Elmax Robert Janota
4.9

Serwis Elektryczny Elmax Robert Janota

Karłowicza 13/5, 40-145 Katowice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Ten serwis elektryczny tworzą doświadczeni elektrycy, którzy wszystkie zlecenia wykonują ze szczególną starannością. Ich priorytetem jest maksymalne zadowolenie klienta, dlatego usługi są wykonywane w taki sposób, aby odpowiadały na wszystkie oczekiwania i były robione z uwzględnieniem wszystkich norm oraz przepisów prawnych. Zgłoś się do tej firmy i przekaż wszystkie zadania z zakresu elektryki. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zapomnij o wszystkich awariach prądu w swoim domu.

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Tychy
 4. Dąbrowa Górnicza
 5. Chorzów
 6. Mysłowice
 7. Siemianowice Śląskie
 8. Będzin
 9. Świętochłowice
 10. Mikołów
 11. Czeladź
 12. Bieruń
 13. Lędziny
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
45 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło wymiany skrzynki z bezpiecznikami, z czym fachowcy nie mieli najmniejszego problemu. To prawdzi elektrycy z powołania, którzy znają się na swojej pracy, a ich usługi cechuje wysoka jakość. W dodatku mają przystępne stawki, jakimi nie może poszczycić się konkurencja. Polecam!
, Paprocany, Tychy
ocena: 5
Potrzebowałam elektryka do naprawy uszkodzonego przewodu. Zależało mi na tym, by usługa ta została wykonana jak najprędzej, dlatego ucieszyłam się, gdy fachowiec powiedział, że może przyjechać jeszcze tego samego dnia. Naprawa w jego wykonaniu to pełen profesjonalizm. Solidnie, sumiennie, rzetelnie i niedrogo. Nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Polecam każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany.
, Stare Maczki, Sosnowiec
ocena: 5
Firma zajęła się instalacją elektryczną i z zadaniem tym poradziła sobie bez zarzutu. Ucieszyła mnie nie tylko dobrze wykonana usługa, ale także niewygórowany koszt, który nie uderzył znacząco w domowy budżet. Polecam z czystym sumieniem, bo naprawdę warto skorzystać z ich oferty.
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
Nastąpiło przeciążenie sieci i potrzebowałam pomocy elektryka do usunięcia awarii elektrycznej w moim domu. Pan przyjechał na miejsce niedługo po skończonej rozmowie telefonicznej, co jest jak najbardziej na plus. Muszę powiedzieć, że jest to fachowiec z powołania, który zna się na swojej pracy i lubi ją wykonywać. Aż miło było patrzeć jak pracuje. Polecam!
, Zwierzyniec
ocena: 5
Polecam tego elektryka od pomiarów elektrycznych! Zależało mi na tym, by usługa była przeprowadzona możliwie szybko, więc cieszę się, że panowie nie kazali mi na siebie długo czekać. Swoje zadanie wykonali bardzo dobrze, w dodatku zaproponowana cena nie była mocno obciążająca dla mojego portfela. Jeśli zajdzie potrzeba ponownego kontaktu z elektrykami, na pewno skorzystam ponownie.
, Wygorzele, Tychy
ocena: 5
Wspaniała i godna polecenia firma elektryczna. Pan, który zajmował się pomiarami elektrycznymi, był bardzo konkretny i widać było, że doskonale wie, co robi. Takich specjalistów jak on naprawdę ze świecą szukać w obecnych czasach. Plus należy się także za przystępny cennik, który nie odbił się znacząco na moim budżecie.
, Cieśle, Sosnowiec
ocena: 5
Zależało mi na elektryku, który wykonałby montaż rozdzielni w mojej firmie. Numer do tego fachowca dostałam od brata i złego słowa nie mogę powiedzieć. Usługa wykonana czysto, starannie i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Gorąco polecam i w razie potrzeby na pewno skorzystam ponownie. Warto mieć kogoś takiego pod ręką.
, Łęka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Bardzo profesjonalna naprawa rozdzielni. Złego słowa nie mogę powiedzieć, gdyż od początku kontakt z tym fachowcem był wzorowy. Rozmowa telefoniczna na poziomie, przyjazd punktualny, Pan doskonale przygotowany, kompetentny, solidny, a cena też nieprzytłaczająca. Nie mogę nic mu zarzucić, bo zasłużył na dobrą ocenę. Polecam - takich fachowców trudno znaleźć.
, Paprocany, Tychy
ocena: 5
Pojawiły się iskry w moim gniazdku, więc wolałam nie zwlekać z naprawą i szybko zadzwoniłam na pogotowie elektryczne. Przyjechał do mnie bardzo kompetentny, kulturalny i pomocny pan, który od razu wiedział, co należy zrobić z tą usterką. Muszę powiedzieć, że działania przez niego wykonywane cechuje duży profesjonalizm. Dawno nie widziałam takiego fachu w rękach. Dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać!
, Łosień, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Wykonałem telefon to tego elektryka, zlecając mu zrobienie pomiaru rezystancji izolacji w moim domu. Pan wykazał się fachową wiedzą i doświadczeniem, które pozwoliły mu błyskawicznie i profesjonalnie wykonać usługę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Po zakończonej pracy zostawił porządek, a zlecenie wycenił moim zdaniem uczciwie. Polecam z czystym sumieniem.
, Śródmieście
ocena: 5
Skontaktowałem się z tym serwisem elektrycznym, by zasięgnąć pomoy w zakresie modernizacji instalacji elektrycznej. Z początku trochę martwiłem się, ile wyniesie mnie ta usługa, ale na szczęście koszt był przystępny i nie odbił się znacząco na moim budżecie. W dodatku efekt działań panów elektryków jak najbardziej przypadł mi do gustu. Polecam!
, Stary
ocena: 5
Poszukiwana była przeze mnie solidna firma do przeglądu instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Ci fachowcy mieli dobre opinie, więc postanowiłam skorzystać z ich oferty. Efekt ich działań jest nawet lepszy niż się spodziewałam. Panowie doradzili mi również, co mogę zrobić, by moja instalacja dobrze spełniała swoją funkcję jeszcze przez lata. Polecam!
ocena: 5
Świetny elektryk. Przybył punktualnie mimo porannych godzin szczytu i naprawił rozdzielnię fachowo i solidnie. Zerknął także na domofon, który od jakiegoś czasu się przycinał i ostatecznie zajął się od ręki także naprawą domofonu. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług i świetnego kontaktu z tym fachowcem. Zasłużył na doskonałą ocenę i taką otrzymuje.
ocena: 5
Wywalało mi korki w mieszkaniu przy używaniu kilku urządzeń elektrycznych jednocześnie i w końcu postanowiłam zlecić tę naprawę pogotowiu elektrycznemu. Panowie przyjechali zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, wykonali wszelkie niezbędne czynności, a efekt końcowy jak najbardziej przypadł mi do gustu. Polecam skorzystać z ich oferty, bo są rzetelni, sumienni, na dodatek mają przystępne ceny.
, Stare Miasto
ocena: 5
Zależało mi na przeglądzie instalacji elektrycznej najpóźniej w terminie jutrzejszym, więc cieszę się, że ten fachowiec przystał na moją propozycję. Trzeba przyznać, że usługi przez niego wykonywane cechuje wysoka jakość, w dodatku ma naprawdę przystępny cennik, który nie uderza znacząco w portfel klienta. Polecam!
, Krasowy
ocena: 5
Miałam nadzieję, że wystarczy wymienić korki, ale niestety okazało się, że problem jest bardziej poważny. Na szczęście usunięciem awarii elektrycznej zajął się ten doskonały elektryk. Nie tylko wyeliminował problem, ale również podpowiedział mi, jak uniknąć go w przyszłości. Polecam!
, Piotrowice-Ochojec, Katowice
ocena: 5
Usługi tej firmy mogę Państwu zarekomendować z czystym sercem. Moje zlecenie dotyczyło konkretnie montażu rozdzielni, z czym panowie poradzili sobie znakomicie. Przez całą usługę nie opuszczał ich dobry humor, więc wizytę wspominam z uśmiechem na ustach. Na dodatek byli niesamowicie kulturalni, co jest rzadko spotykanym podejściem wśród fachowców. Cena również była bardzo atrakcyjna i w pełni adekwatna do zakresu wykonanej pracy. Polecam!
, Cieśle, Sosnowiec
ocena: 5
W tym miesiącu mijał termin wykonania przeglądu instalacji elektrycznej, więc postanowiłem zadzwonić i umówić się na wizytę z tym elektrykiem. Pan zaproponował dogodny dla mnie termin spotkania - przyjechał terminowo, a pomiary elektryczne wykonał niezwykle profesjonalnie i dokładnie. Polecam jego usługi!
, Dańdówka
ocena: 5
Polecam tego elektryka każdemu, kto potrzebuje rzetelnego wykonawcy do pomiarów elektrycznych. Generalnie nie miałem mu niczego do zarzucenia i jestem wdzięczny za załatwienie sprawy. Nie było dla niego również żadnym wyzwaniem usunięcie zwarcia w instalacji elektrycznej. Wykonanie oceniam na plus, cena również przystępna. Polecam serdecznie jego usługi!
ocena: 5
Potrzebny był mi elektryk z uprawnieniami do nadzoru inwestorskiego i cieszę się, że trafiłem właśnie na tego specjalistę. To człowiek o ogromnej wiedzy i imponującym doświadczeniu, który zna się na swojej robocie jak nikt inny. Słowny, rzetelny i odpowiedzialny, a to się ceni. Polecam!
, Łęka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Chociaż jestem osobą wymagającą, to nie mogę złego słowa powiedzieć na tego fachowca. Pan wykonał dla mnie pomiar okresowy instalacji i z zadania wywiązał się bez zastrzeżeń. Zaskoczyło mnie nie tylko jego kompleksowe i odpowiedzialne podejście do sprawy, ale również niewygórowany cennik usług.
, Bończyk
ocena: 5
Wezwałem pogotowie elektryczne do awarii instalacji odgromowej i jestem zadowolony. Nie dość, że panowie sprawdzili się bez zarzutu, to jeszcze nie przepłaciłem za wykonaną usługę. Fachowcy byli bardzo kompetentni, kulturalni i nastawieni na rozwiązanie problemu. Rzadko się spotyka kogoś z takim podejściem. Oby więcej takich specjalistów na rynku! Polecam z czystym sumieniem.
, Maciejkowice, Chorzów
ocena: 5
Super jakość wykonanej uslugi.
ocena: 5
Skorzystałem z projektowania dróg ewakuacyjnych. Polecam.
ocena: 5
Wymiana bezpieczników - super wykonana usługa.
ocena: 5
Szczególna staranność oraz drobiazgowość. Takich elektryków myślałam, że już nie ma. Na szczęście można jeszcze prawdziwych fachowców spotkać.
ocena: 5
Szybko Pan mi naprawił domofon.
ocena: 5
Po włamaniu elektryk ekspresowo zamontował mi system alarmowy.
ocena: 5
W sklepie potrzebowałam usuwanięcia awarii oświetlenia reklamy. Szybko została usunięta awaria.
ocena: 5
Szybko i sprawnie Pan podłączył ogrzewacz przepływowy.
ocena: 5
Bardzo dobre ceny, szybka praca i dokładna.
ocena: 5
Instalacja płyty ceramicznej - szybko i w dobrej cenie.
ocena: 5
W kuchni miałam zwarcie. Elektryk szybko zlokalizował tą awarię i naprawił przewód.
ocena: 5
Ta firma bardzo mi pomogła z awarią elektryczną.
ocena: 5
Jakość i terminowość jest na pierwszym miejscu w tej firmie.
ocena: 5
Potrzebowałam montażu skrzynki bezpiecznikowej. Pan posatrał się bardzo i w tym samym dniu co zgłosiłam usługę to zrealizował.
ocena: 5
Z usługi jestem bardzo zadowolona nie mam żadnych reklamacji.
ocena: 5
Pan wytłumaczył dokładnie co się stało, naprawił i po pracy zostawił porządek.
ocena: 5
Pan, który naprawiał oświetlenie był bardzo dokładny i miły.
ocena: 5
Po prostu polecam tego elektryka.
ocena: 4
Współpracę z tym elektrykiem wspominam bardzo pozytywnie. Pomiary elektryczne wykonał fachowo i bardzo sprawnie. Pomimo, że jestem wymagającą osobą, przyznam szczerze, że nie miałem do czego się doczepić. Całości dopełniła niewygórowana cena, która okazała się dla mnie miłym zaskoczeniem. Kontakt do firmy już zapisałem w telefonie.
, Czeladź
ocena: 4
To prawdziwy ekspert, który świetnie poradził sobie z zadaniem, jakim było wykonanie pomiaru instalacji odgromowej w moim domu. Usługa przebiegła sprawnie i bez większych problemów. Cena również nie była zawyżona. Polecam. Numer telefonu również zapisałem na inne awaryjne sytuacje.
, Bugaj, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Potrzebowałam pomocy elektryka, ponieważ wybiło mi bezpieczniki. Niby banał, ale sama wolałam niczego nie tykać w instalacji. Cieszę się, że ten pan przyjechał do mnie jeszcze tego samego dnia i sprawnie wykonał wszystkie czynności zmierzające do naprawy usterki. Jego usługi polecam Państwu z czystym sercem.
, Czeladź
ocena: 4
Moją usługę obejmowało wykonanie pomiarów elektrycznych, ponieważ żona od dłuższego czasu skarżyła się na wysokie rachunki za prąd. Trzeba przyznać, że elektryk z zadania spisał się bez zarzutu, a efekt końcowy jego pracy pozytywnie mnie zaskoczył. To prawdziwy profesjonalista, jakiego ze świecą szukać. Cała wizyta przebiegła bez żadnych komplikacji, co jest zasługą tego, że panowie był świetnie przygotowany. Polecam!
, Piotrowice-Ochojec, Katowice
ocena: 4
Robiłem mały remont w mieszkaniu i przez przypadek przeciąłem jeden z przewodów w instalacji. Skontaktowałem się z tym pogotowiem elektrycznym i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego ich pracy. Wszystko wykonali solidnie, dokładnie i zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Numer telefonu już sobie zapisałem i być może jeszcze kiedyś skorzystam z ich oferty.
, Piotrowice-Ochojec, Katowice

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502