliśmy się do tego specjalisty i złego słowa nie możemy na niego powiedzieć. Pracę wykonał sumiennie i solidnie, a efekty widoczne były zaraz po jej zakończeniu. Polecamy każdemu, a kontakt zachowujemy!
Bartodzieje
ocena: 5
Naprawa rolet antywłamaniowych w mieszkaniu przebiegła szybko i sprawnie, a pan okazał się solidnym i sumiennym fachowcem. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do jego pracy. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca, jak sam wspominał, była dla niego przyjemnością. Na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z jego pomocy, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
ocena: 5
Grzało tylko jedno pole indukcyjne, więc trzeba było wezwać ten serwis płyty indukcyjnej 400V. Panowie w mieszkaniu pojawili się jeszcze tego samego dnia, do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę była naprawdę przystępna (konkurencja miała znacznie droższe usługi). Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy fachowe usługi tych wykonawców każdemu w potrzebie.
Rąbin, Inowrocław
ocena: 5
Gdy żona chciała wymienić lampy w salonie, wiedziałem do kogo zadzwonić. Z tym elektrykiem współpracowałem już wcześniej, więc wiedziałem, że montaż lamp będzie dla niego drobnostką i tak też było. Zajął się dodatkowo wymianą włącznika, który ostatnio wybijał mi korki. Generalnie jestem zadowolony i polecam.
ocena: 4
Naprawa bramy automatycznej przebiegła szybko i sprawnie. Pan okazał się solidnym fachowcem. Pracę wykonał sumiennie, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Okazało się, że trzeba pilnie naprawić zasilanie. Pan z pracy wywiązał się bardzo dobrze, do tego okazał się osobą sumienną i rzeczową.
ocena: 4
Interesowała mnie naprawa pralki na miejscu, ponieważ nie miałem dostatecznie dużego auta, by móc zawieźć uszkodzony sprzęt do serwisu. Na szczęście ten pan wybawił mnie z opresji. Prace naprawcze wykonał u mnie w domu, a efekt widoczny był jeszcze tego samego dnia. Polecam serdecznie każdemu!
Śródmieście
ocena: 5
Naprawa płyty indukcyjnej 400V wykonana na medal. Panowie sumienni, rzetelni i odpowiedzialni od razu wiedzieli, jak rozwiązać problem, kiedy okazało się, że urządzenie wybija bezpieczniki. Fachowość i profesjonalizm na najwyższym poziomie, do tego atrakcyjne stawki. Polecamy serdecznie, kontakt zapisujemy!!
Flisy
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Toruń

Firma Elektryczna DELTA Artur Miller

Warszawska 4, 87-100 Toruń
Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Pogotowie elektryczne, Złota rączka, Wymiana bezpieczników, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Pogotowie elektryczne, Złota rączka, Wymiana bezpieczników, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502