Elinstal Karol Graczyk
4.9

Usługi Elektryczne i Serwis Bram Elinstal Karol Graczyk

Marii Konopnickiej 1 lok. 1, 62-200 Gniezno
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Twoja instalacja elektryczna wymaga naprawy? Tu lepiej nie próbować działać po omacku i bez doświadczenia, więc postaw na sprawdzonego elektryka. Pracujący w tej firmie elektrycy mogą się pochwalić wieloletnim stażem, dlatego solidnie wykonają każdą naprawę elektryczną w Twoim domu. W zakresie ich usług jest również serwis bram wjazdowych i naprawa furtek. Wybierz fachowców z uprawnieniami i nienaganną kulturą pracy oraz bogatym zapleczem technicznym, którzy błyskawicznie i niedrogo zajmą się każdym zgłoszeniem. Nie zwlekaj i zadzwoń, by omówić szczegóły wizyty!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej

Serwis Bram

 • Naprawa furtek
 • Serwis bram wjazdowych
Zasięg
 1. Poznań
 2. Gniezno
 3. Swarzędz
 4. Września
 5. Czerwonak
 6. Pobiedziska
 7. Suchy Las
 8. Murowana Goślina
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
10 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Bardzo dobry fachowiec, instalacja elektryczna w domku jednorodzinnym położona bardzo estetycznie, a na dodatek pan elektryk jest przemiłym człowiekiem. Naprawdę polecam, nie pożałujecie.
, Piątkowo
ocena: 5
Kompetencja, szybka i miła obsługa, sprawdziłam wiele firm z branży i uważam, że mają najlepsze ceny, przy czym zachowują jakość! W dodatku działają błyskawicznie, usunęli awarię elektryczną w weekend wieczorem. Gorąco polecam!
, Winogrady
ocena: 5
Ten fachowiec zrobił pomiar odbiorczy w moim domu i jestem zadowolony zarówno z jakości wykonanej przez niego usługi, jak i ceny, która ostatecznie okazała się naprawdę korzystna. To bez wątpienia jeden z lepszych elektryków działających w pobliżu. Polecam gorąco jego fachowe usługi!
, Osiedle Tysiąclecia, Gniezno
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło podłączenia instalacji fotowoltaicznej w domu. Projekt od samego początku do końca zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami, na dodatek przystępny cenowo. Gorąco polecam Państwu tę firmę, jeśli zależy wam na solidnym i niedrogim rozwiązaniu.
, Stare Miasto, Gniezno
ocena: 5
Brama wjazdowa nie działa? Okazało się, że wystarczy tylko sprawdzić fotokomórki! Powód usterki może być prozaiczny - fachowiec usunął tylko zalegający brud, pył i kurz, które osiadły na czujnikach fotokomórek. Naprawa bramy wjazdowej w zakładzie nie była więc konieczna. Pan tylko się uśmiechnął. Pomimo wszystko polecamy serdecznie za fatygę i szybko udzieloną pomoc oraz doradztwo.
ocena: 5
Oczywiście prąd musiał wysiąść w Święta. Po telefonie do fachowca okazało się, że było zwarcie i trzeba wymienić bezpieczniki, ale nawet nie miałam zapasowych. Pan przyjechał do mnie z zamiennikiem i od ręki załatwił sprawę, ratując nasze rodzinne Święta. Jeszcze raz dziękuję za tak szybką i profesjonalną interwencję. Polecam!
ocena: 5
Miałam awarie elektryczną w mieszkaniu. Chodziło mianowicie o przecięty w trakcie remontu przewód. Potrzebny był mi elektryk na szybko, więc cieszę się, że ten pan był akurat dyspozycyjny i zgodził się przyjechać od razu na moje wezwanie. Serdecznie polecam jego usługi każdemu, kto szuka dobrego fachowca.
, Kustodia
ocena: 5
Świetny kontakt z elektrykiem już od pierwszego telefonu. Człowiek bardzo kulturalny i szanujący klienta, a przy tym bardzo kompetentny i fachowo podchodzący do zleceń. Sam montaż rozdzielni także przebiegł bez komplikacji czy konieczności poprawek, więc jestem usatysfakcjonowany z jakości usługi. Rzadko zostawiam opinie w Internecie, ale w tym przypadku Pan na nią zdecydowanie zasłużył.
, Gniezno
ocena: 5
Zdecydowaliśmy się na zakup domku na wsi, który wymagał dużego remontu. Konieczne było wezwanie zakładu elektrycznego do wykonania kilku większych i mniejszych usług. Tego Pana polecili nam znajomi, którzy zapewniali nas, ze jest to osoba godna zaufania. Mieli rację - pan swoje zadanie wykonał bardzo dobrze, a cena za wykonanie usługi również była przyzwoita. Polecamy!
, Rataje, Poznań
ocena: 4
Jestem zadowolony z usługi, jaką było wykonanie pomiarów pomiary rezystancji uziemienia. Pan dysponował profesjonalnym sprzętem i był bardzo kompetentny, rzeczowo odpowiedział na każde zadane przeze mnie pytanie. Serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno będę tutaj wracać.
, Piątkowo

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502